Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Örebro City Sprint (WRE)

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Örebro City Sprint (WRE)
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Örebro Läns OF
Datum: söndag 24 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

KFUM Örebro OK (43)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav AskrothKFUM Örebro OKH167030114
Henrik AskrothKFUM Örebro OKH40740130
Maria AskrothKFUM Örebro OKD40530074
Johanna BergKFUM Örebro OKD14450023
Jennie BrobakkenKFUM Örebro OKD401720226
Elsa EkelinKFUM Örebro OKD21770519
Daniel ErikssonKFUM Örebro OKH351211121
Elin FjellströmKFUM Örebro OKD21967821
Sara FredrikssonKFUM Örebro OKD40306025
Weine FredrikssonKFUM Örebro OKH701947081
Erik GrothKFUM Örebro OKH407410180
Anna GustafssonKFUM Örebro OKD45700910
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OKH17-209991228
Julia GustafssonKFUM Örebro OKD129060713
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OKD169020325
Mats GustafssonKFUM Örebro OKH45510116
Tommy HaglundKFUM Örebro OKH75259507
Edvin HalldinKFUM Örebro OKH12448313
Johanna HalldinKFUM Örebro OKD16264878
Malin HalldinKFUM Örebro OKD451973807
Pontus HalldinKFUM Örebro OKH45710430
Sofia HalldinKFUM Örebro OKD10205065
Anders KallinKFUM Örebro OKH40501835
Sanna KallinKFUM Örebro OKD124011
Catharina KransholmKFUM Örebro OKÖppen 51972081
Ludvig KransholmKFUM Örebro OKH121120061
Anton KruseKFUM Örebro OKH147933820
Ella KruseKFUM Örebro OKD127675057
Fredrik MalmKFUM Örebro OKH50264954
Linus MalmKFUM Örebro OKH17-207020610
Lisa MalmKFUM Örebro OKD12428914
Olle MalmKFUM Örebro OKH149050207
Henrik NordKFUM Örebro OKH45306378
Johanna NordströmKFUM Örebro OKD35449540
Lillvor NordströmKFUM Örebro OKD60449647
Martin SedströmKFUM Örebro OKH35800416
Emma SeguraKFUM Örebro OKD10446031
William SeguraKFUM Örebro OKH17-207010922
Daniel StunzKFUM Örebro OKH35830914
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OKD40451149
Filip ÖrnKFUM Örebro OKH17-20344195
Hugo ÖrnKFUM Örebro OKH149040914
Jonas ÖrnKFUM Örebro OKH451470458

Annonser

Mila