Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Labyrinten - Friends Arena Stockholm

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Labyrinten - Friends Arena Stockholm
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Kamrat och IF KIF
Datum: tisdag 12 april 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 179 anmälda deltagare.

Besökare (12)

NamnOrganisationBricknummer
Felix ArkängTullinge SK9990521
Örjan ArkängTullinge SK895463
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Bengt BrunnbergOK Älvsjö-Örby
Ulf ByttnerEj klubbansluten
Claes EkOK Österåker
Andreas GrunderJärfälla OK9691014
Moa HillTumba-Mälarhöjden OK991215
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK895421
Willy LjungdellTäby OK
Rolf SoneAttunda OK
Anna StrandAttunda OK658287

Duell (Bana-1) (130)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AbramssonSkogsluffarnas OK
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK443776
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2066581
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Ester AnderssonOK Södertörn2058186
Fredrik AnderssonOK Södertörn2057348
Lukas ArkängTullinge SK8490521
Marie-Chantal BallnusJärfälla OK501202
Urban BargoKamrat och IF KIF
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK2050711
Petter BodingIFK Lidingö SOK2067129
Einar BodströmKamrat och IF KIF
Stina BorängSnättringe SK448865
Ruben BryngelssonTullinge SK7003079
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF306680
Arvid ByttnerBromma-Vällingby SOK354253
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK439543
Melker CarlingerSkogsluffarnas OK444730
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK444736
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Hugo DahlbergHaninge SOK2057299
Torbjörn ErikssonSnättringe SK550603
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK9071201
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK7730620
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK7050531
Axel FlordalKatrineholms OK620502
Henrik FlordalKatrineholms OK740821
Hugo FlordalSnättringe SK771006
Oskar ForsbergTullinge SK9905080
Tobias ForsÉNTullinge SK930514
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK2025188
Alexander GardeliusGotlands Bro OK921903
Melker GoetzingerSkogsluffarnas OK2095383
Magnus GrafströmCentrum OK690806
Emil GrehnOK Rodhen9990829
William GrunderJärfälla OK9030301
Anders HaagCentrum OK1820205
Alice HallménJärfälla OK439835
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK2057215
David HectorSnättringe SK951116
Frida HectorSnättringe SK422445
Jörgen HectorSnättringe SK341754
Lukas HellgrenOK Ravinen441988
Assar HellströmOK Ravinen941128
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK732327
Robin HyppelOK Österåker2060808
Elis IversAttunda OK7040211
Nina IversAttunda OK7700211
Sofia IversAttunda OK7020205
Ulrik IversAttunda OK36569
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK2025181
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK2095220
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb1392494
Max KlassonOK Ravinen9803260
Albin KvarnefalkJärfälla OK2063812
Arne KvarnefalkJärfälla OK2063899
Krister KölzowOK Ravinen585958
Valdemar LidénSkogsluffarnas OK450265
Jonatan LindellGustavsbergs OK9670322
Louise LindellGustavsbergs OK9030417
Sofie LindellGustavsbergs OK840904
Roger LindénAttunda OK690605
Samuel LindénAttunda OK966814
Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK451747
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK451702
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Douglas LundinSkogsluffarnas OK9670407
Nora LundinSkogsluffarnas OK450281
Egil MorastHaninge SOK773232
Benita MånssonHagaby GoIF Örebro900608
Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro501708
Lena NilssonAttunda OK2078262
Lovisa NilssonAttunda OK452343
Hampus NorrbyJärfälla OK450056
Lucas NorrmanAttunda OK452376
Annika OhlssonÄrla IF560314
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF972000
Ove OksvoldCentrum OK42626
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK2062015
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Olle Pettersson GradinAttunda OK450052
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Johannes RidefeltOK Linné930800
My RönnolsTäby OK551226
Victor SadaranganiJärla Orientering1409856
Marcus Salomon-SörensenAttunda OK9001211
Peter Salomon-SörensenEj klubbansluten442035
Ludvig SandahlJärla Orientering7970826
Lotten SandénOK Södertörn2057340
Mattis SandénOK Södertörn452176
Olle SandénOK Södertörn2060724
Ylva SandénOK Södertörn2050718
Lars Håkan SandvikAttunda OK651231
Maja SandvikAttunda OK41771
Märta SandvikAttunda OK12111
Svante SandvikAttunda OK330727
Mattias SkepplingOK Södertörn10489
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Emil SoneAttunda OK41772
Fredrik SoneAttunda OK701112
Viktor SoneAttunda OK403587
Fredrik SteneboAttunda OK427867
Marcus SteneboAttunda OK448450
Simon StridhSkogsluffarnas OK1051212
Niklas SundqvistTullinge SK960810
Niklas SvenssonJärfälla OK9123766
Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK2054967
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2048630
Ingalill TimgrenOK Österåker421579
Johan TirénSkogsluffarnas OK451035
Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK1670722
Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK9980427
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Elias WesterberghRasbo IK550411
Jenny WesterberghRasbo IK770409
Johan WesterberghRasbo IK731115
Eskil WidehagSundbybergs IK7030602
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Christopher WilestedtAttunda OK442006
Axel WrådheAttunda OK895427
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Olle ÖbergSkogsluffarnas OK701037
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK990511

Prova på (Bana-1) (37)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Arlett BallnusJärfälla OK1974062
Rene BallnusJärfälla OK1976061
Ronja BergmanSnättringe SK950428
Anette Dell'OrtoHäverödals SK
Eleonora Dell'OrtoSolna OK2062033
Sofia Dell'OrtoSolna OK2083822
Stefano Dell'OrtoHäverödals SK
Anna DunérEj klubbansluten
Berenike DunérTurebergs IF2067178
Jonas HallménJärfälla OK439838
Nickolina HedenlundTäby OK9010115
Petronella HedenlundTäby OK442211
Viktoria HedenlundTäby OK442214
Alvin LarssonAttunda OK2089193
Niclas LarssonAttunda OK2089179
Majken LindqvistSkogsluffarnas OK451089
Elias LjungdellTäby OK1050916
Elliot LjungdellTäby OK1071016
Vilma NilssonAttunda OK2078299
Lars NordinSolna OK343498
Ida NordlundOK Älvsjö-Örby2081963
Lars RönnolsTäby OK570428
Aija SadurskisCentrum OK429955
Fredrik SandströmAttunda OK
Linnéa SandströmAttunda OK212068
Greta SandvikAttunda OK36496
Jessica StrömqvistAttunda OK1151275
Linda StrömqvistAttunda OK1231107
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Sara StrömqvistAttunda OK1072311
Folke SvanängenSkogsluffarnas OK2095113
Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK2054993
Joel WesterberghRasbo IK29759
Bo WestlingHäverödals SK38963
Eivor WestlingHäverödals SK

Annonser