Anmälda deltagare till Vilselöpet

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vilselöpet
Arrangörsorganisation: OK Vilse 87
Datum: söndag 22 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 406 anmälda deltagare.

D21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny BjörkÖrkelljunga FK1901019
Cecilia BrattOK Orion993541
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Stina PerssonEmmaboda Verda OK439613
Josephine RegnellVäxjö OK940526
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK12634
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Henrik BerlinOK Orion690423
Andreas BjörnvikOK Skogsfalken9870224
Johan EngströmOK Orion923451
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Oskar Jensen SondénMalmö OK691337
Lars JohanssonOK Älme42660
Niklas KarlssonVäxjö OK828487
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Pontus PeterssonOK Orion920215
Måns SandgrenOK Orion910200
Moltas ViebkeMalmö OK433490

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Nelli OlvegårdFK Göingarna347211
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Johanna NilssonFK Göingarna7138563
Sofia PalmFK Boken575799
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Hanna RingRonneby OK9020829
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Dorota ŠmelíkováKarlskrona SOK1399951
Moa WallenborgOK Kontinent450714

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Erik JohanssonFK Boken2057275
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK2027218
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johan VinbladLunds OK7020514
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
My FridströmKarlskrona SOK
Enni LindskogOK Älme9010404
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Lisa SwartzOK Orion2058218
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Amanda SvenssonOK Orion2062074
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Herbert AdamssonStigmännen Karlshamns OK202433
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Erik GottmoLunds OK426701
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Hampus HolgerssonTorsås OK1470449
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Liam KarlssonAlvesta SOK26979
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK15241
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Lucas TreldalLunds OK8333875
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Linus VernströmRonneby OK9040312
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba BjörkOK Pan-Kristianstad18511
Tilda SvenssonOK Vilse 87205245

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anton HeldFK Åsen204906
Felix ThomassonFK Göingarna8041010

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Josefina AndraeOK Vilse 879005721
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Alice JohanssonFK Boken2063886
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H12 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Axel BrattOK Orion8050420
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Måns FridströmKarlskrona SOK
Carl GlivesonRonneby OK539905
Leo HaraldssonStigmännen Karlshamns OK15243
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Ville LindskogOK Älme1200706
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Noah MulariOK Vilse 87205260
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK15230
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Casper PegardOK Gynge9141670
Emil RingRonneby OK9061103
Edvin SanderSkåneslättens OL1060316
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Nils SwartzOK Orion2058124
Wille VernströmRonneby OK9060112
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Siri KleinOK Vilse 87205272
Thea LewisOK Vilse 87205271
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Inez OlssonOK Skogsfalken1112007
Klara PalmFK Boken2078099
Hilma PaulinOK Vilse 8710119
Emma PerssonHalmstad OK445115
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Smilla ThomassonFK Göingarna8071216

H10 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Albin GranqvistFK Göingarna1008407
Gustav GranqvistFK Göingarna1008411
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Alfons JohansenOK Vilse 87500977
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
William MulariOK Vilse 87205254
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Nils PerssonOK Tyringe15767
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Valter SanderSkåneslättens OL1080929
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Anna WikströmHästveda OK9102606

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes BjörkOK Pan-Kristianstad18510
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Johan MickelåkerAndrarums IF256336
Mikael PerssonFK Göingarna781200

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Frida PalmFK Boken2078013
Eva PerssonVäxjö OK434131
Camilla SelinFK Göingarna26690

H40 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonEmmaboda Verda OK241869
Erik BengtssonFK Åsen696669
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Søren Albæk JensenAmager OK439489
Per LenanderVäxjö OK770310
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Jon LindskogOK Älme1197408
Torgny LundHästveda OK930249
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad13690
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Josefina BerglundFK Boken2063832
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Jenny HåkanssonOK Orion721031
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Susanne WallenborgOK Kontinent699331

H45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Pierre DanielssonOK Skogsfalken449627
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Dan JohanssonFK Boken2057274
Björn KarlssonOK Denseln700711
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Björn NilssonHärlövs IF516516
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Ola OlssonOK Skogsfalken1970030
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Håkan PalmFK Boken7102160
Anders SelinFK Göingarna16277
Filip SjöforsOK Älme7000137
Henrik SvenssonLessebo OK256432
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna9609592
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK8631591
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Per-Olof AnderssonOK Tyringe651204
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Anders KnudsenHerlufsholm OK886643
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Stefan NormanKalmar OK1161215
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Magnus PorleVäxjö OK777929
Patrik RosénVäxjö OK670418
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK33673
Agneta ErforsOK Torfinn590504
Mette FilskovOK Sorø226517
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Berit RuneforsVäxjö OK15943

H55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK1151060
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Ove LernåKalmar OK600524
Ronnie LjunggrenOK Tyringe600207
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Jan NilssonAndrarums IF2058739
Bo PeterssonLessebo OK202556
Arne SääfGudhems IF38305
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Bente KällVäxjö OK9560113
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Christel NilssonOK Älme540354
Eva Konring OlesenFIF Hillerød8631605
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Jan DanielssonKalmar OK18589
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Lars EklundVäxjö OK16848
Kenneth KajsajunttiOK Skogsfalken12218
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Torgny OttossonOK Torfinn540211
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Lennart SohlinOK Orion452530
Ola SvenssonOK Orion18558
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Jan WahlströmSnättringe SK9874998

D65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Eva ArvidssonAlvesta SOK213780
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Kristina FranssonOK Virdarna16936
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Birgit H. JensenFIF Hillerød444540
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Bengt AspvallRonneby OK302334
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Roger BergvikVäxjö OK421736
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Tommy HeldFK Åsen9818252
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Åke KarlssonAlvesta SOK26977
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Emil OlesenFIF Hillerød553547
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Björn PalmLessebo OK17546
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Bill SchölinTockarps IK17161
Bjarne SkramFIF Hillerød444539
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Kent SvenssonOK Skogsfalken12289
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Eva EskilssonHässleholms OK41624
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Ulla HåkanssonOK Gynge9460203
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Bodil RuterOK Älme17718
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H70 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK15702
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Arne JohanssonOK Älme17705
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Leif LindströmNybro OK1396333
Yngve MagnussonOK Orion10528
Håkan NilssonMalmö OK511010
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Inge PerssonFK Boken2107546
Jan PerssonYstads OK9470110
Göran RundgrenLessebo OK17081
Sven RuterOK Älme428978
Leif SandgrenFrosta OK671202
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Göran SvenssonFK Finn28888
Gerth SällströmLessebo OK17543
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Roland EdvinssonFK Göingarna258554
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Hubert HugossonOK Gynge27828
Stig KarlssonLessebo OK17565
Stig KarlssonTorsås OK341095
Erling LarssonHässleholms OK652007
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Inge NilssonOK Älme17715
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Johan JanssonVäxjö OK27167
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Lars PerssonVäsby OK440052
Ingvar PeterssonHässleholms OK9009313
Leif SjögrenOK Orion18567
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK2093390

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva ChristensenSkåneslättens OL18548

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806
Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354807

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Kristin HaraldssonStigmännen Karlshamns OK2101721
Elena KurashovaFK Åsen1980316

Öppen motion 6 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Fredrik NilssonOK Älme2062748

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Helen NilssonHärlövs IF500918
Eva WildmarkFK Boken304871
Jenny VinbladLunds OK991100
Thomas VinbladLunds OK340605

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443

Annonser