Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-SM, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, sprint
Arrangörsorganisationer: Motala AIF OL / Tjällmo-Godegårds OK
Datum: fredag 22 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H70 (72)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Arne AlexanderssonStenungsunds OK440900
Roland AlsénOK Roxen9191326
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sören AnderssonIK Dran30722
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Jan BojlingSolna OK19204
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Jan BurellOK Enen441958
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Gunnar EricssonGävle OK37611
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Sören ErikssonLänna IF37314
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Göran JanssonGränna-Bygdens OK17994
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Stig LandstorpOK Tor302298
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK209633
Leif LindströmNybro OK1396333
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Leif NordlundLänna IF600914
Christer OttossonOK P415698
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Inge PerssonFK Boken2107546
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Göran RundgrenLessebo OK17081
Börje RåbergOK Tyr260667
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Rune SandbergUddevalla OK550523
Leif SandgrenFrosta OK671202
Christer SandhOK Roxen2800733
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Lars-Ivar SvenssonRehns BK450092
Bo TuressonOK Bävern9470105
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Sören WingeUpsala IF352789
Jan WingstedtBodafors OK29257
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Bengt ÅkerströmSOK Träff1431103

Annonser