Anmälda deltagare till Veteran-SM, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, sprint
Arrangörsorganisationer: Motala AIF OL / Tjällmo-Godegårds OK
Datum: fredag 22 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 556 anmälda deltagare.

D35 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Karin FägerlindCentrum OK537853
Carin MarcussonLinköpings OK449156
Sofia NydahlOK Motala30378
Lina SamorLerums SOK722000
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501

H35 (14)

NamnOrganisationBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Peter AronssonLinköpings OK810712
Klas BringertKatrineholms OK8108028
Hans BrolundOK Denseln701500
Per BrolundOK Denseln810622
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Johan ForsstedtSöders-Tyresö
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Gustav HolmquistGöteborg-Majorna OK260694
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb1392494
Måns LennermoNässjö OK29373
Mattias RundgrenVäxjö OK9780408
Mårten WikströmHalmstad OK9996636

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Annika BjörkOK Linné760301
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL7770201
Nina KämmerlingOK Motala8250674
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL33900
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö9760128
Anna LöwegrenKatrineholms OK8120316

H40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Peter AlvarssonMålilla OK9005040
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Henrik HellborgCentrum OK441705
Matz HöögOK Motala9992101
Markus KleinBjörkfors GOIF2050755
Christian KämmerlingOK Motala8150373
Edward LarssonIFK Mora OK9771023
Mikael LundqvistHalmstad OK731202
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Ove OksvoldCentrum OK2101637
Henrik PilvingeOK Kolmården760811
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Nils-Åke SkoglundOK Motala448379

D45 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlvmyrenHalmstad OK8120519
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Maria BroströmOK Denseln1971810
Yvonne GrehnOK Rodhen9710813
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Anette LarssonOK Tor350711
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Gisela LindFK Herkules2059027
Lena LindmanFinspångs SOK690223
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Maria OlofssonLinköpings OK9008001
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Helena RangertIK Hakarpspojkarna680308
Anna StrandAttunda OK658287
Pernilla SvedinLånghundra IF10503
Ulrika WillénÖstersunds OK433233
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063
Jessica ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK10468

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Jonas BirgersonMalungs OK Skogsmårdarna302202
Martin BobergIF Rigor702105
Anders BoströmOK Linné1406186
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Anders EkingeOK Motala1691103
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Erik HelanderOK Roxen9191315
Martin JarelandLinköpings OK7720723
Pontus JohnssonMatteus SI720817
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF2060753
Mats LiljaOK Älgen230571
Fredrik LindellIF Thor9050872
Per MagnussonLinköpings OK721120

D50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Annika ArdellOK Rodhen630405
Anna Sofie BarkLinköpings OK7660623
Annika EngelHässleholms OK660812
Agneta ErikssonUddevalla OK26448
Maria FernmalmForsa OK9101867
Carina KaleredOK Denseln9640402
Anneli KarlssonFK Finn343186
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Ulla MolinAttunda OK8000064
Annika OttenbäckSegersta OK1879716
Lena ReisenIF Hagen208522
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Lotta StålVästerbergslagens OL420056
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Christer BroströmOK Denseln1965008
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL248409
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Karl ErikssonUddevalla OK26449
Stefan ErikssonOK Älgen970088
Johan FridströmFinspångs SOK261493
Per GrywenzOK Linné660606
Lars GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna9410939
Per GuståsLinköpings OK9660925
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Ola HultinOK Roslagen7731377
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Jesper JohanssonLinköpings OK9000067
Rolf E JohanssonVästerviks OK442231
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Olle LindmanFinspångs SOK670318
Jens LindströmTibro OK341026
Pontus LöfströmJönköpings OK229486
Phil MullinsSjövalla FK452061
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Svein NygårdOK Tyr887862
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Patrik SteenOK Enen9670708
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Stefan ThellsénOK Roxen630530
Peter WestinVittjärvs IK650207
Erik WillénÖstersunds OK433237
Johan ÅttingLinköpings OK660618
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK610419
Karin BacktemanLinköpings OK43422
Christina BirathStenungsunds OK258584
Britt ClaessonIFK Mora OK9590116
Tina HagårdRävetofta OK601224
Laila B HöglundFK Herkules930917
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK2089373
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK1620414
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Annika LundströmVäsby OK9201454
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Lena RunessonOK Vivill9590412
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Eva WildmarkFK Boken304871
Pia VångellLinköpings OK920414
Mona ÅkermanValbo AIF1580612
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonSala OK225365
Lars BerzellVäsby OK350085
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Markus BodénOK Mark43631
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL9201721
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Per EdenhamnLänna IF7611023
Göran EngblomRehns BK448866
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Jan HanssonStenungsunds OK9600605
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Werner KöhlerTullinge SK919604
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Curt LandinRehns BK2104475
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK9580125
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422
Lars RunessonOK Vivill582612
Stefan SundeliusJärfälla OK2057226
Bengt SvenssonSundbybergs IK19495
Göran SvenssonAlfta-Ösa OK17362
Klas ThybeckLindebygdens OK1591215
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961

D60 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Katarina BengtssonHalmstad OK1214579
Solveig GaddHelsingborgs SOK9550223
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Lena JanssonJärla Orientering798390
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Lena LarssonSala OK9571015
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Monica MartinssonOK Tranan540504
Ingrid MårtenssonOK Kolmården426235
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Ulla NyströmVisborgs OK449391
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Marie SvernestamLinköpings OK1954067
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Anki Teike AnderssonForsa OK570616
Kristina TellqvistIK Dran30732
Eva TykessonRävetofta OK9070530
Birgitta WinbladRehns BK1570208
Jannike WålbergOK Kåre36743
Marite ÅkerströmSOK Träff1901132

H60 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlmqvistVästerviks OK560611
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200664
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF2060726
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK446219
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Andreas HjertsonOK Linné560523
Roland JanssonOK Linné351701
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Leif KlingOckelbo OK306174
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Karl MollénOK Denseln1551209
Kurt NensénOK Måsen449852
Jerker NetzTrollhättans SOK7570412
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Hans OlstrandStjärnorps SK2078022
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Anders RunanderTrosabygdens OK29840
Lennart SvernestamLinköpings OK451169
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619
Henrik UndelandIFK Göteborg259022
Sixten WestlundOK Tyr560312
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

D65 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200684
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Karin AxelssonIK Uven14380
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Monica BerggrenBodafors OK29258
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK902930
Inger EismarkOK Orinto14212
Kristina ErikssonLänna IF347290
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Agneta GranströmSOK Aneby17128
Ulla GummesonVäsby OK41918
Maj-Britt GustafssonHelsingborgs SOK1413016
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Aila HalttunenHaninge SOK30846
Helena HemströmGävle OK36185
Christina HjertsonOK Linné520915
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK39742
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Kristina LarssonOK Klyftamo19278
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Monica LööfMariestads FK15042
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK1416650
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Gun SvenssonRehns BK409271
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Kajsa TofténHjobygdens OK13684
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK239350
Barbro ÖstlundOK Roxen7520120

H65 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Stig AnderssonOK Linné9520314
Ingolf BengtssonHalmstad OK16308
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb424924
Göran BlombergTjalve IF Norrköping520430
Sten BlomströmIK Stern9511113
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Kurt EkbergOK Orinto19101
Kent ErikssonLerums SOK446293
Sven-Olof FranssonSOK Aneby17149
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Mats HemströmGävle OK18840
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Sten-Åke HolmbergSala OK16897
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Leo JohanssonVandrarringen439898
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Kjell KaminskyIF Hagen13674
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Ulf KristenssonHalmstad OK8490126
Anders KumlinIK Ymer1501114
Torbjörn LageHelsingborgs SOK17929
Göran LarssonSala OK8636984
Gert LundquistGotlands Bro OK9491230
Inge LöwegrenKatrineholms OK1491117
Håkan LööfMariestads FK15023
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Jan-Erik PålssonUddevalla IS44631
Bo SegerEskilstuna OL249214
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK202277
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL425064
Karl-Göran WahlströmAlmby IK9191509
Leif WallenbroVäsby OK9791688
Kenneth WålbergOK Kåre36328
Hasse ÅbergValbo AIF29934
Jan ÅsbergHäverödals SK501114
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK1409850
Bengt ÖstlundOK Roxen7520707

D70 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Bibbi AppelgrenMariestads FK30333
Ing-Marie BergmanVisborgs OK18083
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna19601
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL554310
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Rosa JohanssonIK Uven14373
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Eva KjellmanVandrarringen9441211
Margareta LarssonOK Njudung727645
Eva LindgrenLinköpings OK38060
Carina LindmanFinspångs SOK7082642
Ulla LingJönköpings OK2078062
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK18042
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430
Ewa NordlundLänna IF36528
May-Sofie OlssonForserums SOK29816
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Britt RangertIK Ymer9434343
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Christina SchedwinIK Stern2107479
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF682131
Solveig SvahnOckelbo OK435727
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Gunnel SvenssonIK Ymer28463
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (72)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Arne AlexanderssonStenungsunds OK440900
Roland AlsénOK Roxen9191326
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sören AnderssonIK Dran30722
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Jan BojlingSolna OK19204
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Jan BurellOK Enen441958
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Gunnar EricssonGävle OK37611
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Sören ErikssonLänna IF37314
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Göran JanssonGränna-Bygdens OK17994
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Stig LandstorpOK Tor302298
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK209633
Leif LindströmNybro OK1396333
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Leif NordlundLänna IF600914
Christer OttossonOK P415698
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Inge PerssonFK Boken2107546
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Göran RundgrenLessebo OK17081
Börje RåbergOK Tyr260667
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Rune SandbergUddevalla OK550523
Leif SandgrenFrosta OK671202
Christer SandhOK Roxen2800733
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Lars-Ivar SvenssonRehns BK450092
Bo TuressonOK Bävern9470105
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Sören WingeUpsala IF352789
Jan WingstedtBodafors OK29257
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Bengt ÅkerströmSOK Träff1431103

D75 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Barbro BlomFrölunda OL11072
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Anne-Marie ByströmSidensjö IK47228
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Gunvor GranathNynäshamns OK1363962
Lotta GranholmLinköpings OK861861
Lillemor HallinOK Landehof14614
Siv HasselgrundBjursås OK1411859
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgit KarlssonMariestads FK15038
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18041
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Monica KrigOK Nipan38902
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ulla LindheIK Stern7201252
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Britten PerssonFinspångs SOK7003123
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612
Britt PetterssonOK Roxen302626
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (43)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Kurt AnderssonEnebybergs IF895433
Rune ArvidssonMarkbygdens OK7400901
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Anders BuhréNybro OK9420921
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Samuel ErikssonOK Letstigen17012
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Lars FinbomOK Landehof14594
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL2119769
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Göran HektorLinköpings OK708090
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Roland KarlssonRonneby OK261563
Åke KarlssonSOK Träff2800759
Lars KjellmanVandrarringen9051139
Gustav KrighOK Nipan38447
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Leif LundquistEnebybergs IF227349
Roland OffrellFrosta OK8001962
Alf OlssonForserums SOK29815
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Göran ThourVärend GN OL263097
Kurt ZanderVästerås SOK751005

D80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK19881
Hansi FridströmFinspångs SOK261492
Gun HanssonYstads OK450325
Karin LexellOK Torfinn417450
Laila MalmqvistVäxjö OK15950
Sonja SundellSundbybergs IK19485

H80 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Evert ElgefjordOK Kolmården249482
Ulf EskilssonOK Södertörn1393072
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Tore JohanssonSOK Aneby226065
Bengt LifSol Tranås352427
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Sigurd WallénTäby OK2048771
John VallinOK Hedströmmen236930
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840

D85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Signe NymanUddevalla IS26541

H85 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf BlomFrölunda OL11578
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Gunnar LarssonUddevalla IS26534
John LarssonVästvärmlands OK999977
Alf LundkvistOK Tor520621
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437
Nils RågstedtIS Kullen259442
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900

H90 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

Annonser