Anmälda deltagare till Veteran-SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, medel
Arrangörsorganisationer: Motala AIF OL / Tjällmo-Godegårds OK
Datum: lördag 23 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 914 anmälda deltagare.

D35 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Karin FägerlindCentrum OK537853
Carin MarcussonLinköpings OK449156
Sofia NydahlOK Motala30378
Marie RubérLinköpings OK1800929
Lina SamorLerums SOK722000
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Stina SternerLinköpings OK243765
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Jenny WegmüllerOK Rodhen7300339

H35 (14)

NamnOrganisationBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Klas BringertKatrineholms OK8108028
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Johan ForsstedtSöders-Tyresö
Oskar GustafssonCentrum OK41432
Martin HammarlundMotala AIF OL666112
Markus HenrikssonLinköpings OK9781016
Gustav HolmquistGöteborg-Majorna OK260694
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb1392494
Erik LennartssonSOK Viljan8212122
Stefan LöfqvistSOK Viljan8002072
Mikael TrofastJönköpings OK9787341

D40 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Annika BjörkOK Linné760301
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Ann HyvönenSkattkärrs SOK761125
Malin JonssonOK Tyr1771123
Emma KleistBoxholm-Mjölby OL9441201
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL1950623
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Nina KämmerlingOK Motala8250674
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL33900
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö9760128
Anna LöwegrenKatrineholms OK8120316
Daniela RennerOK Södertörn2050737
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Lotta SaetreOK Landehof9101921
Helena SkoglundOK Motala448380
Cecilia SvedinKFUM Örebro OK344300

H40 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Björn BeckiusLinköpings OK9201468
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Mats FröbergOK Linné7404290
Stefan GraadIF Rigor9740719
Henrik HellborgCentrum OK441705
Tomas HenrikssonAttunda OK741009
Matz HöögOK Motala9992101
Magnus JohanssonNyköpings OK730808
Jonas JohnssonOK Kolmården452335
Ulrik KarlssonMotala AIF OL667220
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL1020824
Edward LarssonIFK Mora OK9771023
Torgny LindströmRonneby OK730619
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Mikael LundqvistHalmstad OK731202
Lars-Olof MagnellKatrineholms OK750310
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Jens MolinSödertälje-Nykvarn OF761209
Mattias NilssonBjörkfors GOIF8140774
Henrik PilvingeOK Kolmården760811
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF262510
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Nils-Åke SkoglundOK Motala448379
Torbjörn SvenskOK Hällen770527
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF29689

D45 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AldénOK Roxen1720324
Ingela AlvmyrenHalmstad OK8120519
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF2050751
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Annica CrispinOK Denseln701700
Eva EngmanOK Denseln7460730
Agneta ErikssonOK Kolmården229649
Anna ErikssonOK Landehof1680831
Mia EronnLinköpings OK1721008
Yvonne GrehnOK Rodhen9710813
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna28626
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Pernilla HörwingOK Roxen7681219
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Maria KleistTullinge SK19809
Anna KullbergBjörkfors GOIF2060751
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Lena LindmanFinspångs SOK690223
Kristina LjunggrenLinköpings OK700916
Hillevi LuksTjalve IF Norrköping246652
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Maria OlofssonLinköpings OK9008001
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF451172
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Helena RangertIK Hakarpspojkarna680308
Liselott RothLinköpings OK425179
Malin Rydell KleistBoxholm-Mjölby OL2088517
Anna StrandAttunda OK658287
Pernilla SvedinLånghundra IF10503
Gith TellsénOK Roxen702049
Ulrika WillénÖstersunds OK433233
Linda WänströmFinspångs SOK7720526
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H45 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Torbjörn AnderssonOK Motala30364
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Jonas BirgersonMalungs OK Skogsmårdarna302202
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Martin BobergIF Rigor702105
Tomas BomanLinköpings OK720318
Anders BoströmOK Linné1406186
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Magnus ClaessonJönköpings OK7202775
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Ulf EklundOK Motala427835
Fredrik EngmanOK Denseln680300
Christian ErikssonLinköpings OK262360
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna782009
Erik HelanderOK Roxen9191315
Niklas HenrikssonAttunda OK7203731
Pär HisvedAlfta-Ösa OK425116
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Martin JarelandLinköpings OK7720723
Pontus JohnssonMatteus SI720817
Björn KarlssonOK Denseln700711
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Fredrik KorallMotala AIF OL710229
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF2060753
Mats LiljaOK Älgen230571
Fredrik LindellIF Thor9050872
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Per MagnussonLinköpings OK721120
Johan PetterssonOK Motala1408709
Örjan SandellOK Roxen9720716
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna9609592
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
Johan WänströmFinspångs SOK9700514

D50 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL660201
Annika ArdellOK Rodhen630405
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK642109
Anna Sofie BarkLinköpings OK7660623
Anette BernhedSävedalens AIK653358
Monica BomanGävle OK353865
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Agneta ErikssonUddevalla OK26448
Maria FernmalmForsa OK9101867
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Inger GuståsLinköpings OK7670904
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Anneli KarlssonFK Finn343186
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Lucy LouTibro OK29273
Kristina MarteliusAttunda OK9661101
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL670430
Ulla MolinAttunda OK8000064
Annika OttenbäckSegersta OK1879716
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Lotta StålVästerbergslagens OL420056
Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL2078004

H50 (47)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BergLinköpings OK9630527
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL248409
Peter BrämersonTibro OK641124
Christer ErikssonOK Kolmården9670410
Karl ErikssonUddevalla OK26449
Johan FridströmFinspångs SOK261493
Lars GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna9410939
Per GuståsLinköpings OK9660925
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Kenneth HermanssonSigtuna OK7881199
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Ola HultinOK Roslagen7731377
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Dag JehrlanderTjalve IF Norrköping9661002
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Jesper JohanssonLinköpings OK9000067
Mats R JohanssonMotala AIF OL7205396
Per JohanssonMotala AIF OL7205414
Rolf E JohanssonVästerviks OK442231
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Roger KarlssonBoxholm-Mjölby OL41444
Klaus KrischanEnnstal9100910
Olle LindmanFinspångs SOK670318
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Johan MalmOK Kolmården9660219
Stefan MarteliusAttunda OK9631117
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL8150464
Phil MullinsSjövalla FK452061
Mats NordTumba-Mälarhöjden OK239518
Svein NygårdOK Tyr887862
Håkan OlofssonÄrla IF9670604
Niklas RönnbäckOK Eken9650928
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Patrik SteenOK Enen9670708
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
David SöderströmSala OK9005074
Stefan ThellsénOK Roxen630530
Peter WestinVittjärvs IK650207
Mårten WikströmHalmstad OK9996636
Erik WillénÖstersunds OK433237
Per WintherVästerbergslagens OL650618
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL259237
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK610419
Inger BergLinköpings OK620929
Mona BierfeldtÄrla IF9611103
Christina BirathStenungsunds OK258584
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Anne BössfallLinköpings OK341069
Britt ClaessonIFK Mora OK9590116
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Tina HagårdRävetofta OK601224
Monica HenrikssonEksjö SOK41618
Tone HollowellOK Tyr611126
Laila B HöglundFK Herkules930917
Katarina JakobssonGarda OK9200691
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK2089373
Anita KarlssonOK Södertörn581012
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK1620414
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Annika LundströmVäsby OK9201454
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403
Marianne RosgrenOK Njudung341878
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Ann-sofie SvanbergOK Södertörn302654
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Eva WalheimRobertsfors IK259202
Eva WareniusAvesta OK30086
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926
Anna WesterberghRasbo IK259380
Eva WildmarkFK Boken304871
Pia VångellLinköpings OK920414
Mona ÅkermanValbo AIF1580612
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonSala OK225365
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Markus BodénOK Mark43631
Rikard BorgLinköpings OK450877
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL9201721
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Jan-Olof BäckOK Djerf9581002
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
P-O DerebrantSOK Aneby17138
Per EdenhamnLänna IF7611023
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Göran EngblomRehns BK448866
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Lennart ErikssonSol Tranås19945
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping580512
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Jan HanssonStenungsunds OK9600605
Thomas HollowellOK Tyr611121
Jan-Åke IsraelssonOK Milan245981
Björn JakobssonTäby OK1590130
Göran KarlssonOK Hällen202409
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Werner KöhlerTullinge SK919604
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK9580125
Peter LarssonFK Boken620721
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Per-Olof LundkvistRasbo IK405508
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Colin Mc IntyreOK Tyr260659
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Stefan NybergAvesta OK1590325
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422
Leif SandahlOK Tyr9600322
Thomas StenströmLinköpings OK417339
Stefan SundeliusJärfälla OK2057226
Bengt SvenssonSundbybergs IK19495
Göran SvenssonAlfta-Ösa OK17362
Arne SääfGudhems IF38305
Klas ThybeckLindebygdens OK1591215
Mats WalheimRobertsfors IK259042
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961

D60 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Anna-Karin Argus-JohanssonSol Tranås1954011
Katarina BengtssonHalmstad OK1214579
Kerstin Caap-HällgrenHärnösands OK409515
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL37484
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna540127
Lena FröbergTjalve IF Norrköping9110146
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping330923
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Karin IvarssonHaninge SOK30852
Lena JanssonJärla Orientering798390
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Lena LarssonSala OK9571015
Anita LindbohmSkarpnäcks OL202584
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Monica MartinssonOK Tranan540504
Ingrid MårtenssonOK Kolmården426235
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Agneta NilssonEskilstuna OL304929
Ulla NyströmVisborgs OK449391
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Lena PerssonGamleby OK16756
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared41503
Inger SchwartzOK Södertörn17000
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Anki Teike AnderssonForsa OK570616
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Eva TykessonRävetofta OK9070530
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Birgitta WinbladRehns BK1570208
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507
Jannike WålbergOK Kåre36743
Marite ÅkerströmSOK Träff1901132

H60 (56)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Thomas AlmqvistVästerviks OK560611
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200664
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF850410
Mats AnderssonFinspångs SOK362464
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF2060726
Mikael BodénMarkbygdens OK18416
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Göran DoyleSundbybergs IK444664
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK446219
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Thomas GeorgssonOK Nackhe25297
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Håkan GustafsonEskilstuna OL259118
Kjell GustafssonOK Järnbärarna2095416
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Andreas HjertsonOK Linné560523
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Leif KlingOckelbo OK306174
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Urban LarssonOK Gipen9550226
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Kurt NensénOK Måsen449852
Jerker NetzTrollhättans SOK7570412
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL7560726
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro531201
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Håkan PalmfjordKatrineholms OK262451
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Anders RunanderTrosabygdens OK29840
Olle RönnolsSäterbygdens OK541117
Olle SjösäterRonneby OK28688
Åke SundinHällefors OK46775
Stephan SvenssonLinköpings OK41664
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619
Henrik UndelandIFK Göteborg259022
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707
Sixten WestlundOK Tyr560312
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

D65 (58)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200684
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Karin AxelssonIK Uven14380
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Kerstin BlomOK Kolmården426830
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Britta EklundTrosabygdens OK205325
Kristina ErikssonLänna IF347290
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Lena GranefeltOK Tyr36010
Agneta GranströmSOK Aneby17128
Ulla GummesonVäsby OK41918
Annie GunnarstorpOK Motala30368
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL52392
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK12639
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Aila HalttunenHaninge SOK30846
Helena HemströmGävle OK36185
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Christina HjertsonOK Linné520915
Monica HolmIFK Mora OK239305
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK39742
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Lena JansonArboga OK264569
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Kristina LarssonOK Klyftamo19278
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Monica LööfMariestads FK15042
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK1416650
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Mona PetersenOK Motala30392
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Lotta RåbergOK Tyr242492
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Christina SjölanderOK Hällen202403
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Görel SvedestamEskilstuna OL439514
Gun SvenssonRehns BK409271
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Monica SvärdOK Klemmingen9520326
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Kajsa TofténHjobygdens OK13684
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK239350
IngMarie ÅsenlundGävle OK43816
Barbro ÖstlundOK Roxen7520120

H65 (103)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Stig AnderssonOK Linné9520314
Olle ArmanNyköpings OK870817
Hans AurellGävle OK1393048
Ingolf BengtssonHalmstad OK16308
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb424924
Göran BlombergTjalve IF Norrköping520430
Sten BlomströmIK Stern9511113
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Lars-Åke BrengdahlSol Tranås1831604
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK36091
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna504810
Kurt EkbergOK Orinto19101
Göran EklundTrosabygdens OK7300211
Kent ErikssonLerums SOK446293
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666
Tord FranssonMotala AIF OL529473
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Thomas GustafssonTjalve IF Norrköping217222
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Per GustavssonOK Roxen7490715
Anders HedinMotala AIF OL421326
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Mats HemströmGävle OK18840
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Sten-Åke HolmbergSala OK16897
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
P-O IvarssonHaninge SOK1418104
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Lennart JakobssonTibro OK2800478
Leonard JanssonRasbo IK37913
Anders JohanssonSol Tranås19913
Christer JohanssonOK Motala30384
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Leo JohanssonVandrarringen439898
Ove JohanssonOK Kolmården9490910
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Kjell KaminskyIF Hagen13674
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Rolf KarlssonOK Hällen527677
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Ulf KristenssonHalmstad OK8490126
Anders KumlinIK Ymer1501114
Anders KäckMariestads FK417634
Torbjörn LageHelsingborgs SOK17929
Göran LarssonSala OK8636984
Rune LarssonOK Skogshjortarna2072793
Mats LiljaOK Enen1520418
Ola LindholmKöping-Kolsva OK1510304
Gert LundquistGotlands Bro OK9491230
Lennart LundquistOK Nalle520822
Inge LöwegrenKatrineholms OK1491117
Håkan LööfMariestads FK15023
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Leif MathisenEskilstuna OL304935
Conny NilssonNyköpings OK306901
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Christer NälemarkOK Djerf1213712
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Gustaf OlssonLinköpings OK7480826
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Jan-Erik PålssonUddevalla IS44631
Bo SegerEskilstuna OL249214
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK202277
Lars SonnertSol Tranås2115450
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna207290
Bo SundqvistOckelbo OK306161
Lars Åke SvenskOK Hällen1415672
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Göran SvärdOK Klemmingen9490730
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL425052
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL425064
Lars-Erik TjäderIFK Mora OK37034
Karl-Göran WahlströmAlmby IK9191509
Leif WallenbroVäsby OK9791688
Roland WareniusAvesta OK2075252
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373
Kenneth WålbergOK Kåre36328
Hasse ÅbergValbo AIF29934
Jan ÅsbergHäverödals SK501114
Bengt ÖstlundOK Roxen7520707

D70 (59)

NamnOrganisationBricknummer
Bibbi AppelgrenMariestads FK30333
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Ing-Marie BergmanVisborgs OK18083
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna19601
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Gunnel ChristianssonGamleby OK46960
Karin Creutzer BlomgrenOK Tyr260611
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL554310
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Margareta HagstedtVäsby OK231368
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Sonja HanssonTjalve IF Norrköping245929
Vivianne HolgerssonOK Måsen7205947
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Anita JohanssonOK Tor7203743
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Rosa JohanssonIK Uven14373
Margareta JönssonÅkers IF409815
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Eva KjellmanVandrarringen9441211
Stina KorallMotala AIF OL644726
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LindellOK Hällen570605
Eva LindgrenLinköpings OK38060
Carina LindmanFinspångs SOK7082642
Ulla LingJönköpings OK2078062
Inger LundSala OK9430516
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430
Ethel NordLindebygdens OK25021
Ewa NordlundLänna IF36528
May-Sofie OlssonForserums SOK29816
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Inger PetterssonBjörkfors GOIF439623
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Britt RangertIK Ymer9434343
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Lena SandahlGamleby OK16698
Christina SchedwinIK Stern2107479
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF682131
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Solveig SvahnOckelbo OK435727
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Gunnel SvenssonIK Ymer28463
Solveig TjernbergSödertälje IF431083
Christina WestmanHudiksvalls OK1418142
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (115)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Roland AlsénOK Roxen9191326
Arne AnderssonOK Motala30389
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sören AnderssonIK Dran30722
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Göran BengtssonTockarps IK13755
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Jan BojlingSolna OK19204
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Jan BurellOK Enen441958
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Leif CarlssonSkarpnäcks OL37330
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Gunnar EhnTullinge SK990647
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Gunnar EricssonGävle OK37611
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Sören ErikssonLänna IF37314
Östen ErikssonAvesta OK444190
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Lars GranefeltOK Tyr36026
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Bo GustafssonOK Gränsen27696
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL520424
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Åke GustavssonOK Älgen445345
Peter HagströmTjalve IF Norrköping330972
Håkan HallbergAvesta OK444531
Ingvar HalldinOK Tylöskog264869
Pertti HeedOK Orinto362551
Lars HenrikssonOK Älme17701
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Hans HolgerssonOK Måsen9470928
Jan-Larry HolmbergOK Motala7755376
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF2093468
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Göran JanssonGränna-Bygdens OK17994
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Anders JohanssonAvesta OK9441208
Hans JohanssonIFK Mora OK404237
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK18177
Bengt JönssonÅkers IF1431025
Krister KarlssonIK Standard435934
Lars KarlssonGamleby OK16699
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL424954
Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF306683
Stig LandstorpOK Tor302298
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Åke LewanderSkarpnäcks OL423395
Rolf LindIK Standard355887
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK209633
Leif LindströmNybro OK1396333
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Rolf MalmrosVisborgs OK18070
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Tore MartinssonDegerfors OK36288
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL421360
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Sven-Arne NilssonOK Klemmingen9027201
Leif NordinAttunda OK750250
Leif NordlundLänna IF600914
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Christer OttossonOK P415698
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Hans PerssonOK Älgen540323
Inge PerssonFK Boken2107546
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Lars PerssonFinspångs SOK405527
Claus PetersenOK Motala9474747
Jan PetterssonOK Roxen612054
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF262502
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK15708
Rune RingsgårdOK Roxen9191322
Göran RundgrenLessebo OK17081
Börje RåbergOK Tyr260667
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Rune SandbergUddevalla OK550523
Leif SandgrenFrosta OK671202
Christer SandhOK Roxen898533
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Nils SjödinTjalve IF Norrköping245974
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Ulf SvedestamEskilstuna OL9440309
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Lars-Ivar SvenssonRehns BK450092
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Bengt ÅkerströmSOK Träff1431103

D75 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Chatarina AnderssonOK Motala30376
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Barbro BlomFrölunda OL11072
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Anne-Marie ByströmSidensjö IK47228
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Gunvor GranathNynäshamns OK1363962
Lotta GranholmLinköpings OK861861
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Lillemor HallinOK Landehof14614
Siv HasselgrundBjursås OK1411859
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgit KarlssonMariestads FK15038
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18041
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Monica KrigOK Nipan38902
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Monica LindgrenLinköpings OK727266
Ulla LindheIK Stern7201252
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Britten PerssonFinspångs SOK7003123
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612
Britt PetterssonOK Roxen302626
Ann SjöbergEnebybergs IF246000
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Siv StamSäterbygdens OK44485
Ann-Cathrine SundqvistOK Motala30374
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (73)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Bo AnderssonSol Tranås19924
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Kurt AnderssonEnebybergs IF895433
Leif AnderssonOK Motala1420205
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Rune ArvidssonMarkbygdens OK7400901
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Uno BergOK Motala448394
John-Erik BergstrandVärend GN OL10315
Anders BuhréNybro OK9420921
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Hans-Åke ChristianssonGamleby OK16769
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Hans FalkVärend GN OL44394
Lars FinbomOK Landehof14594
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL2119769
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Kjell HagströmLinköpings OK202513
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Göran HektorLinköpings OK708090
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
P-G JanssonSäterbygdens OK1708708
Anders JohanssonNyköpings OK571330
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Lars JohanssonOK Tor444174
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Sverre JonssonOK Ravinen449326
Bengt KarlssonLinköpings AIK41475
Roland KarlssonRonneby OK261563
Stig KarlssonLessebo OK17565
Nils-Göran KempeOK Denseln620310
Lars KjellmanVandrarringen9051139
Gustav KrighOK Nipan38447
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Sune LindellOK Hällen16931
Gösta LindmanFinspångs SOK261486
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Leif LundquistEnebybergs IF227349
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK18178
Roland NordLindebygdens OK25020
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna2095424
Roland OffrellFrosta OK8001962
Alf OlssonForserums SOK29815
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Sigvard OskarssonIstrums SK25611
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Karl-Gerhard RamdeSOK Aneby17111
Bertil RydgrenIFK Enskede441996
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Folke SimonssonOK Roxen420087
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Curt ThorénNyköpings OK205050
Göran ThourVärend GN OL263097
Kurt ZanderVästerås SOK751005
Kuno ÖsterlundVästerås SOK409866

D80 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK19881
Gun HanssonYstads OK450325
Marianne HöglundFK Herkules11308
Gun KrohnHudiksvalls OK36723
Karin LexellOK Torfinn417450
Ingrid LundinEskilstuna OL208189
Laila MalmqvistVäxjö OK15950
Karin RenbergOK Kolmården2095426
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK14437
Sonja SundellSundbybergs IK19485
Gunilla WickenbergIBM-Klubben452777

H80 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Gillis AlmVäxjö OK15927
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Birger ByströmSidensjö IK47222
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Bo ElmgrenSundbybergs IK33495
Martin EngqvistUpsala IF209603
Ulf EskilssonOK Södertörn1393072
Otto HolmdahlLinköpings OK202511
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636
Johan JanssonVäxjö OK27167
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Tore JohanssonSOK Aneby226065
Sven JonssonOK Roxen9191323
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF259207
Per LarssonJönköpings OK409289
Tord LidströmHagaby GoIF Örebro13834
Bengt LifSol Tranås352427
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Stig LundinEskilstuna OL208433
Sven-Olof LundinSol Tranås1370129
Boy NymanVandrarringen38481
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Göran OlofssonFjärås AIK1371107
Holger PerssonOK Eken536516
Lars PerssonVäsby OK440052
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Werner TörnblomVäxjö OK2058133
Sigurd WallénTäby OK2048771
John VallinOK Hedströmmen236930
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840

D85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Signe NymanUddevalla IS26541

H85 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Valter AlamaaIK Vikings OK17019
Rolf BlomFrölunda OL11578
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Ove KilbornUddevalla IS24921
Gunnar LarssonUddevalla IS26534
John LarssonVästvärmlands OK999977
Olle LifSol Tranås19908
Alf LundkvistOK Tor520621
Lars MagnussonKristinehamns OK408192
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437
Mattias RundgrenSol Tranås1311011
Nils RågstedtIS Kullen259442
Bo SandbergIK Jarl Rättvik36376
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Olof WalfridssonSOK Aneby17122

H90 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

Annonser