Anmälda deltagare till DM, lång, Blekinge

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Blekinge
Arrangörsorganisation: BroSö OK
Datum: söndag 10 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 231 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Cecilia BrattOK Orion993541
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Yevheniya ShcherbakovaRonneby OK1601757
Nadiya VolynskaOK Orion895412

H21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK12634
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Johan EngströmOK Orion923451
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Oleksandr KratovKoovee895415
Pontus PeterssonOK Orion920215
Olof SandgrenOK Orion980202
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea DagsbergOK Orion2088902
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Ellen WahlbomOK Orion632800
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Love CarlssonOK Orion7202474
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Andreas JonssonOK Orion8050899
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Nellie NilssonOK Orion9587749
Hanna RingRonneby OK9020829

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Enni LindskogOK Älme9010404
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Lisa SwartzOK Orion2058218
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Ina ÅmanOK Vilse 878011018

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Herbert AdamssonStigmännen Karlshamns OK202433
Johan BjörckOK Älme9926040
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Melker LarssonOK Orion1041209
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK15241
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Linus VernströmRonneby OK9040312
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinOK Orion449545
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Svante BohlinOK Skogsfalken7030306
Axel BrattOK Orion8050420
Carl GlivesonRonneby OK539905
Leo HaraldssonStigmännen Karlshamns OK15243
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Victor JosefssonOK Skogsfalken1051223
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Ville LindskogOK Älme1200706
Noah MulariOK Vilse 87205260
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK15230
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Emil RingRonneby OK9061103
Nils SwartzOK Orion2058124
Wille VernströmRonneby OK9060112

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva BohlinOK Skogsfalken7160108
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Malva LarssonOK Orion18557
Selma LeopoldOK Orion7070108
Inez OlssonOK Skogsfalken1112007
Hilma PaulinOK Vilse 8710119
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
David ArvmyrenOK Orion2800757
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
William MulariOK Vilse 87205254
Filip MyrénOK Orion9071219
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan MyrénOK Orion18543

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linda LarssonKarlskrona SOK16687
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Malin SvenssonOK Orion740527

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Lars-Magnus BjörckOK Älme926040
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Jon LindskogOK Älme1197408
Torgny LindströmRonneby OK730619
Fredrik NilssonOK Älme2062748
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Paula AndraeOK Vilse 879003366
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Jessica BjörckOK Älme720224
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Malin ÅmanOK Vilse 8710170

H45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK302351
Anders MalmqvistMotala AIF OL1399764
Ola OlssonOK Skogsfalken1970030
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Anders SundelinOK Orion9700716
Ulf ÅmanOK Vilse 8710124

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Katarina SundelinOK Orion9650108

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Stefan BerglinKarlskrona SOK18507
Henrik BirgerssonHärlövs IF244789
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Niklas BrattOK Orion8123666
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Pontus JonssonOK Orion903020
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Lars-ola LarssonOK Orion670124
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Anders NilssonOK Orion450881
Jens NilssonOK Skogsfalken12229
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ingalill OlssonOK Orion38269
Lena SwartzOK Orion9620620
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan HenmyrOK Vilse 8710116
Paul IripFK Göingarna2115533
Pontus Johan LarssonOK Skogsfalken264152
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Kent OlssonOK Orion9402243
Jan SvenssonOK Orion2062057
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Per-Arne HöögOK Vilse 8710136
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Ingmar OlssonOK Vilse 8710138
Ingemar PeterssonMarkaryds FK570520
Lennart SohlinOK Orion452530
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 877899999

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla AnderssonKarlskrona SOK16669
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Bengt AspvallRonneby OK302334
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Kent SvenssonOK Skogsfalken12289
Lars SvenssonOK Vilse 8710162

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Berit NilssonOK Älme25912
Bodil RuterOK Älme17718
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055

H70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Lars HenrikssonOK Älme17701
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Yngve MagnussonOK Orion10528
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Sven RuterOK Älme428978
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Roland KarlssonRonneby OK261563
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Leif SjögrenOK Orion18567

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Esther AllwoodKarlskrona SOK1110514

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carla BirgerssonHärlövs IF347178

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias ArvmyrenOK Orion440930
Mikael BohlinOK Skogsfalken7080170
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Emma BirgerssonHärlövs IF347243
Cecilia BohlinOK Skogsfalken7021074
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Anders LeopoldOK Orion9771005

Annonser