Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Axvallanatta

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Axvallanatta
Arrangörsorganisation: Istrums SK
Datum: fredag 20 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 214 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina EricssonSöders-Tyresö30345
Ulrika FredrikssonGudhems IF1983082
Karin FägerlindCentrum OK537853
Martina JohanssonHestra IF941337
Emma KindbomIF Hagen25796
Terese OhlssonMotala AIF OL234983
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Christoffer AndersénVästerås SOK911338
Victor ArwesvedTibro OK449270
Erik ClassonOK Orinto1420202
Karl GellermanIF Hagen2048756
Martin HammarlundMotala AIF OL666112
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Johan HöögMariestads FK10137
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Martin LarboIFK Lidingö SOK8375000
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Jesper NilssonUlricehamns OK910405
Anton PetterssonTibro OK9880418
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ola HoltbringOK Amne245051

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo EkingeOK Motala9990924
Olle HedmanIF Hagen9993770
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Johan KindbomIF Hagen8421479
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Jonas PlanckIK Gandvik452915

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tove ErikssonRyda SK542201
Ebba LindOK Skärmen9020220
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Tobias ErixonOK Kullingshof8444544
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Johan HolmbergIF Hagen9011120

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malin KindbomIF Hagen8436003

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Hjalmar KällIK Gandvik2058908

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Frida LindénVäxjö OK2075318
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
August EkingeOK Motala1050819
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Jonas OlssonOK Amne448538
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK2093646

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus DahlinIK Gandvik730628
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Niklas FallgrenGudhems IF770804
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Fredric PaulssonIstrums SK229797
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonIF Hagen19264
Therése AnderssonRyda SK260955
Marie AnebreidMullsjö SOK700388
Nina GumaeliusTibro OK9681028
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo433751
Carina NilssonIK Gandvik452901
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Anna StombergIF Hagen9680109

H45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Conny ErixonOK Kullingshof444536
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Johan HanssonOK Löftan8070171
Magnus HomannOK Orinto701214
Magnus KarlssonRyda SK2087240
Anders KindbomIF Hagen25795
Bo KronOK Flundrehof431168
Johan KällIK Gandvik2059000
Stefan LinderothIF Hagen245263
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK341041
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lena ArnoldssonMullsjö SOK8141041
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Maria WidmarkIF Hagen30689

H50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Per AnderssonUlricehamns OK631031
Peter BrämersonTibro OK641124
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Jonas HagströmFalköpings AIK OK8365100
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Bernt HenrikssonGudhems IF630403
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Johan OskarssonLaxå OK7631216
Peter RavnellGudhems IF38338

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL7205415
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Elisabeth FredrikssonGudhems IF38309
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Ann NyströmIF Hagen610331
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK722005

H55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Svante AndrénTibro OK9580614
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Sören KnutsTrollhättans SOK36087
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Leif SandahlOK Tyr9600322
Anders SjögrenOK Kullingshof931017

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AbrahamssonGudhems IF540201
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Evamarie LundahlIF Hagen15656
Mary OlssonVästvärmlands OK44024
Annette RagvaldVingåkers OK264962
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Marite ÅkerströmSOK Träff1901132

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1038652
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Per-Erik CarlssonIF Hagen15640
Jan-Åke EmilssonGudhems IF530316
Anders ErikssonIF Hagen15658
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lars HagrotTäby OK570427
Benny HoffmanGudhems IF540429
Urban LarssonOK Gipen9550226
Thomas LundgrenTrollhättans SOK9560421
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Hans RagvaldVingåkers OK264967
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Håkan SanderiLidköpings VSK8042757
Thomas SvenssonMotala AIF OL7205412
Hans TuvessonIF Hagen245239
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lena GranefeltOK Tyr36010
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu7010526
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H65 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK38896
Björn EngströmLerums SOK345011
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lennart JakobssonTibro OK2800478
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna940309
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Yngve NilssonOK Gipen26335
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Lars OlssonVästvärmlands OK44034
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Karl-Göran WahlströmAlmby IK9191509
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Britt RangertIK Ymer9434343
Ingrid TengelandIK Gandvik7470424
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Olof AnderssonMariestads FK1691212
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15019
Lars GranefeltOK Tyr36026
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Sune GustavssonTibro OK2122039
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Lars-Erik NilssonMariestads FK15016
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Christer SandhOK Roxen898533
Bengt ÅkerströmSOK Träff1431103

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Lillemor HallinOK Landehof14614
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903

H75 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Folke DahlénLidköpings VSK440285
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Knut HöökOK Klyftamo19265
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Lennart KarlssonTrollhättans SOK28492
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Per LjungbergOK Alehof2119859
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna2095424
Leif OlofssonOK Flundrehof419726
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen15624

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Harry BrandkvistTidaholm SOK Sisu231230
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Johan JanssonVäxjö OK27167
Lennart KrantzOK Klyftamo354972
Kjell PerssonMariestads FK702005
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840

Öppen motion 2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eric FridénOK Gränsen2800750
Mats FridénOK Gränsen1790521
Liv LindOK Skärmen2062773
Linus VictorzonMullsjö SOK452940

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli AnderssonIK Gandvik680712

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AnderssonIK Gandvik16239
Sofi AnderssonIK Gandvik9000406
Frida KjellmanLidköpings VSK7441177
Anders SwedinLidköpings VSK2052779

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel AnderssonUlricehamns OK993099
Lars MelanderLidköpings VSK1957092

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonny LindénVäxjö OK2075270

Annonser