Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Rallarsvängen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Rallarsvängen
Arrangörsorganisation: Vännäs OK
Datum: söndag 3 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 129 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BergströmOK Vargen9005269
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Hanna GeorgssonVännäs OK347358
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Tove NorénVännäs OK344693
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Camilla SjöbergIFK Umeå205441
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Evelina WickbomVittjärvs IK941217

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jon AnderssonIFK Umeå12359
Albert AskengrenBergnäsets AIK18330
Karl BengtsonSol Tranås19947
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Niklas FriesUmeå OK9493210
Joel HallbergUmeå OK347087
Valentin LevesyUmeå OK1007505
Emil NilssonUmeå OK7940313
Hans PerssonIFK Umeå811098
Henrik PerssonUmeå OK264321
Christian SpoerryUmeå OK2003064
Simon WallerIFK Umeå212523
Fredrik ÅhmanIFK Umeå700907

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina FridmanVännäs OK226234
Ida GeorgssonVännäs OK347286
Lovisa ManniUmedalens IF227649

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emil HornlidenUmedalens IF897404

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ester LaudonVännäs OK419676
Elina NilssonVännäs OK449226
Magdalena NilssonHögåkers OK2062119

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mårten ErikssonUmedalens IF897410
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Jakob NilssonUmeå OK7088807

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hilja BerggrundUmeå OK1196000
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Norah HellgrenWilhelmina OK1417457
Alice LarssonUmeå OK9041006
Evelina NilssonHögåkers OK2062187
Nora StaafjordUmeå OK2077209

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob ErikssonUmedalens IF682319
Elias LanttoSK Björnen2079681
Max StigenlövHögåkers OK441819
Oskar ÅdahlUmeå OK1522270

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Tyra LarssonIFK Umeå7061106
Maja LundholmUmeå OK1505010
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Hilma VikströmUmeå OK2089231
Elin ÅdahlUmeå OK1050405

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Vigon BerggrundUmeå OK1960003
Seth NordinLycksele IF2088409
Edvard SvenssonSK Björnen1061026
Otto TimbyUmeå OK2104499
Adrian WidmarkUmeå OK2088944

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea NeusselWilhelmina OK1417473

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alice StigenlövHögåkers OK403482
Moa TimbyUmeå OK2104113

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Edvin HellmanHögåkers OK2104066
Isak JohanssonUmeå OK362333
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Manfred NordinLycksele IF227765
Valter VikströmUmeå OK2089229

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerggrundUmeå OK750322
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Robert WidmarkUmeå OK2088936
Markus ÅdahlUmeå OK353610

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie JohanssonUmeå OK226592
Helena KönigssonRobertsfors IK259387

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Sven StigenlövHögåkers OK2062155
Christer VredinIFK Umeå1413019

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia HenfridssonUmeå OK1420192
Britt KarlssonUmeå OK2119764
Annica NylundUmeå OK1426575
Kristina PetersonIFK Umeå302489
Lena SjöströmUmeå OK7601382
Eva WalheimRobertsfors IK259202

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Clas FriesUmeå OK9973314
Hans-Erik GrenholmWilhelmina OK25072
Inge NilssonUmeå OK7610722
Mats SandewallUmeå OK7201128
Mats WalheimRobertsfors IK259042
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-marie JohanssonStöcksjö IS302572
Anita LjungbergUmeå OK259259
Lena TimnerUmeå OK9441128
Karin WalltinÖstersunds OK354934

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Tom BrantheimÖstersunds OK351272
Ernst BrändströmStöcksjö IS302578
Håkan ErikssonUmeå OK19777
Signar ErikssonStöcksjö IS259348
Börje LjungbergUmeå OK259238
Christer SilfvernagelHärnösands OK8430925
Matts StrandbergStöcksjö IS245833
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna207290
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Ove VesterbergLycksele IF408754
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS302559

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gerd BerglundHögåkers OK403480

H75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Göran BergSundsvalls OK15416
Åke BerglundHögåkers OK417578
Göran EnkvistSkellefteå OK262225
Sven-Erik LundgrenUmeå OK262949
Jan-Erik PetterssonHökmarks IF Gnistan262412
Tord RenströmUmeå OK353609
Gunnar TimnerUmeå OK9080910
Torsten VestmanOK Nolaskogsarna259088

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Arvid NilssonUmeå OK229377
Lovisa NilssonHögåkers OK209876
Ossian NordinLycksele IF227744
Elsa VikströmUmeå OK452059

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna NeusselWilhelmina OK1417463
Pelle NeusselWilhelmina OK1417474

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marie JohanssonHögåkers OK2062192

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DanielssonLycksele IF2088411
Isak HellgrenWilhelmina OK1417447
Ursula NeusselWilhelmina OK1417480
Johannes StötzelWilhelmina OK1417462
Annika SvenssonSK Björnen1680603

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan ErikssonUmedalens IF682320
Tomas NordinLycksele IF1532600

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan DanielssonLycksele IF2088408

Annonser

Mila