Anmälda deltagare till O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 12 november 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 2411 anmälda deltagare.

D21 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK646722
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Katya DzemaSävedalens AIK9200156
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK981991
Alicia FribergC.E.Colivenc7003242
Linda HallbergBredareds IF8101060
Elin HamreforsSävedalens AIK871021
Amanda HanssonBredaryds SOK940923
Alice HägnanderLidköpings VSK1960720
Sara HägnanderLidköpings VSK1971010
Linda JinnemoHjärnarps OL7716068
Linnéa JohnssonOK Nackhe870327
Frida KjellmanLidköpings VSK7441177
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK895014
Angelika LarssonÖrkelljunga FK501623
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK910515
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Maria LundStenungsunds OK2081973
Sina SeipelElfsborg SOK37813
Hanna SvenssonFK Herkules2089482
Sandra SällbergFK Åsen47193
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL7940480
Jenny WegebroSundsvalls OK990227
Andrea WesterdahlTäby OK570705

H21 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Ola AnderssonOK Orion8060797
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Mattias BerglundLidköpings VSK2109398
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF245170
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Erik ClassonOK Orinto1420202
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro880320
Tobias ErixonOK Kullingshof8444544
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Vitaliy GichkoSävedalens AIK9200124
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Arvid HammarFK Herkules438445
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Per JemthIF Thor1711013
Jon JonssonGöteborgs SK2078188
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Isak KällsmyrOK Kullingshof419736
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Torgny LindströmRonneby OK730619
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
August MollénOK Denseln990826
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Johan NilssonHultsfreds OK402680
Tobias NobornIFK Göteborg730514
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Andreas PerssonOK Hammaren9981126
Andreas PeterssonBurseryds IF960410
Erik RåbergOK Landehof860712
Rasmus SteenOK Enen9507119
Anton SundströmBredareds IF
Viktor SundströmBredareds IF
Robin SvennbergDegerfors OK8397244
David SällbergFK Åsen504760
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Emil WingstedtHalden SK750509

D20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Emma KindbomIF Hagen25796
Klara LjunggrenLinköpings OK981011
Evelina PetersonFalköpings AIK OK433603
Julia StrömUlricehamns OK910518
Helena ÅsbergSarpsborg OL8302288

H20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar ErikssonOK Älgen747271
Elis NordströmKils OK866399
Thomas TubbehaugenOK Moss1220797

D18 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa AnderssonOK Orion1030600
Thea BadKils OK9872298
Evelina BergOK Ravinen556789
Emma BernerssonOK Enen9200288
Emma BillingHultsfreds OK584072
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK9001999
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Mirjam BucherIF Thor8061206
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Kajsa Den BraverOK Gränsen452707
Karolina DjerfVästerbergslagens OL228975
Moa ErlandssonVimmerby OK9990311
Sara ErlandssonOK Vivill2089031
Amy FrankMalmö OK9000930
Olivia FröbergOK Roxen2052699
Aurora GjølsjøOK Moss1403980
Marie Helene HansenSarpsborg OL2083958
Elina HansonKungälvs OK9201444
Kajsa IsidorssonOK Vivill8225797
Tove JohanssonOK Alehof341708
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL9990605
Selma KristiansenOK Moss
Alva LindellIF Thor9000610
Elin LoodIK Gandvik341359
Linn LugneKils OK1000823
Olivia LönkvistOK Vivill8225714
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK8636087
Amanda MellerdalKils OK9000506
Amanda MullinsSjövalla FK452065
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Kajsa NilssonHärlövs IF1990608
Madelene NilssonFK Åsen1990426
Ella NordströmKils OK9000304
Amanda NylénDegerfors OK1991026
Johanna PetersonFalköpings AIK OK428930
Linn PeterssonOK Vivill443520
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Johanna RundqvistOK Nackhe9990807
Malva SteenOK Enen9000523
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Lina SvärdIF Thor9500885
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss450159
Bea WanstadiusFK Åsen504757
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik Fredriksen AasAsker SK9822822
Sander ArntzenAsker SK9101844
Filip BengtssonOK Lindéna8001337
Pontus BierfeldtÄrla IF511515
Gabriel BladOK Kullingshof419740
Victor BylundIF Thor1320640
Hugo BäsénIF Thor551800
Carl CarlssonNyköpings OK8090323
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro9001117
Erik ErikssonOK Älgen747272
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Simon HardenFK Boken649447
Daniel HellbergLunds OK7205946
Johannes HolmgrenSävedalens AIK9000118
Samuel HåkanssonRonneby OK800301
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Emil JonsellIF Thor1551046
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Jonas LauriFK Herkules2059033
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb7750778
Erik LundStenungsunds OK2081943
Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK9005069
Trygve MyhrAsker SK
Emil NilssonAndrarums IF2058760
Jesper NyströmIF Thor9730480
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Per Clemet WisløffAsker SK9000528

D16 (127)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Olivia AspIFK Göteborg902937
Jenny BaklidKonnerud IL9200848
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Karoline BjørnerødOK Moss450160
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL9122002
My BlixtAvesta OK596406
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Klara BourneGöteborg-Majorna OK2800694
Martina BraunVäxjö OK2031980
Elsa BäsénIF Thor920130
Embla CinthioSkåneslättens OL9021228
Clara DahlHärlövs IF9010914
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK9990222
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL449116
Sofia DjerfVästerbergslagens OL19012
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Meja EneljungIFK Göteborg2059189
Thea FagerströmIFK Göteborg600808
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK500515
Anna FlakbergIFK Göteborg2074538
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Annie FridRonneby OK2050933
Sigrid FröbergOK Roxen9020901
Julia FunkeLeksands OK881818
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Ellen GrantingerIF Thor1021201
Anna Øfsthus GravirAsker SK7160501
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Åsne HaavengenKongsberg OL8010302
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL2083987
Johanna HasselLidköpings VSK2052758
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF1552002
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Alma HjertbergHestra IF9730105
Christine HoenEiker OL
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Ine InstanesIF Sturla9460302
Malene InstanesIF Sturla9560302
Oda Isnes TyseEiker OL1003765
Emma IvarssonOK Kullingshof9022002
Amanda JanssonOK Djerf727106
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1470465
Synne Marie JenssenHalden SK7208236
Matilda JohannessonFrölunda OL2058809
Ida JohnssonOK Kåre797877
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Mirjam JoonsLeksands OK2041831
Elsa KamforsOK Kullingshof419738
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Ingeborg KvarmeIF Sturla8199444
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Thea LandKonnerud IL9030901
Hanna LarssonLidköpings VSK2052764
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Solveig LetmolieEiker OL7210095
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Ebba LindellIF Thor9020802
Cecilia LindgrenOK Kåre7430997
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Maya LjubezIK Hakarpspojkarna7020525
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Felicia LorénOK Landehof439701
Alvilde Lysaker SandenEiker OL334016
Tomine Lysaker SandenEiker OL334037
Vendela LönkvistOK Vivill8010316
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb2065215
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Elsa NilssonDomnarvets GOIF1025921
Johanna NilssonFK Göingarna7138563
Nellie NilssonOK Orion9587749
Kajsa NormanSävedalens AIK2048704
Alva NyströmIF Thor7203709
Märta OlsénLidköpings VSK2052760
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Nelli OlvegårdFK Göingarna347211
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Nina PedersenSarpsborg OL
Maja PorleVäxjö OK848888
Nike PruthIK Hakarpspojkarna1020916
Amelie RajanIFK Lidingö SOK2025182
Hanna RingRonneby OK9020829
Tove RingiOK Kåre620523
Hanna RothLinköpings OK449520
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Emelie RönnborgIK Uven451918
Moa SahlstedtSol Tranås352434
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Alma SandVästerbergslagens OL7208376
Nadja SchulerMalmö OK1400390
Mina ShabbakiTolered-Utby Ol-klubb442266
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Hanna SkoglundSol Tranås19952
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL442072
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK7201817
Nora Småge-HilsenKonnerud IL9180902
Rebecka StenholdtFK Herkules2059048
Martina SundelinOK Orion1401354
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL7205431
Iselin SørensenIF Sturla1250602
Hulda TellnesAsker SK
Karoline TorøKongsberg OL8290300
Vera WallinFalköpings AIK OK8021007
Kajsa WardOK Vivill2089005
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Karin WedmanVästerbergslagens OL446128
Emely WeihartHestra IF9021003
Lotta WeyhenmeyerIF Thor7564375
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Lisa VogtVästerbergslagens OL452623
Silje Marie VågeAsker SK
Matilda ÅkessonOK Landehof1720212

H16 (131)

NamnOrganisationBricknummer
Brian AhlmAndrarums IF772424
Herman AlbinssonOK Skogsfalken2801200
Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna2050832
Daniel AnderssonFjärås AIK423232
Fabian AnderssonRonneby OK344548
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Lukas AndrénTibro OK9020202
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Linus BacklundTrollhättans SOK572002
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Martin BirkelundAsker SK
Linus BjørkeHalden SK
William BjörkmanVäxjö OK9020619
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Linus BoströmOK Alehof9020310
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Emil BybergDomnarvets GOIF981103
Arvid BylundIF Thor1279018
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Jesper CarlssonIK Uven2109255
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Olaf Halsaa DolvenAsker SK
Vetle DrageKongsberg OL9020722
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Charlie EliassonDalaportens OL1080976
Simon ElmRonneby OK9102777
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK
David ErikmatsSävedalens AIK424735
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Albin EronnLinköpings OK621621
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK30196
Felix FinsrudAsker SK
Ville FontellOK Enen2058231
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Karl GranathOK Kåre520030
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1020827
Isak HagbergKalmar OK8021021
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna2083771
Rolf HaugKongsberg OL8041064
Casper HedarOK Tor8011205
Allan HedbergLunds OK9110228
Alf Kristian HelleHalden SK
Kristoffer HelminsenFredrikstad SK8270502
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Anton HolmOK Djerf9732327
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Erik HultanderIF Rigor1010921
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
David JohanssonFK Friskus-Varberg408744
Erik JohanssonOK Alehof451065
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Fredrik JunevikLeksands OK7020812
Tore Herman KirkebøenHalden SK7204903
Olof KnutssonOK Kullingshof419735
Jonathan KonradssonKalmar OK2101824
Adam KristiansenOK Moss
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Eilev KvaaleAsker SK9144886
Christopher LadimOK Moss2065377
Mattias LauriFK Herkules441969
Adam LindblomMalmö OK8020728
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Teodor LundborgHjobygdens OK244268
Ivan MagnussonGöteborg-Majorna OK437574
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Per NordholmSävedalens AIK882211
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Isak OlssonStigsökarna1020302
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Felix PernefalkUddevalla OK2089094
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Karl PetersénOK Njudung7020210
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Iver RingheimLarvik OK1301715
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Anton SegermanIF Thor9983087
Felix SilverGävle OK1577026
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Sigurd SmemoIF Sturla1401149
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811
Emil SundströmOK Orinto2058893
Henry SvensVästerbergslagens OL1408743
Carl SvenssonOK Norrvirdarna7206832
Gustav SvärdhagenLidköpings VSK8010331
Albin TollOK Njudung7543288
Jakob TorgersenHalden SK2021864
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Adrian VartiaOK Löftan9011128
William WasseniusUddevalla OK241828
Alexander WestlingFK Friskus-Varberg247886
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johan VinbladLunds OK7020514
Ole Henrik WoxholthAsker SK
Sondre YtterbøAsker SK9020810
Ludvig ZaarLunds OK8010222
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D14 (98)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Nora AnderssonOK Norrvirdarna1031011
Julia ArvidssonIF Rigor434093
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Tilda BorgströmAvesta OK440227
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Tove Den BraverOK Gränsen452711
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Elsa EricssonLunds OK9030317
Astrid ErikssonUlricehamns OK2101651
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Elin FlakbergIFK Göteborg531221
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Jennie FridRonneby OK2050945
Linnea FridolfssonStora Tuna OK1030317
Ronja GérardOK Kontinent2075364
Johanna GersneSkåneslättens OL2078609
Unni GranforsIF Rigor7720921
Elsa GörasLeksands OK9201605
Ellen HannrupIF Thor445887
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Meja HanssonEmmaboda Verda OK439609
Sara HelmerssonOK Skogsvargarna2093654
Eira HertinIK Hakarpspojkarna9030924
Tiril HolenKonnerud IL
Matilda HolmOK Djerf43716
Lina HällstenStora Tuna OK2089268
Selma HøivoldKongsberg OL2060860
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL7208378
Mille JægtvikKonnerud IL1470506
Tova JanssonVänersborgs SK9030919
Ellen JohanssonBurseryds IF247807
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Hanna JonsellIF Thor9442107
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Ronja KarlssonRonneby OK1030703
Ronja KarlssonHärlövs IF930419
Tiril KihleKonnerud IL
Ida KilnäsSjövalla FK446286
Malin KindbomIF Hagen436003
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb1410170
Emilia KraftIK Uven451903
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Hanna LarssonYstads OK9031226
Olivia LarssonLunds OK9564765
Selma LarssonLunds OK7030731
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Tova LevinssonMalmö OK330955
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Hilda MartanderTrollhättans SOK443722
Emilia MathiasonTolered-Utby Ol-klubb446284
Konstanse MoholthKongsberg OL1399771
Cornelia MöllerOK Kontinent26123
Anna NilssonGarphyttans IF417695
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Klara NordströmKils OK8031114
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Ellen OhrtSol Tranås352414
Lisa OlmKils OK630413
Emma OlssonOK Gränsen2059176
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Elin RahmOK Norrvirdarna1987406
Disa RangertKungälvs OK9101919
Sofia RaskKungälvs OK449817
Emelie RengmyrIF Rigor2075361
Linn RistoOK Linné1030611
Ellinor RosenbergOK Vilse 879030908
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL
Hedda SpangbergKonnerud IL442097
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Anna SvarfvarSjövalla FK264137
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Alva SvärdhagenLidköpings VSK1030331
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb1410167
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Moa WallenborgOK Kontinent450714
Emmy WallinFalkenbergs OK9031212
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377
Agnes WeissLånghundra IF9090203
Rebecka WestlundKils OK8030718
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108
Mari ØverbyKongsberg OL9002503

H14 (99)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian Fredriksen AasAsker SK
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
Linus AhlénIF Hagen445469
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Simon AlfredssonLerums SOK9990418
David AlménTrollhättans SOK8030415
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Linus BenjaminssonLidköpings VSK1030301
Mikkel BerglundRingerike OL7000155
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Noel BraunVäxjö OK2032033
Erik BromsFK Friskus-Varberg1120103
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg426254
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Axel CondrupKalmar OK2107422
Johan EgerKongsberg OL1700300
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Joar EliassonOK Orinto2801112
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263534
Carl ErixonIFK Göteborg2063726
Jonathan EylertsenHalden SK1112003
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Erik FredrikssonStora Tuna OK30787
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Tor Erling GjølsjøOK Moss2066548
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Erik GottmoLunds OK426701
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Jacob GrahnIK Uven9991337
Malte GunnarssonEmmaboda Verda OK430188
Felix GustafssonLunds OK7030912
Markus HalvarssonLeksands OK431445
Anton HanssonOK Kontinent2075353
Loke HedbergLunds OK9031205
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip JanekeIK Hakarpspojkarna1031201
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg9030829
Jacob JohanssonLidköpings VSK1572003
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Oskar JosefssonIstrums SK2041842
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK439618
Anton KastrupFK Herkules8298500
Tage KinellIFK Göteborg8629807
Simen KolbergsrudRøyken O-lag248082
Frank KrouwelStora Tuna OK431492
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Gustav LidmanTibro OK7003125
Rasmus LindbergAvesta OK2800751
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Oscar LindqvistOK Norrvirdarna2083825
Tor LindqvistOK Vivill2059058
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb440779
Anton LundOK Skogshjortarna433708
Johan LundStenungsunds OK2081957
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb452875
Oscar LundborgKungälvs OK7052931
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Markus MelénOK Kåre646490
Jakob MobergOK Löftan9031206
David MorénHjärnarps OL1040903
Gustav NilssonHärlövs IF1103113
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL
Linus NorénOK Njudung2059141
Henrik NorgrenStora Tuna OK9030515
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Daniel NystuenRøyken O-lag248404
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230
Fabian OdénFjärås AIK2079771
Jonas OlandersLerums SOK451967
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9101918
Elias PerssonFjärås AIK7030326
Edvin SahlinOK Löftan9024207
Sigurd Saxe SandvikHalden SK1031117
Simon SchmutzLeksands OK2119358
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
William SturessonLerums SOK9990402
Erik SundelinOK Orion1401311
Lucas TreldalLunds OK8333875
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Anton UllerKils OK602303
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Philip VibergRyda SK7201150
Jakob WidelundOK Kåre1140803
Kalle VogtVästerbergslagens OL452622
Simen VågeAsker SK
Atle Nikolai WølloKongsberg OL8161003
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK1025858
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722

D12 (101)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Alma AnderIstrums SK443210
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Lisa AnderssonRyda SK452859
Greta AndréDegerfors OK9201632
Alva AndreassonLerums SOK8050903
Ebba BackmanLidköpings VSK2052782
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Anja BergerDomnarvets GOIF442057
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Agnes BerlinOK Orion449545
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Tilde BlomOK Nackhe7950090
Saga BorensvedOK Norrvirdarna7050112
Hedda BorgströmAvesta OK442234
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK9050903
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK9050108
Stina DernfalkVästerbergslagens OL449110
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL231308
Karin Halsaa DolvenAsker SK
Tova DuellHestra IF2104276
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Elin EdvinssonFK Åsen443579
Ane Kristine Bredland EidAsker SK
Felicia EliassonDalaportens OL1052002
Ellen ErikssonOK Flundrehof28913
Milla ForkéusOK Tyr741204
Ella FridolfssonStora Tuna OK1050728
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Vilma GrimmergårdBredareds IF1200506
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Nora Christine HansenRøyken O-lag7203412
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Selma HedströmTenhults SOK1050806
Maren HenriksenHalden SK7206834
Moa HolstenHestra IF2063885
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna9050914
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Emma KarlssonOK Landehof446300
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Elsa KällIK Gandvik2058978
Nora KällIK Gandvik2058981
Towa LaagenLidköpings VSK441192
Matilda LekbergSävedalens AIK226963
Wilma LindvallAndrarums IF2058733
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Sigrid LjunggrenLinköpings OK9050800
Enni LundbergOK Kåre2065373
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Elsa MartanderTrollhättans SOK444213
Sara MartiniAsker SK1080405
Anja MickelsonAvesta OK8050211
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Julia NordvallDomnarvets GOIF449232
Ellen NormanSävedalens AIK2048701
Linna NybergIFK Göteborg2088428
Alice NykvistAvesta OK442251
Frida OdénFjärås AIK450810
Sara OhlinOK Tranan7050808
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Wilma OlssonOK Tranan12333
Linnea OskarssonSjövalla FK2093526
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Engla PruthIK Hakarpspojkarna7050514
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Nathalie RingströmRydboholms SK350788
Elin RothzénOK Gisle2095202
Amanda RådströmOK Enen2095261
Sandra SeguraGöteborg-Majorna OK7000521
Maren Aure SkogedalAsker SK427997
Elin SottFrölunda OL
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK344352
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Emelie SvärdIF Thor811000
Elin SvärdhagenLidköpings VSK1050421
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Maja TorseinFrölunda OL2078015
Lina UllerKils OK8060927
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Hilda WaldefeldtIK Gandvik2084146
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Martha WisløffAsker SK9090798
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Julia ÅttingLinköpings OK1051005
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H12 (101)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo AhlmAndrarums IF2106275
Johan AhlqvistFrölunda OL443338
Viktor AhltinMalmö OK256858
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Adam AnderssonKarlskrona SOK7051022
Axel AnderssonIF Thor444248
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb8050701
Melwin ArvidssonIF Rigor340614
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb8050102
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Mikael BergOK Enen1112215
Rasmus BerglundRingerike OL7000033
Oskar BlomOK Löftan9143404
Albin BoellIFK Göteborg2059114
Olle BorkmarHelsingborgs SOK2065336
Albert BrohedeOK Tyr9051012
Adam BromsFK Friskus-Varberg1050216
Isac BrovallGällstadbygdens SOK442032
Love BylundIF Thor1977786
Olle DalinOK Kåre9050124
Elias DoncicIK Uven2079758
Valter DrejmoOK Landehof452625
Alvin EdbäckOK Kåre2087219
Martin EkFrölunda OL2058811
Lukas ErdalenIFK Göteborg2095258
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Olle FlorénIF Rigor2075431
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Olle GahnshagOK Kåre2072758
Adam GranhageSjövalla FK2058274
Emil GrönroosOK Alehof7150607
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Rasmus HedarOK Tor7050818
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Isak HolmgårdKils OK1050604
Elias HällstenStora Tuna OK2089055
Arvid HöglundFK Herkules2077267
Victor HörnquistAnderstorps OK451854
Viktor JanssonMölndal Outdoor IF1414472
Oliver JohanssonBredareds IF435764
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK2075135
Jakob JönssonLerums SOK1060324
Liam KarlssonRydboholms SK306925
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Eilert KristiansenHalden SK500549
Olle KullmanOK Alehof1200505
Otto LarssonOK Tranan1050615
Måns LevinssonMalmö OK450391
Oscar Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OK7050401
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Isak LindelövHjärnarps OL1459505
Albin LindkvistMarkbygdens OK7051025
Vilmer LindströmOK Skogsfalken9050102
Elving LomanderMarkbygdens OK1567390
Levin LummanderLerums SOK229681
Folke LundhFalköpings AIK OK1563550
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Miro MårtenssonIF Thor452651
Elias NilssonAndrarums IF2058756
Max NymanOK Gipen26616
Elias NyqvistOK Landehof9050720
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Olof OlssonOK Kåre352980
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Olle PetersénOK Njudung9050517
Nils PetterssonOK Kåre352965
Olle RingiOK Kåre550912
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb428806
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb2059150
Gabriel SandbergKalmar OK2107409
Emil SeldénIF Rigor9201460
Arvid SillbergMölndal Outdoor IF1470517
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK8050227
Albin SundströmHestra IF450564
Nils SwartzOK Orion2058124
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Einar SörqvistMarkbygdens OK306559
Elias ThoresenHalden SK
Elias ThunbergOK Vivill443515
Isak ThysellOK Kontinent1050408
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Fredrik WestlundKils OK8050515
Rasmus WidelundOK Kåre352975
Liam WingstedtHalden SK510118
Simon ÅkessonAnderstorps OK2119767
Emil ÅslundSol Tranås9898988
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D10 (127)

NamnOrganisationBricknummer
Alma AhnoffGöteborg-Majorna OK1081005
Maja Alenvik-dahlOK Alehof1848968
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Wilma AnderssonOK Skogsvargarna2054973
Elsa ArvidssonSjövalla FK452033
Hedvig AugustssonGöteborgs SK259055
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Moa BengtssonOK Skogshjortarna2112327
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Sandra BjernstrandOK Skogsvargarna2054913
Wilma BlohmOK Orinto451537
Alice BohlinIFK Göteborg2088440
Alice BrandtOK Löftan204603
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Elin ClaessonOK Landehof14062
Alma CondrupKalmar OK433819
Greta DelinRyda SK217413
Ebba EberlénOK Skogshjortarna2089338
Julia EdvinssonFK Åsen452598
Emma EkdahlSävedalens AIK2119319
Kajsa ElfströmOK Orinto9989063
Hedvig EliassonOK Orinto2801149
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna2104382
Alva EngströmOK Orion2057337
Tilda ErikssonOK Flundrehof33593
Agnes ErlandssonVimmerby OK9070921
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Alice FagerströmIFK Göteborg2059103
Elsa FallgrenGudhems IF1090205
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Elsa ForsengLjungskile FK440102
Molly GraadIF Rigor2075345
Ebba GranhageSjövalla FK2057376
Linnéa GrönroosOK Alehof7080202
Olivia GustafssonTrollhättans SOK7080516
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Ella HagstrandBurseryds IF46787
Malin HelmerssonOK Skogsvargarna2093557
vilma henrikssonUddevalla OK
Hanna HolmerFrölunda OL2110370
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Edith HolmstrandOK Landehof443648
Alice HultLidköpings VSK2052762
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Ida IvarssonOK Skogshjortarna402850
Emma Aune JakobsenOK Moss308937
Vilma JanssonMölndal Outdoor IF1416644
Anna JohannessonFrölunda OL443350
Amy JohanssonIK Uven2079734
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Elin JonssonSjövalla FK2101683
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Wilma JonssonOK Tyr1415337
Elin KarlssonOK Landehof11363
Elina KarlssonFK Herkules1080319
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8099135
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Isabell KnutssonOK Kullingshof452890
Ebba KopkaIFK Göteborg2088437
Ida KopkaIFK Göteborg
Signe KullmanOK Alehof1070206
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Frida KällbergOK Skogsvargarna1070731
Alice KällstrandÅmåls OK262528
Kajsa LarssonBurseryds IF362046
Selma LeopoldOK Orion7070108
Leonie LichtenbergBredareds IF442080
Emma LindénVäxjö OK2075447
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Hedda LundgrenVäxjö OK2104117
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332
Linnea LundstedtSjövalla FK2078158
Agnes LundströmOK Vivill2093659
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna2072765
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Elna MartinssonMarkbygdens OK438493
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Miranda NiklassonVäxjö OK9070603
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498
Elin NobornIFK Göteborg2059155
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF9070625
Signe NygårdOK Skogshjortarna2104380
Sofia NystrandOK Klyftamo364881
Milia OlofssonOK Flundrehof26315
Alexia PalmOK Orinto448347
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Emma PerssonHalmstad OK445115
Felicia PerssonHelsingborgs SOK9080319
Ella PetterssonOK Kullingshof208071
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Linnéa RexOK Landehof2048786
Hedda RoosIFK Göteborg28291
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK1080311
Frida RothzénOK Gisle2075277
Ellen RubendahlFrölunda OL2107498
Wilma SandeliusFK Herkules2119351
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb1235465
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Alma SvenssonAnderstorps OK2095425
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Ida SylvanVänersborgs SK1660626
Tilda SåbyOK Flundrehof1070330
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Stella TormenaFK Herkules2119791
Edit TreptowAnderstorps OK451852
Wilma WaldefeldtIK Gandvik2084150
My WallenborgOK Kontinent42606
Mira WallinFalkenbergs OK9071010
Alma Van OostenIK Gandvik2084132
Nikki WeihartHestra IF1111199
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Amanda WennbergSjövalla FK2119388
Alma WickmanTibro OK2087076
Saga WildheimMölndal Outdoor IF9080525
Minna WingstedtHalden SK701013
Liv YdrénRyda SK342419
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H10 (124)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Emil AnderssonRyda SK217480
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Malte AnderssonSjövalla FK2121999
Nils AndreassonIFK Göteborg2109400
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg247889
David ArvmyrenOK Orion2800757
Emil AugustssonGöteborgs SK450125
Jonatan BarthOK Orinto2114671
Einar BeckmanSjövalla FK2107569
Olof BjörkmanSjövalla FK2079757
William BjörnbeckerSjövalla FK9080121
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Elliot BurvallOK Orinto1418132
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Neo CederqvistVisborgs OK8070916
Linus ClaessonUlricehamns OK2119802
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Isak DahlOK Alehof2062177
Anton DahlbergIK Uven2079702
Albert EdgrenSjövalla FK2122045
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
David ErdalenIFK Göteborg2088438
Simen Dalen EriksenAsker SK
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Love ErikssonIK Uven2109281
Andy GranforsIF Rigor2058860
Felix GrapengiesserSjövalla FK2088316
Oskar GustafssonTrollhättans SOK448911
Vilmer HagelbergEksjö SOK452178
Alvin HanssonKinnaströms SK
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Elias HedHultsfreds OK9070920
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Olof HertinIK Hakarpspojkarna423245
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Joel HolmgårdKils OK9080305
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Axel HäggAnderstorps OK2075189
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Samuel JakobssonFrölunda OL2107383
Charlie JanssonSjövalla FK
Elmer JenefeldtSjövalla FK2101686
Alfons JohansenOK Vilse 87205258
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
Erik JohanssonIK Uven2101762
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Arvid JosefssonOK Vivill19693
Elias JosefssonVästvärmlands OK14428
William JosefssonOK Kullingshof
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK1399763
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Johannes KarlssonGudhems IF2107549
Simon KilnäsSjövalla FK2048776
William KraftIK Uven451907
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Nils KylbergSävedalens AIK
Gabriel LaineDegerfors OK9201639
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK10440
Erik LeopoldOK Orion7080122
Victor Lin-björnströmGöteborg-Majorna OK7080212
Elias LindströmRonneby OK1080223
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Nils LydmarkSjövalla FK1080525
William LännhultEds SK2093255
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Karl Hugo NilssonOK Orinto2114690
Olle NordinUlricehamns OK12464
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb452462
Isak OllanderOK Landehof2095495
Eric OlofssonSjövalla FK2057391
Brage Fuglseth OlsenAsker SK
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104141
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1090821
Edvin PetterssonLerums SOK229601
Herman PetterssonSävedalens AIK740325
Lukas RandåkerSjövalla FK2112350
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Gustav RexOK Landehof2048787
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Theo RistoOK Linné1071126
Agaton RomFrämmestads IK2093477
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb428821
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804
Wille RådströmOK Enen404401
William RönnFK Friskus-Varberg2119618
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Axel SlättOK Alehof2075487
Eskil SoelbergAndrarums IF2083867
Artur StjernlöfIFK Göteborg12402
Gustav StåhlSävedalens AIK8071129
FRANS SummersonOK Norrvirdarna9710424
Melker SundströmHestra IF450570
Walter SöderqvistOK Kåre431433
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Filip ThorTolered-Utby Ol-klubb428814
Albin ThunbergOK Vivill443518
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Isak TörnqvistKarlskrona SOK444740
Emil WalleniusFrölunda OL2087093
Anton WincklerOK Orinto2114674
Eskil WincklerOK Orinto2114675
Ville WingstedtHalden SK902806
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501
Eric ÅhlÅmåls OK9070108
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D35 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Therese BlomOK Nackhe433734
Lottis BrohedeOK Tyr7807130
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Sandra DavidssonOK Bävern9993000
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg12422
Jenny GullqvistVästvärmlands OK810428
Therése IvarssonOK Skogshjortarna2801216
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Jessica KarmetunOK Bävern2045153
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Anna MartnerFrölunda OL11302
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Anne Marthe PeveriEiker OL2104166
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Karolina SvenssonFK Åsen1790702
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Malin SörstrandIstrums SK790707
Anna WikströmHästveda OK9102606
Anja WingstedtHalden SK2032

H35 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Rikard AnderssonFalköpings AIK OK203852
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Fredrik ErikssonOK Flundrehof2089314
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Martin HedHultsfreds OK43997
Mattias HolmstrandOK Landehof780708
Erik Jakobsen|OK Moss1422639
Fredrik JensenIstrums SK2104359
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Linus LännhultEds SK2107314
Johan MickelåkerAndrarums IF256336
Mohsen NosratiniaFK Herkules8090224
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Stefan RoosIFK Göteborg820918
Henrik RothHjärnarps OL7810326
Daniel SundqvistOK Orinto7692964
Jostein F. TellnesAsker SK
Johan TykessonRävetofta OK18976

D40 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Annika AnderssonOK Orinto7300346
Malin AnderssonUlricehamns OK1422648
Jessica AugustssonGöteborgs SK2048735
Maria BergHagaby GoIF Örebro2095132
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Guro BryggenHalden SK
Anna BäckstädeVisborgs OK8440620
Malin ChristianssonUddevalla OK2088583
Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK750820
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Martina GabrielssonTrollhättans SOK28590
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK717171
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Åsa HedströmOK Skogshjortarna2095545
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Ida HördegårdhIFK Göteborg771114
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Anna JanssonOK Djerf227210
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Malin JonssonOK Tyr1771123
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Malin LeijonHärlövs IF239806
Mona LindénVäxjö OK2075211
Anna LövgärdOK Alehof11519
Ingela NilssonAndrarums IF2058734
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb1411377
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Emma RingströmOK Landehof2093451
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK429844
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK38008
Katrin SkeppSävedalens AIK740403
Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg22828
Linda SävenstrandOK Kullingshof2119397
Ida ThunbergOK Vivill443516
Frida WallströmSävedalens AIK760705
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF239872
Sara WulffOK Gränsen2075452
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb402044

H40 (78)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Henrik AnderssonOK Löftan9201711
Stefan AnderssonIstrums SK441236
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Lars BerglundRingerike OL7000072
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Johan BertsOK Alehof451002
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Patrik CarlbomUlricehamns OK239552
Henning Bratland CarlsenOK Moss450158
Richard DahlOK Alehof1042221
Stefan DahlOK Alehof11505
Björn DavidssonOK Bävern9995000
Niklas EdvinssonFK Åsen1111175
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Johan EngebrattGöteborgs SK2088315
Mattias EngströmOK Orion9771210
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Jörgen GlanshedVäxjö OK7750907
Stefan GraadIF Rigor9740719
Johan GranforsIF Rigor9730522
Sven GranforsOK Landehof760929
Niklas GranhageSjövalla FK2057378
Per GrönroosOK Alehof2062109
Mattias GunnarssonBredaryds SOK9731011
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Ola HolmerFrölunda OL
Tobias HolmqvistSjövalla FK18649
Andre JægtvikKonnerud IL1470501
Erik JohanssonOK Skogshjortarna2089342
Ulrik JohanssonOK Bävern2045159
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Stefan KinellIFK Göteborg8629806
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Lars KullmanOK Alehof209717
Martin LarssonIFK Göteborg2059104
Max LarssonOK Tranan1040575
Erik LauriFK Herkules226998
Anders LeireGöteborg-Majorna OK7407264
Anders LeopoldOK Orion9771005
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Anders NilssonOK Orion450881
Jesper NordinKorsnäs IF OK9950623
Lars NordvallDomnarvets GOIF449224
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104103
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122072
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Øystein RastadAsker SK
Mattias RehnGränna-Bygdens OK1697827
William RexOK Landehof8120614
Per RubendahlOK Skogshjortarna28434
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Peter SillbergMölndal Outdoor IF9101530
Sune SoelbergAndrarums IF2083872
Richard SottFrölunda OL11090
Roland StrandFK Åsen204908
Pär SundkvistOK Gränsen2077571
Johan SwartzOK Orion8262490
Jonas SvenssonOK Orion720815
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Patrik SöderqvistOK Kåre750505
Per ThunbergOK Vivill443519
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11033

D45 (66)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken9690301
Malin AlfredssonLerums SOK451970
Ingela AnderssonOK Orion402823
Maria AspIFK Göteborg1040519
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Runa Lien BackstrømHalden SK1970164
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Anna BeischerIK Uven2057250
Jeanette BlomOK Löftan2062005
Ylva BlomFrölunda OL431255
Inger CederbergVänersborgs SK218230
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK7720429
Sofia DelinRyda SK721204
Charlotte DrejmoOK Landehof2065136
Anna ErikssonOK Älgen747284
Susanne FjällborgStenungsunds OK2077291
Cecilia FlakbergIFK Göteborg449580
Charlotte FlansbjerOK Djerf9710521
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Linda GunnarssonLerums SOK444044
Sofia GustafssonTrollhättans SOK721121
Annika HagstrandBurseryds IF362047
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb1720727
Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF9690223
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg247840
Tone Karina IngesenSarpsborg OL451067
Ulrika JohannessonFrölunda OL443378
Annika JohanssonOK Alehof441930
Camilla JohanssonOK Stigen404056
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8051366
Sofia KarlssonOK Landehof9700704
Nina KastrupFK Herkules2107417
Mari KraftIK Uven451908
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438664
Anna MattssonOK Norrvirdarna1700601
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Marie NordSol Tranås711003
Kajsa NordinUlricehamns OK512464
Anna NordströmKils OK711022
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK1970011
Ylva OlmKils OK407205
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Renita PåsseIF Hagen2072764
Suzanne QvistAndrarums IF421413
Annica RosengrenOK Orion1720815
Liselott RothLinköpings OK425179
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Anne SkoglundSol Tranås352403
Katarina SundelinOK Orion9650108
Camilla SvenssonBurseryds IF247841
Ingela ThoressonAndrarums IF681219
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK680728
Yvonne WeihardSävedalens AIK700417
Johanna WeissLånghundra IF420198
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF306682
Elisabeth WilhelmssonOK Skogsvargarna15892
Toril Fougner WisløffAsker SK
Sigrun YtterbøAsker SK9180868
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (95)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen445497
Martin AhlqvistFrölunda OL710731
Per Olav AndersenHalden SK37027
Johan AnderssonHultsfreds OK765241
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Peter AspIFK Göteborg1700325
Jonas AxelssonLerums SOK9701003
Fredrik BergIF Rigor9710316
Urban BillingHultsfreds OK701218
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Martin BobergIF Rigor702105
Markus BylundIF Thor1424711
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg451402
Mats ChristianssonUddevalla OK9040612
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK7710712
Karl DelinRyda SK225685
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Kristofer DrejmoOK Landehof451605
Lars EdbergOK Nackhe438380
Robert EneljungIFK Göteborg2112530
Per ErlandssonVimmerby OK9700702
Henrik EssungerSjövalla FK446257
Andreas FagerbergVäxjö OK2093593
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK302617
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Tobias GrimmergårdBredareds IF1972111
Per Olav GulbrandsenLarvik OK889122
Johan HanssonOK Löftan8070171
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb1971093
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Magnus HomannOK Orinto701214
Håkan JanssonVänersborgs SK264604
Pär JohannessonFrölunda OL1690614
Dan-Olof JohanssonOK Alehof2054986
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Martin JohanssonOK Orinto448331
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK7104300
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Pontus KastrupFK Herkules2089481
Anders KindbomIF Hagen25795
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Örjan LarssonLunds OK7700316
Peter LekbergSävedalens AIK720202
Fredrik LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb229989
Mikael LindOK Tyr710123
Björn LindbladSävedalens AIK7739545
Fredrik LindellIF Thor9050872
Jonny LindénVäxjö OK2075270
Peter LindqvistOK Vivill43794
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Mikael LundborgHjobygdens OK435907
Anders LöwgrenOK Milan9690513
Olof MartanderTrollhättans SOK7710811
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Jörgen NilssonFK Åsen1095769
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Stefan NordinUlricehamns OK1418172
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK690213
Arild NyhaugAsker SK
Ulf NyqvistOK Landehof9701103
Peter NyströmIF Thor1401314
Adam OdénFjärås AIK2800756
Henrik OhrtSol Tranås19934
Staffan OlofssonSjövalla FK2058286
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Jonas OlssonOK Roxen682203
Herman RosénGöteborg-Majorna OK14032
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811
Tore SandvikHalden SK7720530
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Erik SkoglundSol Tranås352418
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Anders SundelinOK Orion9700716
Dennis TollOK Njudung9101429
Geir TorgersenHalden SK2021863
Richard TorseinFrölunda OL2107490
Andreas UlvagårdenVäxjö OK17556
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK9196802
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL261487
Nichlas WallströmSävedalens AIK685514
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
Anders WestlundKils OK441107
Martin WildheimMölndal Outdoor IF247936
Jörgen ÅhlÅmåls OK9710105
Joakim ÅkessonOK Landehof446298
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D50 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Gunilla BergOK Ravinen850985
Katarina BorneFrölunda OL423427
Heidi BørstadSarpsborg OL330836
Helen CarlbomIFK Göteborg2059109
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK672206
Anna FröbergOK Roxen208662
Marie HedarOK Tor7671221
Eva HägnanderLidköpings VSK1441111
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Annette JohanssonIF Rigor446166
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Susanne KarlssonHärlövs IF670955
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Monica LaageFalköpings AIK OK41879
Wenche LindløvSarpsborg OL330838
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Christel OlssonFK Åsen47186
Lena PeterssonOK Alehof449292
Annette ReulOK Orinto2058829
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Heléne SvenssonKristinehamns OK245148
Anette ThoressonAndrarums IF256320
Annika WessmarkOK Flundrehof419721
Maria WidmarkIF Hagen30689

H50 (53)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlmgrenBorås GIF403963
Mats AnderssonOK Orion435798
Mats G AnderssonOK Skogshjortarna640824
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Lennart BjörnströmGöteborg-Majorna OK9124816
Göran BladOK Kullingshof444547
Johan BlomgrenSOK Aneby36341
Torbjørn BogenIF Sturla1550909
Mikael BromsFK Friskus-Varberg1670308
Robert CummingGöteborgs SK2107456
Jan Richard EriksenAsker SK7207497
Stefan ErikssonOK Älgen970088
Fredrik ForsmanFK Herkules2059099
Joachim FribergC.E.Colivenc7201321
Jan GradinAndrarums IF216345
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Gunnar HallOK Skogsvargarna423476
Håkan HanssonFalkenbergs OK2081699
Lars HolmgårdKils OK8010164
Ole IngesenSarpsborg OL451063
Tormod JensenSarpsborg OL1416208
Øystein JensenSarpsborg OL1470576
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Pär JohanssonOK Alehof2062146
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Jörgen KarlssonHärlövs IF28570
Lars KarlssonOK Gränsen2077554
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Ulf KokinskyIFK Göteborg36369
Jens LindströmTibro OK341026
Bo LissLerums SOK7003052
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Phil MullinsSjövalla FK452061
Fredrik NilssonStångenäs AIS253773
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Göran NordSol Tranås671203
Andreas NyströmTolered-Utby Ol-klubb2059170
Lars OlssonFK Göingarna26645
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Mikael PetersonFalköpings AIK OK404248
Stefan PihlSOK 6830924
Kjell RistoOK Linné2061493
Patrik SteenOK Enen9670708
Dag SyversenSarpsborg OL8009532
Mats SöderbergKalmar OK641204
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL330837
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK667893
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Laila B HöglundFK Herkules930917
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna263749
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Annette OlofssonOK Skogshjortarna353006
Annika PeterssonBurseryds IF29445
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Elisabeth SkoglundOK Gränsen2059182
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK722005
Annika SvenssonSolna OK409781
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AlfredssonLerums SOK451962
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK601602
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Clas BörjessonIK Uven8337777
Per FlakbergIFK Göteborg620706
Arne FossheimAsker SK
Krister GumaeliusWaxholms OK9580728
Mikael HanssonBredaryds SOK249534
Magnus JoelssonSOK 68961018
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK2107499
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Lars NordströmKils OK511800
Magnus UppströmFK Herkules26167

D60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Vanja JinnemoHjärnarps OL7716067
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK36510
Anne KaillIK Omega9541215
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared41503
Ann SvärmOK Gisle7080657
Kristina TellqvistIK Dran30732
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL442399

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonI 15 IF24903
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Arne BogrenOK Vivill19689
Bent GalborgenIndre Østfold OK9121953
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Karl MollénOK Denseln1551209
Ulf PetersonKungälvs OK14440
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Håkan SjunnestrandSolna OK43901
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Sven SundströmBredareds IF2088949
Sixten WestlundOK Tyr560312

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BerggrenBodafors OK29258
Inger EismarkOK Orinto14212
Yvonne GalborgenEds SK2077507
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H65 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Kent BergendahlNyköpings OK8195212
Leif Magne EggestadBodø & Omegn IF Orientering
Arvid GalborgenEds SK7012551
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Torbjörn LageHelsingborgs SOK17929
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Eva EskilssonHässleholms OK41624
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Rosa JohanssonIK Uven14373
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Ingrid Rex WallströmOK Landehof9111311

H70 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sören AnderssonIK Dran30722
Anthony BarrableRAFO9070444
Jan BojlingSolna OK19204
Roland BomanUlricehamns OK33625
Hans M CarlssonIFK Göteborg2059187
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Tom WahlgrenSarpsborg OL8001946
Jan WingstedtBodafors OK29257

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Elisabeth LundqvistGöteborg-Majorna OK14061
Birgitta MägiGöteborg-Majorna OK450025

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Rolf BlomFrölunda OL11578
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Rolf BååthHestra IF403682
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

Inskolning (37)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonFalköpings AIK OK203851
Veronica AnderssonFjärås AIK423231
Otto AxelssonBurseryds IF2089326
Stina AxelssonBurseryds IF2089344
Lovisa AxviLerums SOK229695
Oscar AxviLerums SOK229619
Thea Bergman BjörklundOK Orinto451534
Alva BergquistSjövalla FK2115405
Elsa BråhnBurseryds IF2089320
Klara BråhnBurseryds IF2089337
Adelia BurvallOK Orinto2112241
Valdemar EhnSjövalla FK
Hugo FallgrenGudhems IF25981
Märta GrahnGöteborgs SK2107471
Signe GustafssonIK Uven
Valter GustavssonOK Löftan204607
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK451860
Isak Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK
Oscar JohanssonRonneby OK537911
Elijah KnutsRonneby OK408653
Agnes LindgrenSävedalens AIK18916
Selma MartanderTrollhättans SOK351094
Alva MellegårdLidköpings VSK427010
Ludvig NilssonStenungsunds OK2119325
Valdemar NilssonStenungsunds OK
Vilgot NilssonStenungsunds OK2119321
Albin PerbringUlricehamns OK451507
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK1110926
Nils PerssonGudhems IF2123940
Elsa PetterssonLerums SOK229602
Arvid ReinhamreGöteborg-Majorna OK
Jonathan RexOK Landehof202139
Saga SjöstrandUlricehamns OK2101673
Alve WeberOK Lindéna
Annie WeberOK Lindéna
Vide WeberOK Lindéna
Valdemar WestlöfIK Uven2084037

U1 (110)

NamnOrganisationBricknummer
Robin AhlmAndrarums IF2083852
Ellen AhlqvistFrölunda OL11588
Louise AhlstrandTolered-Utby Ol-klubb226927
Oskar AnderssonFalköpings AIK OK1555010
Ingrid AndreassonIFK Göteborg426249
Zmilla ArdforsOK Löftan2107537
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Vera ArvidssonSjövalla FK
Gustaf ArvmyrenOK Orion
Erik AxelssonIF Rigor2101826
Melinda BergOK Enen1999900
Lova BergdahlOK Orinto451565
Felicia Bergman BjörklundOK Orinto458342
Vera BergquistSjövalla FK1016212
Elvira BjörklundSjövalla FK2101554
Johannes BlomqvistBredareds IF1100812
Alva BodforssTolered-Utby Ol-klubb302373
Ludvig BurvallOK Orinto2112240
Tuva ChristensenSkåneslättens OL18548
Moa DahlOK Alehof2075480
Jakub DobsicekOK Orinto451566
Matilda EdströmIF Rigor25038
Oliver EdvardssonHjobygdens OK435912
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK
Bertil EliassonOK Norrvirdarna2083828
Einar EliassonOK Orinto2112405
Maja EliassonFK Friskus-Varberg247838
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Emil EreltOK Norrvirdarna20813802
Matilda EricsonOK Norrvirdarna2083884
Linus Eriksson HolmgrenIK Uven213894
Simon FlintaFK Herkules352271
Ebba ForsengLjungskile FK440120
Hilda GrahnGöteborgs SK10392
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Ralf GustavssonOK Löftan231001
Olle GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb264563
Theodor GärbergHjobygdens OK435911
Anna HallOK Skogsvargarna448899
Ellen HedHultsfreds OK43563
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg2107514
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Mailis HolmqvistSjövalla FK1011164
Alva HäggströmRydboholms SK501788
Caisa HäggströmRydboholms SK41492
Noel HäggströmRydboholms SK18858
Ingrid HögblomTolered-Utby Ol-klubb234447
Celia HöglundFK Herkules2077944
Alvin IrhageIK Gandvik2104344
Ally IsakssonVänersborgs SK2107171
Liv JakobssonFrölunda OL
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK1863355
Hjalmar JohanssonOK Alehof441971
Agnes KarlssonGudhems IF2109138
Arvid KleinOK Vilse 87205252
Katie KnutsRonneby OK1090513
Walter KrantzIK Gandvik2084149
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Alva KullmanOK Alehof1101102
Alice LagerströmRonneby OK2122018
Linnéa LangOK Orinto448343
Elisa Lindeberg RappRydboholms SK350786
Otto LindforsOK Norrvirdarna29376
Astrid LindgrenLidköpings VSK202305
Ingrid LindgrenIstrums SK2115562
Moa LindgrenSävedalens AIK30670
Valter LindgrenIstrums SK2115561
Edvin MalmRydboholms SK264165
Ester MalmRydboholms SK408769
Oliver MarkusOK Norrvirdarna2083819
Emelie MarsOK Skogsvargarna2054908
Eirik NastadAsker SK
Vidar NilssonOK Orinto443682
Noah Nilsson-DagEds SK2078110
Elisa NorbergIK Gandvik2104343
Malte NorbergIK Gandvik2104306
Hilma NordinOK Skogsvargarna1819933
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104467
August PalmOK Orinto448346
Elsa Palmerud PringleOK Orinto448348
Iris Palmerud PringleOK Orinto451525
Nora PantzarOK Skogsvargarna2054911
Elsa PeterssonVäxjö OK15989
Carl PetterssonFrämmestads IK2083780
Wilma PåhlmanIstrums SK25605
Alice Rahm BjernstrandOK Skogsvargarna2054927
Axel RammOK Skogsvargarna1560006
Robin ReinhamreGöteborg-Majorna OK
Wellington RomFrämmestads IK354303
Joel RåbergOK Landehof25769
Viola RönnFK Friskus-Varberg2119617
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Alice SandeliusFK Herkules450512
Leon SjöholmOK Norrvirdarna2083841
Gabriel SlättOK Alehof2119730
Anton SoelbergAndrarums IF2083857
Isack SteinerIK Gandvik2106294
Alva StäpelIstrums SK2104391
Lukas SöderbergIF Rigor306859
Sixten ThunbergOK Vivill443517
Saga TormenaFK Herkules23532
Ellen WadströmTibro OK427779
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806
Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354807
Felix WeihardSävedalens AIK9110615
Albin WennerbergOK Löftan204610
Emma WikströmHästveda OK2075201
Vera WildheimMölndal Outdoor IF9100926
Emma WulffOK Gränsen2077569

U2 (119)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Frida AhlOK Norrvirdarna1081214
Rebecca AhlbergOK Skogsvargarna1518105
Alma AnderssonFK Herkules1100305
Ella AnderssonOK Löftan257332
Ingrid AnderssonFK Herkules1022007
Love AnderssonSjövalla FK2119399
Tess AnderssonFK Herkules2093371
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg247870
Agnes BarkestamTibro OK427796
Ingrid BirkestadOK Orinto2114699
Nils BirkestadOK Orinto2114698
Selma BirkestadOK Orinto2114700
Olle BlomqvistMarkbygdens OK1941310
Otto BondesonIK Uven2084020
Selma BörjessonTolered-Utby Ol-klubb
Elias ChristianssonUddevalla OK10784
Elina ChristianssonUddevalla OK2112574
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb226955
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb29016
Johanna DelinIK Uven2084041
Philip EliassonIK Hakarpspojkarna
Alexandra ElmLerums SOK229694
Sofie EnglundHjobygdens OK435925
Linnéa EricsonOK Norrvirdarna2083846
David ErikssonTolered-Utby Ol-klubb1410176
Jacob EylertsenHalden SK1112006
Josefin EylertsenHalden SK1112004
Linnea FagerbergVäxjö OK2093283
Melker FlansbjerKinnaströms SK444579
Bruno FovaeusSävedalens AIK9995273
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Theo FredmanOK Skogshjortarna450486
Eric FridénOK Gränsen2800750
Linus FridénOK Gränsen2800740
Astrid GradTibro OK362004
Gustaf GradTibro OK427773
Stina GradTibro OK362013
Ester GrimmergårdBredareds IF44448
Stina GrimmergårdBredareds IF44449
Hilma GustafssonIK Uven2084025
Nils HallbergBredareds IF1100415
Elliot HalldinGöteborgs SK2107468
Martin Kristoffer HansenSarpsborg OL
Melvin HanssonEmmaboda Verda OK439610
Ellen HederströmLerums SOK229608
Olle HedströmTenhults SOK1408124
Selma HellsmarkFK Herkules2077902
Anton HernvallOK Skogsvargarna1919672
Viktor HernvallOK Skogsvargarna2054909
Svea HultsboLerums SOK229663
Alwin HärströmFalköpings AIK OK29432
Evelina JohanssonFK Friskus-Varberg247900
Selma JönssonIK Uven2109294
Olof KarlssonFK Herkules450511
Gustav KlingsellKalmar OK2101809
Erika LagerrothHjobygdens OK435924
Matheus LaineDegerfors OK9201647
Alfred LarssonOK Gisle362548
Arvid LiedmanTolered-Utby Ol-klubb2104455
Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK
Hilda LindforsOK Norrvirdarna29712
Max LorentzsonSjövalla FK
Axel LydmarkSjövalla FK1100504
Hanna LöfgrenOK Skogshjortarna2072760
Tobias LöfstrandRydboholms SK439599
Erik MarkusOK Norrvirdarna1081114
Tilda MarsOK Skogsvargarna2054902
Alfred MartinssonMarkbygdens OK438454
William MulariOK Vilse 87205254
Rut MårildGöteborgs SK2088312
Edvin NilssonOskarströms OK2075132
Hannes NilssonEmmaboda Verda OK355996
Johanna NilssonFK Herkules450518
Wilmer NordbergTolered-Utby Ol-klubb428818
Olof NyquistEmmaboda Verda OK1133445
Kasper PalmestålOK Skogsvargarna2054960
Emilia PerssonIK Uven2109290
Wilma PerssonIK Uven2109300
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122063
Jesper RandåkerSjövalla FK2112343
Theo RaninTibro OK362015
Tyra RaninTibro OK21370
Linus RappSjövalla FK2115506
Majken RosenqvistOK Löftan16835
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Maja RustadHjobygdens OK435926
Judith SaloGöteborgs SK2101687
Viktor SaloGöteborgs SK2101678
Lovisa SamuelssonTibro OK362018
Vincent SamuelssonTibro OK362028
Aksel Johan SandvikHalden SK20693
Irene SeguraGöteborg-Majorna OK7000524
Ask SkivdalSarpsborg OL
Simon SkottÅmåls OK9100128
Robin SommanssonIK Uven2084028
Fredrik Stolt ÖstermanOK Skogsvargarna1340675
Meja StridOK Landehof2106118
Filip StåhlSävedalens AIK2088324
Elise SumeOK Skogsvargarna448840
Sarah SumeOK Skogsvargarna2054920
Stina SummersonOK Norrvirdarna244725
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK7210069
Isabella SvärdOK Landehof2106109
Emilia SöderlundSjövalla FK2119641
Amanda ThorTolered-Utby Ol-klubb2065814
Simon TolestamIF Rigor2101825
Aksel TorgersenHalden SK7206825
John WadströmTibro OK449574
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Linus WeihardSävedalens AIK9081004
Saga VersénTibro OK433762
Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL44566
Tea WestlöfIK Uven2084013
Jon WikströmHästveda OK2075127
Elsa WilhelmssonOK Skogsvargarna2054958
Elias ZederinOK Nackhe433735
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216
Vera Ånger BjörkmanGöteborg-Majorna OK

Öppen 1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Lena AnderssonFalköpings AIK OK2119661
Sören AnderssonOK Tyr8468977
Timmy De Groot BoersmaRydboholms SK18843
Maria Espenkrona HåkanssonRonneby OK9730710
Monica KällbergOK Skogsvargarna448895
Folke SöderlundUlricehamns OK36986

Öppen 3 (51)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK2093572
Lena AxelssonÅmåls OK1680113
Helena BjörkmanSjövalla FK2112589
Hanna BråhnBurseryds IF29458
Peter BråhnBurseryds IF29442
Elsa BybergDomnarvets GOIF980808
Kajsa BäcklundRonneby OK2093591
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Ulf ClaessonUlricehamns OK2119786
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK902930
Alice EinarssonBrattås CK754668
Maria EinarssonBrattås CK7110190
Annika EkdahlSävedalens AIK2123430
Alice EkmarkHjobygdens OK435906
Laila EkmarkHjobygdens OK435905
Linnea EkmarkHjobygdens OK435902
Signe EkmarkHjobygdens OK435901
Anders EliassonEj klubbansluten
Elisabeth EliassonEj klubbansluten
Frida EngströmOK Orion2077410
Birgitta ErikssonIK Uven
Britta ErikssonÅmåls OK1981092
Tobias ErikssonÅmåls OK1932111
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK7002034
Ludvig FranssonEmmaboda Verda OK356008
Ola FranssonEmmaboda Verda OK7002991
Elsa FägerhagHjobygdens OK435913
Elisabeth GranhageSjövalla FK1974918
Vera HalsaaAsker SK
Åsa HanssonIF Rigor2075359
Karin HedströmTenhults SOK2106167
Pia HeikkinenFrölunda OL2107473
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Gun JohanssonOK Landehof14596
Ingrid JohanssonIK Uven2084019
Lena JohanssonIFK Sävsjö1670108
Linda JohanssonDegerfors OK9201640
Martin JohanssonRonneby OK2088995
Caroline JönssonÖrkelljunga FK17152
Magnus JönssonÖrkelljunga FK17183
Pernilla KallerbäckEmmaboda Verda OK444609
Lotta LemanGöteborgs SK14159
Sofia MarsOK Skogsvargarna1782789
Krister MeijerFK Åsen426838
Jan-Erik NystrandOK Klyftamo364879
Matilda RännareHjobygdens OK507351
Carina SåbyOK Flundrehof26310
Petter ThorTolered-Utby Ol-klubb234639
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb452835
Marie WennerbergOK Löftan204604
Kinna ÅslundSol Tranås19930

Öppen 5 (97)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonOK Skogsvargarna1713682
Klara AndréassonFrölunda OL362505
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Susanne ArneborgUlricehamns OK2077907
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna28440
Christel BergOK Enen1107533
Carola BillingHultsfreds OK710729
Claes BjörkmanSjövalla FK2101679
Anneli BlomgrenSOK Aneby344312
Anders BlomqvistOK Skogsvargarna2054928
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg2101535
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Monica DahlbergIK Uven2109279
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Haakon DolvenAsker SK
Johanna EdvinssonFK Åsen1100476
Isak EinarssonBrattås CK854545
Lars EkmarkHjobygdens OK2800368
Cecilia ElofssonOK Njudung441081
Linn EneljungIFK Göteborg2059126
Tove EneljungIFK Göteborg2059133
Katarina ErikmatsSävedalens AIK424704
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Lina ErikssonOK Flundrehof433668
Beata FranssonEmmaboda Verda OK356000
Mats FridénOK Gränsen1790521
Torleif GaltelandAsker SK
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL7000173
Anki GunnarssonRydboholms SK306923
Evelina GunnarssonRydboholms SK2058300
Matilda GunnarssonRydboholms SK444799
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1040529
Klara HagstrandBurseryds IF362048
Lars HagstrandBurseryds IF2089323
Björn Hallqvist PalmestålOK Skogsvargarna2054961
Trond HansenSarpsborg OL
Fredrik HanssonIF Rigor2075356
Tobias HedströmTenhults SOK1701229
Hanna HelmerssonOK Skogsvargarna2095449
Morten HelminsenFredrikstad SK
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612
Emma HultLidköpings VSK2052750
Daniel HällåsOK Löftan450693
Anders HöglundFK Herkules2077935
Kina HöglundFK Herkules2077924
Rolf JanekeIK Hakarpspojkarna1141238
Jenny JohnssonLidköpings VSK2109382
Kristina KarlssonFK Herkules450513
Lars KarlssonFK Herkules450519
Ulf KarlssonVäxjö OK1565656
Maria KilnäsSjövalla FK2057370
Ferdinand KlingsellKalmar OK2101813
Jesper KlingsellKalmar OK2104211
Lars Emil KnudsenSarpsborg OL
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Jonny KällbergOK Skogsvargarna2119706
Henry LaineDegerfors OK9201635
Karin LarssonOK Enen404419
Maria LarssonBurseryds IF2089345
Mats LarssonBurseryds IF2089331
Vidar LarssonLidköpings VSK2052740
Anna LevinFK Åsen1318894
Marie LichtenbergBredareds IF2104249
Kerstin LindbladSävedalens AIK7007010
Erik LindgrenSävedalens AIK1800907
Maria Johannessen LinneboAsker SK
Kerstin LugneKils OK1690429
Anders LundgrenVäxjö OK
Sara LydmarkSjövalla FK2088314
Tomas MarsOK Skogsvargarna2054906
Sølvi MArtiniAsker SK1239769
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Erik NilssonGarphyttans IF402937
Ulrika OdénFjärås AIK2801090
Mats OlssonFK Åsen7207840
Kristina PerssonHalmstad OK445116
Lotta PetersénOK Njudung441022
Tomas PetersénOK Njudung449296
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Petra RosénVäxjö OK421888
Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb2107167
Mikael RuderfeltIF Rigor44072
Cecilia SahlstedtSol Tranås352419
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Lene SandvikHalden SK1751208
Sumali SkottÅmåls OK2093576
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688
Olof StåhlSävedalens AIK2088329
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK7210081
Ola SvenssonFK Åsen1460808
Gina TellnorBredareds IF344480
Sven TolestamIF Rigor2101819
Therese WadströmTibro OK449573
Stig WallermanBorås GIF1520127
Cecilia WiduchKarlskrona SOK1114114
Mikael WiduchKarlskrona SOK1705705
Per Anders YtterbøAsker SK9010463

Öppen 7 (64)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AdrianSjövalla FK2075458
Jonas AhlstedtÅmåls OK2093573
Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK770110
Emelie AnderssonHultsfreds OK960905
Felix AnderssonHultsfreds OK28244
Lars ArneborgUlricehamns OK2077906
Martin AxelssonOK Skogshjortarna247523
Lars AxviLerums SOK2107583
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK2052751
Lukas BarnisinHestra IF7853
Stefan BergOK Enen1380895
Jonas BergdahlOK Orinto7300345
Henrik BerlinOK Orion690423
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Mats BernerssonOK Enen610821
Per BladLjungskile FK442237
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2089076
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Anna DanielssonIK Uven2084034
Henrik DelinIK Uven2084017
Pål Martin EidEj klubbansluten
Per EinarssonBrattås CK721210
Sandra EkströmOK Orinto7900221
Thomas ElofssonOK Njudung2059159
Henrik ErdalenIFK Göteborg2059116
Emil ErikmatsSävedalens AIK424742
Magnus ErixonIFK Göteborg2063727
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK452100
Mats GruvefeldtGöteborg-Majorna OK2107153
Tomas GunnarssonOK Nackhe2079628
Dennis GustafssonOK Njudung449216
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Björn Ketil HansenSarpsborg OL2083991
Adrian HardenFK Boken443523
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK449741
Mattias HolmströmÅmåls OK7905014
Fredrik HåkanssonRonneby OK9721010
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Stefan JennerstrandOK Njudung2059180
Ola JodalGöteborg-Majorna OK9720117
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg2106009
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb2048733
Karin KullmanOK Alehof431347
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Axel NiklassonIK Uven2101790
Björn NilssonHärlövs IF516516
Helen NilssonHärlövs IF500918
Karl NilssonOK Orinto2114693
Stig NilssonOskarströms OK262561
Fredrik OlinderssonOK Löftan7731025
Christian OlssonOK Tranan9740309
Eva OlssonFK Åsen7207836
Urban RingströmRydboholms SK2101769
Julia SvärdOskarströms OK1408717
Mikael SvärdOskarströms OK1408711
Simon SvärdOskarströms OK1408714
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247991
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247977
Anna UllerKils OK8281272
Ella WallinderGöteborg-Majorna OK972910
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511

D11 (83)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK1118147
Sara AlfredssonLerums SOK8060902
Ida AlmerOK Landehof2087250
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Sara BengtssonOK Alehof403169
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Emma ChristianssonUddevalla OK2112570
Aprilia CinthioSkåneslättens OL9063868
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Celia DaviesAsker SK
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Tuva EspelinAsker SK
Mira FlansbjerKinnaströms SK203806
Elin ForsbergIK Gandvik2106297
Silje Ruud FossheimAsker SK
Ronja GlanshedVäxjö OK2801173
Sigrid Schmitt GranHalden SK560121
Lisa GunnarssonLerums SOK2800267
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Alva HagelbergEksjö SOK439451
Märta HavenbergOK Kontinent2075409
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg247832
Isabella HolmOK Djerf17440
Molly HögIK Gandvik452956
Signe HördegårdhIFK Göteborg1222006
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Elin JohanssonBurseryds IF46786
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg2089479
Maja JosefssonVästvärmlands OK14488
Wilma JönssonÖrkelljunga FK1399766
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg8000079
Siri KleinOK Vilse 87205272
Hanna KlingsellKalmar OK2101807
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Ella LaineDegerfors OK8400014
Hannah LandergrenHestra IF9061006
Hillevi LarssonOK Enen262578
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb452830
Frida LindénVäxjö OK2075318
Sanna LindqvistOK Norrvirdarna2083833
Clara LövgärdOK Alehof449751
Aida MehmedagicIK Gandvik2084103
Klara MöllerOK Kontinent452516
Una NastadAsker SK212614
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK437570
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK1942648
Lisa OhrtSol Tranås19912
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Matilda PerssonOK Enen2088577
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Alva SahlinOK Löftan2075116
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Wilda SchmidtOK Kontinent2075337
Hanna SchälinOK Alehof11538
Sanna SigvardsonBredaryds SOK345031
Sara Storm-AnderssonOK Tyr7193610
Tilde StridOK Landehof2087221
Nanna SundelinOK Orion1401388
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK7210096
Stina ThernOK Skogshjortarna19506
Nanna TorénHestra IF2093649
Amie WahllöfFrämmestads IK2083764
Miranda WallströmSävedalens AIK9060310
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK446206
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK446217
Alice WernklevIK Ymer1060607
Tova WessbroLerums SOK2068806
Filippa WinsellKungälvs OK17585
Lovisa WrightLerums SOK2112399
Astrid Juli YtterbøAsker SK9060721

D13 (83)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Ellen ArneborgUlricehamns OK2077930
Amanda AxelsonEiker OL334194
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Linnea AxelssonÅmåls OK1040624
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Ida BengtssonOK Alehof449230
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Tilde BlixtAvesta OK521735
Elsa BobergIF Rigor8040207
Kristina BohmanOK Orinto362559
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Matilda CederbergVänersborgs SK421646
Frida DahlbergIK Uven2079720
Elin DanielssonIstrums SK443268
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Vilma EngströmOK Orion2057315
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF442070
Annie ErikssonOK Löftan9170604
Klara ErssonOK Kåre9040731
Matilda FagerlindMarkbygdens OK2058212
Filippa FagerströmIFK Göteborg600824
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Ellen FunkeLeksands OK797715
Maja GraadIF Rigor9040324
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Ingvild GustafssonKongsberg OL8220569
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Emia HjortFalköpings AIK OK433609
Linnea HöökFjärås AIK231003
Maja InghammarHestra IF1040613
Isabelle JarnelidOK Kullingshof2093550
Mina Akiko JohnsenIF Sturla9555558
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Marie KvarmeIF Sturla8450773
Elsa LarssonBurseryds IF362045
Judith LundqvistKalmar OK441657
Alice LundströmOK Vivill2093660
Frida LöfgrenOK Skogshjortarna2072720
Wiola MagnussonGöteborgs SK2101696
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK1071200
Lovisa MasesStora Tuna OK344053
Saga MattssonDalaportens OL438669
Ida MeijerFK Åsen452405
Agnes MårildGöteborgs SK2088318
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Liv NorbergAvesta OK1040815
Maja NordinUlricehamns OK354069
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Wilma PetterssonOK Kullingshof444578
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Selma SjöstrandUlricehamns OK2101672
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Lisa SwartzOK Orion2058218
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Alva SvenssonFK Åsen1202004
Helene Brandal SøftingKongsberg OL7205432
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Ellen TollOK Njudung9619427
Asta TörnkvistAnderstorps OK25864
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Lovisa WahlbomLunds OK1416645
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Sara WallinKorsnäs IF OK9891023
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Ina ÅmanOK Vilse 878011018
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667

H11 (68)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdrianSjövalla FK263996
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Erik ArneborgUlricehamns OK2079655
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Mathias BirkelundAsker SK
Noah BjörklundSjövalla FK2078182
Martin BryggenHalden SK
Linus BååthSävedalens AIK446274
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Arild ErikmatsSävedalens AIK2057238
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263533
Gustav FagerlindMarkbygdens OK2058247
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK302620
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Elis GrahnGöteborgs SK18519
Simon GrahnIK Uven451913
Filip HanssonOK Löftan8060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Gustav HedlundLerums SOK229672
Arvid HermanssonKungälvs OK
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb1410180
Walter HällåsOK Löftan8061211
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Joel IsakssonVänersborgs SK2101803
Felix JohanssonOK Alehof441947
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Melker JohanssonOK Löftan204620
Anton JonssonOK Tyr9201633
Emil JosefssonIstrums SK441223
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Oskar KarlssonBredaryds SOK347490
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Alfred LeijonHärlövs IF7060426
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Felix LindOK Tyr9200686
Charlie LingIFK Göteborg
Melvin LundOK Skogshjortarna433701
Alexander LännhultEds SK2093254
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb1470533
Noah MulariOK Vilse 87205260
Arvid MårildGöteborgs SK2101688
Axel NilssonGarphyttans IF228028
Viktor NilssonStångenäs AIS253787
Henrik NybergAsker SK228517
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122085
Einar RagneskogTolered-Utby Ol-klubb1410194
Vilgot RappSjövalla FK2079717
Mikkel RastadAsker SK
Emil RingRonneby OK9061103
Noah RingströmRydboholms SK2107438
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK448720
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Sverre Karenus SandvikHalden SK21481
Albin SkottÅmåls OK9060210
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Hugo TofténSOK Träff231045
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg2119708
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1410854
Max TörnqvistFjärås AIK2087008
Axel VibergRyda SK9060908
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

H13 (111)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonFalköpings AIK OK433614
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Isak AnderssonLunds OK2084123
Ludwig AnderssonAndrarums IF2083895
Eivind Bogen ArenthIF Sturla1550910
Jakob AspIFK Göteborg13969
Jakob Backer-TellnesAsker SK
Herman Lien BackstrømHalden SK1716001
Victor BeischerIK Uven2058284
William BengtssonMarkbygdens OK2115576
Adrian BergqvistOK Alehof2112320
Erik BernerssonOK Enen432993
Gustav BertsOK Alehof7041205
Erik BillströmOK Orinto2801113
Mikael BirkelundAsker SK
Axel BjörkmanSjövalla FK2112553
Alfred BjørnerødOK Moss7207634
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Albin BryngelssonSjövalla FK2123422
Simon BååthSävedalens AIK444049
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg451410
Gustav CarlssonOK Landehof2087208
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Axel EckhardtMarkbygdens OK2107584
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Måns EliassonIK Hakarpspojkarna7639273
Alfons EnellSol Tranås19901
Erik ErikssonOK Skogsfalken9122004
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Tarje EspelinAsker SK
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Liam FahlanderDegerfors OK36948
Emil Ruud FossheimAsker SK
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Gustav FribergHelsingborgs SOK451217
Karl GranforsOK Landehof2087216
Axel GrimbeckSävedalens AIK9040525
Erik GullbrandIF Hagen2112488
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Isaak GustafssonVästerbergslagens OL7402873
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Lowe HammarFK Herkules424709
Andreas HandinOK Löftan9102625
Ivar HansenSarpsborg OL
Jon HanssonOK Kåre9102609
Martin HanssonIF Rigor2075323
Victor HanssonOK Löftan9040811
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Isak HoltHalden SK223537
Alexander HöglindFK Herkules451931
Filip IngemarssonHestra IF444094
Viktor JemthIF Thor452706
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Eric JohanssonOK Kåre352952
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Liam JohanssonIF Hagen9040306
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Adam JonesOK Kåre2088413
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Erik KlerforsFK Herkules451934
Sondre LadimOK Moss2065319
Isak LevinFK Åsen452411
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Martin Johannessen LinneboAsker SK
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
Eric LuthmanDegerfors OK2088685
Henrik Kaupang LyeLarvik OK980370
Halvor LøkenKongsberg OL7207031
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre7041110
Viggo NilssonGränna-Bygdens OK451732
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Mathias NyhaugAsker SK
Oscar NymanOK Gipen33569
Oskar NyquistEmmaboda Verda OK1133441
Alvin OllanderOK Landehof2087224
Erik OlssonFK Åsen452403
Reno PapeKonnerud IL
Stephan PedersenRøyken O-lag
Love PerssonMalmö OK2107553
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122100
Jakob RastadAsker SK
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Joel RingströmOK Landehof2048798
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
William RönnborgIK Uven8451916
Simon SahlinSjövalla FK2112215
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Filip SchälinOK Alehof11507
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Anders SkoglundSol Tranås352402
Hannes SvenssonRonneby OK812368
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Lucas WannerAvesta OK9041227
Gustav WiborgSjövalla FK2107464
Linus ZederinOK Nackhe7438422
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304
Melker ÅkessonOK Landehof2048799
Valentin ÅsénOK Skogshjortarna2104364
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

Annonser