Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Närkedubbeln dag 2 lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Närkedubbeln dag 2 lång
Arrangörsorganisationer: Hagaby GoIF Örebro / KFUM Örebro OK
Datum: söndag 7 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Kristinehamns OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven-Erik BrodinKristinehamns OKH601560129
Per FredbergKristinehamns OKH211000032
Britt GunnarssonKristinehamns OKD601541217
Stefan GunnarssonKristinehamns OKH601541223
David HenrikssonKristinehamns OKH357140306
Bertil JohanssonKristinehamns OKH559621224
Jonas LarssonKristinehamns OKH401973921
Thord SalenbäckKristinehamns OKH50355879

Annonser