Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Närkedubbeln dag 2 lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Närkedubbeln dag 2 lång
Arrangörsorganisationer: Hagaby GoIF Örebro / KFUM Örebro OK
Datum: söndag 7 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Ravinen (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia EngelOK RavinenD169010304
Axel GranqvistOK RavinenH18990918
Erik HerneOK RavinenH189905131
Amanda KarlssonOK RavinenD18553566
Jacob LindstamOK RavinenH21988778
Hannes SvahnOK RavinenH189990108
Moa WestbladOK RavinenD18990214
Viktor WohlgemuthOK RavinenH202048666

Annonser