Anmälda deltagare till SM, lång, kval

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, lång, kval
Arrangörsorganisationer: KFUM Örebro OK / Örebro Läns OF
Datum: lördag 16 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 483 anmälda deltagare.

D21 (71)

NamnOrganisationBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Fanny AsketunOK Roxen962512
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Helena BergmanOK Ravinen850828
Emma BergströmVittjärvs IK9005269
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Annika BjörkOK Linné760301
Maria BjörklundLeksands OK9920614
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Julia DavidssonÄrla IF902785
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Johanna EngströmOK Hällen801216
Jenny ErikssonOK Kåre613555
Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK911006
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Sara HagströmIFK Göteborg8626891
Kajsa HammarströmLinköpings OK920402
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Inga KazlauskaitéOK Roslagen771130
Signe KlintingJärla Orientering504532
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK1333347
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Susen LöschÄrla IF500293
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Louise MarkstedtOK Södertörn910206
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg8029200
Stina NilssonUmeå OK810018
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonRehns BK950604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Magdalena OlssonStora Tuna OK714111
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Rebecka OlssonOK Linné812238
Ebba PegestamOK Ravinen9612160
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Erica PetterssonIFK Göteborg9505100
Moa PetterssonKarlskrona SOK961220
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK732555
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK941217
Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf997971
Johanna ÖbergOK Linné960827

H21 (125)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Martin AhlbergerHestra IF547975
Christoffer AndersénVästerås SOK911338
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
David AnderssonIFK Lidingö SOK9811225
Emil AnderssonÄrla IF501778
Erik AnderssonOK Orion9950120
Jonas AnderssonStora Tuna OK870701
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Peter AronssonLinköpings OK810712
Albert AskengrenBergnäsets AIK18330
Daniel AttåsOK Tisaren871215
Fredrik BakkmanIFK Göteborg8060729
Josh BeechOK Södertörn659659
Max Peter BejmerIFK Göteborg8350032
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Victor BergstrandLinköpings OK7205417
Magnus BjörkOK Rodhen9102619
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF245170
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Oskar CarlborgOK Hällen580003
Per CarlborgLinköpings OK840808
Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Erik ClassonOK Orinto1420202
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Fredrik EdénIFK Göteborg921234
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Per EklöfOK Milan9102012
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Karl EngesAttunda OK960816
Jonas EngströmOK Hällen830312
Sven EngströmLinköpings OK961169
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Petter ErikssonÄrla IF880826
Erik FernlundOK Tisaren910727
Erik Folkesson BlomIFK Mora OK890431
Ivan ForsgrenOK Tisaren9860806
Filip GrahnHestra IF960312
Emil GranqvistOK Ravinen888122
Mathias HallménOK Denseln9960966
Anton HallorOK Tisaren8000007
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Samuel HedlundLånghundra IF960715
Simon HedlundÄrla IF7529082
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering981928
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Johan HögstrandIFK Göteborg9020311
Fredrik IngelssonRehns BK920302
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Anders JanssonTäby OK812403
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Martin JanssonOK Rodhen924412
Anton JohanssonOK Orion9940425
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna781207
Robert JohanssonTäby OK791302
Henrik JonssonÄrla IF871992
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredOK Denseln8000303
Robbin KantarpÄrla IF830211
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Ville KeskisaariIFK Lidingö SOK1400687
Markus LangStora Tuna OK9830918
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro504211
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Patrik LindÄrla IF870829
David LingforsOK Linné644644
Oskar LundqvistOK Orion950920
Jerker LysellRehns BK9890427
Simon MarteliusAttunda OK951019
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad870208
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Mattias MillingerJärla Orientering840308
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna780104
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK551116
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Jere PajunenIFK Lidingö SOK9161086
Ken PeetersOK Linné850817
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Hans PerssonIFK Umeå811098
Philip PerssonOK Orion8484111
Albin RidefeltOK Linné9111230
Daniel RoosAttunda OK950219
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna9005222
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Olof SandgrenOK Orion980202
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK8491029
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Albin SjöhedGävle OK930893
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Albin ThunbergOK Alehof7920429
Christian TingströmGöteborg-Majorna OK912501
Johan TörnrothHestra IF891026
Karl WalheimÄrla IF907719
Kasper WestmanVästerås SOK9940316
Göran WinbladRehns BK911313
Axel WrådheAttunda OK895427
Arvid VågIFK Göteborg950331
Jens WängdahlNyköpings OK626746
Rudolfs ZernisÄrla IF503714
Emil ÅbergOK Kåre961029
Erik ÅhlinLånghundra IF1982021
Peter ÖbergOK Hällen9800417
Emil ØbroOK Orion864008

D20 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Amanda BerggrenTullinge SK229623
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Erica EdmanRehns BK9702201
Erica ErikssonHjärnarps OL9703060
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Sanna FastEksjö SOK980801
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Linnéa GolsäterEksjö SOK970197
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Emma HelmerssonVästerås SOK975007
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Elin JohanssonFinspångs SOK7970615
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Frida JunegardTullinge SK877877
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Jenny LindbergVandrarringen971113
Emma NilssonOK Tranan970731
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Stina NordinSundsvalls OK780000
Sandra NäslundVästerås SOK970307
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Elin PetterssonIFK Göteborg9709090
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Gabriella S BerganderEksjö SOK980320
Saga SanderOK Milan9802150
Matilda SkunckeTäby OK9981201
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK919498
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Agnes WesterbergOK Roxen9970117

H20 (69)

NamnOrganisationBricknummer
André AnderssonOK Kåre970218
Ola AnderssonOK Orion8060797
Olle AnderssonTullinge SK970428
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Tom CampbellOK Kolmården8070309
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Hugo DahlbergHaninge SOK2057299
Rickard DjerfTibro OK980412
Philip EdvardssonEksjö SOK8220297
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Jakob FranssonOK Milan9707100
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Johan HagströmerOK Klemmingen9806020
Mattis HallbergIK Uven451915
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Simon HectorSnättringe SK8120797
Victor HelgessonHestra IF567899
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Henrik JohannessonRonneby OK9980705
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Per KarlssonOK Tylöskog980300
Simon LarssonOK Hällen981204
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Albin LillieströmOK Roxen970116
Arvid LinderOK Hällen2058214
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Tuve MöllerOK Linné980510
Martin MörsellOK Kåre9980419
Erik NallgårdVästerås SOK9970522
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Tim OlssonBrattås CK9200656
Johan PerssonAttunda OK7980530
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Johannes RidefeltOK Linné930800
David RisbergKils OK8080506
Simon RuneforsVäxjö OK551561
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Henning SjökvistStora Tuna OK980127
Joakim SkärlénHaninge SOK1399752
Martin StorkampSundsvalls OK449648
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Gustaf SundbüeOK Hällen9970420
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Adam TellsénOK Roxen777368
Andreas UllerKils OK8270298
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Johan WennermarkOK Orion8421000
Jesper VikmanOK Nolaskogsarna9800502
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Erik ZeilonSkåneslättens OL971031
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991

D18 (68)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Josefine AnderssonTäby OK2089187
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Sandra BoströmOK Linné9990602
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Linnea DagsbergOK Orion2088902
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Linnéa GustafssonOK Hällen7000704
Anna HallménOK Tisaren9990531
Frida HectorSnättringe SK7000614
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Elsa HolmgårdKils OK8040599
Ronja HuggForsa OK9101869
Emma HållströmGävle OK9904150
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Frida JohanssonOK Djerf600218
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Emelie KarlssonSävedalens AIK9990326
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Sofia KlassonHestra IF994433
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan9904299
Maja MörthLeksands OK9101538
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK9000829
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Lovisa NordSol Tranås501126
Ella NordströmKils OK9000304
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF527002
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Alva RingiOK Kåre9000323
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Ellen SkunckeTäby OK9001208
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Elin SvenssonOK Älme507000
Lina SvärdIF Thor9500885
Johanna SärnbrinkOK Tisaren9101410
Kristina TedhamreSnättringe SK990199
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jenny WegebroSundsvalls OK990227
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Frida VikströmSundsvalls OK8444000
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre9990922

H18 (102)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Albin AnderssonTullinge SK990426
Jonas AnderssonOK Roxen9991021
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Simon BjörklundLindebygdens OK2065327
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
Axel BlomFrölunda OL7000702
Daniel BogrenIF Hagen9000224
Victor BylundIF Thor1320640
Carl CarlssonNyköpings OK8090323
Love CarlssonOK Orion7202474
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Georg EklöwOK Södertörn8240599
Oskar EngesAttunda OK990802
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Erik ErikssonOK Älgen747272
Måns ErikssonÖstersunds OK2085555
Oskar ForsbergTullinge SK8080599
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné9101542
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna990123
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Erik HannrupIF Thor9990214
Victor HanssonJönköpings OK9000524
Simon HardenFK Boken649447
Olle HedmanIF Hagen9993770
Lukas HellgrenOK Ravinen936668
Erik HerneOK Ravinen9905131
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Mattias IvaresOK Södertörn8000921
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Emil JonsellIF Thor1551046
Andreas JonssonOK Orion8050899
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Emil KarlssonHestra IF9909241
Tobias KarlssonSnättringe SK2058188
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Matviy KhotyaintsevIF Thor7300407
Walter LagerhällRehns BK9200692
Martin LammFrölunda OL1123456
Benjamin LangerakJärfälla OK670086
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
John LarssonRånäs OK9990423
Jonas LauriFK Herkules2059033
Ivar Lidström LauriSnättringe SK9080807
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Hugo LindbärgOK Södertörn1990820
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen9990505
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb7750778
Nils LundgrenSundsvalls OK9160707
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
August MollénOK Denseln990826
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
William NilssonNyköpings OK9000210
Gustav NirvinHaninge SOK8001120
Edvin NordströmTäby OK1236430
Oskar NymanOK Tyr8000924
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Lukas OlmKils OK874122
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav OlssonTorsås OK600723
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna990592
Felix PerssonHaninge SOK7090061
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Håkan RambergHallstahammars OK650503
Filip RosjöJönköpings OK9001122
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Olof SkoglundKils OK1991105
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Oscar StombergIF Hagen8190413
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Gabriel SturessonLerums SOK9990407
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Jonathan UllerKils OK8000602
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK9912281
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Viktor WallinOK Kåre9950403
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144

Annonser