Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, lång, final, publiktävling, #2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, lång, final, publiktävling, #2
Arrangörsorganisation: KFUM Örebro OK
Datum: söndag 17 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 214 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Karin FägerlindCentrum OK537853
Nina HallorOK Tisaren951113
Rebecka HeinrupTullinge SK7504274
Sara JohanssonDomnarvets GOIF9811007
Charlotte LindkvistLeksands OK41775
Lovisa LingforsOK Linné910722
Johanna RagvaldOK Linné860912
Emelie WalheimÄrla IF9101413
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro870221

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Liutauras BileviciusOK Roslagen750120
Per FredbergKristinehamns OK1000032
Reinert HallorOK Tisaren600314
David HenrikssonKristinehamns OK7140306
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro850515
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
Pascal SchmidOK Linné8002301

D21 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Carolina ErikssonOK Milan2058768
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040

H21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Marcus NylénDegerfors OK1991116

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Sanna SanderOK Milan888704

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linn AldénOK Roxen1030715
Julia BergKFUM Örebro OK451124
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Sofia GreenAlmby IK1222442
Lisa OlmKils OK630413
Ellen PelanderOK Djerf436046

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Anton ErikssonOK Milan2058769
Henrik FranzénAlmby IK9031215
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Jonatan KraftAlmby IK9030124
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan9030615
Oliver PetterssonOK Milan2058770
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Love EklundOK Tylöskog208014
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635
Lina UllerKils OK8060927

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Måns BergqvistGarphyttans IF449669
Rasmus DoeringGarphyttans IF450677
Odin EkNyköpings OK9050617
Lukas FogelHagaby GoIF Örebro2058878
Joel FredrikssonGarphyttans IF449677
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK500903
Daniel KraftAlmby IK9051027
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Tor NylundOK Linné9488784
Albin SkottÅmåls OK9060210

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marcelo Henriksson RibeiroOK Djerf16908

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK47295
Elin DoeringGarphyttans IF2067111
Cecilia ErikssonOK Milan302608
Astrid KraftAlmby IK2048684
Emma LindkvistAlmby IK1080221
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Arvid AnderssonAlmby IK2122096
Oliver ArnessonLindebygdens OK435837
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf1080524
Melker CarlssonKFUM Örebro OK9672008
Isak LarssonOK Tisaren9102152
Pontus NilssonÅmåls OK2093554
Ted NilssonKFUM Örebro OK2072746
Edvard PelanderOK Djerf436047
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK761125
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520
Ingela PetterssonOK Milan2075443
Lena WesterlundOK Djerf7509146

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro444681
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AldénOK Roxen1720324
Charlotte FlansbjerOK Djerf9710521
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Gunilla KallhaugeSnättringe SK711123
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Anna NordströmKils OK711022
Annika OhlssonÄrla IF560314
Ylva OlmKils OK407205
Ulrika SanderOK Milan42887
Anna UllerKils OK8281272

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Joakim DahlbergAlmby IK502905
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan436108
Jan OlmKils OK681019
Johan PetterssonOK Motala1408709
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269

D50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Annika ArdellOK Rodhen630405
Anette ForssGarphyttans IF202314
Yvonne FranzénAlmby IK9670712
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro13891
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327
Catarina HögkvistOK Tyr260629
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Karin SwärdVandrarringen651125
Berit WetterArboga OK259250
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre7651212

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Tomas BäckTrosabygdens OK9650427
Mats CarlssonSundbybergs IK19415
Phil ConwayGuildford Orienteers2059633
Nils EklöwOK Södertörn990500
Anders ErikssonOK Milan8627850
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Johan HallgrenBjursås OK9102597
Jörgen HectorSnättringe SK951116
Per KallhaugeSnättringe SK711122
Per KällvikÅmåls OK9650831
Anders L OlssonGävle OK661229
Gustaf SameliusVisborgs OK431142
Niklas SanderOK Milan245975
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK667893

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL7205415
Mia GustafssonOK Kåre620414
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Björn AlpbergAlmby IK9611012
Lars-Åke AnderssonArboga OK259155
Jan-Olof BäckOK Djerf9581002
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Mats CarlsvärdAlmby IK9590227
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Per HögkvistOK Tyr260632
Jan-Åke IsraelssonOK Milan245981
Björn JakobssonTäby OK1590130
Bertil JohanssonKristinehamns OK9621224
Rickard PerssonVästerås SOK450031
Arne SääfGudhems IF38305
Tore TjernlundOK Vilse 879090958

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren41704
Margareta HallménAttunda OK439399
Barbro IsakssonOK Tisaren17306
Anne KaillIK Omega9541215
Annette RagvaldVingåkers OK264962
My RönnolsTäby OK551226

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Bo DavidssonSolna OK216534
Stefan GustafssonOK Hällen7570619
Roland NotstamArboga OK443756
Åke SundinHällefors OK46775
Thomas SvenssonMotala AIF OL7205412
Stefan ÖbergOK Milan2075499

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK263362
Annie GunnarstorpOK Motala30368
Margaretha SvenssonOK Vilse 879500520

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Olle ArmanNyköpings OK870817
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Gunnar HaglundOK Milan16002
Anders HallménAttunda OK520710
Evert JohanssonOK Tisaren17332
Inge LöwegrenKatrineholms OK1491117
Åke MossbergOK Milan1399757
Christer NälemarkOK Djerf1213712
Hans RagvaldVingåkers OK264967
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Sven-Olov WiklundArboga OK259235

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth ErikssonOK Milan18460
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF682131

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK9470500
Owe EdströmKovlands IF889203
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Larseric LarssonDegerfors OK421705
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Uno BergOK Motala448394
Johnny BrandtHällefors OK46763
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Nils MogrenHällefors OK46784

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid ArnessonLindebygdens OK340694
Ida NilssonÅmåls OK2077333

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf2095115
Noomi GreenAlmby IK1222446
Annie LindkvistAlmby IK1090918
Simon SkottÅmåls OK9100128

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK2093572
Sumali SkottÅmåls OK2093576

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Christina FredrikssonGarphyttans IF449685

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael NilssonÅmåls OK2093552

Öppen motion 6 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Björn BergqvistGarphyttans IF730314
Tomas DehlinOK Tisaren9850109

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Helen NilssonHärlövs IF500918
Patrik NylénDegerfors OK1690320

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mirjam BucherIF Thor8061206

Annonser

Mila