Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Göteborgsdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Göteborgsdubbeln, lång
Arrangörsorganisation: Lerums SOK
Datum: lördag 8 april 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 634 anmälda deltagare.

D21 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Sofia EbermarkSävedalens AIK37309
Aina EdgrenTrollhättans SOK951601
Annica EngIFK Göteborg Orientering699202
Linnea GustafssonUddevalla OK930406
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Elin HamreforsSävedalens AIK871021
Amanda HanssonBredaryds SOK940923
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Laila HöglundFK Herkules930917
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering770119
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Sofia LarssonHestra IF880501
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Erika LindqvistSävedalens AIK931220
Märta MollénSävedalens AIK7870706
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Sara SchmidtTrollhättans SOK940731
Sina SeipelElfsborg SOK37813
Malin SettergrenHalmstad OK900216
Frida SjöholmOK Pan-Kristianstad9911007
Kristin SkaarRyda SK36229
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Helena StrandOK Landehof14616
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Frida StrömgårdUddevalla OK940827
Malin WidénUddevalla OK8332211
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523

H21 (52)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AntonssonOK Löftan330900
Victor AxbomOK Landehof860086
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Gustav BoquistIK Uven950716
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Patrik CorneliussonOK Löftan450656
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Jakob EngIFK Göteborg Orientering770721
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Vidar FaxénSävedalens AIK840601
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna9901312
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Johan HellmanVänersborgs SK202455
Martin HenricsonMölndal Outdoor IF29279
Andreas HermanssonOK Stigen7194733
Magnus HomannOK Orinto701214
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK8499178
Björn KarlssonOK Orinto630801
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering1006354
Albin KällménOK Tisaren900803
Johan LarssonOK Skogshjortarna441013
Markus LarssonHestra IF953319
Mikael LindeOK Skogshjortarna2095598
Jonas LundgrenStora Tuna OK881226
Fredrik MattssonOK Kåre921125
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Daniel NetzIFK Göteborg Orientering524798
Jesper NilssonUlricehamns OK910405
Mattias NilssonOK Alehof880119
Markus NordmarkNässjö OK960728
Rickard NorlinKungälvs OK340237
Heino OllinSävedalens AIK551116
Johan OlsonIK Uven980310
Daniel OlssonUddevalla OK7001337
Jonas PalmSävedalens AIK512513
Per RosénIK Uven331776
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Benjamin SeipelHestra IF881017
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Johan StrandGöteborg-Majorna OK870101
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Albin ThunbergOK Alehof7920429
Hugo ThunbergOK Alehof7980726
Fredrik WeihardSävedalens AIK800810
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Arvid VågIFK Göteborg Orientering950331
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

D21 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Nadia HindérTolered-Utby Ol-klubb2048728
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK810923
Camilla LundgrenGöteborg-Majorna OK890530
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Tove UddMarkbygdens OK417597
Lisa WeimannIK Uven258646

H21 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AhlbergRyda SK260975
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Arvid HammarFK Herkules438445
Niklas HelmertzFrölunda OL405546
Anton HemlinIK Uven880513
Jonas HemlinIK Uven14372
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb352265
Andreas KarlssonSävedalens AIK208862
Patrik LilleengOK Gipen660522
Niclas StåhlIK Uven263521

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Robin BeglingerOLG Murten980302

D18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ida Agervig KristianssonTrollhättans SOK990304
Hanna BoquistIK Uven990830
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK260921
Céline GuillandOLG Murten7202200
Elin HermanssonKungälvs OK9990909
Emelie KarlssonOK Landehof9990326
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Emma NordbergOK Tranan990499
Astrid NorgrenStora Tuna OK7001216
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK9816561

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Nils HammarFK Herkules243465
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
Jonas LauriFK Herkules2059033
Erik LundStenungsunds OK2081943
Jonatan Wedberg KilnäsSjövalla FK2057390

D16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Malin Agervig KristianssonTrollhättans SOK920121
Nora AronengHestra IF244775
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Alva BohlinIFK Göteborg Orientering451300
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK27181
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK9990222
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering600808
Matilda HagstrandLerums SOK9010509
Ida HelgessonHestra IF9417601
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Tilda MelkstamLerums SOK9010607
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Maja OttossonMölndal Outdoor IF451152
Ida SüdhoffBrattås CK451957
Linnea Wedberg KilnäsSjövalla FK2078174
Emely WeihartHestra IF909559
Matilda ÅkessonOK Landehof1720212

H16 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Agervig KristianssonTrollhättans SOK550121
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Tobias ErixonOK Kullingshof444544
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Lukas GustafssonIK Ymer441202
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Nils KörleOK Landehof8450121
Wilmer LindblomKungälvs OK7206839
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Isak OlssonStigsökarna1020302
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tova LarssonLerums SOK209878

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor Le ClaireFK Herkules1010907
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908

D14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Ida BengtssonOK Alehof449230
Agnes BohlinIFK Göteborg Orientering451209
Amalie ErtmannAllerød OK8645157
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering600824
Molly GranängKungälvs OK2077599
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Alva NäsLerums SOK229695
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Disa RangertKungälvs OK9101919
Elina ReinholdssonOK Alehof2054970
Rebecka RundbladFrämmestads IK2083767
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217

H14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
David AlménTrollhättans SOK9030415
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Jacob GrahnIK Uven9991337
Karl GranforsOK Landehof2087216
Lowe HammarFK Herkules424712
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Anton KastrupFK Herkules2089481
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Johan LundStenungsunds OK2081957
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Alvin OllanderOK Landehof2087224
Joel RingströmOK Landehof2048798
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
William SturessonLerums SOK9990402
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Melker ÅkessonOK Landehof2048799

D14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AspIFK Göteborg Orientering13959
Maria GergelyFK Herkules2077264
Agnes MårildGöteborgs SK2088318

H14 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AlfredssonLerums SOK9990418
Gustav BertsOK Alehof7041205
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering426254
Oskar HedströmLerums SOK9041012
Ludvig KarlssonTrollhättans SOK7040828
Erik WettergrenIK Uven439715

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Sara BengtssonOK Alehof403169
Emma ChristianssonUddevalla OK26447
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Lisa ErikssonOK Landehof9050804
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Ida KörleOK Landehof8450101
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Elsa MoqvistLerums SOK9060131
Lisa MossbergFK Herkules500921
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Wilma ReinholdssonOK Alehof2054980
Hanna SchälinOK Alehof11538
Alice TryggSävedalens AIK2095423
Miranda WallströmSävedalens AIK11333

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Noah BjörklundSjövalla FK2078182
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Elias DoncicIK Uven2079758
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Trond ForsstenKungälvs OK14222
Simon GrahnIK Uven451913
Adam GranhageSjövalla FK2058274
Felix JohanssonOK Alehof441947
Jakob JönssonLerums SOK229608
Marcus LammFrölunda OL8060419
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Isak NilssonOK Landehof2077936
Elias NyqvistOK Landehof9050720
Dante RangertKungälvs OK9101843
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK448720
Emil SeldénIF Rigor9201460
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK2088329
Albin SundströmHestra IF450564
Erik SüdhoffBrattås CK451958
Tom WeihartHestra IF909558

D12 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlfredssonLerums SOK451962
Lisa GunnarssonLerums SOK2800267
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK1060326
Maja HaablaheLerums SOK229601
Clara LövgärdOK Alehof449751

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper LarssonLerums SOK229619
Arvid MårildGöteborgs SK2101688
Alexander NilssonLerums SOK15330

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering2088440
Hilma EkströmStenungsunds OK7070604
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Amy JohanssonIK Uven2079734
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8099135
Signe NygårdOK Skogshjortarna2104380
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering28291
Ellen RubendahlFrölunda OL2107498
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Hugo CorneliussonOK Löftan204611
Isak DahlOK Alehof2062177
Axel EkdalaKungälvs OK14397
Noah HedenblomSjövalla FK247971
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Melker SundströmHestra IF450570
Albin SvenssonFK Herkules36516
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Solrun GottebergMölndal Outdoor IF209512
Karin JogelandIK Ymer36450
Martina LindbergIK Ymer302763
Camilla WeihartOK Orinto700414

H35 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Davy HeesakkersMilitary Orienteering Team NL7703201
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Anders JanssonTäby OK812403
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna15810
Thomas LjungOK Kullingshof17285
Daniel NybergMölndal Outdoor IF1980999
Roelof PosthouwerMilitary Orienteering Team NL8130578
Clemens RoosMilitary Orienteering Team NL720831
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering820918
Marco SmuldersMilitary Orienteering Team NL8160969
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Pim vd NouwelantMilitary Orienteering Team NL7001944
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

D40 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlthoffKungälvs OK2041859
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Lisa CagnerOK Skogshjortarna2104357
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna450483
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Maria HolmqvistSjövalla FK2057387
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof1226100
Marijke KlaassenMilitary Orienteering Team NL9051977
Maria Krafft HelgessonHestra IF9160258
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Agnes PetterssonSävedalens AIK28465
Hanna RangertKungälvs OK741025
Annette ReulOK Orinto2058829
Ulrika RundbladFrämmestads IK449551
Lotta SaetreOK Landehof9101921
Johanna SundströmHestra IF2063882
Frida WallströmSävedalens AIK760705

H40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AamotOK Skogshjortarna19533
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Anders FrickTrollhättans SK770532
Sven GranforsOK Landehof760929
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Fredrik HerderssonMarkbygdens OK9670702
Jan JohanssonFrölunda OL11595
Max KarleOK Skogshjortarna446008
Jimmy LanevikOK Kullingshof444545
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Henrik PetterssonGustavsbergs OK9751125
Per RubendahlOK Skogshjortarna28434
Peter SandqvistMölndal Outdoor IF18555
Michel van DongenMilitary Orienteering Team NL8001976
Magnus ZetterlundGöteborg-Majorna OK17903
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11033

D45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BengtssonSävedalens AIK355741
Kristin EkdalaKungälvs OK9005076
Anna ErikssonOK Landehof1680831
Anna GrahnIK Uven444011
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK9720517
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Sofia KarlssonOK Landehof405576
Nina KastrupFK Herkules2107417
Malin LammFrölunda OL1680711
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF451172
Marie-louise PerssonFK Herkules38609
Åse SundinSjövalla FK209738

H45 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias AnderssonFrämmestads IK28502
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Fredrik BergIF Rigor9710316
Thomas BergstrandBrattås CK2075419
Mats ChristianssonUddevalla OK9040612
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering14220
Conny ErixonOK Kullingshof444536
Henrik EssungerSjövalla FK446257
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb2078245
Jonas HöijerSävedalens AIK7003082
Martin JakobssonHammarkinds OK7204899
Ola JodalGöteborg-Majorna OK9720117
Pär JohannessonFrölunda OL1690614
Martin JohanssonOK Orinto448331
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK7104300
Jan LagerHalmstad OK9700328
Erik LauriFK Herkules226998
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK690213
Ulf NyqvistOK Landehof9701103
Staffan OlofssonSjövalla FK2058286
Claes SetthagenOK Tranan7010107
Fredrik SundströmHestra IF354082
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Per SöderbergSjövalla FK37321
Nichlas WallströmSävedalens AIK685514
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
Joakim ÅkessonOK Landehof446298

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg262377
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Karin LaurellOK Flundrehof433652
Lena PeterssonOK Alehof449292
Tuuli SaariFK Herkules2059082
Annica TholénOK Skogshjortarna405517
Maria WidmarkIF Hagen30689
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK651201

H50 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AronengHestra IF29960
Christian BeglingerOLG Murten363255
Fredrik BistedtLerums SOK1785629
Lars BjörkingOK Skogshjortarna15804
Jurjen BlokzijlMilitary Orienteering Team NL7003520
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Tommy BäckOK Kullingshof932606
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna29948
Roger CarlssonOK Tranan12416
Mats DahlrotIK Uven264571
Karl ErikssonUddevalla OK26449
David GabrielssonSävedalens AIK1966011
Torbjörn GrahnIK Uven444019
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna670326
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Per GuståsLinköpings OK9660925
Leif HagmanIK Uven247920
Jörgen HallénTrollhättans SOK306490
Lars HelgessonHestra IF249145
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Jonas JohanssonOK Nackhe207558
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Torbjörn KjörkFrölunda OL248204
Björn KristianssonTrollhättans SOK981927
Anders LammFrölunda OL1660813
Lars MagnussonOK Landehof405560
Philip MullinsSjövalla FK452061
Dan NorinGävle OK888882
Magnus OhlssonSjövalla FK1958045
Ulrik OlssonBrattås CK9650906
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK2081941
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK14072
Thomas StrandforsIFK Göteborg Orientering247904
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna650110
Odd WallumSävedalens AIK641122
Johan WettergrenIK Uven451911
Johan ÅbergOK Landehof231235

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14783
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK247908
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK14080
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK30194
Ellinor GustafssonUddevalla OK26453
Birgit HanssonHerrestads AIF26221
Karin HelmertzFrölunda OL352277
Helena LarssonHestra IF25363
Lisa LarssonSjövalla FK263524
Jane MelinGöteborg-Majorna OK7600927
Mona OlssonBrattås CK9610613
Ingrid SvenssonStora Tuna OK9610612

H55 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK258688
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14780
Ulf BjörkdahlHerrestads AIF890098
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Stefan HornebrantTrollhättans SOK9620926
Jörgen IvarssonHestra IF46740
Magnus JoelssonSOK 68961018
Bengt JohanssonOK Tyr9610324
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Hans MelinGöteborg-Majorna OK9620325
Håkan SchmidtTrollhättans SOK306507
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK532330
Magnus WideFrölunda OL26162

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK36510
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK19734
Mary OlssonVästvärmlands OK44024
Maria VamlingFrölunda OL362507
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507

H60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonI 15 IF24903
Ingemar BjörkmanGöteborg-Majorna OK14143
Thord EkströmTrollhättans SOK7202446
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Anders JohanssonHestra IF570720
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Arne LundStenungsunds OK403955
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK448602
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Örjan WängdahlOK Gipen33564

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Eva BlomströmIK Stern9501028
Lotta BörjessonSävedalens AIK14738
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Margareta JohanssonHalmstad OK7520808
Inger LindholmFjärås AIK28675
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Maria NorellFrölunda OL11319
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Jan AnderssonFjärås AIK423231
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Hans AntonssonOK Löftan16802
Sten BlomströmIK Stern9511113
Staffan BrobergIF Marin Väst264508
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Sten HelmertzFrölunda OL247929
Bo HerderssonMarkbygdens OK18412
Per IvarssonTrollhättans SOK501109
Kent JogelandIK Ymer347460
Björn JägerströmIK Uven14350
Kent KardellLjungskile FK500718
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb14770
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Yngve NorellFrölunda OL11318
Lars OlssonVästvärmlands OK44034
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb11023
Lars ÖsterbergSävedalens AIK9005080

D70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK14015
Ann-Christine BorgFrölunda OL11075
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Berith IvehagFrämmestads IK37365
Ann-Britt JohanssonIK Stern14246
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Britt RangertIK Ymer9434343
Ingrid Rex WallströmOK Landehof9111311
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK14043
Gunnel SvenssonIK Ymer28463

H70 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar ArnessonIK Dran30718
Göran BengtssonTockarps IK13755
Anders BerglundOK Skogshjortarna2095502
Leif BjörkmanIK Ymer342347
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Bertil HermanssonStenungsunds OK440960
Benny IvarssonFjärås AIK19235
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb14797
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Olof KarlssonUddevalla OK30302
Per-Arne KällénUddevalla OK570818
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Jonas LarssonOK Kullingshof17263
Ted LiivrandOK Skogshjortarna9032032
Dag LorénOK Frisene501513
Bert LuvöFK Herkules11339
Bengt MattssonOK Orinto30510
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18893
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11032

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb30143
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Gunnel BörjessonIK Uven14326
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK14439
Barbro JohanssonSjövalla FK11390
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Barbro VallinKungälvs OK1446024

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Harry AnderssonOK Kullingshof444516
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Ragnar BewertOK Landehof202441
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Kurt RydinOK Tranan12446
Stig-Ove TollIK Stern14266

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne GrahnGöteborgs SK14734
Brita SärdquistIK Ymer27628

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AlfredssonIK Uven14333
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb570303
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Leif EdsandSävedalens AIK14723
Gösta GrahnGöteborgs SK14730
Agne ÖstenssonSävedalens AIK2088326

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bo ElvingsonHerrljunga SK Skid o OL44557
Karleric FranssonTrollhättans SOK15878
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb226955
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna19543

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BjörklundSjövalla FK2101554
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb29016
Moa DahlOK Alehof2075480
Olle RoosIFK Göteborg Orientering2101810
Nikki WeihartHestra IF1111199

U2 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Alva AndreassonLerums SOK229605
Elina ChristianssonUddevalla OK14401
Elias ForsstenKungälvs OK1408747
Bruno FovaeusSävedalens AIK9995273
Ludvig FuxborgSjövalla FK424741
Ebba GranhageSjövalla FK2057376
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Herman PetterssonSävedalens AIK740325
Vilgot RappSjövalla FK2079717
Gustav StåhlSävedalens AIK2088328
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth GranhageSjövalla FK1974918
Rebecka GunnarssonMölndal Outdoor IF2072755
Helene JohanssonOK Nackhe417346
Robin NyqvistKungälvs OK7890522
Ulf SkogmanMarkbygdens OK203817

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda MellqvistElfsborg SOK448659

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lars BohlinIFK Göteborg Orientering2059122
Petty CartemoIK Uven2057242
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering36369
Fredrik KörleOK Landehof450144
Annette SeldénIF Rigor446166
Maria ÅbergOK Landehof439729

Öppen motion 6 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK2057311
Sophie Wikerberg SvedjenäsOK Skogshjortarna2089301
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna2072721

Öppen motion 7 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Leif BlomqvistBredareds IF344457
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK2046399
Mats FridénOK Gränsen1790521
Stefan HammarFK Herkules243717
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Anna LövgärdOK Alehof11519
Oscar NymanOK Gipen33569
Sofia SamuelssonOK Gipen244044
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg Orientering2088450

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BertsOK Alehof451002
Niklas GranhageSjövalla FK2057378

Öppen motion 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Björn GrothKungälvs OK9710608
Emil JohanssonEj klubbansluten
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021

Annonser

Mila