Anmälda deltagare till 25manna

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: IFK Tumba SOK / Tullinge SK
Datum: lördag 7 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Södertörn (4)

NamnKlassLaguppställning
OK Södertörn 125manna
1Georg Eklöw
2Catherine Taylor
3Martin Sigrand
 Per Franzén
 Johan Markstedt
 Johan Sisell
4Elisabeth Larsson
 Niklas Erlandsson
 Sara Möller
 Anders Jakobsson
5Hugo Lindbärg
 Nikita Gurevich
 Pierre Martinez
 Josh Beech
6Ylva Sandén
 Helena Markstedt
 Hanna Lagerberg
 Tove Lagerberg
7Alexander Frolov
 John Svanberg
 Fredrik Larsson
 Marian Basset
23Jesper Lagerberg
24Dmitriy Yuryev
25Louise Markstedt
OK Södertörn 225manna
1Nikolai Petrovets
2Marielle Larsson
3Ola Nyqvist
 Lars Andersson
 Göran Hillgren
 Alicia Schandl
4Ingemar Johnsson
 Paul Norén
 Mattis Sandén
 Marie Crona
5Henrik Erlandsson
 Göran Hellgren
 Erik Andersson
 Måns Hellgren
6Sanna Hedberg
 Petra Hellberg
 Boel Sundberg
 Pia Hellgren
7Lisa Österling
 Olle Blomgren
 Sara Alaeus
 Markus Hellgren
23Martin Eriksson
24Erik Möller
25Louise Klingstedt
OK Södertörn 325manna
1Filip Möller
2Lotten Sandén
3Nils Eklöw
 Tomas Mattsson
 Per Backlund
 Sofia Crona
4Rut Lundin
 Lovis de Villiers
 Monika Persson
 Björn Renner
5Melvin Jakobsson
 Peter Jakobsson
 Ludvig Sigrand
 Andreas Magnvall
6Johanna Raukola
 Marita Freimane
 Johanna Gréen
 Ann Franzén
7Johan Rosén
 Göran Ivarez
 Anita Karlsson
 Tomas Alaeus
23Ester Andersson
24Patrik Blidefalk
25Daniela Renner
OK Södertörn 425manna
1Robert Gardner
2Ella Andersson
3Björn Sandén
 Claes Renner
 Sten Svanberg
 Anna Schandl
4Olof Andersson
 Ulrika Ädel Druvefors
 Kristina Andersson
 Max Österling
5Mattias Skeppling
 Fredrik Setterqvist
 Alexander Schandl
 Simon Österling
6Ann-sofie Svanberg
 Katarina Norrby
 Linda Renner
 Maria Clevnert Henriques
7Petra Lindell
 Katarina Lindbärg
 Anders Hedberg
 Max Wenzin
23Lena Erlandsson
24Fredrik Andersson
25Sofia Zilling

Annonser