Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2
Arrangörsorganisationer: Bodafors OK / IFK Stockaryd / IFK Sävsjö / OK Bävern / OK Njudung
Datum: onsdag 18 maj 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 95 anmälda deltagare.

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stina JohanssonOK Bävern9000202

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linus LundbergOK Bävern510829
Karl PetersénOK Njudung7020210
Adam StålhammarIFK Stockaryd344451
Albin TollOK Njudung7543288

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin JennerstrandOK Njudung449261
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Bella PalmqvistIFK Sävsjö217260

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin FranssonIFK Stockaryd341595
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Hannes KolmodinOK Njudung441038
Gustav RibbholmOK Njudung2059154

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lizen BergströmOK Bävern435256
Elsa ClaessonIFK Stockaryd451805
Klara DahlénOK Njudung448392
Vera GerhardssonOK Bävern435252
Alice HallOK Bävern417334
Maja JosefssonOK Bävern417335
Ellen TollOK Njudung9619427

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian BerglundOK Njudung448415
Mio Elving PalmgrenOK Njudung2059200
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Kalle GustavssonIFK Stockaryd451802
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Melvin HildorssonOK Bävern417336
Olle PetersénOK Njudung9050517
Aron RudbergOK Bävern9040104

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra DavidssonOK Bävern9994000
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Elsa HallOK Bävern17684
Evanna JohanssonOK Njudung2059146
Loviza KarlssonOK Bävern2041802

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Matti JohanssonOK Njudung2059192
Emil KarlssonOK Bävern435254
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520

Inskolning (24)

NamnOrganisationBricknummer
Kasper ArvedalIFK Sävsjö36250
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36256
Viktor BerggrenIFK Sävsjö217208
Benjamin BlixtOK Bävern204438
Birgit BlixtOK Bävern435260
Noel BrinkhammarOK Bävern234418
Märta ClaessonIFK Stockaryd451806
Albin EhrnborgOK Bävern17688
Elsa EilertzonIFK Stockaryd343413
Elsa GerhardssonOK Bävern225331
Rufus HedströmOK Bävern9000403
Karl HenrikssonIFK Stockaryd219950
Leo HolmquistOK Bävern344673
Ebba KvarnstrandOK Bävern225339
Elin KvarnstrandOK Bävern231361
Felix MagnussonOK Bävern204436
Nova MagnussonOK Bävern435259
Eledin MelicOK Bävern435255
Arvid MelinIFK Sävsjö2081947
Elias NimmersjöIFK Sävsjö36251
Samuel NygrenIFK Stockaryd10283
Liam PeterssonIFK Sävsjö36249
Emma SigfridssonOK Bävern344675
Hilma SigfridssonOK Bävern435251

U1 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AdolfssonIFK Sävsjö36208
Tilda AdolfssonIFK Sävsjö2057309
Viggo AlmquistIFK Sävsjö37047
Matilda AronssonOK Bävern234509
Carin CedermarkIFK Sävsjö2081978
Theo ElmerssonIFK Sävsjö2081975
Tilde ElmerssonIFK Sävsjö2057308
Linn Elving PalmgrenOK Njudung441038
Algot EngfeldtIFK Sävsjö217205
Wilmer EngfeldtIFK Sävsjö36258
Adina FranssonIFK Stockaryd36297
Frida GunnarIFK Sävsjö36292
Ludvig GunnarIFK Sävsjö2081976
Edvin GunnarssonIFK Sävsjö2057338
Ida HenrikssonIFK Stockaryd17241
André HildorssonOK Bävern17677
Elias KarlssonOK Bävern344678
Hampus KarlssonOK Bävern2041833
Nils LinderIFK Sävsjö36248
Lexie LundgrenIFK Sävsjö2081990
Agnes MelinIFK Sävsjö36275
Lovisa MossbrantIFK Stockaryd344664
Max OlssonIFK Sävsjö217252
Lovisa SalomonssonIFK Stockaryd25211
Lukas SvenssonIFK Sävsjö10360
Thea WallstenOK Bävern435258
Alma WibergIFK Sävsjö36296
Meja WingrenIFK Sävsjö2057343

U2 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AlexanderssonIFK Sävsjö2081983
Filip EilertzonIFK Stockaryd451809
Lukas EilertzonIFK Stockaryd451808
Alexander FyrpihlIFK Sävsjö2081959
Gabriella NimmersjöIFK Sävsjö2057328
Alva StålhammarIFK Stockaryd451804

Annonser