Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Garphytteträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Garphytteträffen
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / OK Alferna
Datum: söndag 14 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 304 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Karin FägerlindCentrum OK537853
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Anna-Stina PåledalOK Roxen1394104
Ida RoosIF Hagen509095
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro870221

H21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Christoffer AndersénOK Alehof911338
Emil AnderssonÄrla IF501778
Per CarlborgLinköpings OK840808
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Anton HallorOK Tisaren8000007
Tobias KarlssonHagaby GoIF Örebro502910
Albin LarssonKatrineholms OK980125
Patrik LindÄrla IF870829
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Sören Nilsson PåledalOK Roxen1394097
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro850515
Michael PerssonIF Hagen451830
Lukas PetersonIFK Umeå501028
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro890304

D21 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne ErikssonOK Milan870118
Olivia FröbergOK Roxen2052699
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Johanna SärnbrinkOK Tisaren9101410

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlpbergAlmby IK990812
Olle HedmanIF Hagen9993770

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Hanna HenningssonBredaryds SOK9404040
Hanna KromnérSkogspojkarnas OK1021218
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412

H16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AlpbergAlmby IK611012
Christopher AnderssonVingåkers OK2104500
Filip BäckArboga OK2075428
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Nils KylbornAlmby IK9011229
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
David MårtenssonGarphyttans IF1470508
Valter PetterssonOK Tisaren1020817
Nils SchagerströmGarphyttans IF441561
William SeguraKFUM Örebro OK7010922

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin SpalinOK Milan2058767

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Linn AldénOK Roxen1030715
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Julia BergKFUM Örebro OK451124
Stina BernGarphyttans IF449695
Sofie BodinAlmby IK9031009
Johanna HalldinKFUM Örebro OK264878
Elin JonhedKFUM Örebro OK448311
Karin LindgrenKFUM Örebro OK344113
Anna NilssonGarphyttans IF417695
Sanna SanderOK Milan888704
Amanda SjödinOK Tisaren9040208
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK7030201

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménTrollhättans SOK9030415
Gustav AskrothKFUM Örebro OK7030114
Eric BäckArboga OK2075357
Anton ErikssonOK Milan2058769
Henrik FranzénAlmby IK9031215
Johan GertzellGarphyttans IF2067152
Bruno GöranssonAlmby IK409448
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Sten JonssonHällefors OK227001
Anton KruseKFUM Örebro OK9609281
Karl KylbornAlmby IK9040305
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Hugo PerssonOK Denseln449308
Rasmus PåledalOK Roxen2075376
Vilmer SpalinOK Milan2058766

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida HenningssonBredaryds SOK9707070

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Francesco SavaniSkogspojkarnas OK2107341

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Amanda BäckArboga OK2075423
Emelie DjerfGarphyttans IF417698
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Loveli KungGarphyttans IF2089403
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635
Agnes SkogVingåkers OK352732
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK2800833
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK9050105

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK1061016
Måns BergqvistGarphyttans IF449669
Marius DahlbergGarphyttans IF449692
Rasmus DoeringGarphyttans IF450677
Hampus FahlstedtSkogspojkarnas OK427088
Isak FredrikssonGarphyttans IF449686
Joel FredrikssonGarphyttans IF449677
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK1060420
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK500903
Axel KylbornAlmby IK9060925
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Axel NilssonGarphyttans IF228028
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Alfred SjödinOK Tisaren9102162

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin HalldinKFUM Örebro OK448313

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DoeringGarphyttans IF2067111
Cecilia ErikssonOK Milan302608
Alice EttlingSkogspojkarnas OK8070105
Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OK2093582
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Emma LindkvistAlmby IK1080221
Lisa MalmKFUM Örebro OK428914
Emma SeguraKFUM Örebro OK446031
Maja SjödinOK Tisaren9102607
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian BergqvistGarphyttans IF449664
Simon JonhedKFUM Örebro OK446096
Ted NilssonKFUM Örebro OK2072746
Elias RingdahlNyköpings OK8070530
Philip SjödinOK Tisaren9102608
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK2801085
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK7070210

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna NordströmKFUM Örebro OK449540
Elin PetterssonVingåkers OK351540

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik HarlénKFUM Örebro OK791114
Klas LarssonOK Milan888702

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AnderssonVingåkers OK2104481
Maria AskrothKFUM Örebro OK530074
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK761206
Anna KullbergBjörkfors GOIF2060751
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK740508

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AskrothKFUM Örebro OK740130
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK701502
Henrik HellborgCentrum OK441705
Lars JonhedKFUM Örebro OK16145
Dan LarssonOK Tisaren9730625
Fredrik MalmKFUM Örebro OK264954
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Henrik NordKFUM Örebro OK306378
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Daniel RejmentOK Linné2107256
Björn RosendahlÄrla IF9561116

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AldénOK Roxen1720324
Karin AnderssonOK Tisaren9702258
Kristina ForsOK Grip409337
Kristina PetterssonHagaby GoIF Örebro421871
Gith TellsénOK Roxen702049

H45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Stefan AronssonKFUM Örebro OK720500
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Mats ErikssonHagaby GoIF Örebro448815
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Nikolas HolmVingåkers OK354197
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK720601
Fredrik KylbornAlmby IK209721
Thomas PerssonOK Denseln555556
Johan PetterssonOK Motala1408709

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK642109
Yvonne FranzénAlmby IK9670712
Kristina KlangHaninge SOK355861
Berit WetterArboga OK259250

H50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AronssonOK Tisaren7630512
Anders BergLinköpings OK9630527
Mikael DavidssonVästerås SOK202285
Per EdlundSigtuna OK7053624
Anders ErikssonOK Milan16023
Peter ForsOK Grip409336
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna670326
Mats HedmanIF Hagen15603
Håkan KleijnSödertälje-Nykvarn OF2087227
Lars-Erik LarssonOK Milan8006613
Fredrik NilssonKFUM Örebro OK16130
Jonas PetterssonOK Tisaren670202
Niklas RönnbäckOK Eken9650928
Niklas SanderOK Milan245975
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK660502
Håkan SvenssonBredaryds SOK25417
Stefan ThellsénOK Roxen630530
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Inger BergLinköpings OK620929
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Annika DavidssonVästerås SOK409877
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro590729
Barbro KarlssonKatrineholms OK262468
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Susanne PerssonÄrla IF9591007

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Björn AlpbergAlmby IK9611012
Lars-Åke AnderssonArboga OK259155
Per BjurströmOK Tisaren7816123
Kenneth HagströmOK Letstigen438157
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Reinert HallorOK Tisaren600314
Jan-Åke IsraelssonOK Milan245981
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Håkan SvenssonAlmby IK9590419

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin CarlssonOK Letstigen17007
Annette RagvaldVingåkers OK264962
Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro13855

H60 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF2060726
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro246645
Bo DavidssonSolna OK216534
Håkan GustafsonEskilstuna OL259118
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Dan KlangHaninge SOK264537
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Ulf PalmérUlricehamns OK560703
Håkan PalmfjordKatrineholms OK262451
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro560601
Åke SundinHällefors OK46775
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK530508
Stefan ÖbergOK Milan2075499
Lars ÖstlinOK Milan9530822

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla ClevnertSpårvägens OK27816
Mona ForsbergNyköpings OK2062706
Annika GillgrenGävle OK18812
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Lena JansonArboga OK264569

H65 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Karl Henry AnderssonVingåkers OK259215
Olle ArmanNyköpings OK870817
Per ErikssonLinköpings OK511204
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK1009808
Göran HedbergHagaby GoIF Örebro13809
Per-Åke HullAlmby IK519155
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Evert JohanssonOK Tisaren17332
Robert LarssonHagaby GoIF Örebro405444
Åke MossbergOK Milan1399757
Hans RagvaldVingåkers OK264967
Anders RobertssonAlmby IK510821
Karl-Göran WahlströmAlmby IK9191509
Lars-Åke WallOK Tisaren443223
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK1510217
Sten ÅhlinOK Måsen37550

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Louise-Marie NilssonOK Klemmingen602482
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338

H70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AlsénOK Roxen9191326
Arne AnderssonOK Motala30389
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Göran BengtssonTockarps IK13755
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Börje ErikssonRegna IF259090
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Ingvar HalldinOK Tylöskog264869
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Larseric LarssonDegerfors OK421705
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Kjell NilssonOK Klemmingen1420197
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Christer SandhOK Roxen898533
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Nils-Olov ÅsmanKFUM Örebro OK27043

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Uno BergOK Motala448394
Johnny BrandtHällefors OK46763
Karl EkströmOK Alferna18459
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Tord LidströmHagaby GoIF Örebro13834
Erland LingJönköpings OK2057367
Nils MogrenHällefors OK46784
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonna DoeringGarphyttans IF2067151
Lovis ErikssonOK Milan16018
Ella Öjebo LöfKFUM Örebro OK
Nils Öjebo LöfKFUM Örebro OK

U1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Iris DahlbergGarphyttans IF2067108
Sofia HalldinKFUM Örebro OK205065
Alfred KallinGarphyttans IF1100214
Rasmus KruseKFUM Örebro OK7933820
Elwin KungGarphyttans IF2089402
Laura RaskVingåkers OK352734
Allis SjödinOK Tisaren9102159
Svea SkogVingåkers OK352737

U2 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DjerfGarphyttans IF1415350
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Nils KallinGarphyttans IF1830523
Erik KylbornAlmby IK449590
Arvid LarssonOK Milan42872
Annie LindkvistAlmby IK1090918
Gustav RaskVingåkers OK352735
Elvira SpalinOK Milan2075469

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK2093560
Ludwig GertzellGarphyttans IF449683
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK427085
Ulrika SanderOK Milan42887
Hugo SjödinOK Tisaren9102163
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK1050105

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
David EngstedtOK Ravinen510202

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper AnderssonVingåkers OK2104150

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rasa EngstedtOK Ravinen8081951

Annonser