Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gudhems vårtävling med Öppet Skaraborgsmästerskap, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gudhems vårtävling med Öppet Skaraborgsmästerskap, medel
Arrangörsorganisation: Gudhems IF
Datum: lördag 22 april 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 537 anmälda deltagare.

D21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda BlennowFalköpings AIK OK950927
Louise BorgTrollhättans SOK9009999
Lina DahlborgVänersborgs SK900120
Alicia FribergFalköpings AIK OK7003242
Amanda HallénTrollhättans SOK306491
Karin Holm HagmanFalköpings AIK OK855980
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Sara KarlssonOK Skogsstjärnan2048650
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Kristine WallinFalköpings AIK OK37797
Lisa WeimannIK Uven258646

H21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonIK Gandvik9001132
Simon AnderssonOK Kullingshof535251
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Karl GellermanIF Hagen2048756
Johan HöögMariestads FK10137
Mattihas KjellFrämmestads IK431232
Jesper LiderudLidköpings VSK940302
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Erik NeroMullsjö SOK9061155
Michael PerssonIF Hagen451830
Eric RosjöJönköpings OK9810111
Filip RosjöJönköpings OK9001122
Niclas StåhlIK Uven263521
Max SuderbysIF Hagen820221
Emil SvenssonHjärnarps OL16088
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Filip SödervallIK Gandvik961227
Mikael TrofastJönköpings OK9787341
Simon WallmanOK Kullingshof351449

D20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa AnderssonLidköpings VSK7971118
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Malin FritzellMullsjö SOK987604
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Sara HägnanderLidköpings VSK1971010
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Emma KindbomIF Hagen25796
Elvira LarssonRyda SK970104

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ola HoltbringOK Amne245051

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sofi AnderssonIK Gandvik9000406
Saga HjerténIK Gandvik452963
Elin JohanssonFrämmestads IK2060799
Maja KindlundOK Tranan1957630
Alma LiderudLidköpings VSK433939
Emma NordbergOK Tranan990499
Alice SödervallIK Gandvik990218

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
Johan KindbomIF Hagen421479
Emil LarssonTibro OK240995

D16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Agervig KristianssonTrollhättans SOK920121
Erica BogrenIF Hagen9020428
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK9010820
Tove ErikssonRyda SK542201
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Emma LingIK Hakarpspojkarna9005262
Ida RoosIF Hagen509095
Vera WallinFalköpings AIK OK1021007
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK710614

H16 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Agervig KristianssonTrollhättans SOK550121
Alfred AnderIstrums SK443203
Axel BerglundUlricehamns OK510419
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Alexander BromanderFalköpings AIK OK8240323
Per HedmanIF Hagen9010826
Johan HolmbergIF Hagen9011120
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Axel NalbinMullsjö SOK2089335
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK442026
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Gustav SvärdhagenLidköpings VSK441173
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

H16 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin LarssonVänersborgs SK990501
Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK448386
Hampus StockhedenOK Gränsen344506
Christoffer WallMariestads FK417639

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Elin DanielssonIstrums SK443268
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Eira HertinIK Hakarpspojkarna9030924
Mirjam InemyrIstrums SK2041890
Ida JohanssonFrämmestads IK2060743
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Malin KindbomIF Hagen436003
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Wilma PetterssonOK Kullingshof444578
Ida RosjöJönköpings OK9040921
Rebecka RundbladFrämmestads IK2083767
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Alva SvärdhagenLidköpings VSK1030331
Thea TanhuaIstrums SK429987
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H14 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen445469
David AlménTrollhättans SOK9030415
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Hugo BremerMariestads FK600004
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Oskar DahlinIK Gandvik1030501
Erik GrändingerIstrums SK443265
Erik GullbrandIF Hagen2112488
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
Johan HedmanIF Hagen9133700
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Jonathan HerzigIstrums SK2041868
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna1031008
Kalle InemyrIstrums SK443291
Liam JohanssonIF Hagen9040306
Oskar JosefssonIstrums SK2041842
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Gustav LidmanTibro OK7003125
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Olle MelénTrollhättans SOK9910060
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan9030615
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Otto WibergFalköpings AIK OK439464
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722

D14 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AspIFK Göteborg Orientering13959
Ella IngströmBottnaryds IF9200673
Isabelle JarnelidOK Kullingshof2093550
MEIA Pyls-LuLidköpings VSK2095439
Dea SundmarkIK Gandvik441282

H14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonFalköpings AIK OK433614
Ludvig KarlssonTrollhättans SOK7041128
Carl StadigIK Gandvik2058929
Isac TanhuaIstrums SK429986

D12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen445450
Hilda AhlgrenIK Gandvik2058948
Lisa AnderssonRyda SK452859
Alice ClaessonTidaholm SOK Sisu446069
Elin ForsbergIK Gandvik2084149
Ida HederIK Gandvik2058964
Moa HolmvikMullsjö SOK428858
Molly HögIK Gandvik452956
Ella JanssonTidaholm SOK Sisu2089037
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Alva KarlssonMariestads FK409322
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Aida MehmedagicIK Gandvik2084103
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Emy PetterssonIK Gandvik2106300
Elin SvärdhagenLidköpings VSK1050421
Alice WahlbergFalköpings AIK OK439473
Amie WahllöfFrämmestads IK2083764
Hanna WidegrenIK Gandvik2058950

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonIK Gandvik441226
Robin AnderssonTrollhättans SOK7050916
Alvin DahlinIK Gandvik2084111
Hugo EngbladFrämmestads IK2083779
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Emil JosefssonIstrums SK441223
Erik KindlundOK Tranan364896
Otto LarssonOK Tranan1050615
Folke LundhFalköpings AIK OK1563550
Leo NilssonMariestads FK244634
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Jonas OlssonOK Amne448538
Petter RybergMariestads FK244621
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Hugo TofténSOK Träff231045
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK2093646
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Erik Von RosenIstrums SK2115560

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra MolinFalköpings AIK OK38324
Ida NordströmIK Gandvik2084140
Anna WibergFalköpings AIK OK1555013

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tim AnderssonOK Tranan12431
Aron MolanderOK Gränsen441637

D10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Elsa BremerMariestads FK244676
Tea BremerMariestads FK226388
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Linnea HerzigIstrums SK2041844
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu17971
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Meron TeweldeIK Gandvik2084117
Ida TofténSOK Träff231088
Hilma TrofastJönköpings OK787341
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonRyda SK217480
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Hugo GustavssonTibro OK29170
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Egon KarlsonLidköpings VSK421595
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Vilmer RybergMariestads FK2109193
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK448906

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna JohanssonFrämmestads IK2060712
Jenny LarssonIstrums SK2077564
Maria SahlénIF Hagen8000424
Veronica SjödinOK Klyftamo810603
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Malin SörstrandIstrums SK790707

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonFrämmestads IK28489
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan821231

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen445426
Lena AnderssonTrollhättans SOK26612
Susanne BiörsOK Tranan760028
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Fredrika ErikssonRyda SK7739601
Sofia HjortFalköpings AIK OK428925
Jessica HolstHjobygdens OK557799
Ulrika RundbladFrämmestads IK449551
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

H40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AnderssonIstrums SK29855
Mattias BerglundLidköpings VSK2109398
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Tommy HögIK Gandvik452946
Johani KaronenIK Gandvik259330
Max LarssonOK Tranan1040575
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Fredric PaulssonIstrums SK229797
Mikael PetterssonIK Gandvik2106282
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Henrik SahlströmFrämmestads IK7431209
Mattias StockhedenOK Gränsen27693
Magnus SundmarkIK Gandvik8016321
Magnus SödervallIK Gandvik8399399

D45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonIF Hagen19264
Maria BogrenIF Hagen15696
Sofia GustafssonTrollhättans SOK721121
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Lena HögrellJönköpings OK261479
Jenny NymanVänersborgs SK25121
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507
Carin RosjöJönköpings OK771498
Anna StombergIF Hagen9680109
Helena SödervallIK Gandvik519400
Carina WallgrenIstrums SK263612
Charlotte ÖstermanVänersborgs SK615465

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen445497
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Tomas BergstenIstrums SK429980
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Janingvar JohanssonLidköpings VSK441178
Mats JohnssonFalköpings AIK OK1555006
Oskar KarlsonLidköpings VSK2095432
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK7104300
Anders KindbomIF Hagen25795
Mats KindlundOK Tranan9710611
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Mikael LundborgHjobygdens OK435907
Anders LundellGöteborg-Majorna OK720120
Jonas MelénTrollhättans SOK452107
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan436108
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK341041
Erik OlssonGöteborg-Majorna OK1416649
Henrik PetterssonFalköpings AIK OK680402
Hans PåhlmanIstrums SK25605
Claes SetthagenOK Tranan7010107
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Sammy TanhuaIstrums SK30639
Mika TolonenOK Amne448593
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
Christer WidegrenIK Gandvik2058933
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna2072721

D50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Lena ArnoldssonMullsjö SOK8141041
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Anna DolkJönköpings OK17867
Caroline HagströmFalköpings AIK OK260854
Helena HammarTidaholm SOK Sisu405775
Ewa HolmbergIF Hagen15607
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Gunnel JernstigTrollhättans SOK9631003
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Marita KarlssonOK Skogsstjärnan15322
Monica LaageFalköpings AIK OK41879
Helena LindmanOK Gränsen245899
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Nina OlssonFalköpings AIK OK343115
Eva PedersenOK Skogshjortarna19537
Nina SchmidtTrollhättans SOK241270
Maria SkogsbergMariestads FK409320
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna441010
Gunnel SvenssonOK Tranan640212

H50 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Roger CarlssonOK Tranan12416
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Jonas HagströmFalköpings AIK OK260853
Jörgen HallénTrollhättans SOK306490
Gunnar JohanssonOK Skogsvargarna15899
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Mats KristianssonTrollhättans SOK30555
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Sören LarssonTibro OK241299
Stefan LinderothIF Hagen245263
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Magnus PedersenOK Skogshjortarna405520
Ulf PerssonBottnaryds IF7201367
Krister RosjöJönköpings OK687522
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna650110
Peter TorgénIstrums SK403626
Åke WijkmarkIF Hagen15627
Jan WiklundFalköpings AIK OK433610
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK17083
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK27979
Catharina KarlssonTrollhättans SOK452119
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK9591119
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AlbertssonIstrums SK25660
Tomas AnderssonTrollhättans SOK610310
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Claes-Håkan EkbergLidköpings VSK427020
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Jörgen IvarssonHestra IF46740
Magnus JoelssonSOK 68961018
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Jan LindströmIK Wilske38360
Johan SandströmMullsjö SOK25782
Håkan SchmidtTrollhättans SOK306507

D60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne15256
Kerstin AnderssonRyda SK260956
Eva AndreassonBorås GIF25149
My EngströmLerums SOK30160
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK246052
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan15315
Inger JohanssonOK Klyftamo19288
Berit KlamfeltTibro OK11892
Evamarie LundahlIF Hagen15656
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK25473
Anna-Carin MolinFalköpings AIK OK38214
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Inger SvenssonLidköpings VSK441185
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815

H60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonFrämmestads IK28486
Johan CarlssonTrollhättans SOK30545
Per-Erik CarlssonIF Hagen15640
Anders ErikssonIF Hagen15658
Thomas HjertFalköpings AIK OK560522
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Sören KarlssonMullsjö SOK9609007
Jerker NetzTrollhättans SOK7570412
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Håkan SanderiLidköpings VSK8042757
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615
Hans TuvessonIF Hagen245239
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619
Per WennerbergOK Klyftamo264173

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Birgitta KarlsonRyda SK37220
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu7010526
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Kristina LarssonOK Klyftamo19278
Inger LindblomOK Orinto14212
Marianne RosénIK Ymer36441
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H65 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Yngve AlfvénIK Wilske203886
Ingvar AnderssonOK Amne15255
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK38896
Björn EngströmLerums SOK345011
Kent ErikssonLerums SOK446293
Ove FlinkIK Albion25778
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Börje GustavssonTrollhättans SOK7520630
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Tommy HoltbringOK Amne15268
Kent IvarssonOK Skogshjortarna15811
Per IvarssonTrollhättans SOK501109
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Göran JohanssonIK Gandvik39745
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Rune LarssonOK Skogshjortarna2072793
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Stina ArnessonIK Dran30719
Gunnel ForsbladIK Wilske38347
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Ingrid KullmanOK Alehof11535
Louise LindbergIK Wilske38374
Görel NordinVänersborgs SK448913

H70 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Bengtåke AnderssonOK Amne15261
Jan-Olof AnderssonMariestads FK1691212
Ingemar ArnessonIK Dran30718
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Rolf EinarssonIF Hagen38104
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Bo GustafssonOK Gränsen27696
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Sune GustavssonTibro OK10983
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Leo KullmanOK Alehof11537
Jonas LarssonOK Kullingshof17263
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Dag LorénOK Frisene501513
Vidar LöfvingTibro OK11885
Kenneth MörkIK Wilske203890
Lars-Erik NilssonMariestads FK15016
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Christer OttossonOK P415698
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Lars WahlströmIstrums SK25613
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen15624

D75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Kerstin HagströmIstrums SK16211
Margareta HolmbergIF Hagen15602
Ulla HöökOK Klyftamo19267
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Birgit KarlssonMariestads FK15038
Monika NiklassonIK Albion25793
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037

H75 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Folke DahlénLidköpings VSK440285
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Kent FredrikssonOK Skogsvargarna15882
Gunnar GrönkvistBottnaryds IF28230
Sune HagströmIstrums SK209065
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo248530
Karl-Inge KarlssonIstrums SK2077510
Lennart KarlssonTrollhättans SOK28492
Lars-Erik LarssonOK Amne245045
Per LarssonJönköpings OK409289
Thomas LiffnerFalköpings AIK OK362598
Tord LöövOK Klyftamo26434
Regor NiklassonIK Albion258551
Sigvard OscarssonIstrums SK25611
Kurt RydinOK Tranan12446
Sven-Olof SandstedtFalköpings AIK OK46746
Harry SundbergOK Klyftamo19295

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid BorglidenVänersborgs SK403079
Ruth NyströmOK Amne15266
Britta SahlIF Hagen15617

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Mats JohanssonLidköpings VSK441188
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249
Kjell PerssonMariestads FK702005
Stig SahlIF Hagen15616

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bo ElvingsonHerrljunga SK Skid o OL44557
Sture PetterssonFalköpings AIK OK46753

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonFalköpings AIK OK203851
Gabriel SandbergFalköpings AIK OK2104068
Wictor WidegrenIK Gandvik2058931

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alwin HärströmFalköpings AIK OK29432
Elias JohnssonFalköpings AIK OK14012
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Emil StrandhagIstrums SK2115579

U2 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ida ForsbergIK Gandvik2084147
Alfred FremängFalköpings AIK OK1555002
Ebba GöranssonLidköpings VSK1522901
Leo LarssonFalköpings AIK OK1555005
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Emil SandbergFalköpings AIK OK2800964
Albin StrandhagIstrums SK2115557
Tuva SundmarkIK Gandvik441284

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Lena AnderssonFalköpings AIK OK
Oskar AnderssonFalköpings AIK OK1555010

Öppen motion 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BremerMariestads FK409328
Oskar GrändingerIstrums SK2077531
Catrin MolanderOK Gränsen452741
Urban MolanderOK Gränsen441669

Öppen motion 5 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Rikard AnderssonFalköpings AIK OK203852
Thomas AsplundOK Skogsvargarna15890
Mats HelmerssonOK Skogsvargarna2095458
Evelina HärströmFalköpings AIK OK29433
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK352990
Magnus OttossonMölndal Outdoor IF11316
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK38008
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688
Anette TanhuaIstrums SK429979
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK2106047

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ammi AnderssonMariestads FK8471886
Johanna AnderssonMariestads FK940807
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK352996

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121

Öppen motion 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF451172

Öppen motion Trail (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612

Annonser

Mila