Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Trimtex Cup deltävling 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Trimtex Cup deltävling 1
Arrangörsorganisation: Valbo AIF
Datum: torsdag 28 april 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 116 anmälda deltagare.

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Felicia SvedjerotGävle OK9870301
Ellen WikstenGävle OK435875

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
David BjörkValbo AIF451691
Erik FlodmanOK Hammaren9010613
Adam HodinÅrsunda IF9999949
Måns HolmgrenOK Hammaren8000128
Jakob SjöbergGävle OK510415
Rasmus TäckOK Hammaren9000325

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elias NäslundOK Hammaren1011231

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna HodinÅrsunda IF355963
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Frida JonssonValbo AIF2066544
Mathilda KarlssonValbo AIF2066511
Emma LiljeGävle OK9020128
Josefin LindströmOK Hammaren9020628
Agnes MalmgrenOckelbo OK8021002
Julia NäslundOK Hammaren1030519
Johanna OlssonOckelbo OK980572
Linnea PerssonValbo AIF444754
Ellinor SvedjerotGävle OK9870518

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BerggrenGävle OK442126
Albin BjörkOK Hammaren7030802
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Rune HedblomValbo AIF306051
Alfred LiljeströmGävle OK9442005
Jakob LindwallGävle OK18836
Gustav MöllerbergValbo AIF264697
Joel OwénValbo AIF451694
Felix SilverGävle OK1577026
Noa StenälvValbo AIF2066522
Linus TäckOK Hammaren9020501

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper HöglundOK Hammaren2073310
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elise EdlerOK Hammaren9040906
Tea HedlundOK Hammaren9050324
Selma IvarssonOK Hammaren1040504
Alma NordkvistStorviks IF437310
Elsa PalmbergOK Hammaren9050304
Sara ÅbomGävle OK940619

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Elias DanielssonOK Hammaren7040324
Anton EngstrandStorviks IF437305
Olle HallnerOckelbo OK9050316
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Loke HolmgrenOK Hammaren9040116
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Hampus KarlssonStorviks IF9050522
Viktor KarlssonStorviks IF437302
Theodor KihlströmOK Hammaren1416186
Vigor KjellmanStorviks IF452702
Jesper LinjerGävle OK2075131
Albin MalmgrenOckelbo OK8040330
Edvin MäkinenOK Hammaren343793
Jakob OlssonOckelbo OK980574
Ivar StenälvValbo AIF2066528
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elma WikströmOK Hammaren1050120

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas BlomValbo AIF2066501

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba FlodmanOK Hammaren434012
Hanna JonssonValbo AIF444756
Ida KarlssonStorviks IF437304
Linnéa WestlinValbo AIF229692
Signe WikstenGävle OK435874

H10 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Max AlfredssonGävle OK2087330
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Simon Andrae-KerroGävle OK1545454
Samuel AspforsOK Hammaren247699
Isak BjörkOK Hammaren9060919
Adam EngstrandStorviks IF437306
Hugo LavigneGävle OK9060130
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Albin MöllerbergValbo AIF444746
Arvid PerssonValbo AIF2066541
Edvin PerssonValbo AIF2066510
Neo SelbherrValbo AIF2066546
Willgott SvedjerotGävle OK9870305
Axel SöderholmValbo AIF2066523
Leo WikströmOK Hammaren1060306

Inskolning (5)

NamnOrganisationBricknummer
Melker KjellmanStorviks IF452800
My OffrellGävle OK1820618
Rie OffrellGävle OK27931
Ellie SöderbergGävle OK2066503
Iris WikströmOK Hammaren1090504

U1 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Signe BacklundGävle OK1788404
Sigvid BarthValbo AIF2066520
Alexander GertzénValbo AIF2066530
Isak HolmbergValbo AIF2066508
Arvid KjellmanStorviks IF452751
Frida LinjerGävle OK2088533
Gustav MattssonValbo AIF402791
Tua OffrellGävle OK351173
Maja OwénValbo AIF
Silas SelbherrValbo AIF2066533
Axel SvenskOK Hammaren2066513
Alfred SöderholmValbo AIF2066506
Selma SöderholmValbo AIF2066535
Alma WestlinValbo AIF427763
Elsa ÖbergGävle OK431297
Hugo ÖbergGävle OK343300

U2 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BerghValbo AIF444792
Tyra HedblomValbo AIF710371
Ossian HedlundValbo AIF451683
Hugo KaarValbo AIF2066531
Oliver KusbomValbo AIF2066537
Jacob LiljeGävle OK448743
Jenny Nilsson BerglundOK Hammaren7051119
Selma PartanenOK Hammaren2088939

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ellinor HöglundOK Hammaren2072717
Maria WikströmOK Hammaren451689

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marita KarlssonStorviks IF903031

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stephan AspforsOK Hammaren247655
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor DahlqvistStorviks IF452709
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Jonatan SöderbergGävle OK1800208
Fredrik WikstenGävle OK435873

Annonser