Anmälda deltagare till Fyrklubbs

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Fyrklubbs
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 17 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 1007 anmälda deltagare.

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa WahlbomLunds OK1416645
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

H14 Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Anton ElmerfjordLunds OK2088973
Anton PerssonHärlövs IF8040806
Love PerssonMalmö OK2107553
Jacob RothmanHärlövs IF8030831
Theo SunessonFK Göingarna448827
Felix ThomassonFK Göingarna8041010
Edvin VensrydEslövs FK445430

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Linnéa BjärbyFrosta OK27904
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Elin EdvinssonFK Åsen443579
Wilma JönssonÖrkelljunga FK1399766
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Klara MöllerOK Kontinent452516
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Felicia PerssonHelsingborgs SOK9080319
Ebba RanbroHelsingborgs SOK217282
My WallenborgOK Kontinent42606

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Emil AnderssonLunds OK2084122
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Axel NilssonÖrkelljunga FK16560
Otto NybergÖrkelljunga FK1399746
Samuel RasmussenOK Kontinent1060308

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alva ErikssonHjärnarps OL36020
Elsa TerménLunds OK2089026

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227

D10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Sara CarlstedtHjärnarps OL2078068
Julia EdvinssonFK Åsen452598
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Alma GieseÖrkelljunga FK1155604
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Klara PalmFK Boken2078099
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Smilla ThomassonFK Göingarna8071216
Olivia TillanderYstads OK12028
Mathea YngveOK Kontinent2075350

H10 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander BjärbyFrosta OK421182
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK1399782
Axel EkdalaKungälvs OK14397
Vidar EkdalaKungälvs OK14396
Oskar ElmerfjordLunds OK2088958
Love EnerothLunds OK2106190
Olle ErikssonHjärnarps OL439416
Arvid FalkstrandTormestorps IF218300
Axel FalkstrandTormestorps IF404322
Vilmer ForsmanOK Kontinent
Albin GranqvistFK Göingarna1008407
Gustav GranqvistFK Göingarna1008411
Milton GunnarssonÖrkelljunga FK1399762
Malte JenvénHässleholms OK2063321
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK1399763
Wilhelm LindbergHässleholms OK2063325
Alfred OlssonLunds OK2085383
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna448826
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Eric WahlbomLunds OK1414499

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda HarrieLunds OK41481
Liv PalmertzHelsingborgs SOK42049

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nora LindeSkåneslättens OL2111097
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK23034

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Carla BirgerssonHärlövs IF347178
Malin NilssonFK Göingarna404164
Siri SkoogFrosta OK421152
Fabian TillanderYstads OK12037

Öppen motion 1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Folke BladhFK Boken12222
Marlene GranÖrkelljunga FK2107398
Agneta PerssonHelsingborgs SOK213773
Charlotta SkoogFrosta OK421171

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline JönssonÖrkelljunga FK17152
Magnus JönssonÖrkelljunga FK17183

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna LindqvistOK Stigen421789

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael SöderströmOK Stigen355971

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gísli JónssonHekla1401860

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lars SørensenOK Øst Birkerød1402998

A Herrar Lång (23)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BengtssonFK Göingarna790326
Marcus BillOK Pan-Kristianstad800609
Mattias EngströmSkåneslättens OL921204
Andreas FermFK Göingarna780307
Rasmus GrönlundLunds OK780709
Johan GustafsonLunds OK7771015
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Peter HedbergLunds OK7000666
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Rickard IngessonLunds OK9005064
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Daniel LiljedahlOK Pan-Kristianstad987650
Patrik LindebergSkåneslättens OL886622
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad741018
Anders NilssonFK Göingarna2087158
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad912008
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

A Herrar Mellan (44)

NamnOrganisationBricknummer
Richard AnderssonLunds OK2088975
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Peter BengtslinLunds OK760629
Per-Erik BengtssonLunds OK9590717
Johannes BjörkOK Pan-Kristianstad18510
Tobias BladhLunds OK961118
Stefan ElfLunds OK7201378
Jonas EnarssonLunds OK9097075
Henrik EngOK Pan-Kristianstad820715
Anders FrickFK Göingarna26630
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Michael HusénOK Pan-Kristianstad42024
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Paul IripFK Göingarna2115533
Mattias JohanssonOK Pan-Kristianstad999666
Martin JönssonSkåneslättens OL9821611
Melker LarssonFK Göingarna961337
Robin LarssonFK Göingarna9950115
Örjan LarssonLunds OK7700316
Johan LindgårdFK Göingarna428992
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Jon MobergFK Göingarna9991004
Erik ModigOK Pan-Kristianstad830809
Johan ModigOK Pan-Kristianstad7123987
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Mikael PerssonFK Göingarna781200
Gert PetterssonLunds OK8443322
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Fredrik SalomonssonSkåneslättens OL800418
Erik SchultzLunds OK860611
Anders SelinFK Göingarna16277
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad1401301
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad9402150
Markus SvenssonOK Pan-Kristianstad860000
Jens SörvikLunds OK8409307
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443
Magnus ThuressonSkåneslättens OL7721002
Fredrik WahlbomLunds OK1416646
Martin WendtLunds OK860801
Mantas ZalagaSkåneslättens OL403407

A Herrar Kort (81)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Roland AkselssonLunds OK41484
Isak AnderssonLunds OK2084123
Michael AnderssonLunds OK9101725
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Olof BarrSkåneslättens OL667551
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Richard BengtssonLunds OK451069
Rune BergLunds OK204697
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Kjell BjörupLunds OK404000
Mats BredfeltLunds OK941008
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Björn CarlssonSkåneslättens OL309176
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Per EnerothLunds OK249167
Anders EricssonLunds OK9670506
Yngve ErnstssonFK Göingarna26640
Jan Olof FermFK Göingarna26641
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Sven Erik FrickFK Göingarna26638
Lars HarrieLunds OK9681114
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Povel HedbergLunds OK9010228
Raul HindovLunds OK9102233
Albin HugossonLunds OK990913
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jalle JosefssonLunds OK680202
Christer JönssonLunds OK439918
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Håkan LarssonFK Göingarna245274
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Ingvar LennerstedtLunds OK11239
Malte LennerstedtLunds OK700709
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Christer LjungquistLunds OK11262
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Rickard MattissonFK Göingarna26670
Göran MattssonSkåneslättens OL208961
Jörgen ModigOK Pan-Kristianstad1628817
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad510704
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad41557
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Christer NilssonLunds OK10281
Dan NilssonFK Göingarna671216
Gert NilssonLunds OK12167
Magnus NilssonLunds OK12296
Per-Erik NilssonFK Göingarna26639
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad259132
Dan OlssonSkåneslättens OL204434
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Karl-Gunnar OlssonLunds OK7550820
Lars OlssonFK Göingarna26645
Mats OlssonSkåneslättens OL36648
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Mats PerssonOK Pan-Kristianstad259010
Göran RylanderSkåneslättens OL258547
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL1396148
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad300924
Per SvenningssonLunds OK246064
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Mikael SvenssonOK Pan-Kristianstad17072
Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad26693
Jakob TerménLunds OK2084126
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003
Lucas TreldalLunds OK8333875
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
Anders WallnerOK Pan-Kristianstad530520
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502
Martin WigrenLunds OK205362
Anders ÅbergSkåneslättens OL910526

A Damer Lång (18)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Petra EklundLunds OK8006157
Emelie EklöfLunds OK831110
Lisa ElmerfjordLunds OK37976
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Karin HagwallLunds OK7971101
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Karin JohanssonFK Göingarna347093
Mathilda JägrydSkåneslättens OL403899
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad13792
Anna PerssonFK Göingarna860222
Camilla SelinFK Göingarna26690
Kristina SpångbergLunds OK9648846

A Damer Mellan (24)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad990213
Jenny BredfeltLunds OK981013
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad7990428
Ingela EkelövSkåneslättens OL581203
Sara EngOK Pan-Kristianstad830528
Linda GranqvistFK Göingarna203924
Tova HermodssonLunds OK8052999
Frida HildingssonLunds OK903545
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Caroline LindgårdFK Göingarna26634
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Hanna ModinLunds OK812212
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Lovisa NilssonFK Göingarna428998
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Kerstin PerssonFK Göingarna26657
Cecilia RämmalLunds OK980410
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Cecilia SpångbergLunds OK9109019
Maria SvenssonLunds OK17077
Annika WigrenLunds OK8060705
Karin WikforssLunds OK444625

A Damer Kort (43)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AnderssonLunds OK2088999
Eva-Lotta BengtslinLunds OK770407
Ebba BjörkOK Pan-Kristianstad18511
Maria DelinOK Pan-Kristianstad234451
Åsa EnerothLunds OK208013
Elsa EricssonLunds OK9030317
Gun EricssonSkåneslättens OL28801
Åsa EricssonLunds OK9690311
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL554310
Inger FrickFK Göingarna26656
Marie GrönlundLunds OK771218
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Maria HarrieLunds OK19824
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Barbro HugossonLunds OK10010
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Maria JohanssonLunds OK443282
Annika LarssonFK Göingarna347076
Olivia LarssonLunds OK9564765
Selma LarssonLunds OK7030731
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Inga LjungquistLunds OK11276
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Åsa MelkerssonOK Pan-Kristianstad264160
Maria ModigOK Pan-Kristianstad710300
Annika MårtenssonLunds OK306919
Eva NelkingSkåneslättens OL260798
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Johanna NilssonFK Göingarna7138563
Marianne NilssonOK Pan-Kristianstad408750
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Margareta RylanderSkåneslättens OL203912
Eva RämmalLunds OK439901
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL9490204
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Anna SjöSkåneslättens OL27908
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad19372
Annelie ThomassonFK Göingarna2095447

B Herrar Lång (26)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Erik AlnervikHelsingborgs SOK881005
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Johan AspegrenOK Kontinent919919
Per AspegrenOK Kontinent810517
Olof BergvallMalmö OK1335599
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Sam ErikssonAndrarums IF9102590
Christian GlantzAndrarums IF240955
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Ted GustavssonMalmö OK41976
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Anton MarmelidHelsingborgs SOK890726
Johan MickelåkerAndrarums IF256336
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF741028
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Fredrik StåhlHjärnarps OL7201377
Sebastian WahlströmMalmö OK1470561
Magnus WallenborgOK Kontinent42609
Robin WestessonOK Kontinent880530
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Moltas ViebkeMalmö OK433490

B Herrar Mellan (38)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Andreas BlomqvistHelsingborgs SOK7504080
Viktor BlomroosAndrarums IF450318
Oscar EhrnbornAndrarums IF700227
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Karl-Johan ForsmanOK Kontinent
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Jonas GustafssonAndrarums IF9412210
Fredrik HjortHelsingborgs SOK560209
Ola HäggströmAndrarums IF2058752
Magnus HärwellAndrarums IF781206
Victor JensenOK Kontinent900212
Christian JohanssonHelsingborgs SOK1416201
Magnus JonassonMalmö OK730912
Magnus JönssonOK Kontinent860902
Magnus KarlssonAndrarums IF43503
Fredrik Kryh ÖbergMalmö OK9101721
Simon LarssonOK Kontinent2065340
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Anders NilssonMalmö OK241743
Jan NilssonAndrarums IF2058739
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK7207293
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL7710426
Dennis RudqvistHelsingborgs SOK929818
Urban SchmidtOK Kontinent1720129
Joakim SjöbergHelsingborgs SOK950315
Anders StåhlHjärnarps OL16051
Mats SvenssonHjärnarps OL264106
Mattias SörensenOK Kontinent2075338
Jussi UusihonkoMalmö OK1418141
Emil WestessonOK Kontinent901008
Simon YngveOK Kontinent36580

B Herrar Kort (77)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Viktor AhltinMalmö OK256858
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Fabian AnderssonAndrarums IF341392
Thord AnderssonAndrarums IF16995
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Jan BergströmAndrarums IF216340
Hans BirganderHelsingborgs SOK9700315
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Kent BornlinderHelsingborgs SOK17902
Bo BülowMalmö OK17490
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Lennart CarlsenHelsingborgs SOK28589
Stefan DahlHelsingborgs SOK7630518
Roland DahlmanMalmö OK6188
Edo DrenthHelsingborgs SOK449106
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Anders ErikssonOK Kontinent26121
Jan GradinAndrarums IF216345
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Tyr HäggströmAndrarums IF2083883
Dan JensenMalmö OK306141
Benny JohanssonMalmö OK30455
Lars JohanssonMalmö OK29686
Mattias JohanssonAndrarums IF442255
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Bengt JohnsonHelsingborgs SOK950729
Håkan JönssonOK Kontinent262760
Jan JönssonMalmö OK433500
Leif KarlssonOK Kontinent36676
Per KristianssonOK Kontinent1968127
Anders LevinssonMalmö OK450393
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Mårten LindbergMalmö OK682307
Adam LindblomMalmö OK8020728
Krister LindebergMalmö OK30457
Isak LindelövHjärnarps OL1459505
Bengt LundhHelsingborgs SOK17934
Kjell LönnHjärnarps OL7480607
Ulf MalmbergMalmö OK42267
Håkan MalmgrenMalmö OK30459
Ulf MattssonMalmö OK306139
David MorénHjärnarps OL1040903
Björn MöllerOK Kontinent7109140
Ingemar NilssonAndrarums IF590116
Kent R NilssonAndrarums IF240949
Lennart NilssonMalmö OK17488
Mats NilssonHelsingborgs SOK640510
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Håkan NybergOK Kontinent1590225
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Bo PaxbyMalmö OK428976
Hans PerssonAndrarums IF240950
Harald PerssonAndrarums IF670503
Måns PerssonAndrarums IF9011001
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Erik PålssonOK Kontinent1831130
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Per RudqvistHelsingborgs SOK7025322
Ulf SandbergOK Kontinent245919
Paul SchannongMalmö OK17530
Ingvar SchönAndrarums IF16982
Macke SelanderHelsingborgs SOK17946
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Bengt SvenssonMalmö OK30401
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Alf WestessonOK Kontinent878889
Kjell VestlundMalmö OK306146
Kjell VilhelmssonAndrarums IF421404
Anders YngveOK Kontinent262759
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463
Bo ÖhgrenHelsingborgs SOK1240440
Stein ØstbyMalmö OK7444066

B Damer Lång (14)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AxénMalmö OK900930
Marlene BjärehedMalmö OK1414484
Emma CarlstedtHjärnarps OL2078070
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Patricia EdgarssonAndrarums IF960502
Marie JinnemoHjärnarps OL7716069
Lucie KomarkovaHjärnarps OL444091
Sofie PeterssonHelsingborgs SOK9770712
Elin SvenssonHjärnarps OL900725
Sandra SörensenOK Kontinent2095494
Ingela ThoressonAndrarums IF681219
Malin ThornemanHelsingborgs SOK9980602
Susanne WallenborgOK Kontinent699331
Lilja ÖstermanMalmö OK1398551

B Damer Mellan (27)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Sara BengtssonMalmö OK2119540
Johanna BerntssonMalmö OK16810
Åsa BjärängHjärnarps OL28587
Anna BrodinOK Kontinent36601
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Sofie HavängMalmö OK241704
Johanna HärwellAndrarums IF1780330
Anna IsgrenMalmö OK12643
Helene JensenOK Kontinent892003
Linda JinnemoHjärnarps OL7716068
Kajsa KarlssonOK Kontinent36679
Emma KribladHjärnarps OL16059
Hanna Kryh ÖbergMalmö OK9830304
Ingela LevinssonMalmö OK17513
Anna LindelövHjärnarps OL7612201
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Emma NilssonAndrarums IF304878
Erika NilssonAndrarums IF256317
Josefine NilssonHelsingborgs SOK900406
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Sara PalmingerMalmö OK444057
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Emelie SandbergOK Kontinent245989
Siri WahlströmMalmö OK9512564
Anna ÅhlinHelsingborgs SOK408860

B Damer Kort (43)

NamnOrganisationBricknummer
Gabrielle BrunAndrarums IF205395
Britt BülowMalmö OK17529
Yrsa ClaessonMalmö OK30400
Clara EhrnbornAndrarums IF9140907
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Carolin GradinAndrarums IF721777
Lotta HanssonOK Kontinent36677
Malin HäggströmAndrarums IF2058751
Vide HäggströmAndrarums IF2058755
Ingrid JensenOK Kontinent9201446
Vanja JinnemoHjärnarps OL7716067
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Monica JohanssonHjärnarps OL264103
Gun-Britt KribladHjärnarps OL16057
Kristina LandgrenMalmö OK511011
Carolina LandinMalmö OK9671026
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Lisbeth LindebergMalmö OK306131
Anneli LönnebackeMalmö OK256898
Lena MagnussonMalmö OK17514
Lotta MagnussonMalmö OK2107169
Malin MalmbergMalmö OK7690819
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Anna MöllerOK Kontinent452565
Cornelia MöllerOK Kontinent26123
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Barbro NilssonAndrarums IF240951
Gudrun NilssonAndrarums IF256330
Gunnel NilssonMalmö OK17508
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Lena PerssonMalmö OK30460
Enoo RasmussenOK Kontinent1010415
Berit SchannongMalmö OK17528
Maritha SchönAndrarums IF16984
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Anna Thorell-JönssonOK Kontinent36650
Anette ThoressonAndrarums IF256320
Sara WallinHelsingborgs SOK46943
Ann-Louise WestessonOK Kontinent620427
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715
Ulla ÖhgrenHelsingborgs SOK347018
Annika ØstbyMalmö OK444065

C Herrar Lång (22)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonFK Åsen696669
Henrik BirgerssonHärlövs IF244789
Jenny BjörkÖrkelljunga FK1901019
David EkstrandHässleholms OK2063327
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Daniel JohanssonFK Åsen504754
Anders JönssonOK Torfinn760809
Per Erik JönssonOK Torfinn790823
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Björn PerssonÖrkelljunga FK417366
Fredrik PölönenOK Torfinn850508
Magnus RydlundHässleholms OK8080570
Emanuel StridOK Torfinn9101404
David SällbergFK Åsen504760
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Marcus TrulssonHärlövs IF1399780
Niklas WelanderÖrkelljunga FK690405
Ulf ÅkessonHärlövs IF28544

C Herrar Mellan (34)

NamnOrganisationBricknummer
Urban ArnessonOK Torfinn15275
Carl AspegrenHässleholms OK9650404
David BengtssonFK Åsen800430
Joel BjerstedtHässleholms OK8103183
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Lars DahlHärlövs IF234427
Rickard DahlOK Torfinn2801071
Stefan EdvardssonOK Torfinn641129
Mikael EnbergÖrkelljunga FK36039
Björn EskilssonHärlövs IF28550
Lars HallabroHässleholms OK8063010
Peter HeldFK Åsen9526996
Klaus HolmFK Åsen2101755
Stefan JohanssonFK Åsen452406
Fredrik JohnssonHärlövs IF12641
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Mattias LindbergHässleholms OK2063330
Samuel LåstbomHärlövs IF7011217
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Björn MauritzonÖrkelljunga FK17173
Tobias MånssonHässleholms OK2063324
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK2106196
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Martin NilssonHässleholms OK2058128
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Martin OlssonÖrkelljunga FK930227
Erik PerssonHärlövs IF445372
Simon PreutzOK Torfinn404331
Joakim SkäppegårdFK Åsen15914
Mats SkäppegårdFK Åsen356018
Alexander StridOK Torfinn42050
Ola SvenssonFK Åsen1460808
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Robert WanstadiusFK Åsen1975888

C Herrar Kort (55)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonOK Torfinn355947
Matts AnderssonHässleholms OK25480
Kennet AxelssonHärlövs IF404166
Bo BengtssonHässleholms OK29245
Tommy BengtssonHässleholms OK351011
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Lars-Ivar EricsonFK Åsen204905
Sven FalkmanÖrkelljunga FK17181
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Tomas HallgrenHärlövs IF1428365
Anton HeldFK Åsen204906
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Richard JohanssonFK Åsen421241
Thomas JohanssonÖrkelljunga FK1399761
Jörgen KarlssonHärlövs IF28570
Elia KämpeÖrkelljunga FK1399747
Erling LarssonHässleholms OK652007
Bengt LeijonHärlövs IF234873
Isak LevinFK Åsen452411
Dan LindFK Åsen504756
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Leif MagnussonOK Torfinn42040
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Anders NilssonHässleholms OK7610216
Bengt-Åke NilssonOK Torfinn29252
Björn NilssonHärlövs IF516516
Gunnar NilssonHärlövs IF33425
Ivar NilssonHässleholms OK344269
Jörgen NilssonFK Åsen1095769
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Mikael NilssonOK Torfinn26687
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Roger NilssonFK Åsen47199
Björn NordströmHässleholms OK16602
John OlanderssonÖrkelljunga FK17156
Erik OlssonFK Åsen452403
Jonas OlssonÖrkelljunga FK36056
Åke OlssonHässleholms OK7003059
Torgny OttossonOK Torfinn540211
Andreas PernetunHässleholms OK442356
Carl PernetunHässleholms OK441825
Noah PernetunHässleholms OK442336
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Patrick PerssonHärlövs IF234869
Ingvar PeterssonHässleholms OK509313
Roland StrandFK Åsen204908
Anton SvenssonHässleholms OK7010705
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Gunnar SvärdHässleholms OK25481
Axel TenghagenHärlövs IF683614
Torgny ÅstedtHärlövs IF2063786

C Damer Lång (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jessica KarlssonOK Torfinn7820523
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Angelika LarssonÖrkelljunga FK501623
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Camilla NilssonOK Torfinn921301
Anja NylanderHärlövs IF1228552
Christel OlssonFK Åsen47186
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Sandra SällbergFK Åsen47193

C Damer Mellan (19)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Ester BirgerssonHärlövs IF244740
Ingrid BirgerssonHärlövs IF244743
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Annika EngelHässleholms OK660812
Camilla ErnstssonOK Torfinn42044
Felicia FeursteinHässleholms OK950110
Camilla HaglundÖrkelljunga FK17066
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK910515
Malin LeijonHärlövs IF239806
Madelene NilssonFK Åsen1990426
Emelie OlssonÖrkelljunga FK900607
Hannah PetersonOK Torfinn355949
Helen RosenqvistHärlövs IF16042
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Josefin SällbergFK Åsen2101551
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Bea WanstadiusFK Åsen504757

C Damer Kort (40)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AnderssonHärlövs IF1681207
Petra AreskougFK Åsen452589
Erika BjörckHässleholms OK606072
Christina BjörkÖrkelljunga FK1399741
Frida BjörkÖrkelljunga FK1399744
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Lena DanielssonHärlövs IF246735
Agneta ErforsOK Torfinn590504
Gerd EskilssonHärlövs IF404170
Inger GlansOK Torfinn8490923
Liane GunnarssonÖrkelljunga FK1399772
Margareta HeldFK Åsen9639108
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Viola HolmströmHärlövs IF9690415
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Lotta JohanssonFK Åsen47184
Carina JönssonFK Åsen2101761
Susanne KarlssonHärlövs IF670955
Agnes KnutssonÖrkelljunga FK9020423
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Anna LarssonÖrkelljunga FK17163
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Anna LevinFK Åsen1318894
Karin LexellOK Torfinn417450
Felicia LindbergHässleholms OK449502
Christina MånssonFK Åsen204914
Ebba NilssonÖrkelljunga FK2106186
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Ulla NordahlOK Torfinn2109286
Eva OlssonFK Åsen7207836
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Maria PernetunHässleholms OK442360
Ing-Mari PerssonHärlövs IF8001104
Kristina PerssonHärlövs IF234891
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Alva SvenssonFK Åsen1202004
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gunnel WesterÖrkelljunga FK423254
Britt ÅkessonHässleholms OK16642
Kerstin ÅstedtHärlövs IF2083914

D Herrar Lång (27)

NamnOrganisationBricknummer
Vidar AlbinssonTormestorps IF247594
Hampus AnderssonOK Tyringe930606
Per-Olof AnderssonOK Tyringe651204
André BjärbyFrosta OK28778
Kenneth BundgaardTormestorps IF9778412
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Per-johan JohanssonRävetofta OK18988
Jonas JönssonOK Tyringe213900
Mattias KillanderHästveda OK870513
Michael LarssonOK Tyringe15763
Ronny LiljenbergEslövs FK19083
Magnus LindeRävetofta OK2111083
Torgny LundHästveda OK930249
Daniel NilssonHästveda OK1181994
Henrik OlofssonOK Kompassen780131
Bengt OlssonEslövs FK630912
Harald OttmerTormestorps IF950513
Markus PålssonOK Kompassen2052702
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Magnus RörstamFrosta OK229390
Kristian SvenssonRävetofta OK263060
Lars SöderlundTormestorps IF351116
Anders TykessonRävetofta OK403441
Johan TykessonRävetofta OK18976
Tomas VensrydEslövs FK2104056
Stefan WinbergFrosta OK7610710
Olle WindeliusFrosta OK721102

D Herrar Mellan (35)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FK19086
Emil BendrothRävetofta OK553333
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Jonas EdvardssonHästveda OK405595
Ola ErikssonHästveda OK690803
Ulf HanssonFrosta OK421197
Daniel JenvénHästveda OK12607
Aron JohanssonTormestorps IF212566
Leif KarlssonFrosta OK27905
Tobias KillanderHästveda OK810330
Johan Larsson WallinRävetofta OK403446
Stig LarssonRävetofta OK208228
Ronnie LjunggrenOK Tyringe600207
Andreas LundströmHästveda OK820416
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Daniel NilssonOK Kompassen7891011
Mikael NilssonOK Tyringe253906
Thomas NilssonEslövs FK711117
Tobias NilssonOK Kompassen7404010
Bo-Arne OlssonEslövs FK710504
Håkan OlssonRävetofta OK247630
Tobias PalmEslövs FK426711
Karl-Johan PerssonTormestorps IF950901
Thomas PerssonOK Tyringe2085382
Tobias PerssonOK Tyringe15759
Stefan ReimerTormestorps IF247597
Johan RisbergTormestorps IF1965621
Stefan RosénHästveda OK9015849
Leif SandgrenFrosta OK671202
Gustaf SchejaFrosta OK9870718
Jonny SelanderOK Tyringe8197204
Mats SjöbergFrosta OK421184
Mats ToftnerOK Kompassen2052707
Andreas WirsénOK Kompassen2052733

D Herrar Kort (60)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Marcus BengtssonOK Tyringe213817
Ulf BengtssonOK Kompassen2087136
Morgan BjelkHästveda OK661001
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Kjell DahlmanTormestorps IF204459
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Ruben EdvardssonHästveda OK15858
Roland ErikssonHästveda OK15840
Göran FrankEslövs FK19070
Gunnar FribergOK Kompassen29914
Bo FältOK Kompassen36074
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Per GunnarssonOK Tyringe49899
Allan HammarOK Kompassen16190
Torsten HannrupOK Kompassen36050
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Bengt IvarssonOK Tyringe262139
Göran JohanssonOK Tyringe15756
Sven-Otto JönssonEslövs FK19064
Lars Göran KillanderHästveda OK530308
Göran LarssonOK Kompassen600109
Kjell LindauOK Kompassen33722
Lars LindborgTormestorps IF500403
Janne LindholmFrosta OK27900
Lennart MartinssonOK Tyringe262131
Tord MartinssonRävetofta OK9102168
Sven Erik MellbyEslövs FK19080
Torbjörn MovertOK Kompassen8635819
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Elias NilssonTormestorps IF2119842
Ewert NilssonOK Kompassen347229
Kaj NilssonOK Tyringe9800720
Mikael NilssonFrosta OK28764
Roland NilssonOK Kompassen7800000
Rune NilssonFrosta OK27907
Roland OffrellFrosta OK8001962
Bert OlofssonOK Kompassen2087114
Bo OlofssonHästveda OK15841
JanOla OlssonOK Kompassen611119
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Fredrik OrvehagHästveda OK345335
Gunnar PerssonTormestorps IF218220
Hans PerssonOK Kompassen347498
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Mats-Ola PerssonTormestorps IF640113
Per-Anton PerssonTormestorps IF19315
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Kim PeterssonHästveda OK345367
Hans-Inge ReimersHästveda OK1408122
Mats RosénHästveda OK15842
Holger SigboOK Kompassen2087102
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472
Lennart SvenssonRävetofta OK263059
Arne ThellEslövs FK19091
Ingmar TykessonRävetofta OK18979
Sven TörnkvistTormestorps IF435797
Tor UddEslövs FK44402
Per WikströmHästveda OK9102605

D Damer Lång (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin BondessonFrosta OK790301
Anna FlygareOK Tyringe213891
Tina HagårdRävetofta OK601224
Linda JenvénHästveda OK405589
Sofia KillanderHästveda OK850903
Elna MogensenOK Tyringe419798
Anna MårtenssonEslövs FK19063
Carolina NilssonOK Kompassen678900
Stina OlanderssonOK Tyringe345315
Ellen ReimerTormestorps IF940626
Lena SöderlundTormestorps IF19320
Eva TykessonRävetofta OK9070530
Anne UddEslövs FK610510
Anna WaxegårdRävetofta OK403428
Linda WesterlundFrosta OK421194

D Damer Mellan (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elina AnderssonOK Tyringe227099
Evelina BengtssonOK Tyringe513817
Iréne BengtssonOK Kompassen2052775
Jessica BjelkHästveda OK15847
Anna BjärbyFrosta OK421160
Pia-Maria BondessonFrosta OK850404
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Linda GunnarssonHästveda OK433422
Nellie HenrikssonTormestorps IF204491
Sara HenrikssonTormestorps IF426199
Jessica LageOK Kompassen408865
Linn NordhEslövs FK426737
Margareta OlssonOK Tyringe213889
Kajsa PerssonOK Tyringe7410100
Karin PerssonOK Tyringe970478
Lena PålssonOK Kompassen16163
Jennie RosénHästveda OK405592
Emilia SvenssonRävetofta OK247622
Rebecka SvenssonHästveda OK433424
Nataliya ThellEslövs FK452393
Anna WikströmHästveda OK9102606

D Damer Kort (29)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AppelgrenRävetofta OK247648
Anne-Li AugustssonOK Tyringe2089489
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Anette BjelkHästveda OK405600
Ebba BundgaardTormestorps IF9976842
Lena EdvardssonHästveda OK433423
Siri EinarssonTormestorps IF19322
Susanne GöranssonFrosta OK421161
Susanne Hagelin/BengtssonOK Tyringe253906
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Hanna HanssonFrosta OK27927
Tilda HenrikssonTormestorps IF426198
Karin JakobssonEslövs FK19062
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Barbro MartinssonOK Tyringe977532
Kerstin MartinssonOK Tyringe2093513
Eva MellbyEslövs FK19081
Karin MovertOK Kompassen404143
Emma Nilsson CondoriHästveda OK433401
Ann-Margret NilssonFrosta OK28760
Siw NilssonOK Kompassen351521
Marianne OffrellFrosta OK28742
Kerstin OlssonEslövs FK306692
Lisa OlssonRävetofta OK247696
Lea PalmEslövs FK426710
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Anna ReimerTormestorps IF421328
Torill SvendsenFrosta OK25270

E Herrar Lång (13)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AckesjöFK Snapphanarna29997
Jens ArboreliusIS Kullen244610
Pål BengtssonIS Kullen350557
Fredrik FredboYstads OK228255
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Jens IngemanssonYstads OK228278
Markus JohanssonFK Snapphanarna871119
Martin LarssonOK Gynge7751124
Jonas NyströmIS Kullen402818
Joel OlssonSimrishamns OK343193
Per Soares OlssonSimrishamns OK12021
Peter PukeYstads OK2101712
Magnus WihlborgOK Gynge9700726

E Herrar Mellan (14)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonOK Gynge9840403
Peter AnderssonOK Gynge7660223
Björn EngelbrektssonFK Snapphanarna302583
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Björn FränkelFK Snapphanarna217140
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Stefan LindbergYstads OK12023
Andreas MånssonSimrishamns OK248534
Jan-Erik NilssonYstads OK12005
Rasmus NyströmIS Kullen239288
Per PegardOK Gynge246376
Julius PukeYstads OK2058168
Bo-Arne StåhlIS Kullen259439
Linnea ThörnqvistSimrishamns OK8060192

E Herrar Kort (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ernst AbergerFK Snapphanarna902952
Bertil AhlbergOK Gynge27831
Nils Bernhard Joakim DanielssonOK Gynge246376
Ann-Marie HanssonIS Kullen239237
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Hubert HugossonOK Gynge27828
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Greger IngemanssonYstads OK12045
Håkan KarlssonOK Gynge226482
Tony KellerssonSimrishamns OK241101
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Jan NilssonFK Snapphanarna29993
Lennart NilssonYstads OK12016
Thomas NilssonFK Snapphanarna16074
Håkan NordahlSimrishamns OK640319
Olle NyströmIS Kullen402820
Ingvar OlofssonFK Snapphanarna44080
Casper PegardOK Gynge246372
Arne PerssonOK Gynge1993120
Jan PerssonYstads OK9470110
Sven-Erik PerssonYstads OK12000
Fredy SchwyterOK Gynge1234569
Erik WihlborgOK Gynge9060824

E Damer Lång (8)

NamnOrganisationBricknummer
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Klara IngelströmOK Gynge9707620
Ann-Mari NilssonYstads OK12006
Elin NordahlSimrishamns OK8090392
Ingegerd PerssonYstads OK12007
Camilla SjöstrandFK Snapphanarna44089
Karin StåhlIS Kullen259423
Anneli WihlborgOK Gynge7002200

E Damer Mellan (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin FränkelFK Snapphanarna216893
Elin GustafssonOK Gynge535300
Erica HenrikssonSimrishamns OK12397
Susanne IngemanssonYstads OK12026
Anette NilssonOK Gynge9790417
Anna NilssonFK Snapphanarna776211
Elin NilssonFK Snapphanarna16075
Matilda NilssonOK Gynge448834
Lena NorrmanIS Kullen30769
Christin OlssonOK Gynge405160
Nina TillanderYstads OK12024
Anneli WihlborgOK Gynge28952

E Damer Kort (24)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AndreassonOK Gynge9581019
Helene ArboreliusIS Kullen9630427
Helena BergIS Kullen350552
Ulrika DanielssonOK Gynge428996
Ann ErikssonSimrishamns OK241149
Petra ErikssonOK Gynge437062
Sara ErikssonSimrishamns OK248524
Carina GöranssonYstads OK12048
Carina HammarstrandFK Snapphanarna902945
Gun HanssonYstads OK450325
Charlotta IngelströmOK Gynge225734
Tina Johansson IlerupOK Gynge27853
Marie JohanssonOK Gynge9821223
Eva KarlssonOK Gynge409415
Gunila MårtenssonSimrishamns OK12361
Johanna MöllerYstads OK12035
Marie NilssonOK Gynge1981032
Ingrid OlofssonFK Snapphanarna44081
Kerstin OlssonFK Snapphanarna29996
Annika PukeYstads OK2101509
Ann-Ki PålbrinkOK Gynge9640307
Marianne SjölanderOK Gynge9123789
Anna-Lena SöderbergOK Gynge246371
Eva TullbergIS Kullen350550

Annonser