Anmälda deltagare till Fyrklubbs

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Fyrklubbs
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 17 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Hässleholms OK (42)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matts AnderssonHässleholms OKC Herrar Kort25480
Yvonne AnderssonHässleholms OKC Damer Mellan25491
Carl AspegrenHässleholms OKC Herrar Mellan9650404
Bo BengtssonHässleholms OKC Herrar Kort29245
Tommy BengtssonHässleholms OKC Herrar Kort351011
Joel BjerstedtHässleholms OKC Herrar Mellan8103183
Erika BjörckHässleholms OKC Damer Kort606072
David EkstrandHässleholms OKC Herrar Lång2063327
Annika EngelHässleholms OKC Damer Mellan660812
Felicia FeursteinHässleholms OKC Damer Mellan950110
Lars HallabroHässleholms OKC Herrar Mellan8063010
Ludvig HallabroHässleholms OKC Herrar Lång8629809
Ivar HelmerssonHässleholms OKC Herrar Kort9030906
Maria HelmerssonHässleholms OKC Damer Kort9741007
Nils HelmerssonHässleholms OKC Herrar Lång9997105
Ann-Charlotte JensenHässleholms OKC Damer Kort1662900
Malte JenvénHässleholms OKH102063321
Helena KristianssonHässleholms OKC Damer Lång7681220
Erling LarssonHässleholms OKC Herrar Kort652007
Felicia LindbergHässleholms OKC Damer Kort449502
Mattias LindbergHässleholms OKC Herrar Mellan2063330
Wilhelm LindbergHässleholms OKH102063325
Kenneth LindborgHässleholms OKC Herrar Kort2050839
Tobias MånssonHässleholms OKC Herrar Mellan2063324
Anders NilssonHässleholms OKC Herrar Kort7610216
Ivar NilssonHässleholms OKC Herrar Kort344269
Martin NilssonHässleholms OKC Herrar Mellan2058128
Tomas NilssonHässleholms OKC Herrar Mellan640831
Björn NordströmHässleholms OKC Herrar Kort16602
Åke OlssonHässleholms OKC Herrar Kort7003059
Andreas PernetunHässleholms OKC Herrar Kort442356
Carl PernetunHässleholms OKC Herrar Kort441825
Maria PernetunHässleholms OKC Damer Kort442360
Noah PernetunHässleholms OKC Herrar Kort442336
Ingvar PeterssonHässleholms OKC Herrar Kort509313
Carina RydlundHässleholms OKC Damer Lång8301270
Linnea RydlundHässleholms OKC Damer Kort8041225
Magnus RydlundHässleholms OKC Herrar Lång8080570
Anton SvenssonHässleholms OKC Herrar Kort7010705
Sven-Inge SvenssonHässleholms OKC Herrar Mellan9199191
Gunnar SvärdHässleholms OKC Herrar Kort25481
Britt ÅkessonHässleholms OKC Damer Kort16642

Annonser