Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MtbO, Svenska Cupen, #4, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MtbO, Svenska Cupen, #4, medel
Arrangörsorganisation: Edsbyns OK
Datum: söndag 28 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 111 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BylarsForsa OK900531
Elin FjellströmGarphyttans IF967821
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna362087
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Erica OlssonIFK Mora OK8000517
Sonia RodiéreIFK Lidingö SOK19633
Ingrid StengårdOK Trian750731

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BergströmKvarnsvedens GOIF OK8070396
Magnus BlåuddOK Rodhen8414281
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Torbjörn JanssonGarphyttans IF7581105
Ola JäderbergLeksands OK1399767
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Andreas MathisenVästerås SOK751224
Oskar MolarinOK Rodhen9810216
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK790703
Oskar SandbergSäterbygdens OK960960
Daniel SteenHaninge SOK770126
Patrik SvedbergGävle OK9760203
Sebastian SvärdHaninge SOK9941337

H17-20 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AlfredssonOK Tyr8009706
Emil AnderssonHaninge SOK9990322
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Viktor BergLeksands OK9917553
Jakob BergmanOK Kåre253797
Martin BergmanOK Kåre7000296
Rikard BergströmKvarnsvedens GOIF OK8000820
Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF OK8237799
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Oskar PerssonÅrsunda IF355958
Felix SilverGävle OK1577026
Joakim SkärlénHaninge SOK1399752
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Felix TidermanSöders-Tyresö8438683

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Isak BerggrenGävle OK442126

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Björn RennerOK Södertörn2078279

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Anna BerggrenGävle OK442137
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Daniela RennerOK Södertörn2050737
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AbrahamssonGällstadbygdens SOK33541
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Ulf AnderssonHaninge SOK9690411
Peo BergLeksands OK9017553
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Ola ErikssonKvarnsvedens GOIF OK450715
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna720712
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK711270
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Ola SvärdHaninge SOK9700725
Stellan TäckOK Hammaren9740315
Mathias VestinOK Kåre429733
Peter ÅkessonAlfta-Ösa OK

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maud AnglebrantIFK Mora OK262915
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Marie FröjdRehns BK1280161
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202
Weronica MorellOK Kåre264699
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Anki Svärdby-BergmanOK Kåre226992
Susanne WelénKöping-Kolsva OK258676

H50 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AbrahamssonGammelstads IF24011
Rickard AsplundÄrla IF9660310
Peter BergströmKvarnsvedens GOIF OK354853
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Ulf ErikssonStora Tuna OK8090258
Steven HaleOK Kåre260618
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF631201
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Jonas HolmgrenOK Hammaren8000128
Mats JohanssonIFK Mora OK205089
Stefan JohanssonTrosabygdens OK2085396
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK7620819
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Stefan KollbergEksjö SOK601979
Mikael KullinOK Tyr207513
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Per LeidevallDomnarvets GOIF7630420
Benny LindgrenFinspångs SOK7660218
Christer MorellOK Kåre640913
Christer NorinJärfälla OK2048696
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Claes RennerOK Södertörn450217
Urban RisbergEskilstuna OL304927
Gunnar SkärlénHaninge SOK438672
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK2060864
Kenneth SvenssonFinspångs SOK9610606
Patrik TidermanSöders-Tyresö209562

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Radka KühnelTrollhättans SOK9878956
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK343824

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF28470
Åke GustafssonBergnäsets AIK7549096
Mats GärlingStjärnhovs OK 651510115
Johan KarlssonTrollhättans SOK30545
Torbjörn LarssonStora Tuna OK355506
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK9510530
Lars SahlbergLeksands OK2048644
Göran WelénKöping-Kolsva OK258647

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Blåudd LinghOK Rodhen15198

Öppen motion 9 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Azra AvdicEdsbyns SK
Magdalena MattesEdsbyns SK204497

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell ErikssonInsjöns IF OK8460523
Ronny HedlundOK Södertörn9430302
Hans KruskopfKorsnäs IF OK14872
Claes-Göran LundbergUlricehamns OK9470107

Annonser