Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Pepparkaksluffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Pepparkaksluffen
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: söndag 10 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 234 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OK895014
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Elin LindhLycksele IF403020
Anna RubbóKungälvs OK306628
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523

H21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK9101546
Gustav BoquistIK Uven950716
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Tobias LindellOK Alehof820409
Tobias MattssonTrollhättans SOK982982
Jimmy NordströmOK Torfinn505542
Johan OlsonIK Uven980310
Ulrik OlssonBrattås CK9650906
David RunemalmNybro OK860306
Johan SandströmTrollhättans SOK600008
David SvenssonSkåneslättens OL960305
Viktor TorstenssonÄtrans IF16771
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken942310

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BoquistIK Uven990830
Tove JohanssonOK Alehof341708
Tove PerssonMölndal Outdoor IF438410

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ville GrahnIK Uven429833
Jonas LauriFK Herkules2059033

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Ester FreidlitzOK Landehof9000012
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Tova LarssonLerums SOK8010327
Julia LindbladSävedalens AIK9990624

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK30196
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Erik JohanssonOK Alehof451065
Nils KörleOK Landehof8450121
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Olle Årebäck ErikssonGöteborg-Majorna OK260915

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Molly GranängKungälvs OK2077599
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Emma KarlssonOK Landehof446300
Emilia KraftIK Uven451903
Sofia RaskKungälvs OK449817
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK247990

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Karl GranforsOK Landehof2087216
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Anton KastrupFK Herkules2089481
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Melker ÅkessonOK Landehof2048799

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Simon KarlssonKungälvs OK9041013
Oscar LundborgKungälvs OK7052931

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alva AndreassonLerums SOK229601
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Lisa ErikssonOK Landehof9050804
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Lovisa WrightLerums SOK2112399

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Noah BjörklundSjövalla FK2078182
Elias DoncicIK Uven2079758
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Elias NyqvistOK Landehof9050720
Dante RangertKungälvs OK9101843
Erik SlättOK Alehof2075420
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK239860

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ella BergelindFK Herkules231283
Olivia FreiholtzSjövalla FK11524

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Elly EinarssonKungälvs OK9102627
Nelly GrothKungälvs OK14472
Emilia HedmanKungälvs OK7070606
Elin ZachrissonKungälvs OK214327

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Axel EkdalaKungälvs OK14397
Rasmus GranängKungälvs OK14502
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Noah HedenblomSjövalla FK247971
William KraftIK Uven451907
Anton RaskKungälvs OK451337
Axel SlättOK Alehof2075487
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK1696016

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf BergquistSjövalla FK2101563
Stefan FalemoMölndal Outdoor IF1420204
Jan GrahnIK Uven438444
Erik LindgrenSävedalens AIK1800907
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Linda HedenblomSjövalla FK11394

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sven GranforsOK Landehof760929
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Richard SottFrölunda OL11090
Magnus VedinTrollhättans SOK1770226

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BerghMölndal Outdoor IF264518
Anna ErikssonOK Landehof1680831
Ellinor JohanssonOK Alehof11509
Sofia KarlssonOK Landehof9700704
Mari KraftIK Uven451908

H45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF14272
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering14220
Kristofer DrejmoOK Landehof451605
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb14776
Henrik EssungerSjövalla FK446257
Anders FreiholtzSjövalla FK11523
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb2078245
Ola JodalGöteborg-Majorna OK9720117
Stefan JohanssonFrölunda OL11594
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Bo KronOK Flundrehof431168
Erik LauriFK Herkules226998
Anders NilssonLerums SOK15331
Ulf NyqvistOK Landehof9701103
Anders RybergMölndal Outdoor IF1700923
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK8619034

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Marie EckerlidSävedalens AIK263504
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK7630302
Karin LaurellOK Flundrehof433652
Lena PeterssonOK Alehof449292
Helena StensötaFrölunda OL2065240
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK2078176
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK651201

H50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Bernt BerndtssonFrölunda OL431241
Thomas BorneFrölunda OL231396
Jan Petter HansenIL Gular1963071
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Torbjörn KjörkFrölunda OL248204
Johan WettergrenIK Uven451911

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK247908
Lena FromIK Stern302390
Birgit HanssonHerrestads AIF26221
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Monika NilssonOK Alehof1581107
Mona OlssonBrattås CK9610613
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK9590118
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Ulf BjörkdahlHerrestads AIF890098
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Clas BörjessonIK Uven8337777
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK30195
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Anders KjellbergOK Flundrehof433660
Börje PerssonOK Alehof11551
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Magnus WideFrölunda OL26162

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Brith MohlinIK Stern258695

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK217293
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Peter LarssonTrollhättans SOK26625
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK14044
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11029
Ingegerd OlssonOK Alehof11546

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Kent ErikssonLerums SOK446293
Bengt JovikenIF Rigor25056
Kent KardellLjungskile FK500718
Bo KarlssonLjungskile FK26571
Stanley MattssonIK Uven14320
Anders MohlinIK Stern260931
Yngve NilssonOK Gipen26335
Jimmy NordliTrøsken IL1403973
Sten OlssonOK Alehof11545
Sören SvenssonSjövalla FK302450

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Rosa JohanssonIK Uven14373
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK14043
Christina SchedwinIK Stern2107479

H70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AlmströmIK Stern429819
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK724000
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb14797
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Lars MathiassonIK Stern11006
Sune MentorGöteborg-Majorna OK14030
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11032

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Elvy BörjessonOK Alehof11510
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Lillemor HallinOK Landehof14614
Ulla LindheIK Stern7201252
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Stig-Ove TollIK Stern14266

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne GrahnGöteborgs SK14734
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elias GranängKungälvs OK14419

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Love AnderssonSjövalla FK
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK1863355
Moa LindgrenSävedalens AIK30670
Adeline SalekärrKungälvs OK
Gabriel SlättOK Alehof2119730
Felix WeihardSävedalens AIK700417

U2 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AnderssonSjövalla FK
Karl HedmanKungälvs OK7081113
Ludvig LindenauOK Alehof2115580
Viggo NäsmanLerums SOK444010
Linus WeihardSävedalens AIK9081004

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Merete FreidlitzOK Landehof438406
Nina KastrupFK Herkules2107417
Pontus KastrupFK Herkules1448779
Anna LindenauOK Alehof2112552
Andreas NäsmanLerums SOK446216
Lovisa ÅrebäckGöteborg-Majorna OK9991227
Linda ÖstbergIK Uven2079753

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel NiklassonIK Uven2101790

Annonser

Mila