Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Trekvällars

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 4 juli 2011 - onsdag 6 juli 2011

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 972 anmälda deltagare.

D21 (53)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa AdolfssonTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Sofia AdolfssonOK KåreEtapp 1, Etapp 2
Sofia AnderssonCentrum OKEtapp 1, Etapp 2
Yvonne AnderssonTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Laura AngeloAttunda OKEtapp 1, Etapp 2
Malin AnnegårdSOK ViljanEtapp 1, Etapp 2
Linnea AnnsdotterTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Martina ArkåsenOK KåreEtapp 1, Etapp 2
Frida BakkmanSOK ViljanEtapp 1, Etapp 2
Lina BerggrenTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Lina BerglundJärfälla OKEtapp 1, Etapp 2
Alexandra BjärrenholtVallentuna-Össeby OLEtapp 1, Etapp 2
Rebecca BjärrenholtVallentuna-Össeby OLEtapp 1, Etapp 2
Emma EnglidTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Eva EnglidTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Ida ForsénTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Karin FägerlindCentrum OKEtapp 1, Etapp 2
Annica GustafssonIFK Lidingö SOKEtapp 1, Etapp 2
Stina HaraldssonJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 2
Rebecka HeinrupTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Elin Hemmyr SkantzeJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 2
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Elisabeth HovmöllerSöders-TyresöEtapp 1, Etapp 2
Elsa JanssonJärla OrienteringEtapp 3
Elsa JanssonJärla OrienteringEtapp 1
Elsa JanssonJärla OrienteringEtapp 2
Ida KallurOK RavinenEtapp 1, Etapp 2
Moa KjellstrandCentrum OKEtapp 1, Etapp 2
Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1, Etapp 2
Tove LagerbergOK SödertörnEtapp 1, Etapp 2
Erika LindholmNorbergs OKEtapp 1, Etapp 2
Karin LundbergJärfälla OKEtapp 1, Etapp 2
Annika LundströmSundbybergs IKEtapp 1, Etapp 2
Johanna LönnkvistTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Sofia LönnkvistTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Helena MarkstedtOK SödertörnEtapp 1, Etapp 2
Emilia NilssonNorbergs OKEtapp 1, Etapp 2
Linda NordinEksjö SOKEtapp 1, Etapp 2
Irina NybergHellas OrienteringEtapp 1, Etapp 2
Karolin OhlssonJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 2
Sofie RedtzerAttunda OKEtapp 1, Etapp 2
Martina SeiterleTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Sanna SteenTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Elin StenströmSala OKEtapp 1, Etapp 2
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Carolin SvenssonHaninge SOKEtapp 1, Etapp 2
Anna TidermanSnättringe SKEtapp 1, Etapp 2
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 2
Andrea WesterdahlTullinge SKEtapp 1, Etapp 2
Sandra WesterströmOK Älvsjö-ÖrbyEtapp 1, Etapp 2
Josefin WångdahlIFK Lidingö SOKEtapp 1, Etapp 2
Anke XylanderSöders-TyresöEtapp 1, Etapp 2

H21 (69)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 3
Markus AdolfssonLinköpings OK
Erik AnderssonOK Denseln
Niclas ArkåsenOK Kåre
David BejbomJärla Orientering
Joakim BergBromma-Vällingby SOK
Erik BerzellAttunda OK
Love BerzellAttunda OK
Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF
Oskar DanielsAttunda OK
Johan EgnebladEskilstuna OL
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK
Daniel EleniusCentrum OKEtapp 2
Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK
Stuart FellCentrum OK
Martin GelinderAttunda OK
Magnus GlänneforsSöders-Tyresö
Emil GranqvistOK Ravinen
Graham GristwoodSödertälje-Nykvarn OF
Oskar GustafssonBoxholm-Mjölby OL
Mathias HallménAttunda OK
Henrik HammasAttunda OK
David HealyJärla Orientering
Peter HemmyrJärla Orientering
Mattias HenrikssonCentrum OK
Emil HjalmarssonIFK Lidingö SOK
Tomas HolmbergKramfors-AlliansenEtapp 2, Etapp 3
Tomas HolmbergKramfors-AlliansenEtapp 1
Tomas HolmbergKramfors-AlliansenEtapp 2
Tomas HolmbergKramfors-AlliansenEtapp 3
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö
David HunhammarBromma-Vällingby SOK
Emil HyttinenEskilstuna OL
Adam IvarssonHaninge SOK
Jakob JanssonJärla Orientering
Olle KaleredOK Denseln
Oskar KarlinCentrum OK
Victor KarlssonJärla Orientering
Christian KollbergJärla Orientering
Johan KärrströmTullinge SK
Martin LarboIFK Lidingö SOK
Fredrik LarssonNorbergs OKEtapp 1
Fredrik LarssonNorbergs OKEtapp 2
Fredrik LarssonNorbergs OKEtapp 3
Jonas LindholmCentrum OK
Henrik LundgrenKramfors-Alliansen
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL
David MellinSundbybergs IK
Linus MoodOK Roslagen
Tommy NilssonSöders-Tyresö
Jan NorlingSöders-Tyresö
Jörgen OhlinOK Linné
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK
Daniel PelyheSöders-Tyresö
Erik PetterssonOK Denseln
Andrew QuinIFK Lidingö SOK
Jakob RedtzerAttunda OK
Michael ReforsJärla Orientering
Daniel RoosAttunda OK
Hans RullgårdSolna OK
Christoffer SchönningJärfälla OK
Fredrik SetterqvistOK Södertörn
Jakob SkogholmCentrum OK
John SolbreckOK Roslagen
Emil TallhageCentrum OK
Jens WicksénSOK Viljan
Axel WikströmSöders-Tyresö
Niklas WraneSöders-Tyresö
Axel WrådheAttunda OK

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenTäby OK
Erika BerggrenTullinge SK
Alexandra SundgrenVallentuna-Össeby OL

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Adam BäckströmHellas Orientering
Oskar HektorJärfälla OK
Viktor LindbergOK Roslagen
Robert SandbergOK Roslagen
Patrik ÄppelgranSnättringe SK

D18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa DanielsAttunda OK
Ellinor FryxellTullinge SK
Cecilia ImarkTullinge SK
Channa LönneSkarpnäcks OL
Minna SahlstenSkarpnäcks OL
Charlotte SandbergOK Roslagen

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AnderssonOK Österåker
Martin Dahlgren-RosénJärla Orientering
Mårten HolmströmOK Österåker
Tintin KarlbergTullinge SK
Andreas SchönningJärfälla OK
Anton SundgrenVallentuna-Össeby OL

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ronja BergmanTullinge SK
Linnéa GranlundTäby OK
Hanna GustafssonOK Kåre
Ebba PegestamOK Ravinen
Hanna SöderbergSkarpnäcks OL
Alice TörnlundOK Södertörn

H16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonTullinge SK
Anton BlomdahlTullinge SK
Anton DanielsAttunda OK
Oliver EkesiööBromma-Vällingby SOK
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF
Alexander ForsAttunda OK
Anton ForsbergLånghundra IF
Måns HellgrenOK Södertörn
Arvid HenrikssonJärla Orientering
Andreas HultqvistTullinge SK
Martin HunhammarBromma-Vällingby SOK
Emil LantzOK Österåker
Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL
Martin NilssonSnättringe SK
William NilssonOK Södertörn
Håkan PalmOK Klemmingen
Patrik SundgrenVallentuna-Össeby OL

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering
Julia FrejdOK Ravinen
Josefin KarlssonAttunda OK

H14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonHaninge SOK
Olle AnderssonTullinge SK
Felix EkesiööBromma-Vällingby SOK
Erik EngstedtTullinge SK
Mattias ForsAttunda OK
Albin GustafssonOK Österåker
Ludwig GustafssonOK Österåker
Felix HellgrenOK Ravinen
Simon ImarkTullinge SK
Victor ImarkTullinge SK
Jonas KallhaugeSnättringe SK
Egil MorastHaninge SOK
Johan PerssonOK Österåker
Christian RedtzerAttunda OK
Joakim SkärlénHaninge SOK
Isak SöderströmSala OK
Oscar WibergJärla Orientering
Viktor WohlgemuthOK Ravinen

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linn GöranssonOK Ravinen
Moa HillTumba-Mälarhöjden OK
Trine KarlbergTullinge SK
Amanda KarlssonOK Ravinen
Vilma KarlssonSnättringe SK
Hanna LagerbergOK Södertörn
Veronica RedtzerAttunda OK
Shanti SöderströmSala OK

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonTullinge SK
Lukas ArkängTullinge SK
Olle BerggrenTullinge SK
Jonas EngstedtTullinge SK
Axel GranqvistOK Ravinen
Olle GrywenzOK Linné
Adam HedbergOK Södertörn
Lukas HellgrenOK Ravinen
Mattias IvaresOK Södertörn
Mattias KallhaugeSnättringe SK
Tobias KarlssonSnättringe SK
Axel KudinoffOK Södertörn
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK
Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK
Ivar Lidström LauriSnättringe SK
Edvin NordströmTäby OK
William ScherlinSöders-Tyresö
Martin SkärlénHaninge SOK
Hannes SvahnOK Ravinen
Hugo ThorellOK Ravinen
Simon TörnqvistOK Ravinen

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK
Alexandra PerssonOK Österåker
Maja SandvikTäby OK
Linnéa SöderqvistOK Ravinen

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
David BorgSödertälje-Nykvarn OF
Albin ForsbergLånghundra IF
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö
Karl GrywenzOK Linné
Daniel KjellmanOK Ravinen
Johan LundbäckJärfälla OK
Christoffer SvärdströmOK Ravinen

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AhlströmIFK Enskede
Mette BrolinsonCentrum OK
Nadja DahlströmSnättringe SK
Maria ForsumVallentuna-Össeby OL

H35 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas DahlinAttunda OK
Andreas FredrikssonAttunda OK
Fredrik HedinIFK Enskede
Dan HörnellOK Linné
Roger LindénAttunda OK
Johan LindqvistTäby OK
Nils MalmIFK Lidingö SOK
Fredrik SoneAttunda OK
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK
Henrik TrofastTullinge SK

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK
Johanna AlmlundHaninge SOK
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF
Eva GustavssonHellas Orientering
Sara HektorJärla Orientering
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF
Kerstin ImarkTullinge SK
Barbro LönnkvistTullinge SK
Eva PerssonOK Österåker
Monica RoosAttunda OK
Anna Maja SvenssonSöders-Tyresö

H40 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BerggrenTullinge SK
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK
Ola CarlénBromma-Vällingby SOK
Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK
Tomas GlanshedIFK Enskede
Magnus GrafströmCentrum OK
Jesper HanssonOK SödertörnEtapp 1
Anders HedbergOK Södertörn
Jesper HedbergSnättringe SK
Mattias HolmbergBoxholm-Mjölby OL
Anders KolmskogSundbybergs IK
Jesper LagerbergOK Södertörn
Jesper LagerbergOK SödertörnEtapp 2
Jesper LagerbergOK SödertörnEtapp 3
Robert LidströmTullinge SK
Jonatan LindellIFK Enskede
Björn LovangIFK Lidingö SOK
Mats LundbäckJärfälla OK
Fredrik MorastHaninge SOK
Henrik MorastHaninge SOK
Mikael NybergHellas Orientering
Henrik NyströmDalaportens OL
Jonas RåbergLinköpings OK
Thomas WesterströmOK Älvsjö-Örby

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anna Brandhorst-SatzkornJärla Orientering
Ann FranzénOK Södertörn
Maria GelinderAttunda OK
Mia GustafssonOK Kåre
Pia HellgrenOK Södertörn
Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK
Catharina JäderbergAttunda OK
Gunilla KallhaugeSnättringe SK
Siv KarlssonSöders-Tyresö
Carina NilssonTäby OK
Anna PernebyTullinge SK
Katarina SahlstenSkarpnäcks OL
Annika SvenssonSolna OK
Hana TichovskaSK Praga
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK

H45 (53)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK
Erik AnderssonOK Österåker
Jörgen AxelssonTullinge SK
Kent BerggrenTullinge SK
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK
Fredrik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering
Jan CarlssonSöders-Tyresö
Mats CarlssonSundbybergs IK
Mikael CronhjortSolna OK
Erik DanielsAttunda OK
Robert ElveröVäsby OK
Anders ErikssonOK Linné
Patrik ForsAttunda OK
Conny ForsbergLånghundra IF
Per FranzénOK Södertörn
Mats FryxellTullinge SK
Per GrywenzOK Linné
Göran HellgrenOK Södertörn
Michael HolmgrenIF Thor
Anders HolmströmOK Österåker
Tomas HultqvistTullinge SK
Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK
Rikard ImarkTullinge SK
Torbjörn JohanssonOK Södertörn
Per KallhaugeSnättringe SK
Anders KarlssonSnättringe SK
Jan KihlSundbybergs IK
Bo LauriSnättringe SK
Leif LundinJärla Orientering
Tomas LöfgrenStora Tuna OKEtapp 3
Tomas LöfgrenStora Tuna OKEtapp 1
Tomas LöfgrenStora Tuna OKEtapp 2
Tomas LöfgrenStora Tuna OKEtapp 3
Lars LönnkvistTullinge SK
Hans MalmbergWaxholms OK
Johan MarkstedtOK Södertörn
Stefan MarteliusAttunda OK
Anders NilssonTäby OK
Peter NordströmTäby OK
Erik NylundJärfälla OK
Jonas NylundCentrum OK
Lars NylundCentrum OK
Tommy NylundOK Tor
Kalle PerssonOK Österåker
Håkan RedtzerAttunda OK
Stefan RedtzerAttunda OK
Claes RennerOK Södertörn
Lars Håkan SandvikTäby OK
Frank SteinerJärfälla OK
Anders ThuresonHellas Orientering
Jonas WelanderEksport OL
Anders WinbladSöders-Tyresö
Peter ZetterströmSöders-Tyresö

D50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BoströmTumba-Mälarhöjden OK
Maria BrattTullinge SK
Marie EnokssonOK Österåker
Lena GranérBromma-Vällingby SOK
Agneta HolgerssonSnättringe SK
Marianne JernbergSöders-Tyresö
Caroline JohanssonSödertälje-Nykvarn OF
Anita KarlssonOK Södertörn
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK
Anna-Karin OhlssonTullinge SK
Linda Spjut-AsplundJärla Orientering
Åsa SundbergOK Södertörn
Ann-sofie SvanbergOK Södertörn
Maggan TärnblomTullinge SK

H50 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AnderssonOK Södertörn
Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK
Jörgen BatzSkarpnäcks OL
Kjell BengtssonTullinge SK
Eddie BjärrenholtVallentuna-Össeby OL
Håkan DahlbäckOK Österåker
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF
Peter EnokssonOK Österåker
Lars GerhardssonAttunda OK
Lars HagrotTäby OK
Per HolgerssonSnättringe SK
Göran IvarezOK Södertörn
Rolf KarlssonJärla Orientering
Stefan KnornAttunda OK
Gunnar LangsSkarpnäcks OL
Mats LarssonIFK Enskede
Anders LundJärfälla OK
Björn LönneSkarpnäcks OL
Tapani MattusIFK Lidingö SOK
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL
Anders NissarJärla Orientering
Lars-Erik NorbergJärfälla OK
Ronny NordgrenSundbybergs IK
Johan PalmgrenTäby OK
Ronny PerssonOK Österåker
Björn-Ove PetterssonAttunda OK
Kenneth PetterssonJärfälla OK
Ari SahlstenSkarpnäcks OL
Stefan SundeliusJärfälla OK
Hans TarandiIFK Lidingö SOK
Martin TichovskySK Praga
Torbjörn TrondsetNynäshamns OK
Håkan TärnrotHellas Orientering
Anders WinaldHellas Orientering

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta AnderssonHellas Orientering
Helena BachmanTäby OK
Majlis BergqvistJärfälla OK
Elisabeth BybergerSolna OK
Eva Hadmark-P.Tullinge SK
Tanja-Birgit SöderströmSala OK
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby

H55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Hans Andersson StrinningAttunda OK
Torbjörn BergmanTullinge SK
Matts BjörkeSöders-Tyresö
Lennart HävrénTullinge SK
Anders KarlssonTullinge SK
Jörgen KarlssonAttunda OK
Johan KarlstenSolna OK
Reijo KorhonenHaninge SOK
Anders KärrströmTullinge SK
Bengt KärrströmTullinge SK
Lars LandströmLånghundra IF
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK
Ola NyqvistOK Södertörn
Göran OhlssonTullinge SK
Nils-Robert PerssonTullinge SK
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK
Tommy WendtHellas Orientering

D60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Viviann AnderssonSnättringe SK
Anna BlomgrenTullinge SK
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö
Ingrid GraneliHaninge SOK
Aila HalttunenHaninge SOK
Helena KorhonenHaninge SOK
Ulla LindellOK Hällen
Anne LundmarkJärfälla OK
Agneta SörqvistSigtuna OK
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK
Gertrud VilhelmssonStigfinnarna

H60 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 3
Claes AnderssonSnättringe SK
Åke BergmanStigfinnarna
Olle BlomgrenOK Södertörn
Per-Erik CarleniusAttunda OK
Ulric CarlssonIFK Lidingö SOK
Martin ErikssonOK Södertörn
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö
Ingemar GardSöders-Tyresö
Jörgen HellbergTäby OK
P-O IvarssonHaninge SOK
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen
Tommy LindbergHaninge SOK
Willy LjungdellTäby OK
Leif NordinAttunda OK
Paul NorénOK Södertörn
Jan-Olof NybergIK Hakarpspojkarna
Olof PerssonSnättringe SK
Leif SandbergSödertälje-Nykvarn OF
Björn SvedinJärfälla OK
Lars Göran SörqvistSigtuna OK
Jörgen WidlundNynäshamns OK
Bo WinanderJärfälla OK

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 3
Berit EdengrenNyköpings OK
Gunilla GlanshedIFK Enskede
Berit GustavssonSödertälje IF
Inger JanssonNynäshamns OK

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonTäby OK
Kurt AnderssonEnebybergs IF
Kjell BergmanStigfinnarna
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö
Göran GlanshedIFK Enskede
Örjan KampegårdOK Södertörn
Bo NorbäckTullinge SK
Lars NordinSolna OK
Johan SandwallSkarpnäcks OL
Leif StrandbergGustavsbergs OK
Ingvar SvenssonBjursås OK
Sverker TirénHellas Orientering
Jan-Erik WibergJärla Orientering
Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK
John ÖstlundSundbybergs IK

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanHammarby IF OF
Gunnel GranqvistNynäshamns OK
Berit LindungerHaninge SOK
Saga MårdBromma-Vällingby SOK

H70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Benny AlfordssonTullinge SK
Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby
Reine BorgströmSkogsluffarnas OK
Gunnar BramstenSundbybergs IK
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF
Stig GustavssonSödertälje IF
Bo HedlundIFK Enskede
Leif HermundstadSnättringe SK
Hugo IsgrenIFK Enskede
Sune LindellOK Hällen
Leif LundquistEnebybergs IF
Håkan SjökvistSöders-Tyresö
Sivert SöderbärgOK Roslagen

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel JunegardOK Södertörn
Birgitta WestergrenTäby OK

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF
Erland LjungströmSpårvägens OK
Albert MårdBromma-Vällingby SOK
Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby
Bror WahlbergHaninge SOK

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gert GyllbrandGustavsbergs OK
Per WesterGustavsbergs OK
Lennart WestergrenSöders-Tyresö

Inskolning (14)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Julia AbajiEksjö SOKEtapp 2
Wilma LeicktTullinge SKEtapp 2
Tilde MansénSkarpnäcks OLEtapp 1
Truls MansénSkarpnäcks OLEtapp 1
Anton MörkforsJärfälla OKEtapp 1
Erik NederheimHaninge SOKEtapp 1
Linus ThimHaninge SOKEtapp 1

U1 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 3
Emil EnckellSödertälje-Nykvarn OF
Martin GodOK Södertörn
Amanda GranqvistOK Ravinen
Erik Lidström LauriSnättringe SK
Filip LindqvistTäby OK
Ida Kristine NordvikAsker SKEtapp 3
Ida Kristine NordvikAsker SKEtapp 1
Ida Kristine NordvikAsker SKEtapp 2
Ida Kristine NordvikAsker SKEtapp 3
Anna SöderstenGammelstads IF
Anna SöderstenGammelstads IFEtapp 3
Jenny SöderstenGammelstads IF
Jenny SöderstenGammelstads IFEtapp 3
Filip WallinOK Ravinen

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie MörtbergOK RavinenEtapp 1
Sofie MörtbergOK RavinenEtapp 2
Sofie MörtbergOK RavinenEtapp 3
Herman SvahnOK Ravinen

U3 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen GöranssonOK Ravinen
André LindgrenOK Ravinen
Rasmus MörtbergOK RavinenEtapp 1
Rasmus MörtbergOK RavinenEtapp 2
Rasmus MörtbergOK RavinenEtapp 3
Silje Marie NordvikAsker SK
Frans Nyberg ZouSundbybergs IK
Yngve RahlénOK Ravinen
Ludvig RydénOK Ravinen
Olle WelanderSöders-Tyresö

Öppen motion 1 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1
Linus AlbinssonJärfälla OKEtapp 2
Elin BergOK RavinenEtapp 1
Mona ForslundIFK EnskedeEtapp 1
Edvin ForsumVallentuna-Össeby OLEtapp 1
Sanna HedbergOK SödertörnEtapp 2
Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Ida LarssonSkarpnäcks OL
Katja LeicktTullinge SKEtapp 2
Petra LundbäckJärfälla OKEtapp 2
Alfred LängheimTullinge SKEtapp 1
Thea Nordin AbajiEksjö SOK

Öppen motion 2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Axel JunegardTullinge SKEtapp 3
Monica LandergårdSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Tobias LingTullinge SKEtapp 1
Boel SundbergOK SödertörnEtapp 1, Etapp 3

Öppen motion 3 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Lars AnderssonSkogsluffarnas OKEtapp 1
Oliver AngelsiööOK LinnéEtapp 2
Elin BergOK RavinenEtapp 2
Yvonne BrantingSkarpnäcks OLEtapp 1
Linn FondinHerrljunga SK Skid o OLEtapp 1
Per Gyllenhammar HoppeSkarpnäcks OLEtapp 3
Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OFEtapp 3
Ida HofstedtVallentuna-Össeby OLEtapp 3
Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Susanne HöglundWaxholms OKEtapp 1
Mats JonssonBromma-Vällingby SOKEtapp 1, Etapp 3
Eva KampegårdOK SödertörnEtapp 1
Emma KällTumba-Mälarhöjden OKEtapp 3
Ylva LagerbergOK SödertörnEtapp 2, Etapp 3
Tobias LingTullinge SKEtapp 3
Torsten LundborgHammarby IF OFEtapp 3
Kerstin PetterssonTullinge SKEtapp 1
Aija SadurskisCentrum OKEtapp 1, Etapp 3
Lars SandvikOK RavinenEtapp 2
Laban ThimHaninge SOKEtapp 1
Amanda TibellLånghundra IFEtapp 2
Inger ZetterströmSöders-TyresöEtapp 1
Eivor ÅgrenOK RavinenEtapp 2

Öppen motion 4 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Alexander AhlgrenTäby OKEtapp 1, Etapp 2
Isak AnderssonHellas OrienteringEtapp 2
Åke AndreassonGustavsbergs OK
Anna-Lena CostermansJärla OrienteringEtapp 1
Anna-Lena CostermansJärla OrienteringEtapp 2
Claes ElvhammarAttunda OK
Arthur ErikssonHammarby IF OFEtapp 2
Helena FalkSkarpnäcks OLEtapp 1
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SKEtapp 2
Ylva LagerbergOK SödertörnEtapp 1
Bengt MellinSundbybergs IKEtapp 2
Elisabeth MellinSundbybergs IKEtapp 2
Christoffer OlssonTäby OKEtapp 2
Annette RedtzerAttunda OKEtapp 1
Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOKEtapp 2
Jenny SöderbergJärla OrienteringEtapp 2
Elisabeth ThorsénCentrum OKEtapp 1
Bengt ÅhlanderHammarby IF OFEtapp 2

Öppen motion 5 (95)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Albin AnderssonOK RavinenEtapp 1
Tilda AnderssonOK RavinenEtapp 1
Julia AngelsiööOK LinnéEtapp 2, Etapp 3
Jette AxelssonTumba-Mälarhöjden OK
Elisabeth BengtssonTullinge SKEtapp 1
Katarina BerggrenTullinge SK
Stina BorängSnättringe SKEtapp 1
Stina BorängSnättringe SKEtapp 2
Anna-Karin CarlssonOK SödertörnEtapp 2, Etapp 3
Ewert EngstedtTullinge SK
Annica HedbergOK SödertörnEtapp 3
Markus HellgrenOK SödertörnEtapp 3
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SKEtapp 1, Etapp 3
Tommy IvarssonLånghundra IFEtapp 3
Camilla JakobssonCentrum OKEtapp 1
Åsa JanssonJärla OrienteringEtapp 1
Frida JunegardTullinge SKEtapp 2, Etapp 3
Bengt KarlssonTumba-Mälarhöjden OKEtapp 3
Mikael Landels BarnesStora Tuna OKEtapp 3
Bertil LarssonOK SödertörnEtapp 3
Bertil LarssonOK SödertörnEtapp 2
Ebba LeicktTullinge SKEtapp 2
Lisa LeicktTullinge SKEtapp 2
Mari-Helen LidströmSnättringe SK
Anki LindahlRotebro IS OKEtapp 3
Per LjungStockholms OKEtapp 1
Karin LundeqvistOK HällenEtapp 2
Thomas LundinSundbybergs IKEtapp 3
Anders LundqvistSundbybergs IKEtapp 3
Mårten LundqvistSundbybergs IKEtapp 3
Anna-Lena LängheimTullinge SKEtapp 1
Caroline LängheimTullinge SKEtapp 1
Lovisa LängheimTullinge SKEtapp 1
Peter MalmbergWaxholms OK
Anna Martinsson-KarlssonAttunda OKEtapp 1
Staffan MelinderTullinge SKEtapp 1
Ulrica MellergårdSnättringe SKEtapp 3
Bengt MohlinGöteborgs SKEtapp 2
Miriam NorénIK UvenEtapp 2
Margaretha NylundOK SödertörnEtapp 1, Etapp 3
Maria NymarkSöders-TyresöEtapp 3
Maria NymarkSöders-TyresöEtapp 1
Maria NymarkSöders-TyresöEtapp 2
Maria NymarkSöders-TyresöEtapp 3
Josefin OhlssonTullinge SKEtapp 2
Martyn PassmoreSigtuna OKEtapp 1
Göran PerssonOK SödertörnEtapp 1, Etapp 3
Märta SkogTullinge SKEtapp 2
Oscar SturkWaxholms OKEtapp 1
Elisabeth ThorsénCentrum OKEtapp 3
Göran R WallénIFK Lidingö SOKEtapp 2
Pia VikströmTäby OKEtapp 2
Eva WåhlinOK SödertörnEtapp 2

Öppen motion 6 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Stefan AbrahamssonSundbybergs IK
Peter AlbinssonJärfälla OKEtapp 2
Ulf AngelsiööOK LinnéEtapp 2
Olga AxellEnebybergs IFEtapp 2
Tomas BorgSundbybergs IK
Ola BrohmanCentrum OKEtapp 1
Martin EnglundOK SödertörnEtapp 2
Patrik FondinHerrljunga SK Skid o OLEtapp 1, Etapp 2
Gösta ForsénTullinge SKEtapp 2
Bror FureskogAlfta-Ösa OKEtapp 2
Henrik HellborgCentrum OKEtapp 1, Etapp 2
Kalle HögbergOK SödertörnEtapp 1, Etapp 2
Bjarne KampegårdOK SödertörnEtapp 2
Martin KarlssonCentrum OKEtapp 1, Etapp 2
Jakob LindeborgTäby OK
Malin LindeborgTäby OKEtapp 2
Susanne LundHaninge SOKEtapp 2
Jörgen LundholmSöders-TyresöEtapp 1
Stig ThörnvikCentrum OKEtapp 2
Christer VilhelmssonStigfinnarnaEtapp 1, Etapp 2

Öppen motion 7 (123)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Jörgen AhlqvistSundbybergs IKEtapp 1
Malin AlbinssonJärfälla OKEtapp 2
Sören AnderssonVäsby OKEtapp 1, Etapp 3
Olle ArmanNyköpings OKEtapp 1
Elisabeth BengtssonTullinge SKEtapp 3
Elisabeth BengtssonTullinge SKEtapp 2
Elisabeth BengtssonTullinge SKEtapp 3
Fredrik BjernulfSundbybergs IKEtapp 3
Ellinor BjörkSkarpnäcks OLEtapp 3
Robert BomanSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Erik Brandhorst-SatzkornJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 3
Max Brandhorst-SatzkornJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 3
Björn BylundIFK EnskedeEtapp 2
Jonas CarlssonSundbybergs IKEtapp 2, Etapp 3
Jan DahlgrenGustavsbergs OKEtapp 2
Karin EgeltoftSkarpnäcks OLEtapp 1
Tomas EgeltoftSkarpnäcks OLEtapp 1
Martin EnglundOK SödertörnEtapp 3
Carl-Gunnar ForsbergSnättringe SKEtapp 2
Sanna ForsbergLånghundra IFEtapp 2
Ulf FranzénCentrum OKEtapp 1, Etapp 3
Manne FrändénJärla OrienteringEtapp 1
Monica FröjdSnättringe SKEtapp 3
Bror FureskogAlfta-Ösa OKEtapp 3
Christina GranathOK Södertörn
Mattias GrönbergBromma-Vällingby SOKEtapp 1
Micke GustafssonOK SödertörnEtapp 1
Gösta GutelandSnättringe SKEtapp 1
Leif Roland HofmeijerOK Älvsjö-ÖrbyEtapp 2
Maria HolmströmBjörkfors GOIFEtapp 3
Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IKEtapp 1
Jacob Hård Af SegerstadOK SödertörnEtapp 3
Max Hård Af SegerstadOK SödertörnEtapp 3
Jakob IvarssonHaninge SOK
Ingvar JanssonSundbybergs IKEtapp 1, Etapp 3
Karl-Erik JohnssonOK NolaskogsarnaEtapp 2
Mats JonssonBromma-Vällingby SOKEtapp 2
Amanda KarlssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 2
Ingrid KlingOckelbo OKEtapp 2
Leif KlingOckelbo OKEtapp 1
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OLEtapp 1, Etapp 3
Anette LantzOK ÖsteråkerEtapp 2
Malin LindeborgTäby OKEtapp 3
Anna LindellIFK EnskedeEtapp 2
Åke LinderothSundbybergs IKEtapp 1
Anette LinnersjöGustavsbergs OKEtapp 2
Per LjungStockholms OKEtapp 2
Bertil LjungemyrIFK Lidingö SOKEtapp 3
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OKEtapp 3
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OKEtapp 2
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OKEtapp 3
Ingegerd LusenskySigtuna OKEtapp 2
Stanley MattssonIK UvenEtapp 2
Emelie MobergNorbergs OKEtapp 3
Rolf E. NilssonTullinge SKEtapp 2
Ylva NilssonSnättringe SKEtapp 3
Moa NissarJärla OrienteringEtapp 3
Evy NordSödertälje IFEtapp 1, Etapp 3
Jonas NorellAttunda OKEtapp 1, Etapp 3
Lena NorellAttunda OKEtapp 1
Stefan NorellAttunda OKEtapp 1, Etapp 3
Anders S NybergSäterbygdens OKEtapp 1
Matilda OlssonIFK Lidingö SOK
Matilda OlssonIFK Lidingö SOKEtapp 3
Gunnar PerssonIFK EnskedeEtapp 1
Anders RahmqvistIFK Lidingö SOKEtapp 3
Daniela RennerOK Södertörn
Helene RipaHaninge SOKEtapp 2
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 3
Linda RuthströmJärla OrienteringEtapp 1
Lars SandvikOK RavinenEtapp 1, Etapp 3
Therese SjöbergIFK EnskedeEtapp 1
Tova SjöbergTäby OKEtapp 2
Lars StenbackOK KåreEtapp 2
Lena StenbergIFK UmeåEtapp 1
Marie StrandOK ÖsteråkerEtapp 1
Ingrid E StrömTäby OKEtapp 2
LarsOwe StrömTäby OKEtapp 2
Ewa SturkWaxholms OKEtapp 2
Oscar SturkWaxholms OKEtapp 2
Fredrik SundströmIFK Lidingö SOKEtapp 1
Annika SundvallJärla OrienteringEtapp 1
Eva-Lena SvanströmTäby OKEtapp 3
Jan SvärdIFK EnskedeEtapp 2
Jan SöderbergIFK Lidingö SOKEtapp 2
David SöderströmSala OK
Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Marie ThörnvikCentrum OKEtapp 3
Marie ThörnvikCentrum OKEtapp 1
Marie ThörnvikCentrum OKEtapp 3
Maria TibellLånghundra IFEtapp 2
Sten TidermanTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Katarina TynongTullinge SKEtapp 1
Johanna WachtmeisterOK Ravinen
Johanna WachtmeisterOK RavinenEtapp 3
Per WesterlundSkogsluffarnas OKEtapp 1
Inger VikströmTäby OKEtapp 2
Anders WinellTumba-Mälarhöjden OKEtapp 3
Inger ZetterströmSöders-TyresöEtapp 3
Arne ÅhmanOK KlemmingenEtapp 3
Camilla ÖhmanVallentuna-Össeby OLEtapp 1

Öppen motion 8 (173)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Etapp 3
Helena AckelmanOK Enen
Helena AckelmanOK EnenEtapp 3
Joel AhlquistSkarpnäcks OLEtapp 3
Martin AhlströmIFK EnskedeEtapp 2, Etapp 3
Peter AlbinssonJärfälla OKEtapp 1
Frida AnderssonFalkenbergs OKEtapp 3
Ulf AnderssonHaninge SOK
Anders BergBromma-Vällingby SOKEtapp 3
Calle BohmanHellas OrienteringEtapp 2
Lennart BrattgårdIFK Lidingö SOKEtapp 1, Etapp 3
Mikael ByströmJärfälla OKEtapp 3
Annika CarlbergVallentuna-Össeby OLEtapp 1
Malin CarlssonSöders-TyresöEtapp 1
Bo DavidssonSolna OKEtapp 1
Kristoffer EdshageCentrum OKEtapp 3
Jerker ElfströmÅrsunda IFEtapp 3
Carl-Gunnar ForsbergSnättringe SKEtapp 1, Etapp 3
Anders ForsgrenTäby OKEtapp 1
Hilda ForsgrenTäby OKEtapp 1
Anna FuruheimIFK Lidingö SOKEtapp 2
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOKEtapp 3
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOKEtapp 1
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOKEtapp 2
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOKEtapp 3
Jörgen GlanshedIFK EnskedeEtapp 2
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OLEtapp 2
Gösta GutelandSnättringe SKEtapp 2
Robert HaglundHaninge SOKEtapp 2, Etapp 3
Jonas HalaiCentrum OK
Jonas HalaiCentrum OKEtapp 3
Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Anders JakobssonOK SödertörnEtapp 1, Etapp 3
Annica JanssonIFK Lidingö SOKEtapp 2
Mats Jensen-UrstadIFK Lidingö SOKEtapp 3
Göran JohanssonSnättringe SKEtapp 1
Henrik JohanssonBromma-Vällingby SOKEtapp 2
Karl-Erik JohnssonOK NolaskogsarnaEtapp 3
Amanda JonassonVäsby OKEtapp 2
Henrik JonssonOK RodhenEtapp 1
Johnny JunegardTullinge SKEtapp 3
Tina JunegardTullinge SKEtapp 3
Stefan KarlssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1, Etapp 3
Carin KihlströmTäby OKEtapp 2, Etapp 3
Dan KlangSolna OKEtapp 2
Kristina KlangSolna OKEtapp 2
Leif KlingOckelbo OKEtapp 2
Kajsa KolmskogSundbybergs IKEtapp 3
Peter KolmskogSundbybergs IKEtapp 3
Johan KällbäckHammarby IF OFEtapp 3
Johan KällbäckHammarby IF OFEtapp 1
Johan KällbäckHammarby IF OFEtapp 2
Johan KällbäckHammarby IF OFEtapp 3
Anna LarssonSöders-TyresöEtapp 1
Lasse LarssonSnättringe SKEtapp 1
Linda LarssonJärfälla OKEtapp 2
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OKEtapp 3
Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 3
Patrik LeicktTullinge SKEtapp 2
Johan LindbomHellas OrienteringEtapp 1
Thomas LindeborgTäby OKEtapp 2
Erik LindénCentrum OKEtapp 2
Björn LinderGustavsbergs OKEtapp 2
Jan LindgrenOK SödertörnEtapp 1, Etapp 3
Stefan LjungdahlJärla OrienteringEtapp 3
Jukka LoukusaGustavsbergs OKEtapp 1
Anne Cecilie LövaldTäby OKEtapp 2
Fredrik LöwegrenIFK Lidingö SOKEtapp 3
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 3
Hilda MattssonJärla OrienteringEtapp 1, Etapp 3
Håkan MelinBromma-Vällingby SOKEtapp 2
Anders MellergårdSnättringe SKEtapp 2, Etapp 3
Emelie MobergNorbergs OKEtapp 1
Tomas MovinSnättringe SKEtapp 1
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOKEtapp 3
Oskar NederheimHaninge SOKEtapp 1
Oskar NederheimHaninge SOKEtapp 3
Jonas NilssonOckelbo OKEtapp 1, Etapp 3
Jonny NilssonSnättringe SKEtapp 1
Kia NordströmTäby OKEtapp 1
Roland NorellSöders-TyresöEtapp 2, Etapp 3
Stefan NorellAttunda OKEtapp 2
Anders S NybergSäterbygdens OKEtapp 2
Fredrik NylundOK SödertörnEtapp 1
Hanna NyquistCentrum OKEtapp 2
Ludvig PerssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Oliver PetersenSöders-TyresöEtapp 2
Benny PetterssonVäsby OKEtapp 1
Ronnie PetterssonHaninge SOKEtapp 1
Adam RegerStora Tuna OKEtapp 3
Linus RisplingTumba-Mälarhöjden OK
Linus RisplingTumba-Mälarhöjden OKEtapp 3
Linda RuthströmJärla Orientering
Linda RuthströmJärla OrienteringEtapp 3
Tage SandbergBromma-Vällingby SOKEtapp 2
Kerstin SandströmJärla Orientering
Malin SandströmJärla OrienteringEtapp 2
Peter SandströmJärla Orientering
Johan ScharpIFK Lidingö SOKEtapp 3
Antonio SeriniIFK Lidingö SOKEtapp 3
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOKEtapp 1, Etapp 3
Caroline SjökvistIFK EnskedeEtapp 2
Mattias SkepplingOK SödertörnEtapp 1
Anders SkogTullinge SKEtapp 2
Kicki SkogTullinge SKEtapp 2
Juliette SoulardStora Tuna OKEtapp 3
Anders StenbackBromma-Vällingby SOKEtapp 1
Lars StenbackOK KåreEtapp 3
Berndt StenbergIFK UmeåEtapp 1
Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Lennart SwahnSundbybergs IKEtapp 3
Lennart SwahnSundbybergs IKEtapp 1
Lennart SwahnSundbybergs IKEtapp 3
Eva SvanbergJärfälla OKEtapp 2
Emelie SvenssonOK TyrEtapp 2
Ola SvärdHaninge SOKEtapp 3
Sebastian SvärdHaninge SOKEtapp 3
Anders ThimHaninge SOKEtapp 1
Torgny ToressonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Börje WahlgrenSundbybergs IKEtapp 3
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OKEtapp 1
Niklas WickanderIFK EnskedeEtapp 2, Etapp 3
David WästlundSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Mats ZackrissonOK Älvsjö-ÖrbyEtapp 2, Etapp 3
Emma ZetterströmSkarpnäcks OLEtapp 2
Kalle ZetterströmSöders-TyresöEtapp 1, Etapp 3
Mikael ZetterströmEj klubbanslutenEtapp 1
Erik ÅkessonIFK Lidingö SOKEtapp 2, Etapp 3
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2

Öppen motion 9 (90)

NamnOrganisationBricknummer
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 1
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 2
Etapp 3
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Claes AnderssonTullinge SKEtapp 2, Etapp 3
Jörgen AxellEnebybergs IFEtapp 2
Anna BachmanTäby OKEtapp 1
Anders BergBromma-Vällingby SOKEtapp 1
Pontus BergströmOK ÖsteråkerEtapp 1, Etapp 3
Fredrik BjernulfSundbybergs IKEtapp 2
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1, Etapp 3
Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OFEtapp 2
Tomas BorgSundbybergs IKEtapp 2
Erik BoströmJärla OrienteringEtapp 2
Olle BoströmJärla OrienteringEtapp 2
Håkan BrandbergLånghundra IFEtapp 1, Etapp 3
Anders BrinkmanVandrarringenEtapp 2
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Björn BängtssonCentrum OKEtapp 2
Magnus CederlöfJärfälla OKEtapp 2
Magnus DalenstamIstrums SKEtapp 2
Patric De BoussardIFK EnskedeEtapp 3
Mats EdengrenNyköpings OKEtapp 1
Kristoffer EdshageCentrum OKEtapp 2
Linus EricsonSödertälje-Nykvarn OFEtapp 3
Christoffer EskilssonHaninge SOKEtapp 2
Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Sofia ForsgrenOK SkogsfalkenEtapp 2
Gösta ForsumVallentuna-Össeby OLEtapp 1
Simon FröjdSnättringe SKEtapp 3
Ove HedlundIFK EnskedeEtapp 2
My HeinrupJärla OrienteringEtapp 1
Christian HjalmarssonIFK Lidingö SOKEtapp 1
Eric HuijsersIK Vikings OKEtapp 3
Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Christer HördellSöders-TyresöEtapp 2
Anders JanssonTäby OKEtapp 1
Ellen JanssonJärla OrienteringEtapp 2
Tina JunegardTullinge SKEtapp 2
Peter KjellbergIstrums SKEtapp 2
Anders KällTumba-Mälarhöjden OKEtapp 1, Etapp 3
Kenneth LantzOK ÖsteråkerEtapp 2
Lasse LarssonSnättringe SKEtapp 2
Marielle LarssonOK SödertörnEtapp 2
Mattias LiljedahlFK BokenEtapp 1, Etapp 3
Jakob LindeborgTäby OKEtapp 2
Juha LoenbergStigfinnarnaEtapp 1
Jesper LundHaninge SOKEtapp 2, Etapp 3
Göran LängheimTullinge SKEtapp 1
Björn LöfrothEskilstuna OLEtapp 2
Jenny LönnkvistTullinge SKEtapp 1
Joakim LönnkvistTullinge SKEtapp 1, Etapp 3
Anne Cecilie LövaldTäby OKEtapp 3
Daniel MathleinTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Erik MattssonJärla OrienteringEtapp 2
Ulrika MöllerOK SkogsstjärnanEtapp 2
Jonas NilssonOckelbo OKEtapp 2
Jonny NilssonSnättringe SKEtapp 2
Mattias NylundOK SödertörnEtapp 3
Hans OlsénSundbybergs IKEtapp 2
Rikard PehrsonSnättringe SKEtapp 3
Ronnie PetterssonHaninge SOKEtapp 2
Adam RegerStora Tuna OKEtapp 2
Lisa RönnolsTäby OKEtapp 1
Björn SalomonssonSnättringe SKEtapp 1, Etapp 3
Mats SandinIK Vikings OKEtapp 2, Etapp 3
Johan SisellOK SödertörnEtapp 2
Henrik SjögrenHaninge SOKEtapp 3
Niclas SjögrenSödertälje-Nykvarn OFEtapp 3
Mattias SkepplingOK SödertörnEtapp 2
Tomas StenströmOK LinnéEtapp 3
Gunnar SvanbergJärfälla OKEtapp 2
Tom SvenssonHammarby IF OFEtapp 3
Åke SvenssonHammarby IF OFEtapp 3
Anders TarandiIFK Lidingö SOKEtapp 2
Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OKEtapp 2
Kristofer ThorslundVäsby OKEtapp 3
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OFEtapp 1
Per Ove WallénTäby OKEtapp 2
Robert WallsténLeksands OKEtapp 1, Etapp 3
Dan WesterJärla OrienteringEtapp 2

Annonser