Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, sprint, individuell, kval

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: SM, sprint, individuell, kval
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Örebro Läns Orienteringsförbund
Datum: fredag 2 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 328 anmälda deltagare.

Alfta-Ösa OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sara EskilssonAlfta-Ösa OKD21 Elit870601
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OKD21 Elit1860901
Irina NybergAlfta-Ösa OKD21 Elit8625717

Arboga OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rasmus MöllerArboga OKH20 Elit7000380

Attunda OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nicolas BarbozaAttunda OKH18 Elit403581
Oskar DanielsAttunda OKH21 Elit9901119
Oskar EngesAttunda OKH18 Elit990802
Lucas NorrmanAttunda OKH20 Elit8181888
Christopher WilestedtAttunda OKH20 Elit8100398

Avesta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tindra JernströmAvesta OKD18 Elit9709000

Bredaryds SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AuseliusBredaryds SOKH18 Elit9000516
Moa HanssonBredaryds SOKD20 Elit984091
Filip TrofastBredaryds SOKH18 Elit8221299

Degerfors OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marcus NylénDegerfors OKH18 Elit1991116

Eds SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maria ErikssonEds SKD20 Elit9200660

Eksjö SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sanna FastEksjö SOKD20 Elit980801
Simon FreylandEksjö SOKH18 Elit7100028
Linnéa GolsäterEksjö SOKD20 Elit970197
Oskar LindEksjö SOKH20 Elit8070925
Lucas SundbladEksjö SOKH20 Elit970502

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda MartinssonFalkenbergs OKD21 Elit905015

Falköpings AIK OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tindra HjortFalköpings AIK OKD18 Elit433611

Finspångs SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin JohanssonFinspångs SOKD20 Elit7970615
Per LindmanFinspångs SOKH21 Elit960200

FK Friskus-Varberg (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tim JohanssonFK Friskus-VarbergH18 Elit9000420
Elvira WildheimFK Friskus-VarbergD18 Elit640055

Forsa OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ronja HuggForsa OKD18 Elit9101869
Hanna KjellinForsa OKD18 Elit9990314

Garphyttans IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jesper MelinGarphyttans IFH21 Elit9005106
Elin SchagerströmGarphyttans IFD18 Elit9000805

Grycksbo IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ella OlssonGrycksbo IF OKD18 Elit9839280

Gävle OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik OlssonGävle OKH20 Elit980800
Mårten OlssonGävle OKH20 Elit9130898

Göteborg-Majorna OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OKH21 Elit9101546
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OKD21 Elit654488
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OKD21 Elit895014
Jonas MerzGöteborg-Majorna OKH21 Elit991021
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OKD18 Elit600425
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OKD18 Elit9816561
Lina StrandGöteborg-Majorna OKD21 Elit8231288
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OKD20 Elit919498

Haninge SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo DahlbergHaninge SOKH20 Elit2057299
Felix PerssonHaninge SOKH18 Elit7090061
Joakim SkärlénHaninge SOKH20 Elit1399752
Martin SkärlénHaninge SOKH18 Elit9200680

Hestra IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba HjertbergHestra IFD18 Elit9000920
Emil KarlssonHestra IFH18 Elit9909241
Elsa LindeblomHestra IFD18 Elit9417797

Hässleholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig HallabroHässleholms OKH18 Elit8629809

IF Hagen (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel BogrenIF HagenH18 Elit9000224
Marcus CarlssonIF HagenH18 Elit9000818
Olle HedmanIF HagenH18 Elit9993770
Carl HolmbergIF HagenH18 Elit9991212
Filip KarlssonIF HagenH20 Elit8070397
Emma KindbomIF HagenD20 Elit25796
Jesper LindströmIF HagenH20 Elit9970930
Axel OlssonIF HagenH18 Elit9091337
Oscar StombergIF HagenH18 Elit8190413

IF Thor (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik HannrupIF ThorH18 Elit9990214
Matviy KhotyaintsevIF ThorH18 Elit7300407
Jesper NyströmIF ThorH18 Elit9730480
Lina SvärdIF ThorD18 Elit9500885

IFK Göteborg Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Max Peter BejmerIFK Göteborg OrienteringH21 Elit8350032

IFK Lidingö SOK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna BachmanIFK Lidingö SOKD21 Elit8130590
Emma BjessmoIFK Lidingö SOKD21 Elit8095062
Matleena BoströmIFK Lidingö SOKD21 Elit8622094
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKH21 Elit8622093
Alice HugossonIFK Lidingö SOKD21 Elit8000094
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKD21 Elit8270427
Timo MähönenIFK Lidingö SOKH21 Elit8638361
Barbora PijákováIFK Lidingö SOKD21 Elit9999009
Julia RajanIFK Lidingö SOKD18 Elit9000510
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOKH21 Elit8491029
Susanna TervoIFK Lidingö SOKD21 Elit8170185

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emelie BrudinIFK Mora OKD18 Elit9000513

IK Hakarpspojkarna (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice AxelssonIK HakarpspojkarnaD20 Elit800927
Emil BjörnlingerIK HakarpspojkarnaH18 Elit1991121
Elna ForsbergIK HakarpspojkarnaD21 Elit919396
Lukas GranstedtIK HakarpspojkarnaH18 Elit719000
Sara GranstedtIK HakarpspojkarnaD18 Elit9000718
Andreas GustafssonIK HakarpspojkarnaH18 Elit990123
Gabriella GustafssonIK HakarpspojkarnaD20 Elit970703
Jakob IngströmIK HakarpspojkarnaH18 Elit801110
Arvid NordIK HakarpspojkarnaH20 Elit970517
Tova OlssonIK HakarpspojkarnaD20 Elit9633321
Ella PalmIK HakarpspojkarnaD18 Elit600227
Alice Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaD18 Elit992121

IK Uven (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattis HallbergIK UvenH20 Elit451915

Järfälla OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Noel WaldenfjordJärfälla OKH18 Elit652000
Rebecca WaldenfjordJärfälla OKD20 Elit9981017

Järla Orientering (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik BerzellJärla OrienteringH21 Elit9950503
Anna Dahlgren-RosénJärla OrienteringD20 Elit970216
Espen Hadmark HultgreenJärla OrienteringH21 Elit981928
Josefin Hadmark HultgreenJärla OrienteringD21 Elit870928
Andreas HallJärla OrienteringH21 Elit7207446
Karolin OhlssonJärla OrienteringD21 Elit8290891
Jens RönnolsJärla OrienteringH21 Elit950895
Ludvig SandahlJärla OrienteringH20 Elit7970826

Jönköpings OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid ClaessonJönköpings OKH20 Elit9812281
Victor HanssonJönköpings OKH18 Elit700524

Karlskrona SOK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel HalvarssonKarlskrona SOKH18 Elit1992212
Oscar JohanssonKarlskrona SOKH18 Elit9990331
Lukas KatvalaKarlskrona SOKH18 Elit9000724
Emil PetterssonKarlskrona SOKH18 Elit990824
Moa PetterssonKarlskrona SOKD21 Elit961220
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOKD18 Elit808182
Erik WinbladhKarlskrona SOKH18 Elit7991118

KFUM Örebro OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OKH18 Elit9991228
Erik LindgrenKFUM Örebro OKH21 Elit940226

Kils OK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig ErikssonKils OKH21 Elit930703
Linn LugneKils OKD18 Elit1000823
Ella NordströmKils OKD18 Elit9000304
Lukas OlmKils OKH18 Elit874122
David RisbergKils OKH20 Elit8080506
Olof SkoglundKils OKH18 Elit1991105
Sanna SkoogKils OKD21 Elit951919
Viktor SkoogKils OKH20 Elit981210
Andreas UllerKils OKH20 Elit8270298
Jonathan UllerKils OKH18 Elit8000602

Leksands OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viktor BergLeksands OKH18 Elit9917553
Adelina FunkeLeksands OKD18 Elit661616
Sara JunevikLeksands OKD18 Elit9000214
Maja MörthLeksands OKD18 Elit9101538

Linköpings OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rasmus ElmelidLinköpings OKH21 Elit9007063
Gunnar EngströmLinköpings OKH18 Elit770212
Fredrik JohanssonLinköpings OKH21 Elit890831
Therese KlintbergLinköpings OKD21 Elit900309
Jonas LundgrenLinköpings OKH21 Elit930608
Erik MartinssonLinköpings OKH21 Elit8308205
Alva OlssonLinköpings OKD21 Elit7201123

Långhundra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton ForsbergLånghundra IFH20 Elit931302

Malungs OK Skogsmårdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas LandqvistMalungs OK SkogsmårdarnaH21 Elit9746785

Markbygdens OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix AxelssonMarkbygdens OKH18 Elit8060199
Klara AxelssonMarkbygdens OKD18 Elit8141114

Mullsjö SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
William LundstedtMullsjö SOKH18 Elit8009097
Erik NeroMullsjö SOKH21 Elit9061155
Stina NeroMullsjö SOKD21 Elit260864

Nyköpings OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl CarlssonNyköpings OKH18 Elit8090323
Ludvig EkNyköpings OKH18 Elit9991313
William NilssonNyköpings OKH18 Elit9000210

OK Bävern (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oliwer LundbergOK BävernH20 Elit8012210
Rasmus LundbergOK BävernH20 Elit9988175

OK Denseln (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mathias HallménOK DenselnH21 Elit9960966
Emil KaleredOK DenselnH21 Elit880829
Olle KaleredOK DenselnH21 Elit8000303
Albert MollénOK DenselnH21 Elit722058
August MollénOK DenselnH18 Elit990826

OK Djerf (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida JohanssonOK DjerfD18 Elit600218

OK Enen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias OlofssonOK EnenH21 Elit9133379
Malva SteenOK EnenD18 Elit9000523

OK Gynge (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin WihlborgOK GyngeD18 Elit9904200

OK Hällen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linnéa GustafssonOK HällenD18 Elit7000704
Simon LarssonOK HällenH20 Elit981204

OK Kolmården (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa BerggrenOK KolmårdenD18 Elit9991223
Tom CampbellOK KolmårdenH20 Elit8070309
Ville JohanssonOK KolmårdenH20 Elit970504

OK Kåre (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
André AnderssonOK KåreH20 Elit970218
Matilda AnderssonOK KåreD21 Elit870504
Jenny ErikssonOK KåreD21 Elit613555
Ronja JungåkerOK KåreD18 Elit991212
Martin MörsellOK KåreH20 Elit9980419
Viktor WallinOK KåreH18 Elit9950403
Isac Von KrusenstiernaOK KåreH20 Elit7980114
Vilma V Von KrusenstiernaOK KåreD18 Elit9990922

OK Linné (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rassmus AnderssonOK LinnéH21 Elit7204057
Annika BjörkOK LinnéD21 Elit760301
Olle GrywenzOK LinnéH18 Elit9101542
Kate MorrisonOK LinnéD21 Elit1207323
Olle NilssonOK LinnéH20 Elit977715
Rebecka OlssonOK LinnéD21 Elit812238
Sandro SchmidOK LinnéH18 Elit8001610
Oskar SjöbergOK LinnéH21 Elit901220
Johanna ÖbergOK LinnéD21 Elit960827

OK Milan (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carolina ErikssonOK MilanD18 Elit2058768
Josefin ErlandssonOK MilanD20 Elit7970101
Jakob FranssonOK MilanH20 Elit9707100
Saga SanderOK MilanD20 Elit9802150

OK Måsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix Lindell ÖhmanOK MåsenH18 Elit9990505

OK Nolaskogsarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon DahlbergOK NolaskogsarnaH18 Elit9903265

OK Orion (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik AnderssonOK OrionH21 Elit9950120
Ola AnderssonOK OrionH20 Elit8060797
Linnea DagsbergOK OrionD18 Elit2088902
Nils Hammaräng GripOK OrionH20 Elit9101917
Tilda JohanssonOK OrionD21 Elit9960409
Andreas JonssonOK OrionH18 Elit8050899
Ellen KallerbäckOK OrionD18 Elit535455
Ellen WahlbomOK OrionD18 Elit632800
Nadiya VolynskaOK OrionD21 Elit895412

OK Pan-Kristianstad (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin CarlssonOK Pan-KristianstadD21 Elit962608
Elise JosefssonOK Pan-KristianstadD18 Elit9912211
Sofie JosefssonOK Pan-KristianstadD18 Elit9912212
Nicole LjungdahlOK Pan-KristianstadD21 Elit940314
Oscar ModigOK Pan-KristianstadH18 Elit8000417
Olivia NilssonOK Pan-KristianstadD20 Elit9980503
Rasmus SvantessonOK Pan-KristianstadH21 Elit9510053
Simon WikströmOK Pan-KristianstadH20 Elit1997523
Gernot YmsénOK Pan-KristianstadH21 Elit8180883

OK Ravinen (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tone AlbrektssonOK RavinenD20 Elit9981209
Albin AnderssonOK RavinenH20 Elit615141
Gustav BergmanOK RavinenH21 Elit909192
Helena BergmanOK RavinenD21 Elit850828
Kalle BergmanOK RavinenH21 Elit888121
Love BerzellOK RavinenH21 Elit920601
Axel GranqvistOK RavinenH18 Elit990918
Emil GranqvistOK RavinenH21 Elit951001
Erik HerneOK RavinenH18 Elit9905131
Hanna HänströmOK RavinenD20 Elit9809051
Amanda KarlssonOK RavinenD18 Elit553566
Josefine KlintbergOK RavinenD21 Elit940130
Hanna KorhonenOK RavinenD21 Elit9606096
Jacob LindstamOK RavinenH21 Elit988778
Ebba PegestamOK RavinenD21 Elit9612160
Hannes SvahnOK RavinenH18 Elit9990108
Simon TörnqvistOK RavinenH18 Elit555510

OK Rodhen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil GrehnOK RodhenH18 Elit9990829

OK Roxen (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas AnderssonOK RoxenH18 Elit9991021
Fanny AsketunOK RoxenD21 Elit962512
Hugo DalhammerOK RoxenH18 Elit9680535
Albin LillieströmOK RoxenH20 Elit970116
Pontus LindblomOK RoxenH20 Elit980228
Emma PetterssonOK RoxenD20 Elit9980908
Adam TellsénOK RoxenH20 Elit777368
Emil TellsénOK RoxenH21 Elit960400

OK Skogsstjärnan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna MårtenssonOK SkogsstjärnanD18 Elit9904299

OK Skärmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia JohanssonOK SkärmenD18 Elit9000811

OK Södertörn (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linus BacklundOK SödertörnH20 Elit9981111
Louise BeechOK SödertörnD21 Elit910206
Georg EklöwOK SödertörnH18 Elit8240599
Hanna LagerbergOK SödertörnD18 Elit500531
Hugo LindbärgOK SödertörnH18 Elit1990820
Filip MöllerOK SödertörnH18 Elit951951
Catherine TaylorOK SödertörnD21 Elit8908110

OK Tisaren (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar AndrénOK TisarenH21 Elit941227
Daniel AttåsOK TisarenH21 Elit871215
Ellinor ErikssonOK TisarenD21 Elit7950523
Erik FernlundOK TisarenH21 Elit910727
Lilian ForsgrenOK TisarenD21 Elit9900202
Johanna HenrikssonOK TisarenD20 Elit9702100
Filip JacobssonOK TisarenH20 Elit8070706
Jonathan KarlssonOK TisarenH21 Elit8199509
Rebecka NylinOK TisarenD21 Elit890403
Lovisa PerssonOK TisarenD21 Elit822119
Johanna SärnbrinkOK TisarenD18 Elit9101410
Ellinor TjernlundOK TisarenD21 Elit909424
Josefin TjernlundOK TisarenD21 Elit970312

OK Tranan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton NilssonOK TrananH21 Elit9950130

OK Tylöskog (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per KarlssonOK TylöskogH20 Elit980300

OK Tyr (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar NymanOK TyrH18 Elit8000924
Linda TakeOK TyrD21 Elit730914

OK Älgen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik ErikssonOK ÄlgenH18 Elit747272

OK Österåker (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias AnderssonOK ÖsteråkerH21 Elit8040993
Malin DahlbäckOK ÖsteråkerD18 Elit990529
Fredrik StenbeckOK ÖsteråkerH18 Elit614250
Oskar VahlbergOK ÖsteråkerH18 Elit2057255

Rehns BK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erica EdmanRehns BKD20 Elit9702201
Walter LagerhällRehns BKH18 Elit9200692
Jesper LysellRehns BKH21 Elit449844
Kristin OlovssonRehns BKD21 Elit950604

Ronneby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik JohannessonRonneby OKH20 Elit9980705

Rånäs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
John LarssonRånäs OKH18 Elit9990423

Sala OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin NorrbomSala OKH21 Elit9961223

Skåneslättens OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLH20 Elit971031
Ebba JensenSkåneslättens OLD18 Elit1444619
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OLD18 Elit7990627

Snättringe SK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida HectorSnättringe SKD18 Elit7000614
Simon HectorSnättringe SKH20 Elit8120797
Vilma KarlssonSnättringe SKD18 Elit990417

SOK Viljan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Benjamin SturekSOK ViljanH18 Elit9999092

Stora Tuna OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OKD21 Elit1406185
Sofia ErikssonStora Tuna OKD18 Elit1990416
Astrid NorgrenStora Tuna OKD18 Elit7001216
Anton SjökvistStora Tuna OKH21 Elit910924
Henning SjökvistStora Tuna OKH20 Elit980127
Emil SvenskStora Tuna OKH21 Elit9783675
Jesper SvenskStora Tuna OKH20 Elit980628
Joakim SvenskStora Tuna OKH21 Elit527019

Storviks IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IFD20 Elit8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IFD20 Elit8005300

Sundbybergs IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristoffer TengrothSundbybergs IKH18 Elit8000330

Sundsvalls OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders AxlingSundsvalls OKH21 Elit820513
Gustav FrænellSundsvalls OKH18 Elit997275
Hanna HugossonSundsvalls OKD20 Elit940855
Jonna JungåkerSundsvalls OKD20 Elit980414
Stina NordinSundsvalls OKD20 Elit780000
Jenny WegebroSundsvalls OKD18 Elit990227
Frida VikströmSundsvalls OKD18 Elit8444000

Surahammars SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
John GunnarssonSurahammars SOKH20 Elit7971204

Svaide Roma SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig WaktelSvaide Roma SOKH18 Elit9912281

Sävedalens AIK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anastasia DzianisavaSävedalens AIKD21 Elit8000991
Maria MagnussonSävedalens AIKD21 Elit809092
Heino OllinSävedalens AIKH21 Elit551116

Södertälje-Nykvarn OF (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit9920503
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit8009501
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit9105041
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OFD21 Elit618941
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit8000122
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit8091108
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OFH21 Elit910730
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OFD18 Elit972000

Tibro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rickard DjerfTibro OKH20 Elit980412

Tolered-Utby Ol-klubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH18 Elit7750778

Trollhättans SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOKH20 Elit9806190
Ida KristianssonTrollhättans SOKD18 Elit990304
Eskil TryggöTrollhättans SOKH18 Elit9990321

Tullinge SK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin AnderssonTullinge SKH18 Elit990426
Emil AnderssonTullinge SKH21 Elit8040495
Amanda BerggrenTullinge SKD20 Elit229623
Oskar ForsbergTullinge SKH18 Elit9905080
Simon ImarkTullinge SKH20 Elit801121
Victor ImarkTullinge SKH20 Elit801122
Frida JunegardTullinge SKD20 Elit877877
Ella SjöbergTullinge SKD18 Elit9001018

Uddevalla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Moa GustafssonUddevalla OKD21 Elit9200663

Vimmerby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Moa ErlandssonVimmerby OKD18 Elit9990311

Vänersborgs SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Wilma JanssonVänersborgs SKD20 Elit7981118

Västerbergslagens OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda ErikssonVästerbergslagens OLD20 Elit970727

Västerås SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sandra NäslundVästerås SOKD20 Elit970307
Sixten TörnqvistVästerås SOKH18 Elit9000522

Växjö OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isac EricssonVäxjö OKH18 Elit9000707
Louise LundgrenVäxjö OKD21 Elit8483848
Lukas LundgrenVäxjö OKH20 Elit8383407

Åmåls OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erika Källvik LeufvénÅmåls OKD18 Elit9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OKD18 Elit9004388

Årsunda IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma BengtssonÅrsunda IFD20 Elit971144

Ärla IF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pontus BierfeldtÄrla IFH18 Elit511515
Simon HedlundÄrla IFH21 Elit7529082
Johan RydingÄrla IFH20 Elit971217
Viktor SilvemarkÄrla IFH21 Elit890112

Annonser