Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll)

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll)
Arrangörsorganisation: Almby IK
Datum: fredag 2 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 194 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Petra EklundLunds OK889650
Elin FjellströmKFUM Örebro OK967821
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Linda NeroMullsjö SOK9005000
Krystal NeumannJärla Orientering7999111
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro870221

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klas LarssonOK Milan888702

D17-20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda NylénDegerfors OK1991026
Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running8012498

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BierfeldtÄrla IF702123
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Lisa HallménOK Tisaren9010519
Amanda KarmetunOK Njudung7021126

H16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ErlandssonVimmerby OK9010928
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Johannes GreenAlmby IK1222441
Karl GrywenzOK Linné9101541
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Nils KylbornAlmby IK9011229
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
David MårtenssonGarphyttans IF1470508
Gustav PermanOK Tyr8010615
Karl PetersénOK Njudung7020210
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Valter PetterssonOK Tisaren1020817
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Melvin SpalinOK Milan2058767

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Julia BergKFUM Örebro OK451124
Sofie BodinAlmby IK9031009
Edith FållstenHagaby GoIF Örebro2058845
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Sofia GreenAlmby IK1222442
Erika HolmbergOK Tylöskog231394
Elin Sundvall KrügerGarphyttans IF8150203
Karin LindgrenKFUM Örebro OK344113
Anna NilssonGarphyttans IF417695
Lova PermanOK Tyr8030424
Sanna SanderOK Milan888704
Ellen TollOK Njudung9619427
My VelanderSurahammars SOK446087

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AskrothKFUM Örebro OK7030114
Anton ErikssonOK Milan2058769
Henrik FranzénAlmby IK9031215
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Albert GustafssonKFUM Örebro OK448314
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Anton GöthbergAlmby IK2800763
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Jonatan KraftAlmby IK9030124
Anton KruseKFUM Örebro OK9609281
Karl KylbornAlmby IK9040305
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Oliver PetterssonOK Milan2058770
Vilmer SpalinOK Milan2058766
Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro931495
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Emelie DjerfGarphyttans IF417698
Love EklundOK Tylöskog208014
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635
Klara WellanderAlmby IK9060322
Judit WennblomHagaby GoIF Örebro960522

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AskrothKFUM Örebro OK7050815
Måns BergqvistGarphyttans IF449669
Rasmus DoeringGarphyttans IF450677
Axel GräfningsGrycksbo IF OK229964
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK500903
Daniel KraftAlmby IK9051027
Axel KylbornAlmby IK9060925
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Axel NilssonGarphyttans IF228028
Olle PetersénOK Njudung9050517
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DoeringGarphyttans IF2067111
Cecilia ErikssonOK Milan302608
Agnes ErlandssonVimmerby OK9070921
Astrid KraftAlmby IK2048684
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Lisa MalmKFUM Örebro OK428914
Emma SeguraKFUM Örebro OK446031
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AnderssonAlmby IK449557
Oliver ArnessonLindebygdens OK435837
Max GustafssonKFUM Örebro OK343242
Olle HaglundGarphyttans IF16115
Axel ThybeckLindebygdens OK352078

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Sofia HjortFalköpings AIK OK428925
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Björn BergqvistGarphyttans IF730314
Kalle BjörkmanIFK Mora OK1387907
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Erik GrothKFUM Örebro OK7410180
Dennis GustafssonOK Njudung449216
Henrik GustafssonKFUM Örebro OK2063718
Mats GustafssonKFUM Örebro OK510116
Anders HaglundOK Milan9740212
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Fredrik MalmKFUM Örebro OK264954

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Anna GustafssonKFUM Örebro OK700910
Christina HallinOK Milan9690227
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Anna NordströmKils OK711022
Ulrika SanderOK Milan42887

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per ErlandssonVimmerby OK9700702
Leif KrügerGarphyttans IF8210868
Anders LöwgrenOK Milan9690513
Patrik NylénDegerfors OK1690320
Jonas SpalinOK Milan27359
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin FreylandSOK Aneby7661106
Ann GranqvistOK Ravinen41832

H50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Anders ErikssonOK Milan263587
Per GrywenzOK Linné660606
Lars HallabroHässleholms OK8063010
Robert HallbergIK Uven451919
Ola JernströmAvesta OK8118118
Håkan OlofssonÄrla IF9670604
Anders L OlssonGävle OK661229
Niklas SanderOK Milan245975
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Stefan TörnqvistVästerås SOK439912

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mona BierfeldtÄrla IF9611103
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Olof BäckOK Djerf9581002
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Håkan DahlbäckOK Österåker610424
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Martin WidmerOLG Suhr8181818

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF2060726
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Kurt NensénOK Måsen449852

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell ErikssonOK Djerf1501011
Per Erik FogelVästerås SOK9000241
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Leif HasselströmMotala AIF OL29503
Evert JohanssonOK Tisaren17332
Leo JohanssonVandrarringen439898
Christer NälemarkOK Djerf36795
Sven-Olov WiklundArboga OK259235

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK16118

H70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK209633
Rune VikmanVästerås SOK39965

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Samuel ErikssonOK Letstigen17012
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840
Kurt ZanderVästerås SOK751005

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid ArnessonLindebygdens OK340694
Jonna DoeringGarphyttans IF2067151
Tyra GerdevågHagaby GoIF Örebro18477
Rasmus KruseKFUM Örebro OK7933820
Ted NilssonKFUM Örebro OK2072746
Elliot RunestavAlmby IK1110208
Oliver RunestavAlmby IK1120809

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BurellOK Enen441958
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro2115403
Mia HallabroHässleholms OK253753
Eva KorkeakoskiOK Milan306595
Oliwer MolinDegerfors OK450037
Patrik MolinDegerfors OK450019
Helmina PallhedGarphyttans IF444598

Öppen motion 10 (SM-D21) (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Johanna NordströmKFUM Örebro OK449540

Öppen motion 11 (SM-H21) (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johan CelanderKöping-Kolsva OK7890325
Thomas EkKöping-Kolsva OK747500
Erik HögkvistOK Tyr260630
Ola PermanOK Tyr689305
Robin SvennbergDegerfors OK8397244

Annonser