Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart
Arrangörsorganisation: Årsunda IF
Datum: söndag 11 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 137 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Stina BacklundOckelbo OK8303180
Linn BylarsForsa OK900531
Laura Csúcs-FenyvesiIFK Mora OK888346
Kajsa EngströmOK Kåre8190595
Malin EngströmOK Kåre930206
Elin FjellströmGarphyttans IF9630827
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna362087
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Erica OlssonIFK Mora OK8000517
Frida SandbergSäterbygdens OK797393

H21 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Filip BergströmKvarnsvedens GOIF OK8070396
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Klaus CsúcsIFK Mora OK1301755
Jonny EngelOK Ravinen710304
Erik FrostIFK Mora OK920411
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Ola JäderbergLeksands OK1399767
Robin LarssonFK Göingarna9950115
Andreas MathisenVästerås SOK751224
Oskar MolarinOK Rodhen9810216
Linus MoodIFK Mora OK8081337
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK790703
Peter RosénAlfta-Ösa OK7587093
Oskar SandbergSäterbygdens OK960960
Erik SisellGävle OK781087
Daniel SteenHaninge SOK770126
Tobias SteenHaninge SOK501857
Niklas StrömKvarnsvedens GOIF OK47215
Patrik SvedbergGävle OK9760203
Sebastian SvärdHaninge SOK9941337
Erik ThuressonOK Pan-Kristianstad38363

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva JonssonLånghundra IF7010223

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Isak BerggrenGävle OK442126
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Felix SilverGävle OK1577026

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mathilda KarlssonValbo AIF2066511

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219

D40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Johanna AlmlundHaninge SOK671004
Anna BerggrenGävle OK442137
Johanna EdbäckOK Kåre2106195
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Maria NorinGävle OK30577
Helene RipaHaninge SOK9710822
Ulrika SilverGävle OK1700615

H40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Ulf AnderssonHaninge SOK9690411
Anders AtterbrandOK Kåre343421
Anders EkingeOK Motala1691103
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF2062046
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Ola ErikssonKvarnsvedens GOIF OK450715
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna720712
Magnus GadeforsVäsby OK408573
Ove JanssonHaninge SOK9690220
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Henrik JonssonIFK Mora OK691008
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK711270
Ronnie PetterssonHaninge SOK9700808
Mikael SilverGävle OK1680718
Janne SkarnerLeksands OK217634
Stefan StridValbo AIF444771

D50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BergströmTäby OK404011
Marianne BjörklundBjursås OK263388
Annika BjörkrothStockholm Multisport Klubb9909090
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Annika EngströmOK Kåre950519
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202
Weronica MorellOK Kåre264699
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Susanne WelénKöping-Kolsva OK258676

H50 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BergströmKvarnsvedens GOIF OK354853
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF590123
Ulf ErikssonStora Tuna OK8090258
Steven HaleOK Kåre260618
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF631201
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Jonas HolmgrenOK Hammaren8000128
Stefan JohanssonTrosabygdens OK2085396
Stefan JohanssonOK Kåre9671023
Lars KarlssonValbo AIF651105
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK7620819
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Mikael KullinOK Tyr207513
Anders LarssonOK Hammaren452728
Per LeidevallDomnarvets GOIF7630420
Benny LindgrenFinspångs SOK7660218
Håkan LångLänna IF600627
Christer MorellOK Kåre640913
Christer NorinJärfälla OK2048696
Dan NorinGävle OK888882
Ove NäslundOK Roslagen8070409
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Thomas PetterssonDomnarvets GOIF2062010
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK2060864
Anders SundellStockholm Multisport Klubb2048645
Patrik TidermanSöders-Tyresö209562

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ing-Marie AndrénKvarnsvedens GOIF OK7531116
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK343824

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF28470
Esbjörn AndrénKvarnsvedens GOIF OK7500113
Anders AsplundJärla Orientering8195512
Åke GustafssonBergnäsets AIK7549096
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Torbjörn LarssonStora Tuna OK355506
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Hans OlevikEdsbyns OK1470582
Lars PonténIF Thor500566
Lars SahlbergLeksands OK2048644
Bertil TallkvistSkene Sim o IS520626
Anders ThomassonUlricehamns OK9511013
Göran WelénKöping-Kolsva OK258647
Per WimanTäby OK12133

H70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Olof BorgOckelbo OK603211
Kjell ErikssonInsjöns IF OK8460523
Ronny HedlundOK Södertörn9430302

H17-20 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AlfredssonOK Tyr8009706
Emil AnderssonHaninge SOK9990322
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Rikard BergströmKvarnsvedens GOIF OK8000820
Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF OK8237799
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Joakim SkärlénHaninge SOK1399752
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Felix TidermanSöders-Tyresö8438683

D17-20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy AlbinssonIFK Mora OK990121
Elin HållHJS-Vansbro OK507507
Elvira SilverGävle OK1274900

Annonser