Anmälda deltagare till SM, medel, kval

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel, kval
Arrangörsorganisationer: OK Tisaren / Örebro Läns OF
Datum: fredag 22 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 782 anmälda deltagare.

D21 (137)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AdolfssonOK Kåre950810
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Matilda AnderssonOK Kåre870504
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Fanny AsketunOK Roxen962512
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Hanna BarkegrenOK Kåre961005
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Helena BergmanOK Ravinen850828
Emma BergströmVittjärvs IK9005269
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Annika BjörkOK Linné760301
Maria BjörklundLeksands OK9920614
Erika BlixtOK Hammaren9509216
Matleena BoströmIFK Lidingö SOK8622094
Cecilia BrattOK Orion993541
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Lisa CarlssonOK Linné9861028
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK890426
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Julia DavidssonÄrla IF902785
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Johanna EngströmOK Hällen801216
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK654488
Ellinor ErikssonOK Tisaren7950523
Jenny ErikssonOK Kåre613555
Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK911006
Elin FjellströmKFUM Örebro OK967821
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK942704
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Linnea GustafssonUddevalla OK9930406
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Sara HagströmIFK Göteborg8626891
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Kajsa HammarströmLinköpings OK920402
Amanda HanssonBredaryds SOK940923
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Rebecka HeinrupTullinge SK7504274
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Rebecka HoppeIF Thor7960226
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK9950303
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Elin HögstrandIFK Göteborg940616
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Sara JohanssonDomnarvets GOIF9811007
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Inga KazlauskaitéOK Roslagen771130
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Therese KlintbergLinköpings OK900309
Signe KlintingJärla Orientering504532
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK895014
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK1333347
Malin Leijon LindOK Kolmården890423
Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF940310
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK940407
Johanna LindbergDomnarvets GOIF9851215
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Ida LindkvistLeksands OK2057227
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Ulrika LindstamOK Linné1900701
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Johanna LönnkvistTullinge SK909400
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Helena MarkstedtOK Södertörn930323
Louise MarkstedtOK Södertörn910206
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg8029200
Jessica NilssonOK Milan951404
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Stina NilssonUmeå OK810018
Kirsi NurmiIFK Göteborg9982611
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Anna NärhiIFK Göteborg9012206
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonRehns BK950604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Magdalena OlssonStora Tuna OK714111
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Olha PanchenkoIFK Mora OK8044179
Ebba PegestamOK Ravinen9612160
Erica PetterssonIFK Göteborg9505100
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Sanna SkoogKils OK951919
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Carolin SvenssonHaninge SOK9815090
Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna930129
Josefine SvenssonIFK Göteborg870618
Moa SvenssonNässjö OK950530
Gunilla SvärdIF Thor700326
Linda TakeOK Tyr730914
Susanna TervoIFK Lidingö SOK8170185
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK1987530
Amélie WallenhammarHagaby GoIF Örebro13881
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117
Maria WesterÄrla IF901130
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK941217
Malin WidénUddevalla OK8332211
Ida WillénFalköpings AIK OK433239
Fredrika VångellLinköpings OK789123
Johanna ÖbergOK Linné960827

H21 (213)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Martin AhlbergerHestra IF547975
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Niklas AldénOK Linné9972932
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Christoffer AndersénVästerås SOK911338
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Emil AnderssonÄrla IF501778
Erik AnderssonOK Orion9950120
Henrik AnderssonBredaryds SOK1401343
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Jon AnderssonIFK Umeå12359
Jonas AnderssonStora Tuna OK870701
Mikael AnderssonOK Kolmården880726
Mikael AnderssonStora Tuna OK910326
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Viktor AntonssonEksjö SOK911200
Daniel AttåsOK Tisaren871215
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Algirdas BartkeviciusOK Denseln7003277
Josh BeechOK Södertörn659659
Max Peter BejmerIFK Göteborg8350032
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Albin BergkvistOK Kåre964021
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888121
Victor BergstrandLinköpings OK7205417
Love BerzellOK Ravinen920601
Liutauras BileviciusOK Roslagen750120
Magnus BjörkOK Rodhen9102619
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Olle BoströmJärla Orientering9011190
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF245170
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Per CarlborgLinköpings OK840808
Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Erik ClassonOK Orinto1420202
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Fredrik EdénIFK Göteborg921234
Benjamin EdlundHestra IF881017
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Henrik EklundVäxjö OK961313
Per EklöfOK Milan9102012
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Karl EngesAttunda OK960816
Jonas EngströmOK Hällen830312
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Ludvig ErikssonKils OK930703
Olof ErikssonOK Linné9403944
Petter ErikssonÄrla IF880826
Victor FlingmarkUddevalla OK940092
Henrik FröjdRehns BK1989314
Magnus GlänneforsTullinge SK895429
Filip GrahnHestra IF960312
Emil GranqvistOK Ravinen888122
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Anton GumaeliusWaxholms OK8000622
Andreas HallJärla Orientering7207446
Mathias HallménOK Denseln9960966
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna831900
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Anders HedmanIFK Lidingö SOK7801217
Assar HellströmOK Ravinen941128
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering981928
Anders HåkanssonOK Kåre850107
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Johan HögstrandIFK Göteborg9020311
Fredrik IngelssonRehns BK920302
Joakim IngelssonOK Hammaren1090812
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Filip IvarssonOK Hammaren962807
Torbjörn JacobssonOK Rodhen920619
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Anders JanssonTäby OK812403
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Martin JanssonOK Rodhen924412
Anton JohanssonOK Orion9940425
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK8095714
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna781207
Robert JohanssonTäby OK791302
Henrik JonssonÄrla IF871992
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredOK Denseln8000303
Robbin KantarpÄrla IF830211
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Gernot KerschbaumerOK Pan-Kristianstad8180883
August KollbergEksjö SOK9960511
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Linus LandergrenHestra IF960096
Markus LangStora Tuna OK9830918
Jefta LangerakJärfälla OK904252
Linus LarssonOK Kåre8156243
Markus LarssonHestra IF953319
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro504211
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Erik LindOK Linné1860625
Patrik LindÄrla IF870829
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Johan LindahlTäby OK840723
Jonas LindahlOK Milan888707
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Per LindmanFinspångs SOK960200
Jacob LindstamOK Ravinen988778
David LingforsOK Linné644644
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Jonas LundgrenLinköpings OK930608
Simon LundinFinspångs SOK940902
Oskar LundqvistOK Orion950920
Jerker LysellRehns BK9890427
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Oskar MalmbergIFK Umeå830524
Erik MartinssonLinköpings OK8308205
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad870208
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Mattias MårtsStora Tuna OK780622
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna780104
Josef NordlundOK Linné841100
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK551116
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Daniel OlssonUddevalla OK7001337
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Hans PerssonIFK Umeå811098
John PerssonIFK Göteborg741615
Philip PerssonOK Orion8484111
Lukas PetersonIFK Umeå501028
Pontus PeterssonOK Orion920215
Erik PetterssonOK Denseln901001
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Jonas PilbladIFK Göteborg770831
William PommerStora Tuna OK950214
Linus RappIFK Mora OK560219
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
Tomas ReibringNyköpings OK8000021
Albin RidefeltOK Linné9111230
Daniel RoosAttunda OK950219
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna8644876
Johan RunessonOK Vivill9901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Roman RyapolovIFK Mora OK7777123
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Olof SandgrenOK Orion980202
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK8491029
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Albin SjöhedGävle OK930893
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Joel SjölanderIFK Umeå8050322
Erik SkärbergVänersborgs SK940306
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Charlie StoltRehns BK9930525
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Joar SvartholmBergnäsets AIK1930623
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad1420199
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Albin ThunbergOK Alehof7920429
Christian TingströmGöteborg-Majorna OK912501
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Jan TroengOK Linné810425
Johan TörnrothHestra IF891026
Filip WadstenOK Landehof961130
Jakob WahlGöteborg-Majorna OK951227
Karl WalheimÄrla IF907719
Sixten WalheimOK Rodhen722195
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken942310
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Göran WinbladRehns BK911313
Axel WrådheAttunda OK895427
Arvid VågIFK Göteborg950331
Oscar VångellÄrla IF8090301
Jens WängdahlNyköpings OK626746
Rudolfs ZernisÄrla IF503714
Emil ÅbergOK Kåre961029
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512
Lars ÅkermanMalungs OK Skogsmårdarna711215
Emil ØbroOK Orion864008
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

D20 (61)

NamnOrganisationBricknummer
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Elsa AnderssonBredaryds SOK980729
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Amanda BerggrenTullinge SK229623
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Ronja BjörklundOK Kåre704969
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Line CederbergOK Pan-Kristianstad971212
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Emma DjerfLerums SOK988919
Erica EdmanRehns BK9702201
Erica ErikssonHjärnarps OL9703060
Maria ErikssonEds SK9200660
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Stina ErikssonJönköpings OK330970
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Lova EvebornOK Roxen980823
Sanna FastEksjö SOK980801
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Elin FältmanLeksands OK741997
Linnéa GolsäterEksjö SOK970197
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Karin HagwallLunds OK7971101
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Emma HelmerssonVästerås SOK975007
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Chantelle HesselbergOK Hällen9000421
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Elin JohanssonFinspångs SOK7970615
Elin JohanssonForsa OK9801200
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Frida JunegardTullinge SK877877
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Anna KarlströmOK Linné9811191
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Elin LundqvistOK Orion970329
Kajsa MattssonOK Kåre9709041
Emma NilssonOK Tranan970731
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Stina NordinSundsvalls OK780000
Malin NymanOK Tyr866413
Sandra NäslundVästerås SOK970307
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Elin PetterssonIFK Göteborg9709090
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Gabriella S BerganderEksjö SOK980320
Saga SanderOK Milan9802150
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK919498
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Agnes WesterbergOK Roxen9970117
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H20 (93)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Albin AnderssonOK Ravinen615141
André AnderssonOK Kåre970218
Ola AnderssonOK Orion8060797
Olle AnderssonTullinge SK970428
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Linus BacklundOK Södertörn9981111
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Tom CampbellOK Kolmården8070309
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Albin ClaessonSävedalens AIK9981018
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Hugo DahlbergHaninge SOK2057299
Rickard DjerfTibro OK980412
Philip EdvardssonEksjö SOK8220297
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Pontus ErlandssonSOK Viljan981222
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Jakob FranssonOK Milan9707100
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Johan HagströmerOK Klemmingen9806020
Mattis HallbergIK Uven451915
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Simon HectorSnättringe SK8120797
Victor HelgessonHestra IF567899
Albin HenryssonKarlskrona SOK981908
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Henrik JohannessonRonneby OK9980705
Fredrik JohanssonOK Nackhe980802
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Per KarlssonOK Tylöskog980300
Simon LarssonOK Hällen981204
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Albin LillieströmOK Roxen970116
Pontus LindblomOK Roxen980228
Arvid LinderOK Hällen2058214
Jesper LindströmIF Hagen9970930
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Rasmus LundbergOK Bävern9988175
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Tuve MöllerOK Linné980510
Martin MörsellOK Kåre9980419
Erik NallgårdVästerås SOK9970522
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Tim OlssonBrattås CK9200656
Andreas PerssonOK Hammaren9981126
Johan PerssonAttunda OK7980530
Samuel PlumppuHestra IF812999
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Johannes RidefeltOK Linné930800
David RisbergKils OK8080506
Simon RuneforsVäxjö OK551561
Johan RydingÄrla IF8191932
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Henning SjökvistStora Tuna OK980127
Joakim SkärlénHaninge SOK1399752
Martin StorkampSundsvalls OK449648
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Gustaf SundbüeOK Hällen9970420
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Adam TellsénOK Roxen777368
Måns TistadIFK Lidingö SOK227387
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Andreas UllerKils OK8270298
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Johan WennermarkOK Orion8421000
Rasmus WickbomBergnäsets AIK980927
Alexander WiklundFinspångs SOK970113
Jesper VikmanOK Nolaskogsarna9800502
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Erik ZeilonSkåneslättens OL971031
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991

D18 (126)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Josefine AnderssonTäby OK2089187
Kajsa AnderssonOK Orion1030600
Klara AnderssonOK Orion1060302
Victoria AsketunOK Roxen990900
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Elin BergOK Ravinen2050955
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Sandra BoströmOK Linné9990602
Agnes BromanOK Roslagen9008007
Emelie BrudinIFK Mora OK9000513
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Linnea DagsbergOK Orion2088902
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Ellen FrostOK Roslagen9990709
Adelina FunkeLeksands OK661616
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Linnéa GustafssonOK Hällen7000704
Johanna GuståsLinköpings OK990311
Anna HallménOK Tisaren9990531
Elina HansonKungälvs OK9201444
Linnea HanssonOK Roxen7000925
Rebecka HaraldssonTäby OK2063900
Frida HectorSnättringe SK7000614
Tova HermodssonLunds OK8052999
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Elsa HolmgårdKils OK8040599
Ronja HuggForsa OK9101869
Emma HållströmGävle OK9904150
Maria JanssonOK Linné9911031
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK2025181
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Frida JohanssonOK Djerf600218
Linnea JohanssonTäby OK9403929
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Carolina JonsellTäby OK8491123
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Emelie KarlssonSävedalens AIK9990326
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Maja KindlundOK Tranan1957630
Sofia KlassonHestra IF994433
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Ida KristianssonTrollhättans SOK8190304
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LarssonOK Tor452144
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Elin LindbladOK Djerf578680
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Linn LugneKils OK1000823
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
Amanda MellerdalKils OK9000506
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan9904299
Klara MöllerOK Linné7001028
Maja MörthLeksands OK9101538
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK9000829
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Lovisa NordSol Tranås501126
Ella NordströmKils OK9000304
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF527002
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Ida PalmbergOK Hammaren9990206
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Linda RennerOK Södertörn450266
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Alva RingiOK Kåre9000323
Ida RoosIF Hagen509095
Frida SahlmanLinköpings OK9112000
Lotten SandénOK Södertörn2057340
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK9816561
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Ellen SkunckeTäby OK9001208
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Malva SteenOK Enen9000523
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Elin SvenssonOK Älme507000
Lina SvärdIF Thor9500885
Kristina TedhamreSnättringe SK990199
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jenny WegebroSundsvalls OK990227
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Lovisa WigertzLånghundra IF9010302
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Frida VikströmSundsvalls OK8444000
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg640055
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre9990922
Sofia ZillingOK Södertörn449694
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H18 (152)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Albin AnderssonTullinge SK990426
Jonas AnderssonOK Roxen9991021
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Filip BengtssonOK Lindéna8001337
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Axel BlomFrölunda OL7000702
Daniel BogrenIF Hagen9000224
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Victor BylundIF Thor1320640
Johan CallebergSnättringe SK8054321
Carl CarlssonNyköpings OK8090323
Love CarlssonOK Orion7202474
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Carl EkbringKexholms SK990707
Georg EklöwOK Södertörn8240599
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Oskar EngesAttunda OK990802
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro9001117
Erik ErikssonOK Älgen747272
Måns ErikssonÖstersunds OK2085555
William ErnlundOK Linné9000800
Philip ForngrenTäby OK9020609
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Oskar ForsbergTullinge SK8080599
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Simon FriskGustavsbergs OK7423023
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö605321
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné9101542
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna990123
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Erik HannrupIF Thor9990214
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Victor HanssonJönköpings OK9000524
Simon HardenFK Boken649447
Allan HedbergLunds OK9110228
Olle HedmanIF Hagen9993770
Daniel HellbergLunds OK7205946
Lukas HellgrenOK Ravinen936668
Erik HerneOK Ravinen9905131
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Anton HänströmTäby OK2048619
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Mattias IvaresOK Södertörn8000921
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Björn JohanssonSundsvalls OK2072751
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Simon JohanssonOK Kolmården9122333
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Emil JonsellIF Thor1551046
Andreas JonssonOK Orion8050899
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Jonathan JylltorpLinköpings OK9000501
Emil KarlssonHestra IF9909241
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
Tobias KarlssonSnättringe SK2058188
Joel KarnehedOK Roxen991910
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Matviy KhotyaintsevIF Thor7300407
Linus KristianssonTrollhättans SOK8110121
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK7000619
Walter LagerhällRehns BK9200692
Martin LammFrölunda OL1123456
Benjamin LangerakJärfälla OK670086
Johan LangerakJärfälla OK581581
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
John LarssonRånäs OK9990423
Ivar Lidström LauriSnättringe SK9080807
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Hugo LindbärgOK Södertörn1990820
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen9990505
Johan LindmanFinspångs SOK990399
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb7750778
Linus LundbergOK Bävern8010829
Johan LundbäckJärfälla OK8020103
Nils LundgrenSundsvalls OK9160707
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
August MollénOK Denseln990826
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
William NilssonNyköpings OK9000210
Edvin NordströmTäby OK1236430
Marcus NylénDegerfors OK1991116
Oskar NymanOK Tyr8000924
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Jesper NyströmIF Thor9730480
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Lukas OlmKils OK874122
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav OlssonTorsås OK600723
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Felix PerssonHaninge SOK7090061
Vidar PerssonTäby OK990205
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Håkan RambergHallstahammars OK650503
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Jakob SjöbergGävle OK510415
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Olof SkoglundKils OK1991105
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Oscar StombergIF Hagen8190413
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Viktor SvenskStora Tuna OK713010
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2057371
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Eskil TryggöTrollhättans SOK9990321
Simon TörnqvistOK Ravinen555510
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Jonathan UllerKils OK8000602
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK9912281
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Viktor WallinOK Kåre9950403
Arvid WesterbergOK Kolmården8010309
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

Annonser