Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 1
Arrangörsorganisationer: Hagaby GoIF Örebro / Örebro Läns Orienteringsförbund
Datum: söndag 27 november 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 53 anmälda deltagare.

Långa (9)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonStora Tuna OK910326
Johan AronssonOK Tisaren7880418
Daniel AttåsOK Tisaren871215
Simon HedlundÄrla IF7529082
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro504211
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609

Mellan (herrar) (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Thomas EkKöping-Kolsva OK747500
Johannes GreenAlmby IK1222441
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Michael PerssonIF Hagen451830
Filip ÖrnKFUM Örebro OK344195
Peter ÖstlundOK Milan888701

Mellan (damer) (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Nina HallorOK Tisaren951113
Ida HedlundHagaby GoIF Örebro38268
Sara JosarpFK Friskus-Varberg960526
Johanna NäslundAlmby IK2087202
Lovisa PerssonOK Tisaren822119

Korta (25)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Magnus BernGarphyttans IF450658
Stina BernGarphyttans IF449695
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Sofie BodinAlmby IK9031009
Lars ChristensenOK Djerf43717
Bosse EngborgHällefors OK417380
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Sofia GreenAlmby IK1222442
Stefan GreenAlmby IK1222440
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro590729
Olof HalfvarssonAlmby IK2063721
Per-Åke HullAlmby IK519155
Anton KruseKFUM Örebro OK9609281
Camilla KruseKFUM Örebro OK9412075
Anders LarssonAlmby IK451335
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Bengt RobertssonAlmby IK570907
Gunilla SandströmAlmby IK229916
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Johan ThuressonAlmby IK1226005
Karl-Göran WahlströmAlmby IK449509
Kurt ÅbergOK Tisaren17339
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914
Jonas ÖrnKFUM Örebro OK1470458

Enkla (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Rasmus KruseKFUM Örebro OK7933820
Britt-Marie ÅbergOK Tisaren17314

Annonser