Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Örebro City Sprintstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Örebro City Sprintstafett
Arrangörsorganisation: Almby IK
Datum: söndag 24 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 30 anmälda lag.

Elit (5)

NamnLaguppställning
Dansk Orienteringsforbund 1
1Amanda Falck Weber505588
2Jakob Ekhard Edsen902932
3Emil Øbro864008
4Maja Alm1406151
Dansk Orienteringsforbund 2
1Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen1401709
2Torbjørn Gasbjerg1800002
3Lars Lindstrøm1231278
4
OK Tisaren 1
1Josefin Tjernlund970312
2Magnus Persson741130
3Johan Aronsson7880418
4Lovisa Persson822119
Svenska Orienteringsförbundet 1
1Lina Strand8231288
2Emil Svensk9783675
3Jonas Leandersson8000122
4Karolin Ohlsson8290891
Svenska Orienteringsförbundet 2
1Helena Bergman850828
2Gustav Bergman909192
3
4

Ungdom (8)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Jonatan Green1222443
2Sofie Franzén9020511
3Jonatan Kraft9030124
4Daniel Kraft9051027
Almby IK 2
1
2
3
4
KFUM Örebro OK 1
1Emma Segura446031
2Gustav Askroth7030114
3Hugo Örn9040914
4Johanna Halldin264878
KFUM Örebro OK 1337
1Lisa Malm428914
2Olle Malm9050207
3Linus Malm7020610
4Johanna Berg450023
OK Milan 1
1Cecilia Eriksson302608
2Oliver Pettersson2058770
3Vilma Larsson2058761
4Fabian Larsson2058762
OK Tisaren 1
1Robin Helmersson1060520
2Noel Helmersson1040821
3Emil Larsson9041027
4Amanda Sjödin9040208
OK Tor 1
1Viktor Fröberg2075473
2Josefine Jonsson1020709
3Joel Aristondo Magnusson2050859
4Casper Karlsson7772005
OK Tor 2
1Rasmus Hedar7050818
2Agnes Olsson632114
3Ingrid Olsson508314
4Pablo Aristondo Magnusson2050808

Öppen (17)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1
2
3
4
Degerfors OK 1
1Amanda Nylén1991026
2Marcus Nylén1991116
3Robin Svennberg8397244
4Rebecka Nylén1999916
Garphyttans IF / Sigtuna OK 1
1Leif Krüger8210868
2Jesper Melin9005106
3Anders Edlund417691
4Per Edlund7053624
Hagaby GoIF Örebro 1
1Christer Alm9060191
2Mats Eriksson448815
3Mikael Andersson2095482
4Arvid Eriksson9001117
KFUM Örebro OK 1
1Maria Askroth530074
2Fredrik Malm264954
3Elin Sundkvist Berg451149
4Henrik Askroth740130
KFUM Örebro OK 2
1Martin Sedström800416
2Kristin Jacobson830518
3Johanna Nordström449540
4Emma Victorin16119
Köping-Kolsva OK 1
1Martina Welén8000121
2Janne Selkälä731520
3Thomas Ek747500
4Johan Celander7890325
Köping-Kolsva OK 2
1Jonas Vikström822223
2Sara Bengtson2122099
3Christer Linderborg681203
4Leif Wadman9530525
Lindebygdens OK 1
1Axel Thybeck8070131
2Sofia Carlsson2065337
3Lovisa Thybeck8080805
4Patrik Thybeck2065364
OK Denseln / Tjalve IF Norrköping 1
1Klara Zimmerman2109376
2Christer Broström1965008
3Karl Mollén1551209
4Maria Broström1971810
OK Milan / OK Tor 3
1Ella Jacobson1060626
2Daniel Boström888708
3Agneta Hasselkvist2059004
4Malin Jacobson2088904
OK Milan 1
1Therese Korkeakoski27364
2Jessica Korkeakoski42982
3Ingela Pettersson2075443
4Eva Korkeakoski306595
OK Tisaren 1
1Philip Sjödin9102608
2Isak Larsson9102152
3Jan Sjödin9720826
4Dan Larsson9730625
OK Tor 1
1Anette Larsson452144
2Casper Hedar8011205
3Ludvig Holmqvist8010508
4Jörgen Jonsson720516
OK Tor 2
1Åsa Linnersjö9760128
2Marie Hedar7671221
3Stefan Vikström7201366
4Helen Magnusson2050825
Surahammars SOK 1
1Lars-Erik Hasler7201152
2Sofia Hasler2058297
3Ida Hallin2058282
4Henrik Hallin9102587
Västerås SOK 1
1Smilla Andertoft9061011
2Jens Andertoft700304
3Noah Andertoft9030223
4Ann-Sofie Andertoft9740918

Annonser

Mila