Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdoms-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, lång
Arrangörsorganisationer: Bergnäsets AIK / Gammelstads IF / OK Renen
Datum: lördag 1 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 450 anmälda deltagare.

Almby IK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofie BodinAlmby IKD159031009
Henrik FranzénAlmby IKH159031215
Sofie FranzénAlmby IKD169020511
Sofia GreenAlmby IKD151222442

Andrarums IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin NilssonAndrarums IFD168020326

Arboga OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip BäckArboga OKH162075428
Tilda WigforssArboga OKD16409539

Attunda OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia IversAttunda OKD167020205
Samuel LindénAttunda OKH16966814
Olle Pettersson GradinAttunda OKH16450052
Maja SandvikAttunda OKD1641771
Emil SoneAttunda OKH168020914
Gustav WirénAttunda OKH168633223

Bredaryds SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel ElmbladBredaryds SOKH168200206
Anton GunnarssonBredaryds SOKH16519094

Dalaportens OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik NilssonDalaportens OLH161020502

Domnarvets GOIF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIFD167100602
Erik BrandtDomnarvets GOIFH168021231
Emma EliassonDomnarvets GOIFD157030801
Elsa NilssonDomnarvets GOIFD161025921

Eds SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melker AnderssonEds SKH15450637

Eksjö SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes DjurstedtEksjö SOKD159030425
Emma ErikssonEksjö SOKD168021228
Thea Nordin AbajiEksjö SOKD157031006

Falköpings AIK OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Vera PetterssonFalköpings AIK OKD15511130
Moa SkoogFalköpings AIK OKD159031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OKD159439474

Finspångs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sara WänströmFinspångs SOKD157203737

FK Boken (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik JohanssonFK BokenH152057275
Sofia PalmFK BokenD16575799

FK Friskus-Varberg (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel BechtelFK Friskus-VarbergH151912221
Emma EliassonFK Friskus-VarbergD159030520
Alex JohanssonFK Friskus-VarbergH159030829

FK Göingarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edvin SelinFK GöingarnaH158030901

Främmestads IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida JohanssonFrämmestads IKD152060743
Rebecka RundbladFrämmestads IKD152083767

Gamleby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fabian ValleriusGamleby OKH168448722
Aron ÖstangårdGamleby OKH168021109

Garphyttans IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David MårtenssonGarphyttans IFH161470508
Anna NilssonGarphyttans IFD15417695

Gävle OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak BerggrenGävle OKH16442126
Emma LiljeGävle OKD169020128
Alfred LiljeströmGävle OKH168442002
Felix SilverGävle OKH161577026

Göteborg-Majorna OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OKH161020312
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OKD169990222
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OKH161021212
Simon NordbergGöteborg-Majorna OKH161234888

Göteborgs SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SKH169020903

Halmstad OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil JägstedtHalmstad OKH157003069
Arvid LundqvistHalmstad OKH169020121
Matilda NilssonHalmstad OKD161417456
Albin PerssonHalmstad OKH168020522
Klara PerssonHalmstad OKD159101418

Haninge SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob Gadefors-NauHaninge SOKH169822709
Alvar MelinHaninge SOKH168202120
Nina PerssonHaninge SOKD169064226
Filip StorellHaninge SOKH159030817

Helsingborgs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thea BökmanHelsingborgs SOKD159031101

Hestra IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alma HjertbergHestra IFD168022828
Erik IngemarssonHestra IFH169700700
Emely WeihartHestra IFD169021003

HJS-Vansbro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lilian PalmHJS-Vansbro OKD169020702

Hudiksvalls OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Wille LångbergHudiksvalls OKH151418150

Härlövs IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hilma HolmströmHärlövs IFD168020414
Linnea LeijonHärlövs IFD157030527

Härnösands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Seth BorglundHärnösands OKH168021018

Hässleholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nellie RydlundHässleholms OKD168442363

Högåkers OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Evelina NilssonHögåkers OKD152062187

IF Hagen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erica BogrenIF HagenD169020428
Anton CarlssonIF HagenH158030102
Johan MårtenssonIF HagenH159030615

IF Rigor (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alfred ErdeliusIF RigorH159030214
Thilda SeldénIF RigorD157204901

IF Thor (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid BylundIF ThorH161279018
Ellen HannrupIF ThorD158030729
Aron HellgrenIF ThorH158030126
Hanna JonsellIF ThorD159442107
Ebba LindellIF ThorD169020802
Alva NyströmIF ThorD167203709

IFK Enskede (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pontus AxellIFK EnskedeH162089374
Gustav BjörklundIFK EnskedeH16449776
Ludde BlomIFK EnskedeH162078162
Nils Forsberg RundströmIFK EnskedeH161020003

IFK Göteborg Orientering (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olivia AspIFK Göteborg OrienteringD16902937
Thea FagerströmIFK Göteborg OrienteringD168020808
Tage KinellIFK Göteborg OrienteringH158629807

IFK Lidingö SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes DambergIFK Lidingö SOKD152058165
Amelie RajanIFK Lidingö SOKD162025182
Lisa ThunellIFK Lidingö SOKD152121990
Lukas WernerIFK Lidingö SOKH167766551

IFK Mora OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin GezeliusIFK Mora OKH158652907
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OKH15530923

IK Hakarpspojkarna (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida EskilssonIK HakarpspojkarnaD151030329
Viktor GunnarssonIK HakarpspojkarnaH159116257
Eira HertinIK HakarpspojkarnaD15991303
Albin HjellströmIK HakarpspojkarnaH159001224
Hilda Holmqvist JohanssonIK HakarpspojkarnaD161020927
Emma LingIK HakarpspojkarnaD169193710
Erik LingIK HakarpspojkarnaH159005268
Tilda PalmIK HakarpspojkarnaD15600927
Evelina Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaD15930108
Mattias ÖhlundIK HakarpspojkarnaH151396453

IK Jarl Rättvik (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hilma ErikersIK Jarl RättvikD15246480

IK Vikings OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristina KlingnéusIK Vikings OKD16438113
Thea SvenssonIK Vikings OKD16438127

IK Ymer (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lukas GustafssonIK YmerH16441202
Emilia ÖsterlundIK YmerD167204059

Istrums SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mirjam InemyrIstrums SKD152041890

Järfälla OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik BovalliusJärfälla OKH157915915
Sofia EdvardssonJärfälla OKD16624020
William GrunderJärfälla OKH159030301
Ellinor HambergJärfälla OKD16450296
Manne HammarbergJärfälla OKH168020616
Sara HertegrenJärfälla OKD162093678
Johan LundbäckJärfälla OKH16820103
Isak WestringJärfälla OKH162066573

Järla Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åsa SundströmJärla OrienteringD15450047

Jönköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Benjamin ClaessonJönköpings OKH168021023

Kalmar OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak HagbergKalmar OKH168021021
Filippa SöderbergKalmar OKD151426461
Hugo UnossonKalmar OKH152107428

Karlskrona SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid KronmarKarlskrona SOKH167021219
Hugo LarssonKarlskrona SOKH159030219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOKH167020313
Anton TörnqvistKarlskrona SOKH157474111
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOKH167071723

KFUM Örebro OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav AskrothKFUM Örebro OKH157030114
Julia BergKFUM Örebro OKD15451124
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OKD169020325
Karin LindgrenKFUM Örebro OKD158030425
Linus MalmKFUM Örebro OKH167020610

Kils OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton UllerKils OKH15602303
Rebecka WestlundKils OKD158030718

Korsnäs IF OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OKD151127615
Tilda GolsäterKorsnäs IF OKD161470518
Thea NordinKorsnäs IF OKD151038147

Kungälvs OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OKH158030712
Sabina AumoKungälvs OKD159030303
Disa RangertKungälvs OKD159101919
Sofia RaskKungälvs OKD151030124

Köping-Kolsva OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonna SandbergKöping-Kolsva OKD15720609

Leksands OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tilda BergLeksands OKD159017553
Elsa GörasLeksands OKD159201605
Markus HalvarssonLeksands OKH15431445
Isabella JoonsLeksands OKD162041836
Klockar-Eskil NääsLeksands OKH158031230
Tuva-Cajsa SpikLeksands OKD151071003

Lerums SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AxelssonLerums SOKH168020625
Jakob GunnarssonLerums SOKH169020130
Lovisa MoqvistLerums SOKD169021105
William SturessonLerums SOKH159990402

Linköpings OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristin HerberthsonLinköpings OKD151030309
Elin KjellmanLinköpings OKD159030409
Wilhelm LarssonLinköpings OKH159030914
Emmy LindgrenLinköpings OKD169020819
Hanna LundgrenLinköpings OKD16690410
Hanna RothLinköpings OKD16449520

Lunds OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Loke HedbergLunds OKH158031205
Kajsa HeydenLunds OKD157031204
Elin HugossonLunds OKD161020510
Olivia LarssonLunds OKD159564765
Selma LarssonLunds OKD157030731
Moa WallenborgLunds OKD158031002
Johan VinbladLunds OKH167020514
Carl ÅsLunds OKH169020827

Långhundra IF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fanny CedstedtLånghundra IFD159201717
Lovisa HambäckLånghundra IFD169774732
Albin WarvelinLånghundra IFH157031030
Agnes WeissLånghundra IFD159090203

Länna IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Cornelia KrafftLänna IFD151030727

Malmö OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alfred AhltinMalmö OKH15887876
Adam LindblomMalmö OKH168020728
Agnes LindblomMalmö OKD169020728

Markbygdens OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton BlomqvistMarkbygdens OKH15641310
Erika ÅkessonMarkbygdens OKD15730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OKD15530108

Mullsjö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel NalbinMullsjö SOKH162089335

NAIS Orienteringsklubb (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattis NilssonNAIS OrienteringsklubbH168291102
Ida WaernqvistNAIS OrienteringsklubbD158030629

Nyköpings OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak AnängenNyköpings OKH168020713
Alice EkNyköpings OKD159031011
Caroline GuttkeNyköpings OKD159030621
Edvin HellstenNyköpings OKH159030929
Andreas HolmqvistNyköpings OKH159174174
Frida JardingNyköpings OKD159032003
Kasper LagerströmNyköpings OKH159787293
Axel LindgrenNyköpings OKH159030501
Emma WesterlundNyköpings OKD151030610

Ockelbo OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eric HallnerOckelbo OKH159030717

OK Denseln (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alfons PetersonOK DenselnH157003057

OK Djerf (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias HanssonOK DjerfH157030215
Matilda HolmOK DjerfD159030709
Alexander JanssonOK DjerfH15746803
Ylva JohanssonOK DjerfD16520817
Rasmus PetterssonOK DjerfH161559185

OK Hammaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Cornelia IvarssonOK HammarenD161200203
Julia NäslundOK HammarenD151030519

OK Hällen (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo KindbornOK HällenH157030129
Elsa LinderOK HällenD152058123
Karl LundinOK HällenH167023003
Melker LundinOK HällenH167020330

OK Klyftamo (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irma SvenssonOK KlyftamoD167010208

OK Kolmården (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik JohnssonOK KolmårdenH16452367
Kerstin LjungemyrOK KolmårdenD158030521
Linnea LundOK KolmårdenD158030204
Elin NetzOK KolmårdenD167000313
Sverre RöjgårdOK KolmårdenH159030331
Fanny ÖstlundOK KolmårdenD158031011

OK Kullingshof (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Samuel BökeOK KullingshofH152093515
Emma IvarssonOK KullingshofD169022002

OK Kåre (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl GranathOK KåreH16520030
Emilia JohnssonOK KåreD15747576
Christoffer LindgrenOK KåreH157962466
Markus MelénOK KåreH15646490
Melker NordgrenOK KåreH169980401
Tove RingiOK KåreD16620523
Vendela SöderqvistOK KåreD159431432
Jakob WidelundOK KåreH151140803

OK Landehof (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix DrejmoOK LandehofH169712120
Elsa KarlssonOK LandehofD159030104
Nils KörleOK LandehofH168450121
Albin NyqvistOK LandehofH159030731
Rebecka PihlströmOK LandehofD15803010

OK Linné (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lukas AarnioOK LinnéH162087058
Emil BoströmOK LinnéH169020326
Pelle NilssonOK LinnéH159997900
Sven NyströmOK LinnéH16452691
Simon WahlnäsOK LinnéH159030502

OK Löftan (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jesper JohanssonOK LöftanH168020430
Jakob MobergOK LöftanH159031206

OK Milan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sanna SanderOK MilanD15888704

OK Måsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias Janzon SjöstedtOK MåsenH169020603

OK Njudung (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oscar HultgrenOK NjudungH158423070
Amanda KarmetunOK NjudungD167021126
Karl PetersénOK NjudungH167020210

OK Nolaskogsarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linus DahlbergOK NolaskogsarnaH159030511

OK Orion (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara AnderssonOK OrionD161060302
Filip HåkanssonOK OrionH158130416

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-KristianstadH169921006

OK Ravinen (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma AlmgrenOK RavinenD152101635
Johanna AlmgrenOK RavinenD152101642
Oscar AnelandOK RavinenH159030626
Amanda GranqvistOK RavinenD151030414
Olle KallurOK RavinenH158030826
Albin LindskogOK RavinenH162132088
Smilla MogensenOK RavinenD152083808
Tilda MårtenssonOK RavinenD15846859
Martin RinnbäckOK RavinenH16500801
Hedda RöstinOK RavinenD151420203

OK Renen (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Moa EngströmOK RenenD169020809
Emmie LindbäckOK RenenD162088590
Hanna LundbergOK RenenD169020716
Simon MarkströmOK RenenH158037134
Tobias SnellOK RenenH168480848

OK Rodhen (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia BergströmOK RodhenD169050000
John McLellandOK RodhenH167421126
David MelinOK RodhenH169020205
Kevin SjölanderOK RodhenH167020509

OK Roxen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Måns BjörnskiöldOK RoxenH159481216
Malte EvebornOK RoxenH16439480
Alice MarmelidOK RoxenD169191318

OK Skogsfalken (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin EmilssonOK SkogsfalkenD16620202
Julia KarlssonOK SkogsfalkenD157102210
Elvira LjungbergOK SkogsfalkenD159201714
Ella SöderbergOK SkogsfalkenD159030110

OK Skogshjortarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lukas LarssonOK SkogshjortarnaH157588588

OK Skärmen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara JohanssonOK SkärmenD169100302
Frida JohanssonOK SkärmenD159030905
Ebba LindOK SkärmenD169020220

OK Storsjön (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ester OlofssonOK StorsjönD162801086

OK Södertörn (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ester AnderssonOK SödertörnD159201474
Sanna HedbergOK SödertörnD169020925
Sara MöllerOK SödertörnD16669955
Mattis SandénOK SödertörnH159030902
Alicia SchandlOK SödertörnD152107323
Ludvig SigrandOK SödertörnH168020719

OK Tisaren (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Valter PetterssonOK TisarenH161020817

OK Tor (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Josefine JonssonOK TorD161020709
Ingrid OlssonOK TorD16508314

OK Tranan (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia ElverlindOK TrananD159030927
Gustav OhlinOK TrananH169020607

OK Tyr (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa AlbinssonOK TyrD169054333
Amanda AlfredssonOK TyrD158441291
Fredrik HaneOK TyrH159030802
Nicolina MobergOK TyrD168020605
Lova PermanOK TyrD158030424

OK Vargen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia LundkvistOK VargenD16600366

OK Vilse 87 (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linn KarlssonOK Vilse 87D169200683
Vilmalee SuwanOK Vilse 87D159030714

OK Vivill (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara SamuelssonOK VivillD168021010

OK Älvsjö-Örby (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-ÖrbyH158200305

OK Österåker (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Therese NilssonOK ÖsteråkerD16620314

Ronneby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OKH162050851
Hanna RingRonneby OKD169020829

Rånäs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar SundblomRånäs OKH168020319

Segersta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin BlombergSegersta OKH151418870

Sigtuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav KüglerSigtuna OKH168020831

Sjövalla FK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FKD158030512
Märta LjungbergSjövalla FKD169020219
Maria LogrenSjövalla FKD169020424
Olivia LundstedtSjövalla FKD158030518
Anna SvarfvarSjövalla FKD15264137
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FKD162078174

Skarpnäcks OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OLD152089124

Skellefteå OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid Feil LindmarkSkellefteå OKH157201126
Petter KajokSkellefteå OKH162132000
Thea WennbergSkellefteå OKD169020221

Skogslöparna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Amelie JosefssonSkogslöparnaD168021214

Skåneslättens OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Embla CinthioSkåneslättens OLD169021228
Alva NystedtSkåneslättens OLD159165622
Albin WeidenSkåneslättens OLH159030525

Snättringe SK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak GeliusSnättringe SKH157174850
Albin HainkeSnättringe SKH162089372
Cecilia HectorSnättringe SKD158031004
Ella KarlssonSnättringe SKD169020914
Erik Lidström LauriSnättringe SKH162062053
Jakob TedhamreSnättringe SKH15431299
John WolgastSnättringe SKH169555561

SOK Aneby (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alma GustafssonSOK AnebyD169021008

SOK Viljan (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle ErlandssonSOK ViljanH159979904
Axel EvebornSOK ViljanH157030109
Stina LindSOK ViljanD157030214
Elin RindstigSOK ViljanD167020224

Sol Tranås (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sixten EkbladhSol TranåsH169480525

Stenungsunds OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid EkströmStenungsunds OKH157030208
Willy FjällborgStenungsunds OKH152077202
Johan LundStenungsunds OKH152081957

Stigsökarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak OlssonStigsökarnaH161020302

Stora Tuna OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas CarlssonStora Tuna OKH169431492
Lina HällstenStora Tuna OKD152089268
Mattias ÖstbergStora Tuna OKH159010505

Strängnäs-Malmby OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OLD167020926

Sundbybergs IK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kajsa BogrenSundbybergs IKD167020226
Sigrid CarlssonSundbybergs IKD157030711
Tuva FalkSundbybergs IKD169020521
Matilda LindhSundbybergs IKD169990603
Ronja StåhlSundbybergs IKD159551208
Clea WallnäsSundbybergs IKD152078287
Eskil WidehagSundbybergs IKH158030602

Sundsvalls OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irmelie EnströmSundsvalls OKD152077294
Petter ErlandssonSundsvalls OKH157919223
Tove FrænellSundsvalls OKD161020523
Lisa JakobssonSundsvalls OKD152077278
Lukas JohanssonSundsvalls OKH162060006
Hannes LindahlSundsvalls OKH161020703
Jonne LiukkonenSundsvalls OKH169911991
Axel LundgrenSundsvalls OKH169020623
Julia NordlanderSundsvalls OKD162050778
Tore PalmgrenSundsvalls OKH15449491
Astrid RexSundsvalls OKD159030928
Amanda SchönfeldtSundsvalls OKD15429723
Oskar VikströmSundsvalls OKH158444002

Surahammars SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Wilma ThornellSurahammars SOKD15451724

Sävedalens AIK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils GrimbeckSävedalens AIKH169020315
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIKH168020828
Anton KastrupSävedalens AIKH158298500
Casper SkeppSävedalens AIKH159030217
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIKH169020225

Söders-Tyresö (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik GlänneforsSöders-TyresöH168000531

Södertälje-Nykvarn OF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David BorgSödertälje-Nykvarn OFH169200690
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OFH168020421
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OFD161552002
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OFH158030429
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OFD162057272

Tibro OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lukas AndrénTibro OKH169020202
Edvin HenryssonTibro OKH159030614
Gustav LidmanTibro OKH157003125

Tjalve IF Norrköping (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Valter FredrikssonTjalve IF NorrköpingH159030424

Tjällmo-Godegårds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OKD157030201

Tolered-Utby Ol-klubb (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubbD151410170
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubbD159160203

Torsås OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon FogelströmTorsås OKH169020812
Lisa OlssonTorsås OKD169020523

Trollhättans SOK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AlménTrollhättans SOKH15610310
Ronja AnderssonTrollhättans SOKD157030717
Alma AppelgrenTrollhättans SOKD159030210
Arvid BjörkTrollhättans SOKH158030205
Moa ErikssonTrollhättans SOKD159030126
Alfred LeonTrollhättans SOKH151030723
Hugo MandingerTrollhättans SOKH168020820
Hilda MartanderTrollhättans SOKD158200301
Olle MelénTrollhättans SOKH159910060
Elias ThörnbladTrollhättans SOKH169101910

Tullinge SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva BladhTullinge SKD159030909
Hampus HatlenTullinge SKH152060701
Katja LeicktTullinge SKD161020603
Alfred LängheimTullinge SKH167782161
Tove SjöbergTullinge SKD159030623

Tumba-Mälarhöjden OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OKH158030422
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OKD169021006

Täby OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Otto BalckTäby OKH158636979
Malin HanssonTäby OKD169021028
Petronella HedenlundTäby OKD16442211
Ida HofstedtTäby OKD169020320
Ida HänströmTäby OKD158030327

Ulricehamns OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig CarlbomUlricehamns OKH168020210
Albin GenbergUlricehamns OKH151420191
Adam SkoglundUlricehamns OKH152101654

Umeå OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lea EdvardssonUmeå OKD152089211
Rasmus ErikssonUmeå OKH157030529
Viktor HolmgrenUmeå OKH161020430
Isak LundholmUmeå OKH151440991
Jakob NilssonUmeå OKH167088807
Oskar ÅdahlUmeå OKH151522270

Valbo AIF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tyra ForsbergValbo AIFD152107474
Mathilda KarlssonValbo AIFD152066513
Joel OwénValbo AIFH152119798
Linnea PerssonValbo AIFD16444754

Vandrarringen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice HelmerssonVandrarringenD159030926
Elin LindbergVandrarringenD159030314

Waxholms OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja HoppeWaxholms OKD15448771
Wilhelm NordqvistWaxholms OKH157522552
Sofia SundinWaxholms OKD151401323

Visborgs OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan BergiusVisborgs OKH162059976
Felix BäckstädeVisborgs OKH168020612
Adam ÖsterdahlVisborgs OKH158030119

Vittjärvs IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ellen KillmeyVittjärvs IKD161394640
Martin LundströmVittjärvs IKH161098762

Vännäs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ester LaudonVännäs OKD16419676

Västerbergslagens OL (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tyra DernfalkVästerbergslagens OLD169021023
Sofia DjerfVästerbergslagens OLD168113118
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OLD167209760
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OLD157208378
Henrik PetrisiVästerbergslagens OLH167020108
Henry SvensVästerbergslagens OLH161408743
Alma WallmanVästerbergslagens OLD157208377
Karin WedmanVästerbergslagens OLD162089350

Västerås SOK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOKH167020125
Lucas AhlströmVästerås SOKH158030622
Tobias DahlmarkVästerås SOKH159102624
Hugo FriskVästerås SOKH168070800
Amanda HallVästerås SOKD157030227
Ida LarssonVästerås SOKD16990502
Kristina LindgrenVästerås SOKD159102108
Felicia SahlénVästerås SOKD151031010
Martin SandqvistVästerås SOKH161401355
Tamás SzütsVästerås SOKH169081247
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOKH169021333
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOKD159031028

Västvärmlands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara JohanssonVästvärmlands OKD168001661

Växjö OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo EricssonVäxjö OKH159085619
Olle KallerbäckVäxjö OKH15439618
Erik ÅkessonVäxjö OKH167438791

Ystads OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna LarssonYstads OKD159031226

Älvsby IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edit KarlssonÄlvsby IF OKD157000266

Ärla IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malin BierfeldtÄrla IFD168021203

Örkelljunga FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agust KronkvistÖrkelljunga FKH159130829

Östersunds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel HedströmÖstersunds OKH162085510

Övertorneå IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna AasaÖvertorneå IFD16443724

Annonser