Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprintstafett, Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: DM, sprintstafett, Småland
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: lördag 10 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D14 (19)

NamnLaguppställning
Anderstorps OK 1
1Asta Törnkvist25864
2Stina Andersson2095352
3Asta Törnkvist25864
4Stina Andersson2095352
Eksjö SOK 1
1Thea Nordin Abaji7031006
2Agnes Djurstedt9030425
3Thea Nordin Abaji
4Agnes Djurstedt
Eksjö SOK 2
1Ella Persson1727087
2Tilda Hagelberg8040331
3Ella Persson
4Tilda Hagelberg
FK Finn 1
1Fredrika Kindlundh418006
2Felicia Lindberg418007
3Fredrika Kindlundh418006
4Felicia Lindberg418007
FK Finn 2
1Linnea Andersson418008
2Fanny Carlsson418009
3Linnea Andersson418008
4Fanny Carlsson418009
Gamleby OK 1
1Hanna Öberg8040629
2Tove Vallerius8040601
3Hanna Öberg8040629
4Tove Vallerius8040601
Gamleby OK 2
1Tuva Östangård2059937
2Hanna Stalebrant2059968
3Tuva Östangård2059937
4Hanna Stalebrant2059968
IF Hallby SOK 1
1Frida Mouchard2107125
2Andrea Lundell433789
3Frida Mouchard2107125
4Andrea Lundell433789
IK Hakarpspojkarna 1
1Eira Hertin9030924
2Evelina Svensson Finndahl930108
3Eira Hertin9030924
4Evelina Svensson Finndahl930108
IK Hakarpspojkarna 2
1Ida Eskilsson1030329
2Tilda Palm600927
3Ida Eskilsson1030329
4Tilda Palm600927
Jönköpings OK 1
1Olivia Grönkvist9030917
2Mira Enell1791799
3Olivia Grönkvist9030917
4Mira Enell1791799
Kalmar OK 1
1Filippa Söderberg1426461
2Linnea Skobe2107443
3Filippa Söderberg
4Linnea Skobe
Karlskrona SOK 1
1Sandra Widuch1411411
2Emma Larsson8050810
3Sandra Widuch1411411
4Emma Larsson8050810
OK Gränsen 1
1Ellinor Livh-Åmell2058744
2Tove Den Braver452711
3Ellinor Livh-Åmell
4Tove Den Braver
OK Norrvirdarna 1
1Elin Rahm1987406
2Isac Andersson1031011
3Elin Rahm1987406
4Isac Andersson1031011
OK Orion 1
1Hilda Lindell402821
2Lisa Swartz2058218
3Hilda Lindell402821
4Lisa Swartz2058218
OK Orion 2
1Vilma Engström2057315
2Ella Bratt555503
3Vilma Engström2057315
4Ella Bratt555503
SOK Viljan 1
1Vendela Sturek997036
2Emma Rindstig451078
3Vendela Sturek997036
4Emma Rindstig451078
Växjö OK 1
1Martina Niklasson9041121
2Maja Lindén451134
3Martina Niklasson9041121
4Maja Lindén451134

Annonser

World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars