Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprintstafett, Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa laguppställningar

Tävlingens namn: DM, sprintstafett, Småland
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: lördag 10 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 208 anmälda lag.

Alvesta SOK / Lessebo OK (1)

NamnKlass
Lessebo OK / Alvesta SOK 1H14

Anderstorps OK (7)

NamnKlass
Anderstorps OK 1D12
Anderstorps OK 1H12
Anderstorps OK 2H12
Anderstorps OK 1D14
Anderstorps OK 1D35
Anderstorps OK 1H35
Anderstorps OK 1H45

Eksjö SOK (11)

NamnKlass
Eksjö SOK 1D12
Eksjö SOK 1H12
Eksjö SOK 2H12
Eksjö SOK 1D14
Eksjö SOK 2D14
Eksjö SOK 1D16
Eksjö SOK 1H16
Eksjö SOK 1H20
Eksjö SOK 1D35
Eksjö SOK 1H35
Eksjö SOK 1H45

Eksjö SOK / IK Hakarpspojkarna (1)

NamnKlass
IK Hakarpspojkarna / Eksjö SOK 2D12

Emmaboda Verda OK (4)

NamnKlass
Emmaboda Verda OK 1D55
Emmaboda Verda OK 1D65
Emmaboda Verda OK 1H65
Emmaboda Verda OK 2H65

FK Finn (7)

NamnKlass
FK Finn 1D12
FK Finn 2D12
FK Finn 1H12
FK Finn 1D14
FK Finn 2D14
FK Finn 1H14
FK Finn 1D16

Gamleby OK (5)

NamnKlass
Gamleby OK 1D12
Gamleby OK 1D14
Gamleby OK 2D14
Gamleby OK 1H14
Gamleby OK 1H16

Gamleby OK / Västerviks OK (1)

NamnKlass
Gamleby OK / Västerviks OK 1H12

Gränna-Bygdens OK (2)

NamnKlass
Gränna-Bygdens OK 1D35
Gränna-Bygdens OK 1H35

Hjärnarps OL (1)

NamnKlass
Hjärnarps OL 1H65

Hultsfreds OK (2)

NamnKlass
Hultsfreds OK 1D21
Hultsfreds OK 1H21

Härlövs IF (6)

NamnKlass
Härlövs IF 1H12
Härlövs IF 1H14
Härlövs IF 1D21
Härlövs IF 2D21
Härlövs IF 1H21
Härlövs IF 1D45

IF Hallby SOK (4)

NamnKlass
IF Hallby SOK 1D14
IF Hallby SOK 1H16
IF Hallby SOK 1H21
IF Hallby SOK 1H45

IFK Sävsjö (2)

NamnKlass
IFK Sävsjö 1H12
IFK Sävsjö 1D16

IK Hakarpspojkarna (26)

NamnKlass
IK Hakarpspojkarna 1D12
IK Hakarpspojkarna 3D12
IK Hakarpspojkarna 1H12
IK Hakarpspojkarna 2H12
IK Hakarpspojkarna 3H12
IK Hakarpspojkarna 1D14
IK Hakarpspojkarna 2D14
IK Hakarpspojkarna 1H14
IK Hakarpspojkarna 2H14
IK Hakarpspojkarna 3H14
IK Hakarpspojkarna 4H14
IK Hakarpspojkarna 1D16
IK Hakarpspojkarna 2D16
IK Hakarpspojkarna 3D16
IK Hakarpspojkarna 1H16
IK Hakarpspojkarna 1D20
IK Hakarpspojkarna 1H20
IK Hakarpspojkarna 1D21
IK Hakarpspojkarna 1H21
IK Hakarpspojkarna 2H21
IK Hakarpspojkarna 1D45
IK Hakarpspojkarna 1H45
IK Hakarpspojkarna 2H45
IK Hakarpspojkarna 3H45
IK Hakarpspojkarna 4H45
IK Hakarpspojkarna 1H55

Jönköpings OK (5)

NamnKlass
Jönköpings OK 1H12
Jönköpings OK 1D14
Jönköpings OK 1D35
Jönköpings OK 1H35
Jönköpings OK 1H45

Kalmar OK (8)

NamnKlass
Kalmar OK 1D12
Kalmar OK 1D14
Kalmar OK 1H14
Kalmar OK 1H16
Kalmar OK 1D21
Kalmar OK 1H21
Kalmar OK 1H45
Kalmar OK 1H55

Karlskrona SOK (9)

NamnKlass
Karlskrona SOK 1H12
Karlskrona SOK 2H12
Karlskrona SOK 3H12
Karlskrona SOK 1D14
Karlskrona SOK 1H14
Karlskrona SOK 1H16
Karlskrona SOK 1D21
Karlskrona SOK 1D35
Karlskrona SOK 1H35

Kexholms SK (2)

NamnKlass
Kexholms SK 1H12
Kexholms SK 1H45

Markaryds FK (1)

NamnKlass
Markaryds FK 1D45

NAIS Orienteringsklubb (1)

NamnKlass
NAIS Orienteringsklubb 1D35

Nässjö OK (1)

NamnKlass
Nässjö OK 1H21

OK Alehof (1)

NamnKlass
OK Alehof 1H16

OK Bävern (5)

NamnKlass
OK Bävern 1H12
OK Bävern 1D35
OK Bävern 2D35
OK Bävern 1H35
OK Bävern 2H35

OK Gränsen (10)

NamnKlass
OK Gränsen 1H12
OK Gränsen 1D14
OK Gränsen 1H14
OK Gränsen 1D20
OK Gränsen 1H21
OK Gränsen 1D35
OK Gränsen 1H35
OK Gränsen 1D45
OK Gränsen 1H45
OK Gränsen 2H45

OK Njudung (11)

NamnKlass
OK Njudung 1H12
OK Njudung 2H12
OK Njudung 2H14
OK Njudung 1D16
OK Njudung 1H16
OK Njudung 2H16
OK Njudung 1D35
OK Njudung 1H35
OK Njudung 2H35
OK Njudung 1D45
OK Njudung 1H45

OK Norrvirdarna (4)

NamnKlass
OK Norrvirdarna 1D14
OK Norrvirdarna 1H35
OK Norrvirdarna 1D45
OK Norrvirdarna 1H45

OK Orion (17)

NamnKlass
OK Orion 1D12
OK Orion 1H12
OK Orion 2H12
OK Orion 3H12
OK Orion 4H12
OK Orion 5H12
OK Orion 1D14
OK Orion 2D14
OK Orion 1H14
OK Orion 2H14
OK Orion 1D16
OK Orion 1H35
OK Orion 2H35
OK Orion 3H35
OK Orion 4H35
OK Orion 5H35
OK Orion 6H35

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnKlass
OK Pan-Kristianstad 1H55

OK Stigen (1)

NamnKlass
OK Stigen 1D45

OK Vivill (6)

NamnKlass
OK Vivill 1D12
OK Vivill 1H12
OK Vivill 1H14
OK Vivill 2H14
OK Vivill 1D16
OK Vivill 1D20

OK Älme (2)

NamnKlass
OK Älme 1H12
OK Älme 1H14

SOK Aneby (6)

NamnKlass
SOK Aneby 1D12
SOK Aneby 1D20
SOK Aneby 1D21
SOK Aneby 1H35
SOK Aneby 1H45
SOK Aneby 1H65

SOK Viljan (12)

NamnKlass
SOK Viljan 1D12
SOK Viljan 1H12
SOK Viljan 1D14
SOK Viljan 1H14
SOK Viljan 2H14
SOK Viljan 3H14
SOK Viljan 1D16
SOK Viljan 1D35
SOK Viljan 2D35
SOK Viljan 1H35
SOK Viljan 2H35
SOK Viljan 1H45

Vimmerby OK (6)

NamnKlass
Vimmerby OK 1D12
Vimmerby OK 1D20
Vimmerby OK 1H21
Vimmerby OK 1D35
Vimmerby OK 1H45
Vimmerby OK 1D55

Växjö OK (19)

NamnKlass
Växjö OK 1D12
Växjö OK 2D12
Växjö OK 3D12
Växjö OK 4D12
Växjö OK 1D14
Växjö OK 1H14
Växjö OK 1D16
Växjö OK 1H16
Växjö OK 1D21
Växjö OK 1H21
Växjö OK 1D35
Växjö OK 2D35
Växjö OK 3D35
Växjö OK 1H35
Växjö OK 2H35
Växjö OK 3H35
Växjö OK 1D45
Växjö OK 1H45
Växjö OK 1D65

Annonser