Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Höst Öst Prolog

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Höst Öst Prolog
Arrangörsorganisation: Härlövs IF
Datum: fredag 28 oktober 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 117 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Julia BirathStenungsunds OK354631
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad13690
Caroline LindelöwHärlövs IF9102600
Elinor LindelöwHärlövs IF404176
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922

H21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Lars SöderlundTormestorps IF351116

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Kajsa RaskKungälvs OK9001125

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nellie RydlundHässleholms OK442363

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ThoressonAndrarums IF9020610

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea RydlundHässleholms OK442338

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Hugo ThoressonAndrarums IF421411

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AxelssonOK Älme7202774
Jon MobergFK Göingarna1501004

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Carina RydlundHässleholms OK442374

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Olle SjöforsOK Älme17746

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Christel OlssonFK Åsen47186

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ola BengtssonÅmåls OK417586
Per KällvikÅmåls OK9650831
Johnny NimvikLunds OK620325
Bengt OlssonEslövs FK630912
Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad26693

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Christina BirathStenungsunds OK258584
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Susanne LüscherStora Tuna OK889325
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eddie BjärrenholtRånäs OK8636985
Per FröbergTjalve IF Norrköping580104
Jan HanssonStenungsunds OK9600605
Lasse JohanssonEds SK9570505
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Lasse PedersenGöteborg-Majorna OK500253

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Catherine DawsonGafanhori9102190
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Lena FröbergTjalve IF Norrköping433960
Siv LarssonVäxjö AIS9025597

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL42078
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Bent GalborgenIndre Østfold OK9121953
Christer KajsajunttiOK Skogsfalken353168
Kenneth KajsajunttiOK Skogsfalken12218
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Erland SvensonKvillebyns SK419699

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Kristin LindbergLunds OK7206829
Gunnel MånssonOK Vilse 879510927
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Ulf BråsjöJärla Orientering9490423
Roy DawsonGafanhori530509
Christer HedinIFK Enskede33533
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Larseric LarssonDegerfors OK421705
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS9025593
Janne LindholmFrosta OK27900
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Paul NorénOK Södertörn944415
Leif SandgrenFrosta OK671202
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Karl-Göran WahlströmAlmby IK449509
Åke WansölinSöders-Tyresö235828

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Siv AnderssonKristinehamns OK2041743
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Åke BorgerAnkarsrums OK246750
Claes-Göran GrenMalmö OK1066066
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Tom LindbergLunds OK7206840
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Christer SjöforsOK Älme452681
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lillemor ForsbergGävle OK28409
Margaretha NyströmLänna IF36280
Karin RenbergOK Kolmården2095426
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Roger AnderssonKristinehamns OK245249
Bengt BergqvistStigmännen Karlshamns OK43702
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Bo HedlundIFK Enskede38458
Hugo IsgrenIFK Enskede38623
Nils-Åke NilssonFK Göingarna347030
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Paul SchannongMalmö OK17530

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna SöderströmOK Stigen421789

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Christer SvenssonRonneby OK438663

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael SöderströmOK Stigen355971

Annonser