Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Nattcup

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Nattcup
Arrangörsorganisation: IFK Linköpings OS
Datum: torsdag 13 oktober 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

Kort (22)

NamnOrganisationBricknummer
Anna EnbergLinköpings OK701201
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Patrik EvebornOK Roxen439479
Tilde EvebornOK Roxen445394
Tomas HammarVästerbergslagens OL24902
Jörgen HjortOK Roxen451608
Moa HjortOK Roxen9101421
Helena HolmOK Roxen437057
Martin JarelandLinköpings OK7720723
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Markus MuellerLinköpings OK7060926
Martin MuellerLinköpings OK7030908
Inez NilssonLinköpings OK9101414
Otto NilssonLinköpings OK9101419
Patrik NilssonLinköpings OK19711
Urban PeterssonLinköpings OK440978
Yngve PetterssonLinköpings OK12226
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418
Theodor ThomassenLinköpings OK2088573
Johan ÅrbrinkLinköpings OK7040618

Mellan (25)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AllardLinköpings OK229343
Börje AnderssonLinköpings OK590610
Erik BacktemanLinköpings OK403151
Jonas DetterfeltLinköpings OK419793
Sixten ElehedLinköpings OK990624
Lova EvebornOK Roxen980823
Malte EvebornOK Roxen439480
Malva EvebornOK Roxen9000824
Pär ForsströmStjärnorps SK2078100
Per GuståsLinköpings OK9660925
Emanuel HerberthsonLinköpings OK510621
Magnus HerberthsonLinköpings OK630409
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Anders KnutssonLinköpings OK7407046
Axel KullbergLinköpings OK7991024
Pontus LindblomOK Roxen980228
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK923743
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK596596
Frida SahlmanLinköpings OK9112000
Pia VångellLinköpings OK920414

Lång (19)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonIK Gandvik9001132
Peter AronssonLinköpings OK810712
Victor BergstrandMotala AIF OL7205417
Erik BomanGävle OK931216
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Rasmus ElmelidLinköpings OK9007063
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Mattias FrisbergOK Roxen701207
Kajsa HammarströmLinköpings OK920402
Erik HelanderOK Roxen9191315
Emil KaleredOK Denseln880829
Anders LillieströmOK Roxen670702
Per MagnussonLinköpings OK721120
Henrik MarmelidOK Roxen9191320
Erik MartinssonLinköpings OK601010
Niklas OlssonLinköpings OK910217
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro850515
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK7770211
Anton WibergOK Skogsfalken910726

Annonser