Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till AdventOrient etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: AdventOrient etapp 1
Arrangörsorganisation: OK Silva
Datum: söndag 27 november 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 211 anmälda deltagare.

D21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Johanna BerntssonMalmö OK16810
Jenny BredfeltLunds OK981013
Emelie EklöfLunds OK831110
Anna EnborgLunds OK821217
Angelica EngströmOK Silva9930330
Karin HagwallLunds OK7971101
Sofie HavängMalmö OK241704
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Mathilda JägrydSkåneslättens OL403899
Lucie KomarkovaHjärnarps OL444091
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Hanna MellbyMalmö OK451014
Christina OlssonOK Silva580810
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad13792
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Siri WahlströmMalmö OK9512564

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
André BjärbyFrosta OK28778
Sebastian GieseMalmö OK1252660
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Simon HardenFK Boken649447
Anders HeydenLunds OK9650505
Fredrik HugossonLunds OK690610
Oskar Jensen SondénMalmö OK691337
Ronny LiljenbergEslövs FK19083
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Mikael NilssonLunds OK740474
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Bengt OlssonEslövs FK630912
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Per WarfvingeLunds OK434139
Martin WendtLunds OK860801
Erik WinbladhLunds OK7991118
Lukas WittenbecherLunds OK2104001
Göran von RosenMalmö OK7940940

D13 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca AdlercreutzLunds OK2057310
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Johanna GersneSkåneslättens OL2078609
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Elin HugossonLunds OK1020510
Olivia LarssonLunds OK9564765
Selma LarssonLunds OK7030731
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Sara SällbergOK Silva2088299
Moa WallenborgOK Kontinent450714

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Åsa EricssonLunds OK9690311
Lotta GyllenstenSkåneslättens OL245825
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Carolina LandinMalmö OK9671026
Anita OlssonOK Silva438147
Eva OlssonFrosta OK2077552
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Linda WesterlundFrosta OK421194
Jenny VinbladLunds OK991100

D55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Christine EdenbrandtLunds OK16939
Susanne GöranssonFrosta OK421161
Tina HagårdRävetofta OK601224
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Margareta KristenssonMalmö OK27599
Kristina LandgrenMalmö OK511011
Kristin LindbergLunds OK7206829
Karin MalmgrenHjärnarps OL7480618
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Christina NilssonAndrarums IF256340
Kerstin NilssonMalmö OK30403
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Eva TykessonRävetofta OK247640
Eva WildmarkFK Boken304871

H13 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Hannes DahlbergOK Silva
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Erik OlssonFrosta OK421152
Edvin SanderOK Silva1060316
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL2079719

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian EngströmOK Silva9000716
Daniel HellbergLunds OK7205946
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Johan VinbladLunds OK7020514
Ludvig ZaarLunds OK8010222

H40 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AndertoftMarkaryds FK650610
Mats BredfeltLunds OK941008
Anders EricssonLunds OK9670506
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Dan JensenMalmö OK306141
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Örjan LarssonLunds OK7700316
Malte LennerstedtLunds OK700709
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Roland NilssonOK Silva9620711
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Erik ProninFK Åsen696669
Johan SanderOK Silva9101727
Mats SjöbergFrosta OK421184
Johan SvärdLunds OK9760415
Mikael SöderströmOK Stigen355971
Magnus WallenborgOK Kontinent42609
Tomas VensrydEslövs FK445410
Olle WindeliusFrosta OK721102
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

H55 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Richard BengtssonLunds OK451069
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Håkan Berglund LakeKovlands IF226150
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Lars EdenbrandtLunds OK16940
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Per GersneOK Silva2051802
Bengt HanssonAndrarums IF511230
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tor HellbergLunds OK253648
Fredrik HjortHelsingborgs SOK560209
Anders JohanssonLunds OK241160
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Leif KarlssonFrosta OK27905
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Bengt LundhHelsingborgs SOK17934
Kjell LönnHjärnarps OL264100
Håkan NilssonMalmö OK511010
Lars-Göran NilssonMalmö OK303446
Rolf NilssonAndrarums IF12339
Stefan NilssonOK Kontinent560218
Gert OlssonOK Silva9200092
Sven OlssonOK Silva13784
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Lennart StenssonHelsingborgs SOK350553
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Gösta SvenssonMalmö OK263067
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Stein ØstbyMalmö OK7444066

H70 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Allan HammarOK Kompassen16190
Jan HanssonLunds OK41480
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Stig LarssonRävetofta OK208228
Kjell LindauOK Kompassen33722
Tom LindbergLunds OK7206840
Johnny MalmgrenHjärnarps OL9430124
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Inge PerssonFK Boken2107546
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Nils PerssonIS Skanne208222
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Macke SelanderHelsingborgs SOK17946
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
Bo ÖhgrenHelsingborgs SOK1240440

ÖM Kort (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin GlantzAndrarums IF240944
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Therese HavängMalmö OK30402
Märta HenningssonLunds OK2088982
Mikael NilssonFrosta OK28764
Alfred OlssonLunds OK2085383
Marina ProninaFK Åsen504758
Henrietta SällbergOK Silva2093260
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

ÖM Medel (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BjärbyFrosta OK421160
Linnéa BjärbyFrosta OK27904
Lennart CarlsenHelsingborgs SOK28589
Bo GlantzAndrarums IF240945
Per HeldFrosta OK421190
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Tina OlssonHelsingborgs SOK
Linnéa SjölanderOK Gynge246373
Anna SöderströmOK Stigen421789
Elin TiensuuOK Silva448541

ÖM Lång (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lena BondessonFrosta OK421178
Ann-Louise JohanssonMalmö OK2078035
Rasmus PerssonSkåneslättens OL350570
Pär RingströmMalmö OK2077939
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Martin SällbergSkåneslättens OL2087493
Robert TiensuuOK Silva7440980
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Gun HanssonYstads OK450325
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Kerstin NilssonOK Gynge27850
Laila PerssonIS Skanne36166
Torill SvendsenFrosta OK25270
Ulla ÖhgrenHelsingborgs SOK347018

Barn (6)

NamnOrganisationBricknummer
Atle KulstadOK Silva
Nora LindeRävetofta OK263062
Valter SanderOK Silva1080929
Hannah TiensuuOK Silva440980
My WallenborgOK Kontinent42606
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL2089213

Annonser

Mila