Anmälda deltagare till Ungdoms-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, lång
Arrangörsorganisation: Umeå OK
Datum: lördag 16 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 473 anmälda deltagare.

D16 (91)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK443776
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Tilda AnderssonTullinge SK9102591
Frida ArnessonSkarpnäcks OL450220
Nora AronengHestra IF244775
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Elin BergOK Ravinen2050955
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK245624
Ellinor BjörklundJärfälla OK2048669
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Klara BolinTullinge SK9010929
Agnes BromanOK Roslagen9008007
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK9010820
Elin CarlssonIK Trenne Ullared1402384
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Clara DahlHärlövs IF9010914
Elin EdströmHärnösands OK8011102
Tilde EngbergHärnösands OK8400750
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Elsa EricssonFK Friskus-Varberg9011219
Sofie FröjdSundsvalls OK439789
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna510716
Matilda HagstrandLerums SOK9010509
Nickolina HedenlundTäby OK9010115
Ida HelgessonHestra IF9417601
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409
Maja HolmgrenVästerås SOK1010406
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Amanda JanssonOK Djerf727106
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK810628
Ida JohnssonOK Kåre797877
Alva JonssonLånghundra IF7010223
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK7003055
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Agnes KällströmSala OK640198
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Andrea LamprechtKöping-Kolsva OK620715
Matilda LarssonOK Hällen1269485
Wilma LarssonOK Tor452144
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Elin LindbladOK Djerf578680
Cecilia LindgrenOK Kåre7430997
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Anna LithellOK Linné441652
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Vendela LönkvistOK Vivill8010316
Tilda MelkstamLerums SOK9010607
Magdalena NilssonHögåkers OK2062119
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Evelina OlssonOK Nackhe9010610
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Maja PorleVäxjö OK848888
Louise RamebäckUmeå OK1010605
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Linda RennerOK Södertörn450266
Vera RolfssonSkarpnäcks OL845585
Ida RoosIF Hagen509095
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Lotten SandénOK Södertörn2057340
Ylva SandénOK Södertörn2050718
Smilla SandströmSkogslöparna9946886
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Clara SpikLeksands OK1010717
Sara SundinWaxholms OK1401364
Hanna SvanbergOK Renen7010421
Maja TenghagenHärlövs IF8010914
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412
Elin UnanderSundsvalls OK981944
Julia WannerAvesta OK9010305
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Lotta WeyhenmeyerIF Thor7564375
Emelie WibergSkogslöparna2800663
Ida WickbergOK Nolaskogsarna436113
Lovisa WigertzLånghundra IF9010302
Ellen WikstenGävle OK8011204
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614
Lisa VogtVästerbergslagens OL452623
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H16 (101)

NamnOrganisationBricknummer
August AbrahamssonGällstadbygdens SOK2058969
Johan AlpbergAlmby IK611012
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Elias BergenfurIK Vikings OK8010617
Albin BergerDomnarvets GOIF9201484
Axel BerglundUlricehamns OK510419
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Gustav BjörklundIFK Mora OK8010528
Johannes BladhTullinge SK7010521
Emil BybergDomnarvets GOIF981103
Johan CallebergSnättringe SK993475
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Hugo DjurstedtEksjö SOK9010528
Charlie EliassonDalaportens OL1080976
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Isac ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Samuel ErikssonEds SK450669
Tobias ErixonOK Kullingshof8444544
Albin FalkNyköpings OK9010628
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby8188888
Simon FriskGustavsbergs OK7423023
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Johannes GreenAlmby IK1222441
Mattias HaneOK Tyr963369
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Casper HedarOK Tor8011205
Allan HedbergLunds OK9110228
Emanuel HerberthsonLinköpings OK8010621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Ludvig HolmqvistOK Tor8010508
Max HoppeWaxholms OK8010614
Edvin HägglundOK Nolaskogsarna2089148
Anton HänströmTäby OK2048619
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Linus KristianssonTrollhättans SOK8110121
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Albin KårénSundsvalls OK9010423
Johan LangerakJärfälla OK581581
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Mattias LevinSvaide Roma SOK550290
Jesper LidmarSnättringe SK7561783
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Pontus LindgrenVästerås SOK9102110
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Linus LundbergOK Bävern8010829
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Edvin NilssonGotlands Bro OK1200107
Per NordholmSävedalens AIK882211
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Oscar PalmOK Linné437457
Gustav PermanOK Tyr8010615
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Alfred PetterssonMullsjö SOK203875
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Arvid RoosOK Linné501691
Elias RöstinSöders-Tyresö2058142
Victor SadaranganiJärla Orientering1409856
Alexander SchandlOK Södertörn2089399
Anton SegermanIF Thor9983087
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Anton SilierJärfälla OK8010415
Jakob SjöbergGävle OK510415
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Oskar StenviOK Linné1422441
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Daniel StåhlJärbo OK27879
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811
Simon SvahnEksjö SOK246071
Viktor SvenskStora Tuna OK713010
Niklas SvenssonJärfälla OK9123766
Aron ThorénRonneby OK1010529
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2057371
Albin TollOK Njudung7543288
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb448550
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Arvid WesterbergOK Kolmården8010309
Casper VånsjöArboga OK437353
Ludvig ZaarLunds OK8010222
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Gustav ÖstenssonOK Tranan740788
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK8010213
Markus ÖsterlundVästerås SOK937800

D15 (116)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaÖvertorneå IF443724
Elsa AlbinssonOK Tyr9054333
Frida AnderssonSegersta OK1570939
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Klara AnderssonOK Orion1060302
Olivia AspIFK Göteborg902937
Siri BerglundLinköpings OK30382
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Malin BierfeldtÄrla IF702123
Erica BogrenIF Hagen9020428
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Elsa BäsénIF Thor920130
Embla CinthioSkåneslättens OL450466
Sofia DjerfVästerbergslagens OL19012
Agnes EdgrenSkarpnäcks OL1470457
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Moa EngströmOK Renen9020809
Emma ErikssonEksjö SOK27750
Thea FagerströmIFK Göteborg600808
Tuva FalkSundbybergs IK9020521
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Tove FrænellSundsvalls OK1020523
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Hanna GabrielssonKungälvs OK9020321
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Ellen GrantingerIF Thor1021201
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Alice HallménJärfälla OK439835
Ellinor HambergJärfälla OK450296
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Malin HanssonTäby OK9021028
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF1552002
Petronella HedenlundTäby OK442211
Alma HellströmAttunda OK624243
Sara HertegrenJärfälla OK2093678
Alma HjertbergHestra IF9022828
Ida HofstedtTäby OK9020320
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Elin HugossonLunds OK1020510
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Emma IvarssonOK Kullingshof9022002
Sofia IversAttunda OK7020205
Klara JohanssonVästvärmlands OK341937
Ylva JohanssonOK Djerf520817
Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK7773000
Josefine JonssonOK Tor1020709
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Ella KarlssonSnättringe SK9020914
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Ellen KillmeyVittjärvs IK1394640
Kristina KlingnéusIK Vikings OK438113
Tilda LagerhällRehns BK451709
Alva LarssonUmeå OK9021227
Ida LarssonVästerås SOK990502
Ester LaudonVännäs OK419676
Katja LeicktTullinge SK1020603
Emma LiljeGävle OK9020128
Ebba LindOK Skärmen9020220
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Emmie LindbäckOK Renen2088590
Ebba LindellIF Thor9020802
Matilda LindhSundbybergs IK9990603
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Felicia LorénOK Landehof439701
Hanna LundbergOK Renen9020716
Sofia LundkvistOK Vargen600366
Agnes MalmgrenOckelbo OK8021002
Tea MarkholmSkåneslättens OL7725257
Alice MarmelidOK Roxen9191318
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb2065215
Nicolina MobergOK Tyr9020605
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Sara MöllerOK Södertörn669955
Elin NetzOK Kolmården7000313
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Elsa NilssonDomnarvets GOIF1025921
Lovisa NilssonAttunda OK452343
Therese NilssonOK Österåker620314
Julia NordlanderSundsvalls OK2050778
Ester OlofssonOK Storsjön2077317
Ingrid OlssonOK Tor508314
Lisa OlssonTorsås OK500523
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Sofia PalmFK Boken575799
Linnea PerssonValbo AIF444754
Nina PerssonHaninge SOK9064226
Amelie RajanIFK Lidingö SOK2025182
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Hanna RingRonneby OK9020829
Tove RingiOK Kåre620523
Hanna RothLinköpings OK449520
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Maja SandvikAttunda OK41771
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Thea SvenssonIK Vikings OK438127
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL7020926
Vera WallinFalköpings AIK OK8021007
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Karin WedmanVästerbergslagens OL446128
Emely WeihartHestra IF9021003
Thea WennbergSkellefteå OK9020221
Tilda WigforssArboga OK409539
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807
Emilia ÖsterlundIK Ymer7204059

H15 (121)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK7020125
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Isak AnängenNyköpings OK8020713
Joel Aristondo MagnussonOK Tor2050859
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Isak BerggrenGävle OK442126
Ludde BlomIFK Enskede2078162
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Seth BorglundHärnösands OK8021018
Emil BoströmOK Linné9020326
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Arvid BylundIF Thor1279018
Filip BäckArboga OK2075428
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb8000001
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Malte EvebornOK Roxen439480
Philip ForngrenTäby OK9020609
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede1225057
Hugo FriskVästerås SOK8070800
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö605321
Karl GranathOK Kåre520030
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Karl GrywenzOK Linné9101541
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Lukas GustafssonIK Ymer441202
Isak HagbergKalmar OK1721729
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Axel HedströmÖstersunds OK2085510
Arvid HenningHärnösands OK436065
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Gustaf HägglundOK Nolaskogsarna2089128
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK2081952
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Lukas JohanssonSundsvalls OK2060006
Samuel JohanssonOK Nolaskogsarna1961111
Simon JohanssonOK Kolmården9122333
Viggo JohanssonSkåneslättens OL438114
Erik JohnssonOK Kolmården452367
Fredrik JunevikLeksands OK7020812
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Gustav KüglerSigtuna OK8020831
Nils KörleOK Landehof8450121
Erik Lidström LauriSnättringe SK2062053
Alfred LiljeströmGävle OK9442005
Hannes LindahlSundsvalls OK1020703
Samuel LindénAttunda OK966814
Albin LindskogOK Ravinen452136
Jonne LiukkonenSundsvalls OK9911991
Johan LundbäckJärfälla OK952765
Axel LundgrenSundsvalls OK9020623
Karl LundinKatrineholms OK7023003
Melker LundinKatrineholms OK7020330
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Alfred LängheimTullinge SK7782161
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
John McLellandOK Rodhen7421126
Alvar MelinHaninge SOK445270
David MelinOK Rodhen9020205
Axel MålargårdTäby OK8636978
David MårtenssonGarphyttans IF1470508
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Jakob Gadefors NauHaninge SOK9822709
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
Oskar NilssonJärfälla OK9020919
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL7020115
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK2078091
Isak OlssonStigsökarna1020302
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Karl PetersénOK Njudung7020210
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Olle Pettersson GradinAttunda OK450052
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Valter PetterssonOK Tisaren1020817
Martin RinnbäckOK Ravinen500801
Tor RönnestrandFrösö IF2081807
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Nils SchagerströmGarphyttans IF441561
Ludvig SigrandOK Södertörn8020719
Felix SilverGävle OK1577026
Kevin SjölanderOK Rodhen7020509
Tobias SjöstedtOK Måsen9020603
Tobias SnellOK Renen8480848
Emil SoneAttunda OK8020914
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Henry SvensVästerbergslagens OL1408743
Tamás SzütsVästerås SOK9081247
Anton SöderbergSundsvalls OK449496
Jon TrägårdhIFK Umeå2077591
Linus TäckOK Hammaren9020501
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Fabian ValleriusGamleby OK9101402
Lukas WernerIFK Lidingö SOK7766551
Isak WestringJärfälla OK2066573
Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb2088640
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johan VinbladLunds OK7020514
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791
Carl ÅsLunds OK9020827
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

Pub 15H (14)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK887876
Felix GustafssonLunds OK7030912
Loke HedbergLunds OK9031205
Edvin HellstenNyköpings OK9030929
Hugo KindbornOK Hällen7030129
Mikael KindbornOK Hällen7620919
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Isak LundholmUmeå OK1440991
Tore PalmgrenSundsvalls OK449491
Per-Erik RönnestrandFrösö IF20520
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Per-Olov SjöströmVästerås SOK450015
Albin WeidenSkåneslättens OL9030525
Oskar VikströmSundsvalls OK439804

Pub 15D (18)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BäsénIF Thor1100425
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Alice EkNyköpings OK9031011
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Irmelie EnströmSundsvalls OK2077294
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Lisa JakobssonSundsvalls OK2077278
Anna KårénSundsvalls OK420022
Hanna LarssonYstads OK9031226
Kristina LindgrenVästerås SOK9102108
Marika Nylund EkNyköpings OK711002
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Astrid RexSundsvalls OK9030928
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Moa WallenborgOK Kontinent450714
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

Pub 16H (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Magnus LarssonVästerås SOK671018
Olov VikströmSundsvalls OK30980
Mattias ÖstbergStora Tuna OK9010505

Pub 16D (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny BergOK Ravinen351109
Kalle BjörkmanIFK Mora OK1387907
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Johan ÖstbergStora Tuna OK248215

Pub 15D 7500 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Christer LagerhällRehns BK448421
Anna LindgrenVästerås SOK8420812
David LindgrenVästerås SOK8400504

Annonser