Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 7

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 7
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 15 december 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 72 anmälda deltagare.

Långa (7)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Magnus SagerOK Orion895406

Mellan (22)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Mattias EngströmOK Orion9771210
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Johan JacobssonOK Orion9681010
Siri JeppsonKatrineholms OK940507
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Magnus JohanssonKarlskrona SOK16661
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Ove LernåKalmar OK600524
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Daniel PerssonRonneby OK429300
Jan SvenssonOK Orion2062057
Mats SöderbergKalmar OK641204
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankort (32)

NamnOrganisationBricknummer
Ingmar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Vilma EngströmOK Orion2057315
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Ulf LundbergKalmar OK18590
Yngve MagnussonOK Orion10528
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Anders NilssonOK Orion450881
Lennart NilssonOK Orion426098
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anders SundelinOK Orion1401351
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion262490
Lena SwartzOK Orion9620620
Lisa SwartzOK Orion2058218
Nils SwartzOK Orion2058124
Alma SvennerudKarlskrona SOK2107162
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2107200
Tomas TörnqvistKarlskrona SOK7840706
Mikael WahlbomOK Orion249297
Linus VernströmRonneby OK9040312
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Korta (11)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AnderssonKarlskrona SOK2107158
Astrid AnderssonOK Orion
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Kasper FagerKarlskrona SOK444719
Kenneth FagerKarlskrona SOK1952401
Helena GummessonKarlskrona SOK1100373
Leif IngemarssonKarlskrona SOK451391
Märta SvennerudKarlskrona SOK2107161
Wille VernströmRonneby OK9060112
Erik ZettervallKarlskrona SOK341574

Annonser