Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 9

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 9
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 12 januari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 64 anmälda deltagare.

Långa (10)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Niklas BrattOK Orion8123666
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Tilda JohanssonOK Orion960409
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Pontus PeterssonOK Orion920215
Magnus SagerOK Orion895406
Viktor TovessonOK Orion930508

Mellan (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Jonas PerssonTorsås OK9670123

Mellankort (38)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Lennart AnderssonOK Orion30357
Elin AntonischkiOK Orion446003
Jörn AntonischkiOK Orion9700817
Alva EngströmOK Orion2057337
Mattias EngströmOK Orion9771210
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Vilma EngströmOK Orion2057315
Kenneth FagerKarlskrona SOK1952401
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Eskil JohanssonOK Orion262491
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408104
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Lennart NilssonOK Orion426098
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anders SundelinOK Orion1401351
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion262490
Lena SwartzOK Orion9620620
Lisa SwartzOK Orion2058218
Nils SwartzOK Orion2058124
Alma SvennerudKarlskrona SOK445561
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Kent TörnqvistKarlskrona SOK
Mikael WahlbomOK Orion249297
Linus WernströmRonneby OK9040312
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Korta (8)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AnderssonKarlskrona SOK
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Kasper FagerKarlskrona SOK444719
Elias LindströmRonneby OK1080223
Sarah LindströmRonneby OK770601
Märta SvennerudKarlskrona SOK30346

Annonser