Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tiomila i Nynäshamn

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Tiomila i Nynäshamn
Arrangörsorganisationer: IFK Enskede / OK Älvsjö-Örby / Skogsluffarnas OK
Datum: lördag 28 april 2018 - söndag 29 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 1000 anmälda lag.

10MILA-KAVLEN (330)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Marcus Lundagårds
2Olov Ericson
3Andreas Davidsson
4Fredrik Broman
5Stefan Carlsson
6Peter Karsbo
7Joakim Larsson
8Peter Rosén
9Jonas Nyholm
10Joris Hochstetter
Angelniemen Ankkuri 1
1Quentin Rauturier
2Mikko Siren
3Bogdan Rodionov
4Maxime Rauturier
5Heikki Toivio
6Pekka Hyvönen
7Tuomo Mäkelä
8Orhan Kutlu
9Markku Elo
10Sergey Dobrynin
Anttolan Urheilijat 1
1Eeli Viholainen
2Petri Noponen
3Olli-Jussi Korpinen
4Juha Hyyryläinen
5Kalle Manninen
6Arto Lilja
7Topi Huttunen
8Risto Haikonen
9Mikko Väisänen
10Heikki Manninen
Asker SK 1
1Sander Arntzen
2Vegard Gulbrandsen
3Sondre Ytterbø
4Henrik Fredriksen Aas
5Bjørnar Løvli
6Axel Hoveid
7Felix Finsrud
8Eivind Øfsthus Gravir
9Trygve Myhr
10Per Clemet Wisløff
ASO Sillery 1
1Camille Andre
2Simon Blum
3Olivier Guenin
4Christophe Schneider
5Lucie Alafort
6Nathalie Guenin
7Celine Schneider
8Clement Hery
9Sidoine Andre
10Antoine Guenin
Attunda OK 1
1Daniel Roos
2Axel Wrådhe
3Johan Persson
4Oskar Daniels
5Johannes Knutas
6Marcus Stenebo
7Thomas Pettersson
8Alvaro Prieto
9Simon Martelius
10Lars Håkan Sandvik
Attunda OK 2
1Fredrik Sone
2Tomas Henriksson
3Oskar Enges
4Niklas Henriksson
5Christopher Wilestedt
6Christoffer Norrman
7Samuel Lindén
8Karl Enges
9Ulrik Ivers
10Fredrik Stenebo
Attunda OK 3
1Erik Antonsson
2Lars Gerhardsson
3Sofia Ivers
4Maria Von Schmalensée
5Christian Redtzer
6Lucas Norrman
7Magnus Strömqvist
8Esbjörn Eriksson Långström
9
10
Avesta OK / Sala OK 1
1Ola Jernström
2Martin Norrbom
3Stefan Nyberg
4Viktor Lundén
5Niklas Söderlund
6Johan Blixt
7Peter Viréhn
8Patrik Strandberg
9Hans Älvegran
10Malte Borgström
Bækkelagets SK 1
1Sven Hellmüller
2Carl Godager Kaas
3Eirik Rustad
4Vegard Ølstad
5Magne Jutulstad
6Håvard Myhre
7Mathias Gløersen
8Wolfgang Kampel
9Mathias Nipen
10Felix Breitschädel
Bækkelagets SK 2
1Martin Schälli
2Anders Storbråten
3Vetle Christiansen
4Simen Wästlund
5Kristian Ruud
6Olav Torgersen
7Pål Christian Ingierd
8Eskil Sande Gullord
9Lisa Schubnell
10Thomas Nipen
Ballerup OK 1
1Claus Cederberg
2Lars Rasmussen
3Kent Pihl
4Mathias Karlå
5Frank Rasmussen
6Lars Bech Jensen
7Torben Schorlemmer
8Christian Olsen
9Ole Meldgaard
10Anders Vejgaard
Bergnäsets AIK 1
1Robin Salén
2Ulrik Nordberg
3Joar Svartholm
4Albert Askengren
5Rasmus Wickbom
6Nils Henriksson
7Harald Larsson
8Gunnar Holmgren
9Mattias Johansson
10Simon Eriksson
Boxholm-Mjölby OL 1
1Henrik Tengvall
2
3
4
5
6
7
8
9Albin Tengvall
10
Bredaryds SOK 1
1Axel Elmblad
2Filip Trofast
3Anton Gunnarsson
4Emil Auselius
5Henric Johnsson
6Amanda Leo
7Tommy Ask
8Fredrik Johansson
9Björn Andersson
10Henrik Andersson
Bromma-Vällingby SOK 1
1Henrik Wiklund
2David Hunhammar
3Ola Carlén
4Joakim Berg
5Sven Hunhammar
6Tim Sandgren
7Thomas Babtist
8Simon Sandgren
9Mattias Berglund
10Martin Bjurner
Centrum OK 1
1Samuel Svensson
2Oskar Gustafsson
3Jerk Rönnols
4Jonas Kjäll
5Jonas Lindholm
6Mattias Ågren
7Linus Rispling
8Lukas Gustavsson
9Lars Jakobsson
10Tomas Holmberg
Centrum OK 2
1Joel Berring
2Peder Pedersson
3Henrik Lundgren
4Jorrit Boekel
5Jonas Nylund
6Per-Anders Lindgren
7Oskar Hermansson
8Martin Karlsson
9Janne Nilsson
10Stuart Fell
Domnarvets GOIF 1
1Fredrik Persson
2Andreas Elgesjö
3Sven Lundbäck
4Tony Björling
5Samuel Stålnäbb
6Erik Brandt
7Johan B Nordahl
8Emil Byberg
9Albin Berger
10Emma Johansson
Eiker OL 1
1Kenneth Sandvold
2Severin Berglia
3Jan Sølvberg
4Axel Berlin
5Eirik Brynildsen
6Hans Roar Bakken
7Havard Klokkerud
8Ane Dyrkorn
9Thea Dyrkorn
10Oscar Berlin
Eksjö SOK 1
1Georg Gröll
2Lucas Sundblad
3Oskar Lind
4Andreas Bergander
5Jonas Soldini
6Viktor Antonsson
7Hugo Jakobsson
8Luis Sanchez Serrano
9Hugo Djurstedt
10Sebastian Inderst
Eksjö SOK 2
1Simon Freyland
2Simon Nilsson
3Mattis Persson
4Ingemar Neuhauser
5Rickard Jakobsson
6Simon Svahn
7Oskar Svahn
8August Kollberg
9Linnéa Golsäter
10Adam Sandstedt
England Juniors 1
1Joe Hudd
2Duncan Harris
3Adam Conway
4Alan Irving
5Anna Harris
6Caitlin Irving
7Joe Sunley
8Frank Townley
9Charlie Rennie
10Laurence Townley
Espoon Akilles 1
1Toni Pikkarainen
2Ville Vierimaa
3Jussi Jääoja
4Jani Riissanen
5Miska Riissanen
6Pyry Riissanen
7Ville Pakkanen
8Kimmo Berg
9Tuomas Hakkarainen
10Markus Hjulgren
Espoon Suunta 1
1Anssi Vesanto
2Lari Pernu
3Rinat Gabitov
4Mikhail Kuleshov
5Mikko Tervakangas
6Josh Beech
7Mikael Rautio
8Kirill Komarov
9Alvar Palmen
10Vladislav Malyshev
Espoon Suunta 2
1Georgy Mavchun
2Ville Kokkila
3Topias Kemppi
4Miika Vehmas
5Emil Laaksonen
6Antti Sorsa
7Jerry Aunula
8Benjamin Lamberg
9Olli Tiainen
10Valtteri Torsti
Falkenbergs OK / FK Friskus-Varberg / OK Nackhe 1
1Fredrik Johansson
2Tim Johansson
3Henrik Bengtsson
4Lennart Bengtsson
5Claes Andersson
6Sven-Åke Bengtsson
7Ronnie Andersson
8Rasmus Blockgren
9Jesper Nelsén
10Jonatan Andersson
Falköpings AIK OK / Gudhems IF 1
1Niclas Ståhl
2Patrik Wallin
3Jonas Niklasson
4Jan Hjort
5Mattias Hedfjärd
6Magnus Niklasson
7Håkan Sonesson
8Stefan Musslinder
9Erik Löseth
10Jonas Hjert
FarumTisvilde OK 1
1Malte Kjær Hemmingsen
2Lasse Falck Weber
3Lasse Fugmann Thamdrup
4Jonas Falck Weber
5Lasse August Helweg
6Tim Falck Weber
7Julian Hollingbery
8Asger Skytte Kirkegaard
9Agnes Kracht
10Mikkel Lyskjær Jensen
FarumTisvilde OK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Finspångs SOK 1
1Martin Roudny
2Simon Lundin
3Oskar Svensson
4Ladislav Semrad
5Vaclav Roudny
6Alexander Wiklund
7Jan Boril
8Ondrej Volak
9Petr Cech
10Jan Rusin
FK Göingarna 1
1Fritjof Axelsson
2Hampus Larsson
3Magnus Larsson
4Håkan Gunnarsson
5Håkan Axelsson
6Niklas Edvardsson
7Melker Larsson
8Jesper Håkansson
9Anders Selin
10Andreas Ferm
FK Herkules 1
1Jonas Lauri
2Axel Forsman
3Laila B Höglund
4Arvid Hammar
5Stefan Hammar
6Fredrik Forsman
7Nils Hammar
8Anton Kastrup
9Joakim Öfverholm
10Erik Lauri
Forsa OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck
2Erling Hjermstad
3Øyvind Hjermstad
4Einar Melsom
5Oskar Størmer
6Martin Borge Heir
7Emil Størmer
8Tarjei Holo
9Leif Størmer
10Jan Erik Naess
Fossum IF 2
1Peter Gisholt
2Sigurd Melsom
3Oscar Hæstad Bjørnstad
4Torbjørn Blom-Hagen
5Audun Rognerud Bøe
6Eivind Berner Myhre
7Sivert Sande Kverme
8Mikkel Katla
9Sondre Zahl Hagen
10Vebjørn Blom-Hagen
Fredrikstad SK 1
1Håvard Lucasen
2Hans Petter Mathisen
3Sindre Østhagen
4Andreas Höye
5Espen Fiskum
6Christian Riddervold Kahrs
7Herman Ryen Martinsen
8Gaute Hallan Steiwer
9Mattias Karlsson
10Martin Hubmann
Fredrikstad SK 2
1Henrik Ottesen
2Per Olaussen
3Bendik Eliassen
4Matthew Fellbaum
5Eirik Imrik
6Dyre Martin Gulbrandsen
7Sondre Ottesen
8Oliver Hagaseth Mydske
9Runar Saur Modahl
10Håvard Berget
Fredrikstad SK 3
1Kristoffer Helminsen
2Kjell Reidar Mydske
3Pål Angvoll
4Gard Antonsen
5Jan Edvin Blomkvist
6Hilde Poppe
7Ole Ingesen
8Odin Sæther
9Rikke Blakkestad Ingesen
10Mia Mathisen Bekhus
Freidig 1
1Håvard Sandstad Eidsmo
2Albin Lillieström
3Oliwer Lundberg
4Mattis Holt
5Mats Eidsmo
6Tomas Eidsmo
7Oscar Lyngen
8Oskar Spets Storhov
9Johan Ivarsson
10Sindre Johannessen
Freidig 2
1Simen Spets Storhov
2Jens Even Storhov
3Pål Kittilsen
4Kristian Fredrik Lynum
5Jon Holstad
6Mikkel Holt
7Matias Nissen
8Jo Even Kolstad
9Håkon Holstad
10Mathias Vindal
Freidig 3
1Lars Sandstad
2Vegard Kittilsen
3Andreas Sylte
4Mathias Syversen Waage Hermstad
5Bjørnar Lynum
6Svein Terje Kolstad
7Fredrik Sandnes
8Jonas Grønli
9Adrian Opheim
10Lars Owren
Frol IL 1
1Carl Petter Lyngen
2Martin Vister
3Lars Sandstad Skjeset
4Stian Sundsvik
5Johan Asphjell Bjørnaas
6Ulf Forseth Indgaard
7Isak Bergset
8Jo Forseth Indgaard
9Yngve Skogstad
10Paul Sirum
Frösö IF / Mälarö SOK / OK Storsjön / Åre OK / Östersunds OK 1
1Ulf Lindqvist
2Måns Eriksson
3Roger Ek
4Anders Widegren
5Martin Ohlsson
6Lars-Åke Larsson
7Magnus Johansson
8James Turton
9Adrian Jones
10Olle Näslund
Gotlands OF 1
1Duncan Robertson
2Alexander Nilsson
3Andreas Liljegren
4Brent Key
5Ronny Liljegren
6Stefan Wittmann
7Leon Hansson
8Andreas Nikolausson
9Albin Larsson
10Mattias Westfält
Gotlands OF 2
1Ludvig Waktel
2Greger Westerlund
3Edvin Nilsson
4Olle Svangren
5Felix Bäckstäde
6Armin Scholler
7Mattias Levin
8Albin Lindgren
9Mattias Österdahl
10Magnus Ihreskog
Gustavsbergs OK 1
1Gunnar Lindberg
2Conny Strandberg
3Jens Werner
4Martin Bellander
5Jonatan Lindell
6Jan Lavén
7Magnus Lindblom
8Patrik Frisk
9Jukka Loukusa
10Peter Landén
Guyancourt Orientation 78 / avon ok / CSLG Melun / OPA Montigny 1
1Axel Pannier
2Toussaint Tom
3Toussaint Stephane
4Juste Raimbault
5Mathis Legrand
6Toussaint Perrine
7Pascal Pannier
8Valentin Payssan
9Pierre Lourdais
10Timothée Legrand
Gävle OK 1
1Erik Boman
2Lasse Jansson
3Patrik Svedberg
4Richard Hejdenberg
5Erik Olsson
6Patrik Ottosson
7Mårten Olsson
8Erik Sisell
9Jakob Sjöberg
10Albin Sjöhed
Göteborg-Majorna OK 1
1Jonas Egger
2Jonas Merz
3Mikael Eliasson
4Viktor Runnby
5Måns Östman
6Mattis Hallberg
7Philipp Sauter
8Daniel Wernersson
9Johan Strand
10Martin Ahlberger
Göteborg-Majorna OK 2
1Martin Jellvert Börjeson
2Tobias Ahnoff
3Anders Axenborg
4Daniel Martinsson
5Martin Ivarsson
6Petter Jönsson
7Johannes Kuhlin
8Joakim Eliasson
9Henrik Håkansson
10Philip Persson
Göteborg-Majorna OK 3
1Jakob Wahl
2Anders Höije
3Anders Hedberg
4Fredrik Karlsson
5Arvid Aronsson
6Viktor Jellvert Börjeson
7David André
8Wojciech Wiktor
9Felix Falk
10Rasmus Arfwedson
Hagaby GoIF Örebro 1
1Martin Regborn
2Viktor Larsson
3Love Sintring
4Filip Dahlgren
5Sebastian Månsson
6Harald Larsson
7Simon Markendahl
8Oskar Eklöf
9Samuel Andersson
10Jakob Wallenhammar
Halden SK 1
1Andreas Rüedlinger
2Fredrik Eliasson
3Emil Wingstedt
4Riccardo Scalet
5Mats Nordbrøden
6Knut Aasheim
7Markus Holter
8Thomas Natvig Årstad
9Alexander Chepelin
10Magne Dæhli
Halden SK 2
1Niels Christian Hellerud
2Viktor Wassén
3Tore Sandvik
4Elias Bäcklund Ekvall
5Guilhem Elias
6Trygve Kristoffer Løvli
7Erlend Brendstuen
8Matthieu Puech
9Andrei Zhuravlev
10Øyvind Helgerud
Halden SK 3
1Andreas Johansson
2August Asheim Birkeland
3Håkon Østraat Sævareid
4Sigurd Myhre Andreassen
5Jonatan Aune
6Alexander Skaug Ytterbøl
7Magnus Nordbrøden
8Bjørn Axel Gran
9
10
Halmstad OK 1
1Björn Karlsson
2Erik Memmi
3Mikael Lundqvist
4Håkan Andersson
5Loke Agmarken
6Fredrik Persson
7Albin Persson
8Joakim Gustafsson
9Jan-Olof Svensson
10Niklas Hidman
Haninge SOK 1
1Felix Persson
2Hugo Dahlberg
3Adam Ivarsson
4Joakim Skärlén
5Martin Skärlén
6Egil Morast
7Jakob Ivarsson
8Henrik Sjögren
9Gustav Näsman
10Sebastian Svärd
Haninge SOK 2
1Ola Svärd
2Carolin Svensson
3Torbjörn Ohlsson
4Joakim Persson
5Jakob Gadefors Nau
6P-O Ivarsson
7Peter Haglund
8Henrik Morast
9Niklas Hall
10Love Ottosson
Haninge SOK 3
1
2Jan Eskilsson
3Ulf Andersson
4Simon Kappel
5
6
7Nina Persson
8
9Anna Engquist
10
Hauhon Sisu 1
1Raimo Kariniemi
2Jaakko Liukkala
3Lauri Lindberg
4Aki Ylitalo
5Jukka Pohjola
6Ville Heikkilä
7Mika Laitamäki
8Viljo Oripelto
9Arttu Koskinen
10Pasi Lehtonen
Hautes Vosges Orientation 1
1Vincent Arnould
2Célian Steiner
3Manuel Zenevre
4Benoît-Louis Rousson
5Karine Dharreville
6Damien Baillon
7Jean-Marie Creusat
8Luthringer Francois
9Coline Luthringer
10Nils Creusat
Hellas Orientering 1
1
2
3Mikael Nyberg
4
5Johan Lindbom
6Anders Thureson
7
8Calle Bohman
9Stefan Seo
10Leonas Mockunas
Helsingborgs SOK / FK Boken / Örkelljunga FK 1
1Albin Kronkvist
2Simon Harden
3Christian Johansson
4Erik Alnervik
5Jonas Bengtsson
6Anton Marmelid
7Jacob Moberg
8Axel Orrhede
9Agust Kronkvist
10Patrik Johansson
Helsingin Suunnistajat 1
1Tuomas Heikkilä
2Topi Syrjäläinen
3Arttu Syrjäläinen
4Einari Heinaro
5Luukas Valtonen
6Aapo Summanen
7Ollipekka Heikkilä
8Veli Kangas
9Topi Raitanen
10Olli Ojanaho
Helsingin Suunnistajat 2
1Matias Salonen
2Topias Niemi
3Lauri Syrjäläinen
4Otakar Hirs
5Miika Tala
6Tapio Haarlaa
7Atte Ikola
8Kaarel Vesilind
9Anton Salmenkylä
10Jan Zhanal
Heming Orientering 1
1Ulrik Astrup Arnesen
2Kasper Fosser
3Johan Svedberg
4Lars Laulo
5Petter Astrup Arnesen
6Karl Even Rygh
7Magnus Eide-Fredriksen
8Bjørn Anders Flågen
9Nils Petter Fremming
10Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering 2
1Kimme Arnesen
2Kristian Østermann
3Henrik Reusch
4Christian Reusch
5August Syrdal Øen
6Knut Erling Øen
7Ola Peter Krohn Gjessing
8Ferdinand Fremming
9Roger Østvold
10Ulrika Strup
Hestra IF 1
1Filip Grahn
2Johan Törnroth
3Victor Helgesson
4Markus Larsson
5Martin Larsson
6Johan Ingemarsson
7Emil Karlsson
8Jesper Sjögren
9Andreas Holmqvist
10Benjamin Edlund
Hiidenkiertäjät 1
1Mikko Patana
2Oskari Liukkonen
3Tomi Närvä
4Eemeli Suominen
5Jarkko Saarinen
6Matti Kivelä
7Otto Loukkalahti
8Valentin Novikov
9Olli-Pekka Koistinen
10Leonid Novikov
Hiidenkiertäjät 2
1Benjamin Tulonen
2Perttu Sorsa
3Vilho Loukkalahti
4Jukka-Pekka Seppänen
5Ville Luoma
6Sebastian Snickars
7Marko Loukkalahti
8Lauri Sorsa
9Antti Laine
10Vesa Lahtinen
Hiisirasti 1
1Dmitry Nakonechnyi
2Johannes Pohjala
3Joona Huila
4Sergey Detkov
5Saku Asikainen
6Roope Ruuhiala
7Daniil Elizarov
8Igor Popov
9Aleksei Asmolov
10Andrei Hramov
Hyvinkään Rasti 1
1Wertti Autio
2Atte Honkonen
3Sakari Puolakanaho
4Lauri Aaltonen
5Ville Tiljander
6Nuuti Hautakangas
7Lauri Partanen
8Antti Korhonen
9Joonas Ojanen
10Severi Orrainen
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Anton Bordyukov
2Jere Kommio
3Ari Meriläinen
4Juri Kirjanov
5Jussi Jalonen
6Matias Lautamäki
7Daniil Botygin
8Ilya Mogilny
9Mikhail Anuchkin
10Dmitry Maslovskiy
IF Femman 1
1Matias Lund
2Robin Bäckström
3Jens Jern
4Christian Kronberg
5Staffan Järn
6Joel Sågfors
7Thomas Jansson
8Viljam Grahn
9Christian Holm
10Peter Sundelin
IF Hagen 1
1Marcus Carlsson
2Axel Olsson
3Carl Holmberg
4Olle Hedman
5Albin Alsiö
6Hampus Nyström
7Erik Widmark
8Johan Mårtensson
9Anton Carlsson
10Filip Karlsson
IF Sturla 1
1Johan Kristian Undeland
2Håkon Wold
3Harald Thon
4Stig Instanes
5Ole Jørgen Bogen Arenth
6Roger Wiik
7Joachim Knudsen
8Egil Frydenlund
9Jon Erik Kvarme
10Mathias Skourup Rognebakke
IF Thor 1
1Victor Bylund
2Erik Hannrup
3Jesper Hedberg
4Bo Segerman
5Johan Blomster
6Petter Ranefall
7Matviy Khotyaintsev
8Emil Jonsell
9Hugo Bäsén
10Fredrik Elwinger
IF Thor 2
1Fredrik Lindell
2Jörgen Hellgren
3Johan Ohlström
4Henrik Åberg
5Rickard Boman
6Arvid Bylund
7Anton Segerman
8Henrik Wåhlström
9Jesper Nyström
10Per Jemth
IFK Göteborg Orientering 1
1Morten Jarvis Westergård
2Fredrik Edén
3Anders Carlsson
4Johan Högstrand
5Jonas Pilblad
6Jens Wängdahl
7Vetle Ruud Bråten
8Max Peter Bejmer
9Fredrik Bakkman
10Eskil Kinneberg
IFK Göteborg Orientering 2
1Arvid Våg
2Tobias Noborn
3Marius Thrane Ødum
4Patrik Martner
5Erik Engstrand
6Henrik Eliasson
7John Persson
8Jakob Eng
9Martin Larsson
10Andreas Sølberg
IFK Göteborg Orientering 3
1Fredrik Persson
2Daniel Netz
3Rikard Pentonen
4Anders Hederskog
5Pär Hansson
6Søren Thrane Ødum
7Miika Nurmi
8Fredrik Noborn
9Joel Nilsson
10Johan Lidström
IFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK / Säterbygdens OK 1
1Carl Aura
2Joel Hallberg
3Emil Arvidsson
4Göran Kampegård
5Henrik Ehrin
6Krister Fjägers
7Marcus Mattson
8Elias Melin
9Urban André
10Johan Spång
IFK Lidingö SOK 1
1Nicolas Simonin
2Andreas Hall
3Rasmus Palmqvist Aslaksen
4Hector Haines
5Julian Dent
6Erik Ivarsson Sandberg
7Björn Cederberg
8Øystein Kvaal Østerbø
9Mårten Boström
10Jere Pajunen
IFK Lidingö SOK 2
1Felix Späth
2Sixten Hillerhag
3Simon Schuster
4Bryan Russel-Keely
5Erik Jansson
6Simon Sanderi
7Lukas Werner
8Timo Mähönen
9Mattias Perneby
10Ville Keskisaari
IFK Lidingö SOK 3
1Martin Larbo
2Hans Olof Amblie
3Nils Malm
4Mikael Jansson
5Pär Lilja
6Anders Tarandi
7Henrik Bakkman
8Robert Larsson
9Antonio Serini
10Andrew Quin
IFK Lidingö SOK 4
1Ingemar Stenbeck
2Kjell Oberger
3Magnus Rajan
4Hans Liwång
5Stig Thunell
6Mikael Tarandi
7Per Damberg
8Hans Tarandi
9Tapani Mattus
10Mattias Ganslandt
IFK Mora OK 1
1Roman Ryapolov
2Per Harald Löfgren Johansen
3Zsolt Lenkei
4Simon Hodler
5Johan Lindberg
6Linus Rapp
7Raffael Huber Svensson
8Marek Minar
9Vojtech Kettner
10Vojtech Kral
IFK Mora OK 2
1Florian Attinger
2Per Holm
3Sebastian Baumann
4Gustav Johnsson
5Daniel Duhlbo
6Adrian Dahlström
7Axel Jutterström
8Jegor Kostylev
9Gustav Björklund
10Kristian Dahlström
IFK Mora OK 3
1Denisa Kosová
2Hanna Eriksson
3Frida Lövgren
4Evgeniya Ryapolova
5Katarina Svahn
6Lena Karlsson Holmer
7Kristin Löfgren Johansen
8Helene Söderlund
9Johanka Simkova
10Indre Valaite
IFK Umeå 1
1Lukas Peterson
2Martin Hederskog
3Hans Persson
4Oskar Malmberg
5Jakob Odeblad
6Jan Johansson
7Olof Malmberg
8Fredrik Åhman
9Simon Waller
10Joel Sjölander
IGTISA 1
1Simonas Krepsta
2Jonas Vytautas Gvildys
3Vytautas Beliunas
4Vilius Aleliunas
5Henrikas Pauzas
6Andris Kivlenieks
7Mantas Martinkus
8Donatas Stulgys
9Martynas Tirlikas
10Arturs Paulins
IK Gandvik 1
1Magnus Dahlin
2Magnus Södervall
3Magnus Sundmark
4Erik Andersson
5Stefan Johansson
6Joel Andersson
7Johan Käll
8Johani Karonen
9Filip Södervall
10Axel Johansson
IK Hakarpspojkarna 1
1Markus Hederskog
2Filip Ossiansson
3Gustaf Sparrevik
4Arvid Nord
5Joakim Hederskog
6Ludwig Ljungqvist
7Adam Granstedt
8Andreas Jansson
9Martin Djerf
10Aleksei Alekseyonok
IK Hakarpspojkarna 2
1Andreas Gustafsson
2Albin Axelsson
3Joar Hertin
4Viktor Ossiansson
5Lukas Granstedt
6Magnus Johansson
7Isak Hertin
8Eric Hansson
9Tova Olsson
10Anton Hansson
IK Uven / Göteborgs SK / IF Rigor 1
1Johan Olson
2Anton Hemlin
3Leif Hagman
4Gustav Boquist
5Filip Leman
6Jacob Grahn
7William Rönnborg
8Stefan Graad
9Mats Dahlrot
10Mats Rönnborg
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1Mikko Knuuttila
2Ville Parkkinen
3Vesa Taanila
4Aleksi Karppinen
5Juha Luoma
6Teemu Oksanen
7Juho Ylinen
8Eetu Savolainen
9Tero Linnainmaa
10Dmitrij Tsvetkov
IL Tyrving 1
1Duncan Coombs
2Bjørn Ekeberg
3Anders Tiltnes
4Karl Fremstad
5Jim Øystein Nybråten
6Espen Jakobsen
7Vegard Brun Saga
8Torgeir Nørbech
9Stefan Lombriser
10Wojciech Kowalski
IL Tyrving 2
1Styrk Hundseid Kamsvåg
2Gunnar Fiskum
3Christian Holmboe
4Eirik Ravnan
5Emil Jönsson
6Wojciech Dwojak
7Ådne Skjærstein
8Vegard Ruttenborg
9Trond Lund
10Kristoffer Jacobsen
Indre Østfold OK 1
1Thomas Bedin
2Fredrik Larsen
3Sture Ottesen
4Håkon Gjerde
5Rune Blågestad
6Asle Sagli Gudim
7Dag Arne Lier
8Øyvind Thømt
9Tore Sandem
10Sigmund Vister
Joutsenon Kullervo 1
1Atte Seppänen
2Teppo Pellinen
3Mikko Rautio
4Jarkko Kaplas
5Reijo Mattinen
6Veeti Pellinen
7Max Ripatti
8Janne Kansonen
9Timo Pärnänen
10Aki Myllärinen
Jämsän Retki-Veikot 1
1Lassi Vaismaa
2Topias Helminen
3Jani Sompi
4Aleksi Ilmonen
5Tommi Kuronen
6Joonas Nurminen
7Hannu Malinen
8Simo Lindgren
9Valtteri Kankainen
10Heikki Silvasti
Järfälla OK 1
1Christoffer Schönning
2Oskar Edvardsson
3Anton Silier
4Nils Edvardsson
5Noel Waldenfjord
6Benjamin Langerak
7Johan Lundbäck
8Isak Langerak
9Jefta Langerak
10Eric Roller
Järfälla OK 2
1William Grunder
2Niklas Svensson
3Manne Hammarberg
4Aleksandr Manoilov
5Erik Bovallius
6Isak Westring
7Hampus Norrby
8Jesper Åkesson
9Jonatan Anderson
10Ludwig Bergfalk
Järfälla OK 3
1Peder Kock
2Robert Pedersen
3Frank Steiner
4Asbjörn Grøvlen
5Ton Langerak
6Jan Nettelbjer
7Jon Sundberg
8Johan Westring
9Andreas Grunder
10Magnus Sneitz
Järla Orientering 1
1Ivan Kuchmenko
2David Bejbom
3Kaspar Hägler
4Alain Denzler
5Oscar Björck
6Erik Berzell
7Anton Nilsson
8Noah Zbinden
9Espen Hultgreen
10Jens Rönnols
Järla Orientering 2
1Michael Refors
2Simon Frisk
3Mattias Millinger
4Dan Engberg
5Erik Mattsson
6Sara Sjökvist
7Oscar Wiberg
8Arvid Henriksson
9Victor Sadarangani
10Harri Andrée
Järla Orientering 3
1Donald Staudte
2Ola Henriksson
3Dominique Bucher
4Anders Platt
5Fredrik Brandhorst-Satzkorn
6Leif Lundin
7Michael Ahlquist
8Per Lembre
9Henrik Hagwall
10Erik Brandhorst-Satzkorn
Järla Orientering 4
1Johanna Sundström
2Anna Curtius
3My Heinrup
4Matilda Ahlquist
5Jenny Söderberg
6Kristin Andrée
7Linda Ruthström
8Åsa Börjesson
9Signe Klinting
10Gunilla Kreiss
Jönköpings OK 1
1Victor Hansson
2Fredrik Rosén
3Niklas Alvaeus
4Arvid Claesson
5Klas Grönkvist
6Mikael Trofast
7Martin Beijer
8Michal Besta
9Oliver Malmkvist
10Filip Rosjö
Kalevan Rasti 1
1Jan Prochazka
2Santeri Silvennoinen
3Philippe Adamski
4Kiril Nikolov
5Markus Räsänen
6Aaro Asikainen
7Lauri Nenonen
8Miika Kirmula
9Jan Petrzela
10Hannu Airila
Kalmar OK 1
1Jan Rutka
2Adrian Skobe
3Isak Hagberg
4Per-Markus Jönsson
5Edvin Strandberg
6Slawomir Cygler
7Viktor Skobe
8Mats Söderberg
9Ove Lernå
10Wojciech Mossakowski
Kamrat och IF KIF 1
1Emil Lauri
2Casper Giding
3Christian Hjalmarsson
4Haakon Ingvaldsen
5Mattias Johansson
6Linus Kajsajuntti
7Jonas Halai
8Petter Haraldsson
9Martin Granqvist
10Martin Holth Johannessen
Kangasala SK 1
1Kristo Heinmann
2Tuomo Istolahti
3Santeri Sainio
4Jarkko Liuha
5Mikko Hölli
6Petri Ikävalko
7Petteri Laitinen
8Jaakko Istolahti
9Topias Tiainen
10Eevert Toivonen
Karlskrona SOK 1
1Oscar Johansson
2Emil Pettersson
3Emil Folino
4Lukas Katvala
5Adam Georgsson
6Maxim Omelchenko
7Joao Pedro Jaber
8Malthe Poulsen
9Jonas Wepfer
10Axel Halvarsson
Katrineholms OK / OK Tor 1
1Jörgen Jonsson
2Ludvig Holmqvist
3Arvid Sundkvist
4Fredrik Åslund
5Roger Haapaniemi
6Ola Eklund
7Casper Hedar
8Magnus Öhling
9Anna Löwegren
10Thomas Andersson
Kemiön Kiilat 1
1Aleksi Toivola
2Ville Glad
3Olli Vesalainen
4Markus Mononen
5Veijo Isojunno
6Olli Laakkio
7Raphaël Stefanini
8Kimmo Kontio
9Joona Malmi
10Matias Vanhanen
KFUM Örebro OK 1
1Oskar Arlebo
2Magnus Palm
3Calle Olsson
4Per Sjögren
5Albin Arlebo
6Jacob Eriksson
7Marcus Klasenius
8Melker Forsberg
9William Segura
10Jonatan Gustafsson
KFUM Örebro OK 2
1Stefan Aronsson
2Erik Harlén
3Michael Reinhart
4Mats Gustafsson
5Henrik Nord
6Jakob Berg
7Linus Malm
8Martin Sedström
9Daniel Stunz
10
Kils OK 1
1Andreas Uller
2Ludvig Eriksson
3Lukas Olm
4Viktor Skoog
5David Risberg
6Magnus Nordström
7Jonathan Uller
8Olof Skoglund
9Christer Skoog
10Jan Olm
Kongsberg OL 1
1Trygve Heggedal
2Tord Strand
3Petter Reinemo
4Håkon Lund
5Per Øivind Eger
6Odd Strand
7Rolf Haug
8Øyvind Drage
9Marlin Haavengen
10Vetle Drage
Kongsberg OL 2
1Antoine Bécart
2Mathis Gennaro
3Julien Vuitton
4Sabin Coupat
5Mathis Reboul
6Sami Lasfar
7Antoine Faure
8Victor Gonet
9Tomás Lima Alves
10Quentin Andrieux
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid
2Aslak Heimdal
3Jonas Sommerstad Juveli
4Joar Gjerdahl
5Terje Wessel Pettersen
6Andre Jægtvik
7Nicolai Harvik
8Andrea Ranvik
9Anniken Ranvik
10Håvard Hågård
Koovee 1
1Joni Hirvikallio
2Lauri Sild
3Kenny Kivikas
4Topi Anjala
5Jarno Parkkinen
6Jani Lakanen
7Tim Robertson
8Oleksandr Kratov
9Timo Sild
10Daniel Hubmann
Koovee 2
1Vojtech Sykora
2Fryderyk Pryjma
3Miika Suominen
4Saul Klemola
5Otso Westerlund
6Kari Kallio
7Jasper Alajoutsi
8Raúl Ferra
9Ulrika Uotila
10Tero Mamia
Korsnäs IF OK / Bjursås OK / Storviks IF 1
1Hans-Åke Skött
2Johan Hallgren
3Svante Lindgren
4Magnus Fredriksson
5Sven Olsson
6Ulf Henriksson
7Therese Bergqvist
8Johanna Börjesson Eriksson
9Jennie Börjesson Eriksson
10Joel Börjesson Eriksson
Korven Honka 1
1Mikkel Patrakka
2Patrik Märkälä
3Mikel Korhonen
4Mats Huttunen
5Lauri Soikkeli
6Linnealin Soikkeli
7Sofian Soikkeli
8Michelin Mäkelä
9Olle Lehtonen
10Helge Husu
Kouvolan Suunnistajat 1
1Miika Laine
2Arttu Lindqvist
3Aaro Ojala
4Dimitri Konovalov
5Joona Tynys
6Patrik Väisänen
7Mikael Lindén
8Pyry Mattila
9Miika Irtola
10Jukka Tani
Kristiansand OK / OK Sør / Torridal 3
1Oluf Bøckman
2Jon Bjørgum
3Kjell Arne Håland
4John Olav Runde
5Sander Lindevik
6Odd-Anton Hermansen
7Bart Vergeylen
8Brage Takle
9Trygve Børte Nomeland
10Knut Aurebekk
Kristiansand OK 1
1Luis Nogueira
2Håvard Irgens
3Gaute Friestad
4Dag Blandkjenn
5Marius Aurebekk
6Marianne Andersen
7Matias Hodne Hanisch
8Vít Bravený
9Morten Jørgensen
10Vegard Danielsen
Kristiansand OK 2
1Pau LLorens Caellas
2Vit Kostejn
3David Runde
4Petter Marki Erichsen
5Håvar Birkeland Stormoen
6Anders Bjørningstad Kristoffersen
7Kristian Pytten
8Ståle Gjelsten
9Sergey Popov
10Matous Fürst
Kungälvs OK / Stenungsunds OK 1
1Magnus Hedman
2Björn Groth
3Anders Thulin
4Aron Laurell Håkansson
5Daniel Hägerstrand
6Marcus Wetter
7Fritjof Aderstedt Althoff
8Jussi Aumo
9Erik Aderstedt
10Martin Lindqvist
Kuopion Suunnistajat 1
1Jani Nissinen
2Aleksi Sopo
3Juha Vartiainen
4Aapo Aaltio
5Ville Pasanen
6Antto-Iiro Suhonen
7Arto Niiranen
8Janne Kukkonen
9Aleksi Tuovinen
10Sampo Hyppola
Kuzmolovo 1
1Nikita Somov
2Sergei Gorokhov
3Aleksandr Raikov
4Daniel Sergeev
5Alexey Zemlyakov
6Aleksei Burago
7Aleksandr Seleznev
8Mikhail Chegarovskii
9Iurii Agafontsev
10Konstantin Serebryanitskii
KVS Šumperk 1
1Zdeněk Rajnošek
2Zdeněk Janů
3Vojtěch Vozda
4Dano Tomanek
5Ondřej Šrámek
6František Hecl
7Miloš Hecl
8Matěj Matoušek
9Lukáš Růžička
10Petr Turczer
Köping-Kolsva OK / Arboga OK 1
1Janne Selkälä
2Marcus Ek
3Cristian Larsson
4Rasmus Möller
5Ola Toven
6Arne Hägg
7Casper Vånsjö
8Johan Celander
9Michael Wickström
10Jonas Vikström
Lahden Suunnistajat-37 1
1Philipp von Arx
2Aleksi Anttolainen
3Matias Sankari
4Tuomo Lahtinen
5Timo Ahvenainen
6Teemu Niskanen
7Valtteri Rantala
8Aron Bako
9Krisztián Liszka
10Mate Baumholczer
Lahden Suunnistajat-37 2
1Ari Hämäläinen
2Kristian Leppänen
3Juha Hirvonen
4Tomi Silvonen
5Kimmo Hirvonen
6Juha Kiljunen
7Aaro Virtanen
8Stefano Raus
9Eemeli Kiljunen
10Joni Solonen
Lappeen Riento 1
1Ville Saikko
2Miika Husu
3Matti Maajärvi
4Janne Kuningas
5Lauri Nuuttila
6Tero Väisänen
7Ville Huomolin
8Heikki Torniainen
9Oskari Niemi
10Aapo Tonder
Lerums SOK 1
1Emil Axelsson
2Sören Sturesson
3Jonas Axelsson
4Gabriel Sturesson
5Klara Djerf
6Pär Moqvist
7Arvid Backteman
8Jakob Gunnarsson
9Emma Djerf
10William Sturesson
Lillomarka OL 1
1Kristian Jones
2Matthew Speake
3Nicholas Oskarsson
4Martin Nilsson
5Steinar Kollerud
6Christian Wartbichler
7Helmut Gremmel
8Joe Woodley
9Peter Hodkinson
10Alisdair McLeod
Lillomarka OL 2
1Elias Skjolden Sørensen
2Jens Johan Brekke
3Mathias Benjaminsen
4David Gottfridsson
5Eirik Høst Fossgård
6Stein Arne Blomseth
7Mathias Vold
8Steinar Eastwood
9Terje Blindheim
10Sandrine Müller
Linköpings OK / Hagaby GoIF Örebro 3
1Sixten Elehed
2Johan Persson
3Christian Eriksson
4Johan Åtting
5Jörgen Sköld
6Magnus Herberthson
7Roushan Rezvani Arany
8Tomas Boman
9Magnus Sahlman
10Albin Detterfelt
Linköpings OK 1
1Victor Bergstrand
2Peter Eriksson
3Erik Martinsson
4Rasmus Elmelid
5Jonas Lundgren
6Erik Malmberg
7Sven Engström
8Niklas Olsson
9Maxime Bonneau
10Peter Aronsson
Linköpings OK 2
1Henrik Tosteberg
2Emanuel Herberthson
3Johan Otterström
4Fredrik Johansson
5Olof Ljunggren
6Erik Sköld
7Jonathan Jylltorp
8Johan Allard
9Einar Johansson
10Joel Käll Karlsson
Lunds OK 1
1Daniel Hellberg
2Allan Hedberg
3Pontus Gustavsson
4Rickard Ingesson
5Magnus Wallenborg
6Carl Ås
7Fredrik Hugosson
8Fabian Ljungqvist
9Pesho Hedberg
10Johan Gustafson
Lunds OK 2
1Anna Ljungqvist
2Gert Pettersson
3Anna Hellner
4Kristina Spångberg
5Moa Wallenborg
6Anna Bondeson
7Eva-Lotta Bengtslin
8Petra Eklund
9Tova Hermodsson
10Emelie Eklöf
Lustens OK / SK Örnen 1
1Henrik Gynnemo
2Lars-Ola Westerlund
3Stina Eriksson
4Robert Nilsson
5Torbjörn Magnusson
6Petter Eriksson
7Kristian Ståhl
8Björn Engström
9Sandra Boman
10Per Andersson
Lynx 1
1Niklas Saramäki
2Aleksi Leskinen
3Juuso Metsälä
4Antti-Pekka Leskinen
5Juha-Matti Huhtanen
6Marko Närvä
7Rainer Kujala
8Aapo Leskinen
9Mikko Salervo
10Janne Mänkärlä
Lynx 2
1Oskari Heiskanen
2Juuso Viskari
3Sami Isoherranen
4Joona Ojapalo
5Ville Sundberg
6Ville Koponen
7Matias Koponen
8Anne-Mari Leskinen
9Anna Ojapalo
10Lauri Kleemola
Långhundra IF 1
1Simon Jakobsson
2Anton Sundgren
3Jesper Kullin Alfredsson
4Hugo Lindell
5Fredrik Wigertz
6Erik Åhlin
7Arvid Umegård
8Johan Lindahl
9Conny Forsberg
10Samuel Hedlund
Långhundra IF 2
1Peter Hambäck
2Robin Pousette
3Johan Jakobsson
4Patrik Servin
5Jens Lindquist
6Joakim Almtorp
7Karl Brahm
8Klas Birgersson
9Axel Leijon Thorell
10Sven Wigertz
Länna IF / Rasbo IK 1
1Johan Edenhamn
2Jonas Eriksson
3Per Edenhamn
4Emil Andersson
5Jonas Selling
6Svante Gustafson
7Jenny Westerbergh
8Johan Westerbergh
9Jonas Ståhlbrandt
10Andreas Krafft
Malmby IF 1988 Jubileumslag 1
1Mats Olov Fryxell
2Sven Olov Hellström
3Mats Sundbüe
4Jörgen Axelsson
5Leif Eriksson
6Kjell Ericsson
7Mikael Lindqvist
8Anders Jönsson
9Pål Schmidt
10Magnus Axelsson
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1Jakob Lööf
2Erik Rost
3Ludvig Åhlund
4Tomas Kubelka
5Filip Wadsten
6Thomas Landqvist
7Johan Nordlund
8Daniel Hájek
9Rickard Börjesson
10Johan Bäckman
Malungs OK Skogsmårdarna 2
1Oskar Lundqvist
2Matjaz Stanfel
3Martin Hammarberg
4Linus Bohman
5Mattias Karlsson
6Lars Åkerman
7Ola Nyberg
8Oskar Sandberg
9Jimmy Larsson
10Manuel Mexia de Almeida Horta
Markbygdens OK 1
1Felix Axelsson
2Pontus Karlsson
3Albin Andersson
4Olle Bergstedt
5Mikael Bergstedt
6Niclas Andersson
7Simon Skogman
8Petter Bergstedt
9Bertil Åkesson
10Olle Sörqvist
Mjøs-o 1
1Njaal Ellegaard Melby
2Eskil Fröisland
3Even Lindaas
4Simen Ballangrud
5Sverre Narum
6Fredrik Sveen
7Ole Johan Bråten
8Elias Öhman
9Grunde Isaksætre
10Jostein Svaland Dale
Mjøs-o 2
1Sander Tonjer Fingarsen
2Øyvind Lien
3Martin Öhman
4Yngve Volden
5Torbjørn Kravdal
6Marius Øie
7Mats Lindaas
8Nils Harald Staff
9Marius Staff
10Peder Asplin Fossheim
Motala AIF OL 1
1Oskar Höglund
2Albin Olausson Algotson
3Gustav Åhrén
4Jonas Axén
5Fredrik Korall
6Ulrik Karlsson
7Fredrik Jönsson
8Daniel Hasselström
9Per Johansson
10Marcus Hardt
MS Parma 1
1Akseli Ruohola
2Peeter Pihl
3Arto Talvinen
4Artem Popov
5Henri Kalve
6Eero Heinonen
7Aaro Julkunen
8Sami Hämäläinen
9Ricardo Esteves Ferreira
10Yury Tambasov
MS Parma 2
1Aaro Ruohola
2Olli Suonpää
3Aleks Hiidenhovi
4Eero-Matti Vainio
5Wille Laitamäki
6Samuli Rousku
7Oskari Lepistö
8Eero Jalli
9Samuli Salmenoja
10Aleksi Hellman
Mullsjö SOK / IF Hagen 2
1Erik Nero
2Hugo Ström
3Axel Nalbin
4William Lundstedt
5Patrick Ericson
6Klaes Axelsson
7Stina Nero
8Alfred Pettersson
9Anders Kindbom
10Ludvig Danfors
NAIS Orienteringsklubb 1
1Viktor Waernqvist
2Gustav Träff
3Thomas Petersson
4Simon Nyberg
5Stefan Träff
6Anders Johansson
7Mattis Nilsson
8Erik Kjellgren
9Ludvig Classon
10Carl Granström
Nord West 1
1Daniil Kashin
2Nikita Stepanov
3Kirill Gurlev
4Dmitry Polyakov
5Ilya Gusev
6Pavel Yufanov-Mishin
7Vyacheslav Martinovsky
8Semen Petrov
9Nikolay Kudryavcev
10Dmitry Zhitukhin
NTNUI 1
1Olai Stensland Lillevold
2Vegard Jarvis Westergård
3Rasmus Rørholt Theisen
4Anders Felde Olaussen
5Vegard Blomseth Johnsen
6Håkon Raadal Bjørlo
7Henry David Feaver McNulty
8Elias Thorsdal Mølnvik
9Jonas Klausen Espedal
10Audun Heimdal
NTNUI 2
1Mikkel Sørensen
2Jonas Madslien Bakken
3Peter Nordbrøden
4Håvard Mo Vaadal
5Tobias Kristensen
6Adrian Opheim
7Simen Eid Nielsen
8Sverre Bang Støeng
9Jakob Kalvig Skogan
10Erik Gustafsson
NTNUI 3
1Øystein Fruseth Christiansen
2Håkon Fruseth Christiansen
3Thorstein Wang
4Henrik Upsal
5Gustav Henrik Fiskum
6Ola Singsdal
7Kristen Nyhamar
8Vegard Myhre
9Espen Stornes
10Sturla Frydenlund
NTNUI 4
1Jacob Andersen
2Petter Jakola
3Ingvild Brekke
4Sondre Kristiansen
5Hannah Malmei
6Hildegunn Heggøy
7Kristine Ausen
8Vilde Malmei
9Simon Âgd
10Jacob Forrast
NTNUI 5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 6
1Maren Jansson Haverstad
2Anna Ulvensöen
3Marta Ulvensøen
4Åsne Skram Trømborg
5Kårhild Nordstad
6Nina Asheim Birkeland
7Aurora Fossøy
8Ida Lindkvist
9Anne Willkommen Eiken
10Ingunn Egeberg Vári
Nydalens Skiklub 1
1Bojan Blumenstein
2Anders Vister
3Lukas Liland
4Alan Cherry
5Eirik Kamstrup Hovind
6Håvard Haga
7Eirik Langedal Breivik
8Anders Nordberg
9Elias Jonsson
10Jon Aukrust Osmoen
Nydalens Skiklub 2
1Henrik Eijsink
2Sindre Rønning
3Isak Jonsson
4Halvor Saunes
5Sverre Turter Sandvold
6Martin Hoset
7Lars Young Vik
8Sigur Heggedal
9Jørgen Wulfsberg
10Sverre Waaler Kaas
Nydalens Skiklub 3
1Gjermund Tørnqvist Halden
2Einar Tommelstad
3Kornelius Kriszat-Løvfald
4Jan Shanel
5Per Sandberg
6Ragne Wiklund
7Marion Huber
8Emilie Westin
9Magdalena Cermakova
10KyongSa Ri
Nydalens Skiklub 4
1Rune Scheele
2Einar Lunøe
3Per Ola Ulseth
4Christian Vogelsang
5Torstein Hole
6Sindre Langaas
7Kjetil Espedal
8Bjørn Hauge
9Børge Pedersen
10Kjell Ottar Wiklund
Nyköpings OK 1
1Samuel Keller
2Ludvig Ek
3Carl Carlsson
4Daniel Nilsson
5Philip Carlsson
6William Nilsson
7Albin Falk
8Niklaus Rey
9Didrik Hall
10Henrik Anängen
Nyköpings OK 2
1Tomas Reibring
2Henning Hall
3Oscar Arman
4Oskar Engman
5Mikael Guttke
6Edvin Hellsten
7Alexander Blomberg
8Per Ek
9Ida Hylander
10Magnus Johansson
Nynäshamns OK 1
1Mats Fröberg
2Mathias Persson
3Johan Högberg
4Anders Granström
5Andreas Persson
6Håkan Jansson
7Hampus Wärme
8Lars Hjulström
9
10Mattias Östholm
OK Alehof 1
1Albin Thunberg
2Martin Hogedal
3Fredrik Sturesson
4Mattias Nilsson
5Tobias Lindell
6Hugo Thunberg
7Martin Ankel
8Johan Blick
9Oscar Svalin
10Mattias Karlsson
OK Denseln 1
1Mathias Hallmén
2Pavlo Ushkvarok
3Per Brolund
4Algirdas Bartkevicius
5Emil Kalered
6Erik Pettersson
7Krzysztof Wolowczyk
8Mathieu Perrin
9August Mollén
10Arnaud Perrin
OK Denseln 2
1Erik Andersson
2Björn Karlsson
3Christer Lilja
4Edvin Karlsson
5David Modig
6Thomas Persson
7Per Kempe
8Fredrik Engman
9Henrik Peterson
10Christer Broström
OK Denseln 3
1Oleksandr Starov
2Olivier Blanc-Tranchant
3Henrik Berggren
4Hans Brolund
5Jonny Karlsson
6Niklas Von Schéele
7Thomas Lilja
8Christopher Mollén
9Anastasiia Danylova
10Jonas Braam
OK Djerf / Degerfors OK / Kristinehamns OK 1
1Per Fredberg
2Per Jansson
3Håkan Lindberg
4Håkan Pettersson
5Jan Hansson
6Mats Welander
7Robin Svennberg
8Mårten Martinsson
9Rasmus Pettersson
10Fredrik Eriksson Zetterberg
OK Enen 1
1Fabian Steen
2Mattias Olofsson
3Johan Malmström
4Andreas Eng
5Rasmus Steen
6Adam Lilja
7Ville Fontell
8F Henrik Åhman
9Henrik Törnqvist
10Per Ågren
OK Gipen 1
1Örjan Wängdahl
2Sören Lind
3Urban Larsson
4Anton Berneving
5Yngve Nilsson
6Anders Eriksson
7Bengt Lingegård
8Lars Elfving
9Linus Olsson
10Mattias Linell
OK Gränsen 1
1Jonatan Fridolfsson
2Thomas Persson
3Mats Holmberg
4Daniel Håkansson
5Tomas Fridén
6Håkan Håkansson
7Tobias Haag
8Simon Björnehäll
9Rikard Hult
10Tobias Den Braver
OK Hammaren 1
1Björn Ljunggren
2Fredrik Ahnlén
3Håkan Johansson
4Kevin Ståhl
5Håkan Carlberg
6Kalle Johansson
7Filip Ivarsson
8Joakim Ingelsson
9Jonas Ivarsson
10Jakob Pauser
OK Hällen 1
1Simon Larsson
2Oskar Carlborg
3Peter Öberg
4Jonas Engström
5Per Öberg
6Gustaf Sundbüe
7Tommy Söderberg
8Quentin Moulet
9Johan Hagströmer
10Loic Marty
OK Hällen 2
1Théo Radondy
2Arvid Linder
3Hugo Kindborn
4Tobias Kjell
5Karl Lundin
6Mikael Kindborn
7Johan Herrman
8Melker Lundin
9Björn Wistrand
10Johanna Engström
OK Klemmingen 1
1Matiss Sliksjanis
2Carl Pramlid
3Lars Soldagg
4Janis Tamuzs
5Valters Abolins
6Jonas Svensson
7Artjoms Rekunenko
8Edvard Davidsson
9Ilgvars Caune
10Björn Pramlid
OK Klemmingen 2
1Anders Granberg
2Valters Reneslacis
3Charlotta Askeljung
4Mattias Bårström
5Håkan Palm
6Valdemar Askeljung
7Simon Martinsson
8Peter Askeljung
9Greger Bäckström
10Lars-Ola Lundin
OK Kolmården 1
1Emil Ljungemyr
2Ville Johansson
3Mats Röjgård
4Leo Johansson
5Magnus Blomgren
6Arvid Westerberg
7Klas Johansson
8Tom Campbell
9Kacper Kuca
10Mikael Håkansson
OK Kullingshof 1
1Anton Karlsson
2Andreas Johansson
3Andreas Claesson
4Simon Andersson
5Tommy Bäck
6Ingvar Ivarsson
7Tobias Erixon
8Filip Barkestedt
9Pontus Forsberg
10Marcus Lööf
OK Kåre 1
1Matěj Kamenický
2Fredrik Mattsson
3Jonas Gustafsson
4Isac von Krusenstierna
5Emil Åberg
6Anders Håkansson
7Linus Larsson
8Radek Nožka
9David Procházka
10Adam Chloupek
OK Kåre 2
1Gustav Öhgren
2Johannes Öhgren
3Mathias Wilhelmsson
4Albin Bergkvist
5André Andersson
6Melker Nordgren
7Rasmus Nordgren
8Johan Karlsson
9Peter Kolmskog
10Greger Tysk
OK Landehof / Frölunda OL / Sjövalla FK 1
1Samuel Pihlström
2Martin Lamm
3Edvin Ljungberg
4Sven Granfors
5Axel Blom
6Nils Körle
7Magnus Karlsson
8Erik Råberg
9Felix Drejmo
10Victor Axbom
OK Linné 1
1Vincent Coupat
2Jakob Andersson
3Niklas Aldén
4Rassmus Andersson
5David Lingfors
6Mats Troeng
7Jan Troeng
8Lucas Basset
9Miloš Nykodým
10Albin Ridefelt
OK Linné 2
1Josef Nordlund
2Johan Höij
3Jannis Bonek
4Olof Eriksson
5Ulf Troeng
6Tomas Stenström
7Rasmus Møller Jess
8Johannes Ridefelt
9Olle Grywenz
10Ken Peeters
OK Linné 3
1Sandro Schmid
2Mikael Janerås
3Viktor Janrik
4Ruairi Short
5Pontus Johansson
6Arvid Roos
7Anders Lagerwall
8Stefan Lund
9Anders Tväråna
10Carl-Johan Högberg
OK Linné 4
1Pascal Schmid
2Rob Hart
3Annika Björk
4Ross Smith
5Mattias Lundblad
6Filip Elihn
7Cécile Foltzer
8Erik Melin
9Kate Morrison
10Oliver Angelsiöö
OK Löftan 1
1Olle Winroth
2Jesper Johansson
3Magnus Johansson
4Björn Johannesson
5Tobias Thorsson
6Johan Antonsson
7Patrik Corneliusson
8Stefan Ring
9Adrian Vartia
10Joakim Antonsson
OK Milan 1
1Oskar Jacobson
2
3Anders Eriksson
4Jakob Fransson
5
6Anders Löwgren
7Andreas Mogren
8
9Hans Liberg
10Tom Korkeakoski
OK Moss 1
1Øystein Olsen
2Henning Bratland Carlsen
3Thomas Roskifte
4Donatas Kontautas
5Jan Bjerketvedt
6Tore Bjørnerød
7Hallvard Koren
8Christopher Ladim
9Alfred Bjørnerød
10Thomas Tubbehaugen
OK Måsen 1
1Andreas Magnusson
2Kent Börjesson
3Tobias Janzon Sjöstedt
4Ingemar Magnusson
5Stefan Westlin
6Sten Åhlin
7Johan Hammarström
8Emil Hammarström
9Karri Lindell
10Tobias von Kronhelm
OK Nolaskogsarna 1
1Hugo Eriksson
2Erik Magnusson
3Jan Näslund
4Dag Stridh
5Fredrik Forsgren
6Simon Dahlberg
7Adrian Johansson
8Isak Eriksson
9Jesper Vikman
10Tom Quayle
OK Orinto 1
1Erik Classon
2Magnus Homann
3Elin Classon
4Jonas Bergdahl
5Finn Otréus
6
7Daniel Sundqvist
8Olle Elfström
9Karl Nilsson
10Björn Karlsson
OK Orion 1
1Thomas Curiger
2Erik Andersson
3Olof Larén-Sandgren
4Emil Øbro
5Pontus Petersson
6Andreas Jonsson
7Aleksander Bernaciak
8Nils Hammaräng Grip
9Anton Johansson
10Måns Sandgren
OK Orion 2
1Filip Bengtsson
2Johan Delvert
3Gustav Olsson
4Love Carlsson
5Ola Andersson
6Johan Olausson
7Viktor Tovesson
8Niklas Bratt
9Yuri Omelchenko
10Johan Wennermark
OK Pan Århus 1
1Søren Bobach
2Tue Lassen
3Rasmus Thrane Hansen
4Rasmus Djurhuus
5Jonas Munthe
6Niklas Hjort Ingwersen
7Giacomo Frattari
8Andreas Bock Bjørnsen
9Stefan Frands Petersen
10Eskil Schøning
OK Pan Århus 2
1Mads Møller Skaug
2Per Hjerrild
3Laurits Bidstrup Møller
4Tobias Karlsmose Svarer
5Henrik Markvardsen
6Bjarne Skovgaard Knudsen
7Rasmus Holm Andersen
8Lars Hjerrild
9Johan Halkjær Dupont
10Jens Christoffersen
OK Pan-Kristianstad 1
1Rasmus Svantesson
2Simon Wikström
3Xander Berger
4Ola Martner
5Niklas Olofsson
6Fredrik Nilsson
7Simon Svensson
8Nicolas Rio
9Moritz Döllgast
10Gernot Ymsén-Kerschbaumer
OK Pan-Kristianstad 2
1
2Richard Sjöholm
3Björn Hellrup
4Franz Glaner
5Johan Modig
6Gustaf Wennerberg
7Henrik Modig
8Oscar Modig
9Algot Najvik
10Johan Lenning
OK Raseborg 1
1Kuba Dragowski
2Erik Haajanen
3Andreas Löfroos
4Ville Forsström
5Andre Lindroos
6Karl Emil Lemström
7Thomas Rehn
8Magnus Lindroos
9Johan Lindholm
10Stefan Fiskars
OK Ravinen 1
1Axel Granqvist
2Kalle Bergman
3Erik Herne
4Gustav Bergman
5Jacob Lindstam
6Assar Hellström
7Richard Robinson
8Martin Poklop
9Love Berzell
10Ruslan Glebov
OK Ravinen 2
1Joshua Dudley
2Hannes Svahn
3Allan Mogensen
4Nick Barrable
5Viktor Wohlgemuth
6Simon Törnqvist
7Martin Lindskog
8Per-Åke Olsson
9Tom Fellbaum
10Jonny Malley
OK Ravinen 3
1Alexandre Vergnaud
2Raphael Masliah
3Martin Hunhammar
4Albin Andersson
5Lukas Hellgren
6Niklas Westblad
7Viggo Klasson
8Benjamin Leduc
9Bruno Godefroy
10Baptiste Girard
OK Ravinen 4
1Lasse Forsberg
2Per Wollbrand
3Staffan Kjellman
4Kjell Almgren
5Michael Granqvist
6Pär Westblad
7Mikael Nyström
8Lars Klasson
9Ove Rinnbäck
10Anders Bøgevig
OK Renen / OK Sarven / Piteå IF Orienteringsklubb / Umeå OK / Vittjärvs IK 1
1Anders Lidman
2Jonas Lundberg
3Melker Pettersson
4David Lundsten
5Claes Turesson
6Anders Dahlin
7Andreas Lundsten
8Andreas Lonaeus
9Joel Engström
10Fredrik Weiland
OK Rodhen 1
1Vasili Straltsou
2Sergey Solodkin
3Emil Grehn
4Simon Andersson
5Erik Engsten
6Per Melin
7Oskar Molarin
8Magnus Björk
9David Melin
10Torbjörn Jacobsson
OK Roslagen 1
1Joel Lännevall
2Liutauras Bilevicius
3Ola Hultin
4Tommy Lindberg
5Viktor Lindberg
6Torbjörn Lännevall
7Jonas Nordström
8Pontus Gille
9Anders Söderbärg
10Rebecka Lindberg
OK Roslagen 2
1Mikael Linefur
2Teklé Gvildyte
3Inga Kazlauskaité
4Pål Jansson
5Patrik Smedmark
6Thomas Lund
7Daniel Svensson Hagstedt
8Staffan Broman
9Andreas Hamne
10Oliver Hagman
OK Roxen 1
1Jonas Andersson
2Hugo Lillieström
3Sören Nilsson Påledal
4Mattias Frisberg
5Hugo Dalhammer
6Henrik Marmelid
7Pontus Lindblom
8Nils Nedfors
9Erik Helander
10Erik Sandh
OK Skogshjortarna 1
1Thomas Van der Kleij
2Andréas Thern
3Kristjan Laas
4Marc Serralonga Arqués
5Karl Larsson
6Calle Stenberg
7Johan Larsson
8Joost Talloen
9Desmond Franssen
10Martin Ivarsson
OK Skogshjortarna 2
1Max Karle
2Magnus Bertilsson
3Tobias Johansson
4Mikael Axelsson
5Erik Tholén
6Lukas Larsson
7Mathias Fredrixon
8Jonatan Börjesson
9Kristian Gustafsson
10Stefan Gustafsson
OK Södertörn 1
1Dmitrii Iurev
2Nikolai Petrovets
3Fredrik Larsson
4Rhys Findlay-Robinson
5Hugo Lindbärg
6Filip Möller
7Mátyás Szuromi
8Alvis Reinsons
9Mattias Ivares
10Nikita Gurevich
OK Södertörn 2
1Márk Porgányi
2Andreas Magnvall
3Georg Eklöw
4Jesper Lagerberg
5William Nilsson
6Louise Beech
7Simon Österling
8John Svanberg
9Fredrik Setterqvist
10Alexander Schandl
OK Södertörn 3
1Martin Sigrand
2Peter Jakobsson
3Anders Jakobsson
4Erik Möller
5Göran Hellgren
6Ludvig Sigrand
7Nils Eklöw
8Johan Markstedt
9Olle Sandén
10Patrik Blidefalk
OK Tisaren 1
1Gustav Hindér
2Johan Aronsson
3Magnus Persson
4Oskar Andrén
5Niklas Gustafsson
6Dan Larsson
7Valter Pettersson
8Mathias Drage
9Tomas Hallmén
10Erik Fernlund
OK Tisaren 2
1Emil Nylin
2Peter Sjödin
3Jan Sjödin
4Mikael Pihel
5Jonatan Aronsson
6Jonas Pettersson
7Jakob Attås
8Jonathan Karlsson
9Cristoffer Stockman
10Petter Johansson
OK Tranan 1
1Hugo Setthagen
2Gustav Ohlin
3Kenneth Johansson
4Erik Johansson
5Klas Johansson
6Per Sundqvist
7Christian Andersson
8Gustav Östensson
9Max Larsson
10Mats Kindlund
OK Trian 1
1Mikael Fabritius
2Jörgen Wickholm
3Otto Sund
4Topi Hasu
5Emil Sevelius
6Victor Mansner
7Daniel Blomster
8Topi Penttinen
9Filip Brunell
10Petteri Muukkonen
OK Tyr 1
1Johan Söderlund
2Lars-Håkan Bengtsson
3Henric Brohede
4Sören Kindlund
5Erik Forsgren
6Oskar Nyman
7Samuel Axelson
8Mattias Hane
9Gustav Perman
10Tobias Öström
OK Österåker 1
1Stefan P Svanström
2Håkan Dahlbäck
3Kalle Persson
4Tomas Albinsson
5Erik Andersson
6Peter Enoksson
7Fredrik Lundell
8Linus Holmqvist
9Niclas Nilsson
10Tobias Andersson
OK77 1
1Tobias Jern
2Caj Snickars
3Matias Kankkunen
4Antti Järvenpää
5Eljas Talja
6Fabian af Hällström
7Oscar Stenbacka
8Mikael Donner
9Ilari Visuri
10Jonathan Ray
OL Tønsberg og Omegn 1
1Anders Krona Haflan
2Jakob Hjelseth
3Trond Evensen
4Trym Island
5Sondre Evensen
6Vetle Mathisen
7Oliver Østby
8Olav Aasmundtveit Hoff
9Gløer Gløersen
10Morten Krona Haflan
Oppsal Orientering 1
1Kristoffer Fiane Pedersen
2Ola Marius Pedersen
3Thor Mella
4Are Wigaard
5Bent Erik Skaug
6Sindre Nordhagen
7Ludvig Rødnes
8Erik Persson
9Lavran Thorstensen
10Olav Johannes Deelstra
Oppsal Orientering 2
1Truls Hestengen
2Per-Ivar Nikolaisen
3Jan Andreas Edstrøm
4Espen Wigaard
5Eilert Aamodt
6Rolf Hustvedt
7Anselm Reichenbach
8Morten Mosland
9Gard-Martin Udnesseter Johnson
10Helge Solheim
Paimion Rasti 1
1Daniel Stenlund
2Jesse Laukkarinen
3Mikko Huhtinen
4Bartosz Pawlak
5Lasse Suonpää
6Toni Hartvik
7Vili Niemi
8Fredric Portin
9Frédéric Tranchand
10Olav Lundanes
Paimion Rasti 2
1Mats Dahlén
2Topias Arola
3Tero Heikkilä
4Ari-Pekka Joensuu
5Jarkko Rantoja
6Jonas Jern
7Klaus Haanpää
8Elmeri Juura
9Jonathan Fröjdö
10Teemu Väre
Pihkaniskat 1
1Heikki Väänänen
2Samuli Saukkonen
3Jari Kahiala
4Tommi Nietosjärvi
5Timo Pietikäinen
6Paavo Ritvanen
7Hans Tuominen
8Aleksi Pietikäinen
9Lotta Oinonen
10Leo Tolvanen
Porsgrunn OL / Sandefjord OK 1
1Rasmus Mathisen
2Thore Kornmo
3Magne Wiig Mathisen
4Alexander Repstad Storemyr
5Dag Ausen
6Kjell Westin
7Jon Skriubakken
8Hans Christian Meen
9Håvard Skriubakken
10Trond Gjelstad
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1Petri Ketola
2Tatu Piiparinen
3Olli Ranta
4Juha Jokela
5Markku Nieminen
6Minna Nieminen
7Pekka Jokinen
8Hannu Kortetjärvi
9Tuomas Tikka
10Marko Martikainen
Rajamäen Rykmentti 1
1Ben Mitchell
2Hannu-Pekka Pukema
3Sander Vaher
4Tapio Perä
5Matti Liukkonen
6Ondrej Semik
7Tommy Hayes
8Kimmo Vilska
9Ilari Haltia
10Philipp Müller
Rastikarhut 1
1Pietu Jutila
2Kari-Pekka Seppänen
3Iivari Willman
4Eetu Holmberg
5Valtteri Lahti
6Suvi Ylikylä
7Joona Nolvi
8Erik Kesti
9Sanna Ylikylä
10Petja Pöyhönen
Rasti-Lukko 1
1Aleksi Lohtander
2Kimmo Mieskoski
3Mikael Kauppi
4Janne Ala-Äijälä
5Jyri Kyllästinen
6Janne Uusi-Pietilä
7Rami Siivonen
8Tero Heinikangas
9Jyrki Kaunismäki
10Tomas Snellman
Rastivarsat 1
1Denis Grishman
2Tatu Leirimaa
3Miska Tervala
4Sergei Gorlanov
5Joni Hirvonen
6Hannu Laiho
7Juho Kuoppamäki
8Olli-Petteri Hirvonen
9Mika Tervala
10Lauri Leirimaa
Raumar Orientering / Østmarka OK 1
1Øistein Fagerli Næss
2Ståle Sønsterudbråten
3Øystein Rapp
4Trond Kortner
5Gaute Fosstveit
6Christoffer Sletten
7Simen Elvhaug
8Anders Horvei
9Tommy Skårbø
10Bent Skatvedt
Rehns BK 1
1Jesper Lysell
2Göran Winblad
3Fredrik Ingelsson
4Roman Bondarenko
5Raivo Kivlenieks
6Charlie Stolt
7Jakub Dekrét
8Ivan Nikitin
9Anders Johansson
10Vladimir Tregubov
Rehns BK 2
1Walter Lagerhäll
2Andreas Calleberg
3Patrik Blom
4Erik Lundh
5Erica Edman
6Lars Olovsson
7Peter Rydesäter
8Jonas Erlandsson
9Björn Karlsson
10Ekaterina Ryazanova
Ringerike OL 1
1Leiv-Terje Arnevik
2Juha Viena
3Stig Melling
4Lars-Inge Arnevik
5Monica Berglund
6Ida Hope
7Oskar Arnevik
8Lars Berglund
9Sander Arnevik
10Magnus Barth Gustavsen
Ronneby OK 1
1Dawid Stefanski
2Mikolaj Dutkowski
3Thomas Johannesson
4Michal Kalata
5Torgny Lindström
6Linus Vernström
7Robert Niewiedziala
8Maciej Hewelt
9Simon Giselsson
10Denys Shcherbakov
Rånäs OK 1
1Gunnar Åhlén
2Oskar Sundblom
3John Larsson
4Joel Bohman
5Johannes Eklund
6Kristoffer Ohlin
7Erik Viklund
8Andreas Pousette
9Per Carlberg
10Emil Håsteen
Rånäs OK 2
1Henrik Sundblom
2Magnus Bergström
3Eddie Bjärrenholt
4Anders Ohlin
5Håkan Rostö
6Alexander Eklund
7Daniel Bernhed
8Mattias Pousette
9Peder Karlsson
10Jesper Henriksson
Saarijärven Pullistus 1
1Teemu Kulmala
2Aapo Häkkinen
3Jorma Hirvensalo
4Pellervo Kässi
5Timo Kulmala
6Timo Ålgars
7Jaakko Kulmala
8Raine Kivelä
9Markku Helle
10Jussi Mäkelä
Savo-Karjalan Suunnistus 1
1Oskari SKS Silvennoinen
2Markus SKS Simonen
3Jussi SKS Silvennoinen
4Oleg SKS Vokulov
5Anssi SKS Kokkonen
6Linda SKS Talbonen
7Pieti SKS Liukka
8Marko SKS Hämäläinen
9Tommi SKS Hynninen
10Eppu SKS Honkanen
Siilin Rasti 1
1Markus Pörsti
2Jyri Mäkäläinen
3Antti Rönnemaa
4Elmeri Voutilainen
5Pekka Torvinen
6Erkki Saarijärvi
7Pasi Oravainen
8Henri Jääskeläinen
9Pauli Kukkola
10Petri Väänänen
SK Suuntavaisto 1
1Antti Kivikko
2Eero Jalonen
3Marko Lassila
4Matti Tammi
5Kari Elovaara
6Petri Lauttia
7Jyrki Kommio
8Joona Leipijärvi
9Aki Lintumäki
10Jussi Pakari
SK Uranus 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
SK Vuoksi 1
1Rimmo Rööm
2Eero Turkki
3Eetu Korhonen
4Andres Rööm
5Janne Niskanen
6Eeka Husu
7Otso Pajuoja
8Janne Neuvonen
9Pyry Eskelinen
10Markus Parviainen
Skarpnäcks OL 1
1André Sahlsten
2Per Edvall
3Jörgen Batz
4Niclas Behrenfeldt
5Lars Segerman
6Roland Persson
7Nils-Göran Nilsson Batz
8Edvin Lindmark
9Nicklas Doyle
10Urban Selander
Skattkärrs SOK / IK Vikings OK / Lesjöfors SK 1
1Adrian Lundberg
2Håkan Blomkvist
3Tim Dalheimer
4Stefan Wennberg
5Mikael Rööhs
6Matthias Kalle Dalheimer
7Jonas Bergenfur
8Anders Jonsson
9Matz Andersson
10Mikael Nyberg
Skellefteå OK 1
1Mikael Lindmark
2Jörgen Johansson
3Ulf Hägglund
4Martin Åkerlund
5Pär Norèn
6Arvid Feil Lindmark
7Tobias Söderlund
8Patrik Wennberg
9Anders Lindgren
10Claes Lundström
Skogslöparna 1
1Benjamin Näslund
2Börje Pauler
3Oskar Forsberg
4Stefan Sjölund
5Jonas Byström
6Peter Woxlin
7Anton Strandberg
8Arvid Strandberg
9Emanuel Näslund
10Jonas Hälldal
Skåneslättens OL 1
1Niclas Tjernlund
2Emil Hjalmarsson
3Patrik Lindeberg
4Erik Barr Zeilon
5Adam Segerslätt
6Daniel Nilsson
7Jakob Segerslätt
8David Svensson
9Lisa Jonsson-Nordin
10Joel Kristiansson
SMHI IF 1
1Henrik Spångmyr
2Magnus Irestig
3Tommy Jauhojärvi
4Robert Irestig
5Tor Magnus Grøstad
6Lena Strömbäck
7Johan Arvelius
8Andreas Carlsson
9Cristoffer Wittskog
10Emil Söderström
Snättringe SK 1
1Flavio Poltéra
2Simon Hector
3Anders Hedman
4Valentin Koziavin
5Mattias Kallhauge
6Robert Wallstén
7Johan Calleberg
8Jesper Lidmar
9Vojtech Netuka
10Mikael Nilsson
Snättringe SK 2
1Martin Nilsson
2David Hector
3Stefan Svensson Gelius
4Jörgen Hector
5Isak Gelius
6Erik Lidström Lauri
7Jesper Andersson
8Tobias Karlsson
9Peter Granath
10Hugo Flordal
Snättringe SK 3
1Johan Lidmar
2Henrik Nord
3Göran Nilsson
4Patrik Äppelgran
5Olof Larsson
6Bo Lauri
7Fredrik Eggöy Markhester
8Fredric Johansson
9Erik Dyrelius
10Johan Hasselmark
Stora Tuna OK 1
1Sven Aschwanden
2Jesper Svensk
3Viktor Svensk
4Henrik Löfås
5Anton Forsberg
6Henrik Johannesson
7Olle Kalered
8Joakim Svensk
9Anton Sjökvist
10Emil Svensk
Stora Tuna OK 2
1Henning Sjökvist
2William Pommer
3Stepan Mudrak
4Erik Blomgren
5Mattias Mårts
6Jonas Lundgren
7Andrey Lamov
8Rikard Claesson
9U Tomas Löfgren
10Markus Lang
Strängnäs-Malmby OL 1
1Henrik Sandén
2Anton Sundin
3Thomas Pettersson
4Fredrik Gustafsson
5Joel Wiklund
6Erik Jonsson
7Vincent Lindvall
8Olle Hägglund
9Christer Östlund
10Daniel Alneberg
Sundbybergs IK 1
1Kristoffer Tengroth
2Niklas Carlsson
3Jonatan Ståhl
4Ronny Falk
5Simon Mellin
6Eskil Widehag
7Mårten Lundqvist
8Fredrik Johansson
9Morgan Karlsson
10Fredrik Bjernulf
Sundbybergs IK 2
1Jonas Carlsson
2Mats Carlsson
3Joakim Skantze
4Mårten Sundh
5Anders Kolmskog
6Christian Lindh
7Tobias Abrahamsson
8Ronny Nordgren
9Rasmus Kihl
10Mikael Wallnäs
Sundsvalls OK 1
1Anders Vedin
2Olov Vikström
3Thomas Rex
4Anders Axling
5Anders Erlandsson
6Erik Toomingas
7Albin Kårén
8Mattias Lindahl
9Gustav Frænell
10Janne Näätänen
Sundsvalls OK 2
1Ivan Kuzmin
2Per Nordanlind
3Roger Palmgren
4Magnus Jonsson
5Lars Henriksson
6Tomas Johnsson
7Martin Storkamp
8Erik Norin
9Björn Johansson
10Truls Lindholm
Surahammars SOK / Vandrarringen 1
1Magnus Thornell
2Stefan Eriksson
3Ulf Johansson
4Lars-Erik Hasler
5Andreas Alsén
6Håkan Trollvad
7Tomas Jonsson
8Kristian Birath
9Stefan Bjurstedt
10Viktor Öhlén
Suunta Jyväskylä 1
1Vesa Klemettinen
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Suunta-Sepot 1
1Ville Mäkelä
2Samuel Vainiomäki
3Markus Vainiomäki
4Jaakko Mäkelä
5Tatu Saari
6Pasi Lahtinen
7Lassi Kyllönen
8Ville Jokela
9Tuomas Asikainen
10Jussi Seppä
Sävedalens AIK 1
1Heino Ollin
2Marcus Millegård
3Sergey Fedatsenka
4Andrey Salin
5Fredrik Wennermark
6Vitalii Hychko
7Fredrik Weihard
8Anton Novichenko
9Carl Josefsson
10Dmitriy Mihalkin
Sävedalens AIK 2
1Olexii Savchenko
2Ilya Belianka
3Albin Claesson
4Erik Bengtsson
5Simon Björklund
6Erik Lindgren
7Per Nordholm
8Oskar Lindqvist
9Vidar Faxén
10Evgenij Zhahovskij
Söders-Tyresö 1
1Markus Martinelle
2Göran Thimberg
3Fredrik Glännefors
4Jan Schulhof
5Mikael Wilhelmsson
6Niklas Wrane
7Johan Hedman
8Olle Carlsson
9Elias Röstin
10Vitek Zakouril
Söders-Tyresö 2
1Daniel Fehervari
2John Hartley
3Pär Svensson
4Tomas Lilja
5Peter Zetterström
6Kalle Zetterström
7Felix Tiderman
8Jacob Svensson
9Per Nordin
10Stefan Norin
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Davis Dislers
2Kent Ohlsson
3Ivar Lundanes
4Andreu Blanes Reig
5Erik Liljequist
6Joakim Andén
7Håkon Jarvis Westergår
8Ralph Street
9Eric Börjeskog
10Jonas Leandersson
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Mathias Peter
2Michal Olejnik
3Johan Ek-Larsson
4Martin Jansson
5Pål Skogtjärn
6Michal Horacek
7Olof Smitt
8Silvan Ullmann
9David Borg
10Erik Wigle
Södertälje-Nykvarn OF 3
1Martin Moldin
2Mats Liwell
3Martin Bygdén
4Sven-Anders Melin
5Mats Heldt
6Christoffer Ahlsén
7Henrik Willamo
8Lennart Borg
9Jonas Borg
10Michael Wehlin
Søllerød OK 1
1Troels Christiansen
2Mikkel Kaae-Nielsen
3Magnus Maag
4Simon Thrane Hansen
5Sören Olsen
6Rune Østergaard
7Andreas Mikkelsen
8Anton Werner Løhndorf
9Asbjørn Mathiasen
10Aske Jepsen
Søllerød OK 2
1Mathias Buchgreitz
2Lukas Becker
3Alberte Kaae-Nielsen
4Julius Molsen
5Eva Smedegaard
6Kirsten Møller
7Thor Find Andersen
8Johan Aagaard
9Svend-Erik Jepsen
10Astrid Maag
Tacton Systems AB 1
1Jon Lindmark
2Andreas Edlund
3Jonas Sjöblom
4Henrik Flordal
5Per Wolgast
6Jennie Malm Blomqvist
7Anders Ingestedt
8Jakob Heinemann
9Axel Flordal
10Cristian Franzén
Tampereen Pyrintö 1
1Pascal Buchs
2Aleksi Sorsa
3Mikko Eerola
4Elias Kuukka
5Severi Kymäläinen
6Anton Kuukka
7Otto Simosas
8Florian Howald
9Aleksi Niemi
10Johan Runesson
Tampereen Pyrintö 2
1Antti Saikko
2Tobia Pezzati
3Juho Nieminen
4Kari Jussila
5Eero Kahila
6Heikki Virekunnas
7Lauri Kahila
8Severin Howald
9Mikko Haikonen
10Konsta Pitkänen
Tibro OK / BALISE 25 BESANCON / IF Hagen 3
1Jesper Liderud
2Reto Giezendanner
3Edvin Henrysson
4Thomas Ljungqvist
5Peter Brämerson
6Victor Arvesved
7Mats Ahnheim
8Pierre-Louis Janand
9Per Carlsson
10Svante Andrén
Tio Rättens Män 1
1Tuomas Ojanen
2Janne Nurminen
3Urpo Väänänen
4Tokola Jussi
5Ari-Pekka Koivisto
6Jukka Salo
7Markus Kari
8Matti Huttunen
9Pekka Niemelä
10Saara Malinen
Tjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 1
1Johan Fröberg
2Johan Wehlin
3Måns Widemark
4Peter Ettling
5Sven-Johan Prytz
6Anita Seger-Wehlin
7Oscar Prytz
8Ulf Johnsson
9Tommy Eriksson
10Henric Fröberg
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Niklas Åberg
2Johan Hindér
3Håkan Eriksson
4Jacob Vikström
5Maths Carlsson
6Peter Olsson
7Björn Henriksson
8Roland Petersson
9Jan Hindér
10Mattias Kuosku
Trollhättans SOK 1
1Linus Kristiansson
2Eskil Tryggö
3Martin Schagerlind
4Christoffer Johansson
5Eric Berlin
6Joar Tryggö
7Anders Björklund
8Björn Kristiansson
9Oscar Karlsson
10Erik Bäcklund Ekvall
TSM Ještědské oblasti 1
1Jiří Valeš
2Ondřej Pova
3Ondřej Budský
4Tomáš Thoř
5Jakub Bílý
6Jan Kočíb
7Jan Picek
8Josef Nagy
9David Pustai
10Matěj Burda
TSM Praha 1
1Jan Gajda
2Jakub Landovsky
3Tomík Janovský
4Simon Navratil
5Tomáš Janovský
6Petr Janas
7Martin Škvor
8Ondřej Janda
9Pavel Janda
10Ctibor Sysel
Tullinge SK 1
1Victor Imark
2Tomas Krivda
3Jörgen Ohlin
4Simon Imark
5Tintin Karlberg
6Oskar Forsberg
7Emil Andersson
8Magnus Glännefors
9Albin Andersson
10Joël Morgenthaler
Tullinge SK 2
1Markus Fredlund
2Markus Adolfsson
3Christoffer Eskilsson
4Per Bergh
5Johan Kärrström
6Jacob Bolin
7Anders Ställberg
8Zdenek Liscinsky
9Jonas Lundblad
10Björn Normark
Tullinge SK 3
1Andreas Aasa
2Henrik Persson
3Jonas Nordström
4Erik Berggren
5Lars Sjöberg
6Kenneth Jönsson
7Piero Sannicolo
8Hans Sundqvist
9Lars Lönnkvist
10Lars Nordin
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Anders Englid
2Mattias Allared
3Daniel Lind
4Johan Eklöv
5Johan Giberg
6Pavel Kosarek
7Marcus Brandt
8Joakim Törnros
9Kamil Arnost
10Alexander Käll
Tumba-Mälarhöjden OK 2
1Kjell Ågren
2Patrik Adebrant
3Elias Adebrant
4Jerker Åberg
5Staffan Törnros
6Fredrik Huldt
7Harald Nordlund
8Gustav Melander
9Magnus Kjellstrand
10Anders Käll
Tumba-Mälarhöjden OK 3
1Mattias Boman
2Martin Klaska
3Ebba Adebrant
4Per Forsgren
5Bengt-Åke Ericsson
6Håkan Elderstig
7Viggo Hjerne
8Max Igor Kajanus
9Olle Hjerne
10Conny Axelsson
Turun Metsänkävijät 1
1Antonio Martínez Pérez
2Gleb Tikhonov
3Tapani Mäkinen
4Scott Fraser
5Esa Huttunen
6Martins Sirmais
7Edgars Bertuks
8Eduardo Gil Marcos
9Uldis Upitis
10Robert Merl
Turun Metsänkävijät 2
1Janis Kums
2Kristaps J Jaudzems
3Janis Krumins
4Alex Carcas
5Niklas Heikkilä
6Fricis Spektors
7Otto Saikkonen
8Rihards R. Krumins
9Erling D Sommerfeldt
10Endijs D. Titomers
Turun Metsänkävijät 3
1Sami Kääriäinen
2Vesa Arki
3Nora Synnove Woxholth
4Antti Karhunen
5Hannu Arki
6Rauli Helkkula
7Jouni Salmela
8Fatih Kayaanan
9Roosa Lassila
10Taneli Korpinen
Turun Suunnistajat 1
1Ville Kinnala
2Touko Seppä
3Oskari Nummelin
4Juho Rajaniemi
5Justus Vuori
6Janne Salmi
7Kalle Kinnala
8Jani Tamminen
9Onni Sinervä
10Olli Huhtinen
Täby OK 1
1Jakub Škoda
2Henrik Olsson
3Robert Söderberg
4Johan Herbert
5Peter Nordström
6Anton Hänström
7Martin Herbert
8Johan Näsman
9Edvin Nordström
10Robert Johansson
Täby OK 2
1Mats Ekman
2Ola Bengtsson
3Mats Herbert
4Eric Jaremalm
5Nicklas Bergström
6Fredrik Hansson
7Axel Målargård
8Joakim Helgars
9Otto Balck
10Martin Olsson
Täby OK 3
1Martin Trossing
2Per Göthsson
3Björn Jakobsson
4Emma Hagrot
5Ann-Charlotte Spangenberg
6Filip Lindqvist
7Oskar Nederheim
8Mats Ajling
9Johan Palmgren
10Gustav Lindeborg
Uddevalla OK / Frol IL / Helsingin Suunnistajat / Idefjordens SK / Lapuan Virkiä / Stigsökarna 3
1Tuomas Tala
2Isak Olsson
3Tobias Alstad
4Daniel Olsson
5Juho Koivisto
6Håkan Lindén
7Anders Ohlsson
8Oscar Gustafsson
9Karl Eriksson
10Victor Flingmark
Ulricehamns OK 1
1Erik Öhlund
2Peter Arnesson
3Marcus Kvarndal
4Nils Spetz
5Björn Arnesson
6Gabriel Andersson
7Jesper Nilsson
8Christian Arnesson
9Gustav Eklöf
10Erik Nilsson Simkovics
Vaajakosken Terä / Ikaalisten Nouseva-Voima 2
1Jooseppi Kalliokoski
2Timo Joensuu
3Iivo Kotamäki
4Juho-Veikko Hytönen
5Jarkko Hautala
6Hermanni Sankelo
7Pietari Sorri
8Timo Sivill
9Jouni Kahelin
10Sami Siirilä
Vaajakosken Terä 1
1Riccardo Rancan
2Toni Saari
3Lasse Kautto
4Juha Sorvisto
5Timo Joensuu
6Petteri Huikko
7Tuukka Jurvakainen
8Aki Saari
9Petri Saari
10Pavel Kubat
Vallentuna-Össeby OL 1
1Fredrik Åkerlind
2Kent Lundvall
3Mattias Sandqvist
4Niklas Cedstedt
5Peter Sundgren
6Peter Brunnberg
7William Hultqvist
8Jonas Giding
9Christer Arksand
10Mats Edengren
Varegg Fleridrett 1
1Kristian Rykkje
2Oskar Røen
3Jonatan Rosengren Drake
4Vyacheslav Mukhidinov
5Mathias Rosenlund
6Kim André Haugland
7Magnus Gjerstad
8Stian Rykkje
9Kristian Fredrik Thomassen
10Markus Kjærner-Semb
Waxholms OK 1
1Johan Sundin
2Oscar Sturk
3Nils Gumaelius
4Anton Gumaelius
5Hans Malmberg
6Wilhelm Nordqvist
7Kjell Nordqvist
8Erik Edén
9Johan Fochsen
10Krister Gumaelius
Vehkalahden Veikot 1
1Andris Jubelis
2Tero Föhr
3Tuomas Mattila
4Samu Heiska
5Janne Weckman
6Juho Pousi
7Janne Ovaska
8Aapo Laiho
9Matti Suutari
10Eero Inkeri
Vetelin Urheilijat / Halsuan Toivo / Kokkolan Suunnistajat / Perhon Kiri 1
1Joonatan Kivelä
2Markus Kainu
3Tanja Rannila
4Tommi Viitasaari
5Timo Halla-aho
6Hannu Pöyhönen
7Akseli Jussinmäki
8Ari Jussinmäki
9Jyri Myllymäki
10Jani Leppäniemi
Vihtavuoren Pamaus 1
1Petri Ström
2Pasi Lehtimäki
3Juha Häkkinen
4Heikki Kettunen
5Henrik Karelo
6Heikki Kekoni
7Arto Salonen
8Juha Tolonen
9Janne Valkonen
10Ilkka Tuominen
Väddö 88 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Väsby OK 1
1Lukas Olsson
2Torgny Rundlöf
3Hans Jonsson
4Joakim Olsson
5Filip Olsson
6Mårten Anterud
7Jonas Öhman
8Magnus Gadefors
9Anders Berkelund
10Björn Jansson
Västerbergslagens OL / Grycksbo IF OK / HJS-Vansbro OK 1
1Markus Holm
2Peter Östman
3Ella Olsson
4Rikard Tynell
5Per Eriksson
6Jakob Wedman
7Henry Svens
8Zeb Palm
9Henrik Petrisi
10Johan Winterås
Västerås SOK 1
1Johan Ahlström
2Fredrik Hamrefors
3Carl Näslund
4Alfred Lönn
5Kalle Åkerman Sjöström
6Robert Palm
7Noa Sjöstrand
8Andreas Näslund
9Henrik Hamrefors
10Henrik Wickström
Västerås SOK 2
1Christoffer Andersén
2Sixten Törnqvist
3Jonas Jensen-Tornehed
4Hampus Westman
5Pontus Lindgren
6Simon Österlund
7Martin Sandqvist
8Daniel Björnberg
9Martin Oldaeus
10Per Sundström
Växjö OK 1
1Isac Ericsson
2Lukas Lundgren
3Mattias Karlsson
4Gustav Runefors
5Patrik Rosén
6Patrik Karlsson
7William Björkman
8Erik Åkesson
9Hugo Ericsson
10Johan Eklund
Växjö OK 2
1Albin Andersson
2Niklas Karlsson
3Alicia Lundgren
4Simon Runefors
5Louise Lundgren
6Anders Persson
7Ludvig Zaar
8Peter Braun
9Olle Kallerbäck
10John Eriksson
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite
2Kaja Winsnes Nordhagen
3Ivar Maalen
4Linus Olhans
5Kjell Blomseth
6Ingvild Maalen-Johansen
7Robert Banfi
8Endre Aaen
9Vegard Aarstad
10Håvard Tveite
Ärla IF 1
1Oscar Vångell
2Emil Andersson
3Simon Hedlund
4Robbin Kantarp
5Viktor Silvemark
6Halvor Eid Nielsen
7Henrik Jonsson
8Rudolfs Zernis
9Petter Eriksson
10Karl Walheim
Ärla IF 2
1Ondrej Hlavac
2Jonathan Rosendahl
3Kalle Larsson
4Erik Melén
5Susen Lösch
6Håkan Olofsson
7Pontus Bierfeldt
8Emils Zernis
9Christofer Näsholm
10Patrik Lind

DAMKAVLEN (332)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Sara Eskilsson
2Josefine Heikka
3Galina Vinogradova
4Irina Nyberg
5Natalia Gemperle
Alfta-Ösa OK 2
1Ylva Kindlundh
2Katarina Svahn
3Carolina Delgado
4Annika Ottenbäck
5Elin Kindlundh
Angelniemen Ankkuri 1
1Selja Kaartinen
2Heini Saarimäki
3Sanna Kauppila
4Emily Kemp
5Sanni Kivelä
Angelniemen Ankkuri 2
1Henna Ylimaa
2Renja Roos
3Laura Jerkku
4
5
Anttolan Urheilijat 1
1Heli Noponen
2Jenna Pajunen
3Henna-Riikka Haikonen
4Marjo Liikanen
5Sari Nurmela
Asker SK 1
1Tilla Farnes Hennum
2Lotte Jauhojärvi Markussen
3Synne Strand
4Anna Øfsthus Gravir
5Margrethe Wisløff
Asker SK 2
1Jorun Ruud
2Nora Synnøve Woxholth
3Silje Marie Våge
4Ellen Aure Skogedal
5Kaja Bråten løvald
ASO Sillery 1
1Justine Guenin
2Nathalie Bouche
3Renee Schwartz
4Marie Blum
5Virginie Blum
Attunda OK 1
1Ulla Molin
2Lena Nilsson
3Maria Von Schmalensée
4Anna Strand
5Sofia Ivers
Attunda OK 2
1Marianne Henke
2Erica Blyth
3Anette Brunander
4Nina Ivers
5Monica Roos
Attunda OK 3
1Veronica Redtzer
2Josefin Karlsson
3Anna Lindskoog Pettersson
4Madelene Barboza
5Lena Buhre
Attunda OK 4
1Åsa Wilestedt
2
3
4
5
Avesta OK 1
1Tindra Jernström
2Julia Wanner
3Sara Rudh
4Maria Strömberg
5Erika Mickelson
Bækkelagets SK 1
1Kerstin Ullmann
2Mariann Ulvestad
3Lisa Schubnell
4Lone Brochmann
5Louise Oram
Bredaryds SOK / OK Vivill 2
1Clara Samuelsson
2Linnea Skalberg
3Klara Elmblad
4Ina Skalberg
5Katarina Östberg
Bredaryds SOK 1
1Amanda Leo
2Amelia Skalberg
3Amanda Hansson
4Carina Svensson
5Moa Hansson
Bromma-Vällingby SOK 1
1Elin Bjessmo
2Sofia Danielson Damne
3Kristin Nilsson
4Lena Bjessmo
5Karin Modin
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen
2Emma Arnesen
3Marte Lien Johnsen
4Ragnhild Eide
5Ingeborg Eide
Centrum OK 1
1Erika Lindholm
2Moa Kjellstrand
3Linnea Börjars
4Sanna Gustavsson
5Karin Fägerlind
Centrum OK 2
1Mette Brolinson
2Lena Öhman
3Sara Jonasson
4Amanda Karlsson
5Sofie Karlsson
Czech West O-team 1
1Lenka Hanakova
2Pavla Nadenickova
3Regina Tokarova
4Dagmar Biersakova
5Magda Hanakova
Domnarvets GOIF 1
1Elin Dahlin
2Karolina Højsgaard
3Jessica Halliday
4Eva Elfving
5Emma Johansson
Domnarvets GOIF 2
1Maria Nilsson
2Moa Hjorth
3Sara Johansson
4Karin Elfving
5Sara Helander
Eds SK / OK Skärmen / Åmåls OK 1
1Erika Källvik Leufvén
2Johanna Källvik Leufvén
3Erika Jensen
4Maria Eriksson
5Sofia Johansson
Eiker OL 1
1Tomine Lysaker Sanden
2Thea Dyrkorn
3Ane Dyrkorn
4Solveig Letmolie
5Christine Hoen
Eiker OL 2
1Anna Isnes Tyse
2Silje Morlandstø
3Anne Marthe Peveri
4Minna-Mari Olli
5Fanni Jauhojärvi Markussen
Eksjö SOK 1
1Fanny Sundblad
2Klara Axelsson
3Linnéa Golsäter
4Gabriella S Bergander
5Sanna Fast
Eksjö SOK 2
1Cecilia Bergander
2Linda Nordin
3Vera Chiusole
4Wilma Bergander
5Agnes Adolfsson
Espoon Akilles 1
1Maria Lerssi
2Heidi Launistola
3Maija Heikkilä
4Anu Pikkarainen
5Hanna Vuorela
Espoon Suunta 1
1Emilia Ståhlberg
2Melina Lahdenperä
3Ida Haapala
4Heidi Plit
5Ekaterina Savkina
Espoon Suunta 2
1Aino Lehikoinen
2Sofia Pellonperä
3Roosa Laine
4Oona Paloheimo
5Hanne Hilo
Falkenbergs OK 1
1Frida Andersson
2Sofie Söderblom
3Matilda Martinsson
4Johanna Henriksson
5Emma Beskow
Falköpings AIK OK 1
1Vilma Blennow
2Ellen Blennow
3Johanna Hagström
4Amanda Blennow
5Ida Willén
Falköpings AIK OK 2
1Elsa Sonesson
2Moa Skoog
3Tindra Hjort
4Vera Pettersson
5Alma Vilhelmsson
FarumTisvilde OK 1
1Amanda Falck Weber
2Agnes Kracht
3Vera Müllerova
4Iben Valery
5Mathilde Nørgård Kracht
FarumTisvilde OK 2
1
2
3
4
5
Finspångs SOK 1
1Carin Rosander
2Eliska Hojna
3Jana Peterova
4Klara Nechanicka
5Jana Semradova
Finspångs SOK 2
1Karolina Hellgren
2Eva Göhl
3Elin Gunnarsson
4Elin Johansson
5Sofia Aldén
FK Göingarna 1
1Johanna Nilsson
2Ebba Söderlund
3Hilda Axelsson
4Alice Olvegård
5Louise Axelsson
Forsa OK 1
1Hanna Kjellin
2Elin Johansson
3Malin Lindberg
4Åsa Eriksson
5Ellen Forsgren
Fossum IF 1
1Pernille Katla
2Ragnhild Hjermstad
3Victoria Hæstad Bjørnstad
4Ingrid Gylterud Kvålsgard
5Åsne Holo
Fossum IF 2
1Tonje Rognerud Bøe
2Maria Brodin
3Britta Fismen
4Julie Bakke
5Ragne Norrud
Fredrikstad SK 1
1Marit Kahrs
2Marianne Riddervold Kahrs
3Marie Olaussen
4Rikke Blakkestad Ingesen
5Mia Mathisen Bekhus
Freidig 1
1Vera Melkild
2Hanne Sandstad
3Malin Sandstad
4Heidi Arnesen
5Mari Angell-Petersen
Freidig 2
1Vilde Lereim Storli
2Mari Eidsmo
3Randi Lillealtern
4Maria Ulseth Sylte
5Tina Strømdal Wik
Frol IL / Notodden OL 1
1Maren Grande
2Sara Profors
3Line Sundsvik
4Eirin Svanøe-Hafstad
5Kristin Sandven
Frösö IF / OK Storsjön / Åre OK / Östersunds OK 1
1Hanna Sunnerheim Sjöberg
2Malin Sjöblom
3Marie Ohlsson
4Charlotta Nilsson
5Helen Hanstock
Gotlands OF 1
1Tuva Nikolausson
2Mikaela Rönnbäck
3Junia Birgersson
4Frida Ansin
5Anna Samelius
Gotlands OF 2
1Ellinor Vejlens
2Linn Möller
3Ulrika Nikolausson
4Monika Jonsson
5Viktoria Olsson
Gustavsbergs OK 1
1Erica Strandberg
2
3Malin Strandberg
4Gabriella Frisk
5Tilda Bellander
Gävle OK 1
1Ann-Sofi Karlsson
2Charlotta Bergqvist
3Anna Berggren
4Kristin Boman
5Pernilla Eriksson
Göteborg-Majorna OK 1
1Line Cederberg
2Viktoria Tingström
3Lisa Holer
4Anna Forsberg
5Lina Strand
Göteborg-Majorna OK 2
1Moa Enmark
2Anna Wallin
3Aina Edgren
4Runa Fremstad
5Kristine Berglia
Göteborg-Majorna OK 3
1Kerstin Wadman
2Hanna Mårtensson
3Hanna Persson
4Petra Wernersson
5Jennie Andersson
Göteborg-Majorna OK 4
1Jolanta Gänssinger
2Marcia Mürner
3Lucyna Wiktor
4Louise Götfors
5Anna Niklasson
Göteborg-Majorna OK 5
1Jennie Runesson
2Alva Sellgren
3Åsa Nordberg
4Hedda Bergqvist-kringstad
5Agnes Spånér
Hagaby GoIF Örebro 1
1Josefine Höög
2Amélie Wallenhammar
3Josefine Wallenhammar
4Karin E Gustafsson
5Karin Persson
Hagaby GoIF Örebro 2
1Lovisa Falk
2Ida Hedlund
3Maria Gustafsson
4Linn Olsson
5Eva Gustafsson
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer
2Eva Jurenikova
3Jo Shepherd
4Hollie Orr
5Elena Roos
Halden SK 2
1Hedda Raadal Bjørlo
2Idun Kristine Felde Olaussen
3Bodil Helgerud
4Karoline Aune
5Lizzie Ingham
Halden SK 3
1Marieluise Schmitt Gran
2Hélène Champigny
3Tara Melhuish
4Ellen Kathrine Svendsby
5Anja Wingstedt
Halmstad OK 1
1Lovisa Lager
2Lovisa Ring
3Malin Settergren
4Klara Persson
5Karin Karlsson
Haninge SOK 1
1
2
3
4
5
Hellas Orientering 1
1Natalya Gurchenkova
2Charlotta Giberg
3Liudmila Sapronenkova
4Galina Ribediuc
5Gabija Razaityte
Hellas Orientering 2
1
2
3
4
5
Helsingin Suunnistajat 1
1Anniina Suhonen
2Venla Turakainen
3Elina Lammi
4Milla Mattila
5Pihla Otsamo
Helsingin Suunnistajat 2
1Tereza Smelikova
2Annika Matilainen
3Heidi Salonen
4Tiina Haarlaa
5Katja Lahtinen
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen
2Signe Astrup Arnesen
3Hanna Eckhardt Andresen
4Live Østvold
5Maya Arnesen
Heming Orientering 2
1Malene Jebsen
2Ida Marie Flågen
3Ann Elin Flågen
4Marit Inngjerdingen
5Hanne Marthe Østvold
Hestra IF 1
1Martina Johansson
2Elsa Lindeblom
3Ebba Hjertberg
4Alice Aroneng
5Sofia Klasson
Hiidenkiertäjät 1
1Anu Åkerman
2Jenny Patana
3Roosa Hämäläinen
4Annika Rihma
5Julia Novikova
Hiisirasti 1
1Ekaterina Vlasova
2Olga Elizarova
3Anna Dvorianskaia
4Inna Somova
5Natalia Efimova
HJS-Vansbro OK 1
1
2
3Kristina Larsson
4
5
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Kristina Smirnova
2Linda Talbonen
3Ildiko Szerencsi
4Heta Virtanen
5Mariia Blinova
Hämeenlinnan Suunnistajat 2
1Sanni Prittinen
2Essi Metsälä
3Saana Kuusinen
4Jenni Kivikko
5Katarina Hrasnova
Härlövs IF 1
1Clara Dahl
2Alma Leijon
3Caroline Lindelöw
4Elinor Lindelöw
5Irmalinn Nilsson
Härnösands OK 1
1Elin Edström
2Tilde Engberg
3Marie-Louise Engberg
4Anita Galin
5Susanna Edström
IF Femman 1
1Hanna Lindgren
2Julia Järveläinen
3Alexandra Enlund
4Matilda Torrkulla
5Victoria Höstman
IF Hagen 1
1Moa Alsiö
2Maria Bogren
3Anna Larsson
4Maria Sahlén
5Emma Kindbom
IF Sturla 1
1Malene Instanes
2Silje Carlsen
3Fride Sørensen
4Nina Marie Undeland
5Ingeborg Kvarme
IF Sturla 2
1Tanja Instanes
2Charlotte Skourup
3Aud Ellen Brevik
4Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme
5Kristin Sørensen
IF Thor 1
1Ebba Westerberg
2Gunilla Svärd
3Lotta Weyhenmeyer
4Dorothe Spillmann
5Sofie Bergendahl
IF Thor 2
1Mirjam Bucher
2Lina Svärd
3Karin Hannrup
4Karin Lindell
5Annika Ridell
IFK Göteborg Orientering 1
1Ingjerd Myhre
2Anna Närhi
3Elin Månsson
4Kirsi Nurmi
5Sara Hagström
IFK Göteborg Orientering 2
1Josefine Svensson
2Jenny Johansson
3Sina Tommer
4Frida Bakkman
5Isia Basset
IFK Göteborg Orientering 3
1Åsa Hellquist
2Elin Högstrand
3Elin Pettersson
4Emmi Jokela
5Erica Pettersson
IFK Göteborg Orientering 4
1Anna Nilsson
2Josefina Norin
3Annica Eng
4Karolina Källstrand
5Juliette Basset
IFK Hedemora OK / Norbergs OK 1
1Elin Aura
2Maria Sjögren
3Maria Ahlberg
4Solvej Carlson
5
IFK Lidingö SOK 1
1Linnea Claesdotter
2Anna Bachman
3Adela Indrakova
4Helena Karlsson
5Emma Bjessmo
IFK Lidingö SOK 2
1Sofia Törnqvist
2Ausrine Kutkaite
3Matleena Boström
4Synnøve Bråten
5Niina Hulkkonen
IFK Lidingö SOK 3
1Sofia Adolfsson
2Annica Gustafsson
3Susanna Tervo
4Julia Rajan
5Alice Hugosson
IFK Lidingö SOK 4
1Magdalena Carlstein
2Johanna Sanderi
3Sofie Sihver
4Jutta Jussila
5Barbora Pijáková
IFK Lidingö SOK 5
1Ebba Ganslandt
2Sussie Tistad
3Ramona Åkermarck-Mähönen
4Karolina Bjärnlid
5Elin Jarlemark
IFK Lidingö SOK 6
1Isabella Tapper
2Mia Lilja
3Anneli Wendelius
4Evelyn Wendelius
5Christina Perneby
IFK Mora OK 1
1Evgeniya Ryapolova
2Olha Panchenko
3Denisa Kosová
4Kristin Löfgren Johansen
5Paula Gross
IFK Mora OK 2
1Eliane Deininger
2Isabel Salén
3Eva Huber Svensson
4Indre Valaite
5Johanka Simkova
IK Hakarpspojkarna 1
1
2
3
4
5
IK Hakarpspojkarna 2
1
2
3
4
5
IK Hakarpspojkarna 3
1
2
3
4
5
IK Uven 1
1Hanna Boquist
2Sara Forsberg
3Anneli Zetterberg
4Isabell Håkansson
5Annika Aasa
IL Tyrving 1
1Ida Arnesen Tiltnes
2Tessa Strain
3Oda Sikkeland
4Linn Hokholt
5Betty Ann Bjerkreim
IL Tyrving 2
1Agni Fjogstad Nielsen
2Åsa Franzén
3Kristine Fjeldbo
4Karoline Andersen
5Solveig Blandkjenn
IL Tyrving 3
1Mina Jørgensen
2Synne Skjærstein
3Jenny-Ann Malmberg
4Emma Meyer Larsson
5Solveig Eline Berg
IL Tyrving 4
1Ingrid Lund Hovden
2Stella Holmboe
3Julie Meinicke
4Silje Slungaard
5Iris Holst
Joutsenon Kullervo 1
1Lotta Mattinen
2Tinja Lantta
3Karoliina Ahvonen
4Viivi Pellinen
5Venla Vesikko
Järfälla OK 1
1Isa Lundqvist
2Karin Boström
3Dora Kock
4Ann Roller
5Maria Pedersen
Järfälla OK 2
1Ellinor Björklund
2Agnes Lundqvist
3Magdalena Grunder
4Ellinor Hamberg
5Andrea Silier
Järla Orientering 1
1Stina Haraldsson
2Emma Klingenberg
3Sara Sjökvist
4Elin Hemmyr Skantze
5Karolin Ohlsson
Järla Orientering 2
1Petrina Costermans
2Signe Klinting
3Anna Dahlgren-Rosén
4Josefin Persson
5Dominique Bucher
Järla Orientering 3
1Filipa Rodrigues
2Ida Torbiörnsson
3Malin Samuelsson
4Hilda Mattsson
5Kerstin Sandström
Jönköpings OK 1
1Filippa Johansson
2Kajsa Johansson
3Stina Eriksson
4Elin Posch
5Anna Johansson
Jönköpings OK 2
1Lucie Weissova
2Jenny Martinsson
3Maria Rosén Thelin
4Agneta Hallberg Hansson
5Susanne Axelsson
Kalevan Rasti 1
1Siiri Silvennoinen
2Mari Väänänen
3Fanni Gyurko
4Netta Rajamäki
5Amélie Chataing
Kalmar OK 1
1Anna Gornicka-Antonowicz
2Anna Arvidsson
3Julia Glowacz
4Maria Arvidsson
5Julia Mianowska
Kamrat och IF KIF 1
1Alexandra Vejedal
2Emma Dahlstedt
3Linda Sjögren
4Emelie Holmström
5Maria Andersson
Kangasala SK 1
1Minna Saarinen
2Vilma Annala
3Iida Savolainen
4Ronja Kontkanen
5Evely Kaasiku
Kangasala SK 2
1Linda Sainio
2Jaana Pietilä-Annala
3Tiina Haapakoski
4
5
Karlskrona SOK 1
1Lisa Folino
2Dorota Šmelíková
3Maja Pettersson
4Johanna Wilhelmsson
5Helena Gummesson
KFUM Örebro OK 1
1Emma Victorin
2Elisabet Halvarsson
3Anette Carlsson
4Elsa Ekelin
5Kristin Jacobson
KFUM Örebro OK 2
1Sara Garpenlund
2Anna Gustafsson
3Zarah Öhlin
4Elin Berg
5Veronica Bengtsson
Kils OK 1
1Elsa Holmgård
2Ella Nordström
3Sanna Skoog
4Linn Lugne
5Klara Holmgård
Kokkolan Suunnistajat / Vetelin Urheilijat 1
1Venla Venetjoki
2Greta Biskop
3Anne Polso
4Tiina Koskela
5Tanja Rannila
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen
2Tale Strand
3Aurora Moholth
4Åsne Haavengen
5Kjersti Tønnesen Bergstøl
Kongsberg OL 2
1Ingrid Kvistad
2Kathinka Rogstad
3Andrea Vanebo
4Mathilde Sæter Flesseberg
5Kari Strand
Kongsberg OL 3
1Lilou Pauly
2Amandine Cavarroc
3Cécile Calandry
4Zoé Villar
5Marine Dudoignon
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik
2Jenny Baklid
3Mari Landro Svingheim
4Anniken Ranvik
5Amanda Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL 2
1Isa Heggedal
2Thea Land
3Katherine Estep
4Annette Bjørnås Krogstie
5Mille Jægtvik
Koovee 1
1Karoliina Ukskoski
2Svetlana Mironova
3Marjo Taanila
4Miia Niittynen
5Laura Vike
Koovee 2
1Anna-Kaisa Anjala
2Erika Uotila
3Ulrika Uotila
4Rosa Simola
5Elo Saue
Kouvolan Suunnistajat 1
1Elisa Mattila
2Liisa Peltonen
3Kaisa Vainikka
4Henna Pylvänäinen
5Noora Hyyrynen
Kristiansand OK / Hisøy OK / Søgne og Songdalen OK 1
1Marianne Andersen
2Malin Hauge
3Christiane Ruud Bøckman
4Inga Vestøl Stødle
5Christina White
Kungälvs OK 1
1Ellika Groth
2Sabina Aumo
3Johanna Nilsson
4Isabella Aumo
5Elsa Aderstedt Althoff
Kungälvs OK 2
1Anna Berlin
2Hanna Rangert
3Jeannette Aumo
4Lisa Börnstedt
5Kristin Ekdala
Kuopion Suunnistajat 1
1Anna Moilanen
2Miitu Korhonen
3Juliaana Näsi
4Johanna Räsänen
5Laura Joonas
Kuopion Suunnistajat 2
1Noora Kurri
2Emmi Järvelä
3Hanna Väätäinen
4Sirpa Suhonen
5Tiina Torvela
KVS Šumperk 1
1Veronika Ondráčková
2Markéta Lesová
3Karolína Šiková
4Hana Janů
5Aneta Vozdová
Köping-Kolsva OK 1
1Malin Welén
2Sandra Burén
3Martina Welén
4Anna Birkestål
5Sofie Landqvist
Lahden Suunnistajat-37 1
1Lotta Kirvesmies
2Maiju Lehtonen
3Minna Kauppi
4Virpi Remahl
5Saara Kukkonen
Lahden Suunnistajat-37 2
1Lilia Karttunen
2Anniina Taipale
3Emmi Kiljunen
4Anna-Lea Rantalainen
5Anu Tahvanainen
Leksands OK 1
1
2
3
4
5
Lerums SOK 1
1Klara Djerf
2Lina Samor
3Emma Djerf
4Matilda Hagstrand
5Selma Moqvist
Lillomarka OL 1
1Delphine Poirot
2Sandrine Müller
3Kristina Yakubkina
4Charlotte Watson
5Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL 2
1Lucy Butt
2Siri Kollerud
3Maria Rørvik Haver
4Karoline Sønsterudbråten
5Dorthe Kühl Petersen
Linköpings OK 1
1Sofia Salomonsson
2Tove Ekström
3Alva Olsson
4Kajsa Hammarström
5Fredrika Vångell
Linköpings OK 2
1Emma Backteman
2Annika Ivarsson
3Elisabeth Ahlgren
4Hanna Modig Tjärnström
5Therese Klintberg
Linköpings OK 3
1Klara Ljunggren
2Hanna Lundgren
3Johanna Gustås
4Sarah Magnusson
5Frida Sahlman
Linköpings OK 4
1Frida Karlsson
2Sigrid Ljunggren
3Sara Söderqvist
4Maria Elmelid
5Monika Edstam
Lunds OK 1
1Emelie Eklöf
2Tova Hermodsson
3Sara Snogerup Linse
4Anna Hellner
5Hanna Modin
Lynx 1
1Elli Virta
2Tuuli Heikkilä
3Sara Karvonen
4Sanni Norrbacka
5Karoliina Sundberg
Lynx 2
1Taru Ikäheimonen
2Salla Isoherranen
3Kristine Bertuka
4Paula Iso-Markku
5Anne-Mari Leskinen
Lynx 3
1Anna Ojapalo
2Nea Kytäjä
3Ingrid Marie Stubban Hygen
4Aino Asklöf
5Annamari Tiitola
Långhundra IF 1
1Lovisa Hambäck
2Emma Bromark
3Sara Bengtsson
4Maria Bengtsson
5Lovisa Wigertz
Länna IF / Rasbo IK 1
1Karolina Andersson
2Åsa Marknell Dewitt
3Jenny Westerbergh
4Cornelia Krafft
5Carina Hammarling
Malungs OK Skogsmårdarna / Allerød OK / Lahden Suunnistajat-37 / OK Kobras 3
1Lisa Larsson
2Maria Bois
3Kersti Kärner
4Hedda Kärner Grooss
5Leena Kuusipohja Johansson
Markbygdens OK 1
1Lisa Åkesson
2Erika Åkesson
3Klara Ask
4Marina Axelsson
5Josefin Andersson
Mjøs-o 1
1Kristine Kravdal
2Birgit Kleppa Madslien
3Emma Bangstad Bergersen
4Martine Skjelsvik
5Ingeborg Rognstad
Mjøs-o 2
1Fanny Horn Birkeland
2Vanja Staff
3Valborg Madslien
4Hege Solerød
5Charlotte Eide
MS Parma 1
1Jannina Gustafsson
2Tiia Istolahti
3Tuulia Viberg
4Anastasia Rudnaya
5Maija Sianoja
MS Parma 2
1Anni Valtonen
2Noora Koskinen
3Essi Hakala
4MInna Miettinen
5Outi Sareila
Mölndal Outdoor IF 1
1Tove Persson
2Agnes Asp
3Karolina Wildheim
4Susanne Bergh
5Anna Nordelöf
NAIS Orienteringsklubb 1
1Linnea Samuelsson
2Ida Waernqvist
3Josefin Bovellan
4Åsa Granström
5Gabriella Jarl
NTNUI 1
1Karen Oline Kolstad
2Ingrid Gulbrandsen
3Ingrid Lundanes
4Maren Jansson Haverstad
5Sigrid Alexandersen
NTNUI 10
1Lille Karenolinesen
2
3
4
5
NTNUI 2
1Tonje Vassend
2Åsne Skram Trømborg
3Anna Ulvensöen
4Ingunn Egeberg Vári
5Ida Lindkvist
NTNUI 3
1Kateřina Chromá
2Hannah Malmei
3Jorunn Kvakland
4Ingvild Ramtvedt Næsset
5Anne Willkommen Eiken
NTNUI 4
1Marta Ulvensøen
2Silje Arntzen
3Kårhild Nordstad
4Ronja Björklund
5Kristin Brekke
NTNUI 5
1Aurora Fossøy
2Gry Granstedt
3Ingrid Okkenhaug
4Ingvild Wang
5Ingvild Brekke
NTNUI 6
1Tonje Aasheim Nymark
2Hildegunn Heggøy
3Pauline Bellingmo
4Kajsa Stina Sandstad
5Kristine Ausen
NTNUI 7
1Lene Therese Myrland
2Synne Fossøy
3Idunn Haavengen
4Helene Omdal
5Karoline Dahl Fosby
NTNUI 8
1Marte H. Hagen
2Ida Tungesvik Lerivåg
3Marit Wenseth Kure
4Maria Dahl Fosby
5
NTNUI 9
1Live Bredholt Jørgensen
2Johanne Øderud Vatne
3Julie Arnesen
4Nina Asheim Birkeland
5Mali Gederaas Kanstad
Nydalens Skiklub 1
1Ragne Wiklund
2Marte Narum
3Marion Huber
4Anne M Hausken Nordberg
5Siri Ulvestad
Nydalens Skiklub 2
1Oda Scheele
2Maria Jonsson
3Karianne Olsvik Dengerud
4Marie Liland
5Anne-Lene Bakken Ulseth
Nydalens Skiklub 3
1Joanna Eriksson
2Marianne Dæhli
3Magdalena Cermakova
4Frida Bakken Ulseth
5Emilie Westin
Nydalens Skiklub 4
1Ea Lunøe
2Martha Kalvig Skogan
3Cristina Luis
4Synnøve Sandberg
5Maiken Sandberg
Nyköpings OK 1
1Ida Hylander
2Signe Nilsson
3Sandra Edhager
4Rebecka Hylander
5Kristin Hylander
Nyköpings OK 2
1Alice Ek
2Caroline Guttke
3Marika Nylund Ek
4Andrea Balakova
5Julia Bergström
OK Denseln 1
1Anastasiia Danylova
2Nina Ahlander
3Yevheniia Veremeienko
4Lovisa Adolfsson
5Akvile Bartkeviciute
OK Denseln 2
1Johanna Peterson
2Annica Crispin
3Hanna Eriksson
4Malin Persson
5Ugne Liegute
OK Denseln 3
1Lisa Hahlin
2Susanne Karlsson
3Maria Broström
4Sarah Persson
5Hanna Nilsson
OK Djerf 1
1Frida Johansson
2Elin Lindberg
3Elin Lindblad
4Åsa Zetterberg Eriksson
5Amanda Jansson
OK Enen 1
1Cecilia Eriksson
2Katarina Galle
3Camilla Adlerteg
4Elisabet Lindblom Larsson
5Malva Steen
OK Gränsen 1
1Sari Håkansson
2Helena Lindman
3Irma Fridolfsson
4Alma Haag
5Karin Håkansson
OK Hammaren 1
1Ida Palmberg
2Ellen Skoog
3Barbora Zháňalová
4Joline Ingelsson
5Emma Blixt
OK Hammaren 2
1Maja Ingelsson
2Tove Flodman
3Laila Ingelsson
4Sabina Bäck
5Erika Blixt
OK Hällen 1
1Chantelle Hesselberg
2Johanna Öberg
3Johanna Engström
4Beatrice Eriksson
5Linnéa Gustafsson
OK Klemmingen 1
1Elina Karklin
2Elin Pramlid
3Agnija Caune
4Norna Molin
5Diana Soldagg
OK Kolmården 1
1Anna Håkansson
2Christine Kirchlechner
3Lisa Berggren
4Adrianna Biedermann
5Malin Leijon Lind
OK Kolmården 2
1Jenny Röjgård
2Tora Westerberg
3Maja Garbacik
4Claudia Walti
5Agneta Eriksson
OK Kåre 1
1Vilma Von Krusenstierna
2Kajsa Risby
3Beata Falk
4Jenny Eriksson
5Lisa Risby
OK Kåre 2
1Elin Tysk
2Rebecka Adolfsson
3Matilda Andersson
4Hanna Barkegren
5Johanna Holmén
OK Kåre 3
1Ida Johnsson
2Alva Ringi
3Ronja Jungåker
4Julia Adolfsson
5Kajsa Mattsson
OK Linné 1
1Rebecka Olsson
2Hilda Forsgren
3Kristin Olovsson
4Annika Billstam
5Johanna Öberg
OK Linné 2
1Kate Morrison
2Julia Ohlsson
3Johanna Trummer
4Annika Björk
5Lisa Carlsson
OK Linné 3
1Lisa Rönnols
2Elisa Hamelius
3Cécile Foltzer
4Samantha Saeger
5Lovisa Larsson
OK Linné 4
1Fay Walsh
2Rasa Engstedt
3Helene Nilsson
4Jennie Hellström Olsson
5Karna Thorsson
OK Linné 5
1Maria Jansson
2Anna Lithell
3Anna Karlström
4Johanna Ragvald
5Audrey Duquenne
OK Linné 6
1Klara Möller
2Helena Grennberg
3Annette Roos
4Hillevi Eriksson
5Regina Kelly
OK Milan 1
1Josefin Erlandsson
2Josefine Ahlbäck
3Lisa Westerberg
4Therese Korkeakoski
5Saga Sander
OK Moss 1
1Karoline Bjørnerød
2Johanne Bratland Tjernshaugen
3Aurora Gjølsjø
4Tuva Bjerketvedt
5Selma Kristiansen
OK Nolaskogsarna 1
1Malin Andersson
2Sara Forsgren
3Aislinn Prendergast
4Josefin Mikaelsson
5Elina Mikaelsson
OK Nolaskogsarna 2
1Mary Fleming
2Victoria Eriksson
3Monika Westerlund
4Ida Wickberg
5Gudrun Wegeland
OK Orion 1
1Carlotta Scalet
2Ida Øbro
3Hanna Wisniewska
4Nadiya Volynska
5Tilda Johansson
OK Orion 2
1Paulina Cygler
2Myrra Carlsson
3Olena Pitirimova
4Ewa Gwóźdź
5Agata Stankiewicz
OK Orion 3
1Klara Andersson
2Ellen Wahlbom
3Agnieszka Cych
4Jenny Håkansson
5Zuzanna Morawska
OK Pan Århus 1
1Ida Bobach
2Stine Bagger Hagner
3Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen
4Anneke Hald Bjørgum
5Camilla Louise Bevensee
OK Pan Århus 2
1Ane Linde
2Mette Hjerrild
3Anne Mette Schmidt
4Birka Øhlenschlæger Nielsen
5Ellen Myrskog
OK Pan Århus 3
1Sofie Secher Thomsen
2Triin Aedmae
3Katrine Begtrup
4Agnete Horup
5Emily B. Temple
OK Pan-Kristianstad / Andrarums IF 3
1Elise Josefsson
2Jasmina Gassner
3Sofie Josefsson
4Elin Nilsson
5Melinda Ymsén
OK Pan-Kristianstad 1
1Nicole Ljungdahl
2Emma Bergman
3Ursula Kadan
4Lena Eliasson-Lööf
5Elin Carlsson
OK Pan-Kristianstad 2
1Dorothea Müller
2Olivia Nilsson
3Jannie Hagård
4Pim Hedberg
5Nelly Carlsson
OK Raseborg 1
1Jonna Öblom
2Citha Dahl
3Katarzyna Slusarczyk
4Martyna Miskiewicz
5Virpi Palmen
OK Ravinen 1
1Rebecca Waldenfjord
2Josefine Klintberg
3Frida Forsberg
4Hanna Hänström
5Helena Bergman
OK Ravinen 2
1Annie Forsberg
2Tone Albrektsson
3Hanna Korhonen
4Amanda Karlsson
5Ebba Pegestam
OK Ravinen 3
1Amanda Granqvist
2Sarah-Jane Barrable
3Signe Sirma
4Ulrika Forsberg
5Julia Frejd
OK Ravinen 4
1Emilia Engel
2Moa Westblad
3Viktoria Helmersson
4Tilda Andersson
5Camilla Engel
OK Ravinen 5
1Malin Lindskog
2Anna Ek
3Kristina Aneland
4Jenny Berg
5Maria Mogensen
OK Renen 1
1Elsa Christoffersson
2Sigrid Holmgren
3Hanna Lundberg
4Karin Wollbrand
5Lena Turesson
OK Rodhen 1
1Jessica Söllvander
2Maria Sjölander
3Lisa Johansson
4Jenny Wegmüller
5Elin Sjölander
OK Rodhen 2
1Yvonne Grehn
2Natalia Shakhmetova
3Gabriella Melin
4Annika Ardell
5Veranika Chernik
OK Roslagen 1
1Agnes Broman
2Ellen Broman
3Rebecka Lindberg
4Teklé Gvildyte
5Inga Kazlauskaité
OK Roxen 1
1Susanne Aldén
2Emma Pettersson
3Emma Helmersson
4Anna-Stina Påledal
5Fanny Asketun
OK Roxen 2
1Agnes Westerberg
2Malva Eveborn
3Jenny Sandh
4Annika Asketun
5Maria Lillieström
OK Skogshjortarna / OK Kullingshof 1
1Sofia Sjögren
2Therése Ivarsson
3Anna Serralonga Arqués
4Ona Rafols Perramon
5Madeleine Johansson
OK Södertörn 1
1Hanna Lagerberg
2Tove Lagerberg
3Catherine Taylor
4Tilde Backlund
5Louise Beech
OK Södertörn 2
1Ylva Sandén
2Marielle Larsson
3Veronika Kalinina
4Ella Andersson
5Sara Möller
OK Södertörn 3
1Lotten Sandén
2Sofia Zilling
3Louise Klingstedt
4Sanna Hedberg
5Boel Sundberg
OK Södertörn 4
1Maria Henriques
2Anna Schandl
3Daniela Renner
4Linda Renner
5Lisa Österling
OK Tisaren 1
1Ellinor Tjernlund
2Lovisa Persson
3Andrea Svensson
4Josefin Tjernlund
5Lilian Forsgren
OK Tisaren 2
1Josefin Aronsson
2Helena Andersson
3Elif Gökce Avci
4Line Sølberg
5Rebecka Nylin
OK Tranan 1
1Emma Nilsson
2Annika Johansson
3Sara Kindlund
4Maja Kindlund
5Lisa Johansson
OK Trian 1
1
2
3
4
5
OK Tyr 1
1Malin Nyman
2Malin Jonsson
3Johanna Kindlund
4Eva Albinsson
5Linda Take
OK Tyr 2
1Lovisa Martinsson
2Lydia Martinsson
3Sofie Gustavsson
4My Westlund
5
OK Österåker 1
1Isabelle Sjöberg
2Nina Lundkvist
3Michaela Lundell
4Kristina Canow
5Caroline Westbom
OK77 1
1Aada Forsman
2Miina Ruokolainen
3Isabel Donner
4Ida-Marie Skogvik
5Mari Seppänen
OK77 2
1Lydia Mårtenson
2Raisa Sell
3Vivian Lindholm
4Carola Ray
5Henna Salminen
OOB TJ Turnov 1
1Nikola Kochová
2Lucie Krafková
3Michaela Omová
4Patricia Nieke
5Iva Rufferová
Oppsal Orientering / Måren OK 2
1Carmen Dirro
2Tina Kalleson
3Linn Mei Waaler
4Elin Kalleson
5Kine Dirro
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh
2Vigdis Hobøl
3Marit Vala
4Amélie Aamodt
5Dagrun Brox Rayamajhi
Paimion Rasti 1
1Inga Dambe
2Emma Silvennoinen
3Saara Norrgrann
4Ina Westerlund
5Aleksandra Hornik
Paimion Rasti 2
1Nina Temyakova
2Ida Marie Næss Bjørgul
3Salla Laitinen
4Milja Väätäjä
5Milka Reponen
Pargas IF 1
1Jenny Virtala
2Sanna Nymalm
3Yvonne Gunell
4Ida-Marie Cederberg
5Amy Nymalm
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend
2Kjersti Adela Westin
3Hilde Vassend
4Anna Meen
5Elise Ausen
Porsgrunn OL 2
1Sara Mathisen
2Hilde Kristine Rosenvold
3Anita Beitdokken
4Camilla Rosenvold
5Siv Wiersdalen
Rajamäen Rykmentti 1
1Piia Latva-Kiskola
2Hanna Raitanen
3Laura Robertson
4Suvi Heittola
5Megan Carter-Davies
Rastikarhut 1
1Suvi Ylikylä
2Tuija Kuusela
3Elli Peltomäki
4Salla Saarijärvi
5Mira Kaskinen
Rastikarhut 2
1Sanna Ylikylä
2Sari Saarijärvi
3Pinja Jutila
4Heta Haunia
5Nea Koivunen
Rasti-Lukko 1
1Liisi Hentonen
2Reija Kallioniemi
3Jasmiina Rantala
4Anna Laitinen
5Marika Heinikangas
RastiPielinen 1
1Taru Kilpala
2Julie Eikeland
3Jenni Ruokolainen
4Henna Pisto
5Eija Meriläinen-Ruokolainen
Rastivarsat 1
1Milla Lohikainen
2Eveliina Lohikainen
3Roosa Pelkonen
4Suvi Pelkonen
5Sanni Lepola
Raumar Orientering / Østmarka OK 1
1Hanne Eide Rapp
2Anna Cecilie Linløkken
3Hedda Skatvedt
4Alexandra Linløkken
5Kristine Eide Rapp
Rehns BK 1
1Ekaterina Ryazanova
2Johanna Lindberg
3Ekaterina Nikitina
4Erica Edman
5Anastasiia Borovkova
Rehns BK 2
1
2
3
4
5
Rånäs OK 1
1Marianne Carlberg
2Therése Karlsson
3Janie Nyström
4Agneta Karlsson
5Anna Jansson
Rånäs OK 2
1Evelina Rostö
2Malin Svensson
3Monica Rostö
4Marica Tynell
5Anki Pousette
Saarijärven Pullistus 1
1Minna Truhponen
2Aino Mäkelä
3Anna Riihimäki
4Anu Rajala
5Elli Häkkinen
Sala OK 1
1Anna Norrbom
2Agnes Källström
3Magdalena Pölder
4Malin Ekman
5Lena Larsson
Sjövalla FK 1
1Märta Ljungberg
2Maria Höglund
3Maria Holmqvist
4Eleonora Alinder
5Linda Hedenblom
SK Pohjantähti 1
1Sara Niva
2Heini Wennman
3Anna Haataja
4Marttiina Joensuu
5Marika Teini
SK Uusi 1
1Saara Korhonen
2Emmi Korhonen
3Saara Saalo
4Anni Malinen
5Julia Jacobsson
SK Vuoksi 1
1Venla Neuvonen
2Hanne Jäkälä
3Liisa Nenonen
4Essi Korhonen
5Viivi Varjus
Skarpnäcks OL 1
1Fanny Deckner
2Anna Lindmark
3Vera Rolfsson
4Frida Arnesson
5Agnes Edgren
Skarpnäcks OL 2
1Karolina Bergh Papasikas
2Marie Östman
3Åsa Edgren
4Margareta Bergh
5Tove Svedell
Skattkärrs SOK 1
1Lina Rööhs
2Anna-Karin Mattsson
3Jenny Nyberg
4Lina Johansson
5Ann Hyvönen
Skellefteå OK 1
1Thea Wennberg
2Helena Degerman
3Ida Jonsson
4Frida Nilsson
5Helena Lidhage
Skogslöparna / Piteå IF Orienteringsklubb / Solna OK 2
1Smilla Sandström
2Evelina Söderlund
3Anna Andersson
4Maria Johannesson
5Annett Persson
Skogslöparna 1
1Helena Forsberg
2Emelie Wiberg
3Linnea Troeng
4Amelie Josefsson
5Emma Wiberg
Skogspojkarnas OK 1
1Anita Seger-Wehlin
2Sofie Ettling
3Lina Ettling
4Anna Wehlin
5Karolina Nygren
Skåneslättens OL 1
1Lisa Jonsson-Nordin
2Pia Olsson
3Pernilla Olsson
4Ebba Jensen
5Matilda Olsson
Skåneslättens OL 2
1Annie Lennartsson
2Lovisa Weiden
3Angelica Engström
4Linda Svensson
5Christina Segerslätt
Snättringe SK 1
1Frida Hector
2Vilma Karlsson
3Mariya Khimochkina
4Kristina Tedhamre
5Anna Tiderman
Snättringe SK 2
1Sofia Persson
2Karin Wimmer
3Sofia Fureby
4Elin Svensson
5Nadja Dahlström
SOK Aneby / Kexholms SK / Nässjö OK 1
1Alma Gustafsson
2Elin Svensson
3Kristin E Karlsson
4Lovisa Blomgren
5Martina Jansson
Stora Tuna OK 1
1Anna Mårsell
2Frida Sandberg
3Magdalena Olsson
4Julia Jakob
5Tove Alexandersson
Stora Tuna OK 2
1Florence Hanauer
2Johanna Erlandsson
3Alina Palcau
4Maria Björklund
5Ingrid Alexandersson
Strängnäs-Malmby OL 1
1Hillevie Svärd
2Christina Alneberg
3Anna Folkegård
4Susanne Söderholm
5Linda Sterner
Sundbybergs IK 1
1Matilda Lindh
2Kajsa Bogren
3Maria Slars Paulsson
4Tina Näsman Landh
5Karolina Hellberg
Sundsvalls OK 1
1Frida Vikström
2Jenny Wegebro
3Hedwig Haas
4Johanna Sjölund
5Hanna Hugosson
Sundsvalls OK 2
1Jonna Jungåker
2Maria Jonsson
3Sara Lundsten
4Annika Carlberg
5Kadri Kalvo
Sundsvalls OK 3
1Stina Nordin
2Alice Palmgren
3Emma Johansson
4Jenny Erlandsson
5Ana Matkovic
Suunta Jyväskylä 1
1Alena Voborníková
2Mette Nygård
3Veera Klemettinen
4Kaisa Klemettinen
5Barbora Chaloupska
Sävedalens AIK 1
1Anastasia Dzianisava
2Sara Bengtsson
3Kateryna Dzema
4Sanna Svensson
5Maria Magnusson
Sävedalens AIK 2
1Lisa Palm
2Märta Mollén
3Maria Tymoshchuk
4Emma Andersson
5Lovisa Nilsson
Sävedalens AIK 3
1Kajsa Carlsson Wallum
2Emelie Karlsson
3Lika Razina
4Stina Berg
5Filippa Spånér
Sävedalens AIK 4
1Erika Lindqvist
2Anna Brodin
3Amanda Claesson
4Janni Axelsson
5Klara Pålsson
Söders-Tyresö 1
1Malin Carlsson
2Åsa Pahlén
3Emma Martinelle
4Elisabeth Hovmöller
5Evelina Ericsson
Söders-Tyresö 2
1Emma Swärdh
2Karin Almgren
3Camilla Göstas
4Johanna Sahlstedt
5Annika Bengtsson
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Frida Jönsson Hellstadius
2Amanda Kleijn
3Jana Knapová
4Vendula Horčičková
5Moa Leijon Lind
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Joana Wälti
2Jeanette Jönsson Hellstadius
3Jo Stevenson
4Anna Kindlundh
5Sofie Ohlsson
Södertälje-Nykvarn OF 3
1Klara Borg
2Sofia Heldt
3Anne-Marie Wigle
4Anna Ek
5Marianne Pettersson
Södertälje-Nykvarn OF 4
1Sofia Wigle
2Jeanette Enckell
3Kristin Willamo
4Kristina Johander
5Susanne Stål
Södertälje-Nykvarn OF 5
1Katarina Borg
2Klara Andén
3Maria Kleijn
4Sara Hede
5Marlene Bigren
Søllerød OK 1
1Alberte Kaae-Nielsen
2Camille Marie Næstoft Juhl
3Astrid Maag
4Mathilde Smedegaard Madsen
5Iben Maag
Tampereen Pyrintö 1
1Lotta Eerola
2Anni Haanpää
3Anni-Maija Fincke
4Lotta Karhola
5Simona Aebersold
Tampereen Pyrintö 2
1Silja Yli-Hietanen
2Ilona Tikkakoski
3Annika Viilo
4Sirkka-Liisa Lauronen
5Heini Rintanen
Tampereen Pyrintö 3
1Oona Luoma
2Melina Avelin
3Lotta Välkki
4Ida Jussila
5Kaisa Haanpää
Tibro OK 1
1Anna Olsson
2Nina Gumaelius
3Emilia Henrysson
4Ebba Andrén
5Sofia Gumaelius
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Karin Gelotte
2Mia Gustafsson
3Emma Ekberg
4Åsa Cliffordson
5Nadia El-Charif
Trollhättans SOK 1
1Susanne Barkholt
2Josefine Kristiansson
3Malin Kristiansson
4Ida Kristiansson
5Louise Borg
TSM Ještědské oblasti 1
1Markéta Pavlíková
2Rosa Riby
3Adéla Rýdlová
4Markéta Thořová
5Karolína Staňová
TSM Kralovehradecko 1
1Veronika Sklibova
2Barbora Matejkova
3Nikola Zlamalova
4Jana Kubickova
5Roza Vejrazkova
TSM Praha 1
1Eliska Sieglova
2Magdalena Škáchová
3Katerina Skarkova
4Marie Vyhnálková
5Emma Doubková
Tullinge SK 1
1Ella Sjöberg
2Rebecka Heinrup
3Anna Ställberg
4Johanna Lönnkvist
5Sofia Lönnkvist
Tullinge SK 2
1Emeli Pettersson
2Sara Lundblad
3Sofia Sundström
4Amanda Berggren
5Lin Normark
Tullinge SK 3
1Tina Junegard
2Frida Junegard
3Ellinor Fryxell
4Magdalena Van de Voorde
5Kerstin Imark
Tullinge SK 4
1Malin Dahlström
2Lovisa Längheim
3Maria Bratt
4Lina Matthews
5Anna-Karin Sundqvist
Tullinge SK 5
1Karin Lundberg
2Tilda Andersson
3Sara Grenmark
4Anna-Lena Längheim
5Malin Sundqvist
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Sanna Steen
2Ebba Adebrant
3Åsa Mårsell
4Karin Skogholm
5Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK 2
1Iva Kosarkova
2Ellinor Östervall
3Jennifer Warg
4Carina Johansson
5Helena Adebrant
Turun Suunnistajat 1
1Sonja Julkunen
2Katri Lindeqvist
3Ilona Lainio
4Alli Haavisto
5Enni Jalava
Turun Suunnistajat 2
1Hanne Manderbacka
2Ilona Haapasaari
3Anni Liimatainen
4Riikka Ajalin
5Emmi Haavisto
Täby OK 1
1Ann-Charlotte Spangenberg
2Eva Hallsten
3Linda Lönneberg
4Andrea Westerdahl
5Emma Hagrot
Täby OK 2
1Fredrika Nordquist
2Carolina Jonsell
3Josefine Andersson
4Katrin Söderberg
5Linnea Johansson
Uddevalla OK / Idefjordens SK 1
1Lisa Reichenberg
2Malin Widén
3Moa Gustafsson
4Frida Johansson
5Linnea Gustafsson
Ulricehamns OK 1
1Kajsa Spetz
2Lina Nilsson
3Karin Björnlinger
4Bodil Halvarsson
5Radka Sklenarova
Umeå OK 1
1Freja Vredin
2Åsa Otterbjörk
3Klara Yngvesson
4Stina Nilsson
5Cecilia Rydberg
Unione Sportiva Primiero A.S.D. 1
1Arianna Taufer
2Francesca Taufer
3Anna Pradel
4Elisa Lucian
5Giulia Maschio
Vallentuna-Össeby OL 1
1Sofia Giding
2Elin Giding
3Åsa Pettersson
4Anette Arksand
5Astrid Ander
Varegg Fleridrett 1
1Kristine Fjellanger
2Christiane Trøsse
3Ingunn Martinsen
4Mari Strømme Lid
5Tora Aasheim Nymark
Waxholms OK 1
1Sara Sundin
2Selma Gumaelius
3Cecilia Fochsen
4Åsa Hjalmarsson
5Lena Gumaelius
Vehkalahden Veikot 1
1Raita Pakkanen
2Sanna Weckman
3Elina Kilpeläinen
4Kirsi Niskanen
5Jenni Ovaska
Vehkalahden Veikot 2
1Emilia Laitinen
2Satu Salorinne
3Anniina Heikkinen
4Tuulia Kukkonen
5Tanja Vallema
Vittjärvs IK 1
1Sofia Westin
2Emma Bergström
3Amanda Holmgren
4Linnea Sundström
5Evelina Wickbom
Västerbergslagens OL / Grycksbo IF OK 1
1Ella Olsson
2Sofia Djerf
3Karolina Djerf
4Karin Wedman
5Alva Rytther
Västerås SOK 1
1Cecilia Einarsson
2Jonna Fors
3Sandra Näslund
4Anna Lindgren
5Eva Ode
Västvärmlands OK 1
1Klara Johansson
2Karin Hult
3Elin Eriksson
4Maria Dåverhög
5Kristin Johansson
Växjö OK 1
1Maja Porle
2Alicia Lundgren
3Josephine Regnell
4Maria Braun
5Louise Lundgren
Ås-NMBU Orientering / Kolbotn o Skimt OL / Måren OK 1
1Kaja Winsnes Nordhagen
2Ingvild Maalen-Johansen
3Luciana Swads
4Noor Dirro
5Alva Niklasson
Ärla IF 1
1Julia Davidsson
2Maria Wester
3Susen Lösch
4Lisa Andersson
5Linn Bränneby
Ärla IF 2
1Malin Bierfeldt
2Emma Kantarp
3Marketa Firesova
4Lovisa Onsbring Gustafson
5Linn Axelsson
Örkelljunga FK / Helsingborgs SOK 1
1Thea Bökman
2Ann-Sofie Larsson
3Jenny Björk
4Angelika Larsson
5Marie Olsson

UNGDOMSKAVLEN (338)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Elin Ladänges
2Adrian Hansson Bånga
 Irma Östberg
3Ella Sandberg
 Leija Magnusson
4Elis Sandberg
Almby IK 1
1Sofie Franzén
2Sofie Bodin
 Sofia Green
3Johan Thuresson
 Jonatan Green
4Henrik Franzén
AOK Kosutnjak 1
1Nikola Kostic
2Danica Jaramaz
 Eva Solaja
3Andrej Damnjanovic
4Mia Krtinic
Arboga OK 1
1Filip Bäck
2Gustav Göransson
 Eric Bäck
3Alva Wickström
 Amanda Bäck
4Tilda Wigforss
Asker SK 1
1Ina Martini
2Felix Finsrud
 Jonas Myhr
3Nora Christine Hansen
4Sondre Ytterbø
Asker SK 2
1Mikael Birkelund
2Petra Hoveid
3Astrid Juli Ytterbø
4Martin Birkelund
Asker SK 3
1Sara Martini
2Tarje Espelin
 Vilmer Nyberg
3Silje Ruud Fossheim
 Celia Davies
4Simen Aure Skogedal
Asker SK 4
1Maren Aure Skogedal
2Martin Johannessen Linnebo
3Anette Jauhojärvi Markussen
4Emil Ruud Fossheim
Attunda OK 1
1Marcus Stenebo
2Sofia Ivers
3Lovisa Nilsson
4Samuel Lindén
Attunda OK 2
1Olle Pettersson Gradin
2Elis Ivers
 Ted Lagerström
3Sara Strömqvist
4Malin Strömqvist
Attunda OK 3
1Viktor Sone
2Svante Sandvik
 Marcus Barboza
3Linda Strömqvist
4Maja Sandvik
Attunda OK 4
1Emil Sone
2Joel Wallner
 Edvin Wallner
3Greta Sandvik
4Linnea Nordin
Avesta OK 1
1Lucas Wanner
2Liv Norberg
 Tilda Borgström
3Hedda Borgström
 My Blixt
4Rasmus Lindberg
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Bredaryds SOK 1
1Tuva Nylund
2Axel Elmblad
 Filip Broling
3Ellen Sigvardson
 Sanna Sigvardson
4Anton Gunnarsson
Bromma-Vällingby SOK 1
1Selma Carlson
2Louise Byström
3Tova Sandgren
4Jonathan Tarberg
Czech West O-team 1
1Kamila Richtrova
2Simon Mayer
 Filip Sauli
3Katerina Cerna
4Lukas Richtr
Czech West O-team 2
1Iva Nadenickova
2Radim Tokar
 Vojtech Spevacek
3Katerina Sauli
4Marek Sterba
Dalaportens OL 1
1Karolina Andersson
2Erik Nilsson
3Elsa Nilsson
 Nellie Eliasson
4Saga Mattsson
Dalaportens OL 2
1Felicia Eliasson
2Ossian Kihlström
3Ella Nykvist
 Signe Andersson
4Daniel Lind
Domnarvets GOIF 1
1Klara Andersson
2Alice Eriksson Björling
 Elsa Brandt
3Maja Eliasson
 Sanna Hörnell
4Elsa Nilsson
Domnarvets GOIF 2
1Erik Brandt
2Anja Nilsson
 
3Anja Berger
 Elias Hörnell
4Emma Eliasson
Eiker OL / Modum O-lag / Ringerike OL 1
1Stein Stræte
2Alvilde Lysaker Sanden
3Rasmus Berglund
 Mathias Axelson
4Johanna Sofie Longfjeld
Eiker OL / Ringerike OL 2
1Mikkel Berglund
2Martin Nøkleby Melling
3Amanda Axelson
4Oda Isnes Tyse
Eksjö SOK 1
1Agnes Djurstedt
2Thea Nordin Abaji
 
3Ella Persson
 Tilda Hagelberg
4Emma Eriksson
England Juniors 1
1Frank Townley
2Caitlin Irving
3Anna Harris
4Joe Sunley
Espoon Suunta 1
1Hanne Hilo
2Olli Tiainen
 Emil Laaksonen
3Kerttu Peura
 Liisa Raasakka
4Topias Kemppi
Espoon Suunta 2
1Kristian Boström
2Mikko Määttälä
 Antti Sorsa
3Linnea Soikkeli
4Sofia Soikkeli
Espoon Suunta 3
1Tuomas Ruuskanen
2Oskari Penttinen
 Otso Pajuoja
3Fanni Määttälä
4Essi Lappi
Espoon Suunta 4
1Jussi Raasakka
2Daniel Rautio
 Joona Vuorela
3
4
Falköpings AIK OK 1
1Elsa Sonesson
2Moa Skoog
3Emia Hjort
4Vera Pettersson
Fana IL 1
1Birk Bell Lysaker
2Marie Roll-Tørnqvist
3Brage Bell Lysaker
4Kristine Bog Vikane
Finspångs SOK 1
1Olof Ekman
2Alice Johansson
 Rikard Hellgren
3Emma Engström
 Josefine Nilsson
4Jensine Svensson
Finspångs SOK 2
1Sofie Vind
2Pontus Östemar
3Melker Waldfelt
 Emil Östemar
4Sara Wänström
FK Boken 1
1Erik Johansson
2Sofia Palm
3Alice Johansson
4Emmy Palm
FK Friskus-Varberg 1
1Maja Karmstig
2Alex Johansson
 Emma Eliasson
3Axel Bechtel
 Filip Carlqvist
4Marta Törnström
FK Göingarna 1
1Edvin Selin
2Svante Selin
 Wilmer Selin
3Tuva Selin
4Alice Olvegård
Fossum IF 1
1Heidi Kristina Sebjørnsen
2Mikkel Katla
3Helene Bjørkvold Jendal
4Sondre Zahl Hagen
Fossum IF 2
1Mari Brende
2Erlend Børli
3Johanne Rognerud Bøe
4Vebjørn Blom-Hagen
Fossum IF 3
1Ragnhild Blom-Hagen
2Marius Bakke
3Elise Nygård Thorseng
 Tuva Bøch Høyer
4Sindre Vie Strisland
Fossum IF 4
1Kathinka Zahl Hagen
2Gustav Andresen Skotte
 Henrik Woldene
3Gunde Tumelionis
4Birk Felland Saetnan
Fossum IF 5
1Signe Holo
2Philip Romøren
 Oliver Nilsen
3Selma Tørudbakken Jendal
4Eirik Vie Strisland
Fredrikstad SK 1
1Embla Øvretveit
2Kristoffer Helminsen
 Ludvik Sæther
3Emma Sofie Steinsland
 Alexandra Angvoll
4Sivert Poppe
Fredrikstad SK 2
1Amalie Løkkeberg
2Signe Strand Gulbrandsen
3Matias Kjerre-Ludviksen
4Adine Blakkestad Ingesen
Fredrikstad SK 3
1
2
3
4
Freidig / Frol IL / OL Trollelg 6
1Vegard Ulseth Sylte
2Mabel Amundsen
 Frida Haugskott
3Sverre Hellevik
 Vegard Leriem Storli
4Tobias Alstad
Freidig 1
1Mari Eidsmo
2Vilde Lereim Storli
3Vetle Ekra
4Mikkel Holt
Freidig 2
1Jostein Mauseth Rø
2Ane Malene Kolstad
3Maria Strømdal Wik
 Ella Sandstad
4Kasper Knudsen
Freidig 3
1Kristoffer Wik
2Silje Nissen
 Anna Christensen
3Tora Kittilsen
4August Maske
Freidig 4
1Emil Grønli
2Una Kittilsen
3Solveig Nissen
 Marita Aske
4Emil Reinertsen Leroyer
Freidig 5
1Mathea Spets Storhov
2Iver Dalsaune Thun
 Tristan Halvorsen
3Anna Nolte
 Vilde Talgø-Kristiansen
4Antonius Amundsen
Frösö IF / OK Storsjön / Åre OK / Östersunds OK 1
1Axel Hedström
2Vidar Bäckman
3Hanna Lindqvist
4Alva Eriksson
Gamleby OK 1
1Aron Östangård
2Fabian Vallerius
 Hannes Degerman
3Tove Vallerius
 Tuva Östangård
4Hanna Öberg
Gamleby OK 2
1Isak Liljeholm
2Ellen Olovsson
 Hanna Stalebrant
3Anja Svensson
4Carl Öberg
Garphyttans IF 1
1David Mårtensson
2Elin Sundvall Krüger
 Rasmus Doering
3Emelie Djerf
 
4Anna Nilsson
Garphyttans IF 2
1Måns Bergqvist
2Signe Schagerström
 
3Nelly Mårtensson
 
4Stina Bern
Gotlands OF 1
1Folke Svangren
2Erik Nilsson
 Adam Österdahl
3Klara Bäckstäde
4Natalie Gardelin
Gustavsbergs OK 1
1Max Österberg
2Rasmus Lindblom
 Jonathan Nilsson
3Emilia Nilsson
 Paulina Alzén
4Emma Bellander
Gävle OK 1
1Isak Berggren
2Alfred Liljeström
 Axel Hejdenberg
3Sara Åbom
 Emma Lilje
4Ebba Ottosson
Göteborg-Majorna OK / Falkenbergs OK 1
1Emma Willborg
2Simon Nordberg
 Viktor Jellvert Börjeson
3Fanny Hansson
4Arvid Aronsson
Hagaby GoIF Örebro 1
1Ellen Andersson
2Edith Fållsten
3Fia Andersson
4Lukas Fogel
Halden SK 1
1Marieluise Schmitt Gran
2Jakob Torgersen
 Herman Lien Backstrøm
3Marie Lien Backstrøm
 Minna Wingstedt
4Sigurd Saxe Sandvik
Halden SK 2
1Tore Herman Kirkebøen
2Alf Kristian Helle
 Peder Bryggen
3Maren Henriksen
 Sigrid Schmitt Gran
4Hedda Slang-Sundsetvik
Halden SK 3
1Martin Brække
2Liam Wingstedt
 Isak Holt
3Inger Anne Svendsby Braarud
 Martin Bryggen
4Synne Marie Jenssen
Halmstad OK / IF Rigor 1
1Albin Persson
2Emil Jägstedt
 Arvid Lundqvist
3Maja Graad
4Klara Persson
Haninge SOK 1
1Jakob Gadefors Nau
2Alvar Melin
 Filip Storell
3Amelia Swidwa
 Elin Theander
4Nina Persson
Hellas Orientering 1
1Filip Widén
2Tore Ahlin
 Tim Roberts
3Hilda Bohman
 Leo Svenre
4Siri Tärnrot
Helsingin Suunnistajat 1
1Emilia Tala
2Anton Hamppu
 Lenni Väisänen
3Minja Nietula
 Juulia Tala
4Aapo Ikola
Helsingin Suunnistajat 2
1Katarina Sallila
2Markus Sojakka
 Ella Rantala
3Elli Salonen
 Venla Salonen
4Juho Leiniö
Helsingin Suunnistajat 3
1Veera Turakainen
2Lassi Tervo
3Anni Rajala
 Merianna Rantakokko
4Eino Haara
Heming Orientering 1
1Maya Arnesen
2Ferdinand Fremming
 Kristian Østermann
3Malene Jebsen
4Magnus Eide-Fredriksen
Heming Orientering 2
1Live Østvold
2Henrik Reusch
3Hanna Eckhardt Andresen
 Ida Marie Flågen
4August Syrdal Øen
Heming Orientering 3
1Fridtjof Reusch
2Kåre Peter Krohn Gjessing
3Hannah Syrdal Øen
4Ella Berstad
Heming Orientering 4
1Luka Jones
2Fredrik Berning Borchsenius
 Anders Næss-Ulseth
3Einar Østvold
 Anne Østvold
4Julie Heyerdahl Rødsten
HJS-Vansbro OK / Älvdalens IF OK 1
1Lilian Palm
2Liv Åkerman
3Malin Håll
 Olle Villman
4Frida Pollack
Hyvinkään Rasti 1
1Salla Norrbacka
2Venla Tiljander
3Nea Åberg
4Rasmus Ahoniemi
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Stepan Aleksandrov
2Matias Lautamäki
3Siiri Julkunen
4Saana Kuusinen
Härlövs IF / Andrarums IF 1
1Elin Nilsson
2Melvin Nilsson
3Casper Turesson
4Linnea Leijon
Härnösands OK 1
1Seth Borglund