Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OL-NV Nattcup 8 Final

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OL-NV Nattcup 8 Final
Arrangörsorganisationer: FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / OK Kompassen / Örkelljunga FK
Datum: tisdag 28 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 71 anmälda deltagare.

Långa (9)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Peter LarssonFK Boken620721
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Conny RaskHjärnarps OL9731124

Mellan (22)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Ulf NilssonHjärnarps OL2052788
Henrik OlofssonOK Kompassen780131
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK8196805
Håkan PalmFK Boken7102160
Tobias PerssonOK Kompassen347194
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308

Korta (25)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Ulf BengtssonOK Kompassen2087136
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Carina ErikssonHjärnarps OL244687
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Agnes KnutssonÖrkelljunga FK9020423
Ola KrikströmHjärnarps OL8197706
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Anna LindelövHjärnarps OL7612201
Kjell LönnHjärnarps OL264100
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Sebastian LönnHjärnarps OL264090
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Carolina NilssonOK Kompassen678900
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Sofia PalmFK Boken575799
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Inge PerssonFK Boken2107546
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Lennart StenssonHelsingborgs SOK350553
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Mats ToftnerOK Kompassen2052707

Lätta (15)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2088433
Alfred KjellénHelsingborgs SOK1200205
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Elia KämpeÖrkelljunga FK1399747
Isak LindelövHjärnarps OL1459505
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Axel NilssonÖrkelljunga FK16560
Ebba NilssonÖrkelljunga FK2106186
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK2106196
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

Annonser