Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vätterbygden by Night, deltävling 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vätterbygden by Night, deltävling 4
Arrangörsorganisation: Jönköpings OK
Datum: torsdag 8 december 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 82 anmälda deltagare.

Korta Dam (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Eira HertinIK Hakarpspojkarna9030924
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Ayan LingIK Hakarpspojkarna439379
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108

Korta Herr (9)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna441288
Klas BjörkIK Hakarpspojkarna1500322
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna1553158
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

Mellan Dam (20)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AxelssonMarkbygdens OK992860
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna980715
Sanna FasthEksjö SOK980801
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Lisa JohanssonOK Tranan791111
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Emma LingIK Hakarpspojkarna9005262
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Isa S EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Pernilla SirviöÖvertorneå IF51251
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Siri SuterEksjö SOK1170300
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

Mellan Herr (24)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonTullinge SK990426
Emil AuseliusOs Hjälpkurvan9000516
Martin BeijerJönköpings OK451944
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna710721
Magnus ClaessonJönköpings OK7202775
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna343726
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Simon HardenFK Boken649447
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Jari HuttunenSOK Aneby442324
Lars JakobssonCentrum OK8111979
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Tomas JohanssonJönköpings OK9730115
Johan LidströmOK Linné1840214
Albin LillieströmOK Roxen970116
Tino PolsiniEksjö SOK9964899
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108

Långa (20)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Oscar JohanssonOs Hjälpkurvan9990331
Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna760901
Simon LarssonOs Hjälpkurvan981204
Hugo LillieströmOs Hjälpkurvan990911
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna9945637
August MollénOs Hjälpkurvan990826
Andreas NikolaussonVisborgs OK720927
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Gustav RuneforsOs Hjälpkurvan7000611
Marcus SennevikIK Hakarpspojkarna760902
Otto StuhlhoferOs Hjälpkurvan9981127
Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna990110
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Håkan ÖhlundIK Hakarpspojkarna18666

Annonser