Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Linnéklassikern, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Linnéklassikern, lång
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: söndag 9 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 596 anmälda deltagare.

D21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Agnes AdolfssonEksjö SOK931240
Sara BengtssonLånghundra IF29830
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby888748
Maria JanssonOK Linné9911031
Inga KazlauskaitéOK Roslagen771130
Elin SjölanderOK Rodhen820605
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Malva SteenOK Enen9000523
Amanda TellsénOK Roxen701337
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Malin WelénKöping-Kolsva OK9880604
Martina WelénKöping-Kolsva OK8000121
Lena ÖhmanCentrum OK2083785

H21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AntonssonOK Löftan7900716
Tomas AxelsonOK Löftan2104026
Liutauras BileviciusOK Roslagen8662404
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK990219
Marcus EkKöping-Kolsva OK830425
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Tobias EliassonSundsvalls OK771118
Lasse JanssonGävle OK611129
Olof LethagenCentrum OK202281
Adam LiljaOK Enen981027
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Christian NilssonOK Löftan16829
Joakim OlssonVäsby OK9006011
Patrik OttossonGävle OK661122
Lauri SildKoovee8639392
Timo SildKoovee8640194
Per SundholmOK Nolaskogsarna207230
Martin SundlöfGävle OK504281
Emil ThalinOK Älvsjö-Örby2048676
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK822223
Niklas WraneSöders-Tyresö9000666
Henrik ÅbergIF Thor1103500
Erik ÅhlinLånghundra IF1982021

D18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL900401
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Agnes KällströmSala OK640198
Alva LindellIF Thor9000610
Beata PetterssonGotlands Bro OK355914
Hedvig SundstedtRasbo IK2119826

H18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Ville FontellOK Enen2058231
Valtteri KankainenSotkamon Jymy1404051
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
Anton SegermanIF Thor9983087
Felix SilverGävle OK1577026
Daniel StåhlOK Hammaren27879
Felix SvenssonRasbo IK450852

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Ellen HannrupIF Thor8030729
Hanna JonsellIF Thor9442107
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Ebba LindellIF Thor9020802
Joni Müller af UhrOK Linné1030512
Linn RistoOK Linné1030611
Felicia SvenssonRasbo IK450856
Malin SvenssonRånäs OK8031111
Agnes WeissLånghundra IF9090203

H16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Elliot AngelsiööOK Linné9031008
Otto BalckTäby OK8636979
Emil BoströmOK Linné9020326
Arvid BylundIF Thor1279018
Albin ErikssonIF Thor2062701
Viktor JemthIF Thor452706
Kasper LagerströmNyköpings OK9787293
John McLellandOK Rodhen7421126
David MelinOK Rodhen9020205
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Erik NilssonGotlands Bro OK1020607
Pelle NilssonOK Linné9997900
Hampus PerssonOK Enen2078137
Kevin SjölanderOK Rodhen7020509
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Simon WahlnäsOK Linné9030502
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Emil WeiseliusOK Linné1020326
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500
Gabriel ÖstlundLänna IF7030915

D14 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Lovisa BolanderSigtuna OK2089408
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Sara EkströmOK Linné1050427
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Klara HartOK Linné43947
Elsa HedinOK Linné9051104
Nadine Huss LandströmOK Linné1050516
Stina JarhedeOK Linné1050722
Klara JunegardTullinge SK26016
Erica KarlssonOK Rodhen354265
Moa LundinOK Linné8220404
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Frida MelinOK Rodhen437386
Ella MörlinRasbo IK9040418
Lisa NilssonOK Linné9987900
Alva OláRånäs OK8041005
Alma PetterssonGotlands Bro OK423357
Johanna RoosOK Linné437403
Ella ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Sara SundqvistLånghundra IF2058896
Vega SundstedtRasbo IK2119857
Emelie SvärdIF Thor8050802
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen9120604
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Junia WinningeLånghundra IF2083772

H14 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias af GeijerstamSigtuna OK2107133
Max AlfredssonGävle OK2087330
Axel AnderssonIF Thor444248
Axel BalckTäby OK8664201
David BerglundIF Thor428880
Sean BerglundSigtuna OK2107112
Erik BernerssonOK Enen432993
Ture BjörklinLänna IF2079722
Viktor BoströmOK Linné9040819
Aron BromanLänna IF2106029
Love BylundIF Thor1977786
Fredrik EdsjöIF Thor2107127
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK445811
Tomas FrömanOK Linné1050428
Axel GidlundOK Linné7201144
Erik GuggiIF Thor2119444
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Viggo IngwersenOK Enen1419978
Elis IversAttunda OK7040211
Casper KarlssonOK Tor7772005
Valle LarssonIF Thor2065283
William LeijonspjuthSigtuna OK2093256
Gustav LyckebäckSigtuna OK448738
Miro MårtenssonIF Thor452651
Axel MäkinenOK Hammaren355067
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Linus NordinOK Renen1919199
Mathias NordlinderOK Linné1040314
Jakob NordströmSigtuna OK902918
Emil NylundSigtuna OK2089428
Edvard PetterssonGotlands Bro OK8223189
Adam SparrmanOK Linné452604
Elias StrömlandSigtuna OK452511
Love UmegårdLånghundra IF448649
Karl WeimarckIF Thor2119715
Elias WesterberghRasbo IK550411
Gustav VisingOK Triangeln2062183
Albin ÅslundOK Linné2058219

D12 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AarnioOK Linné2075271
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Hanna FriskOK Linné2119616
Felice GardelinGotlands Bro OK8070424
Alice HellmanOK Linné2101820
Tora JonsellIF Thor452661
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK9717273
Emily KruysIF Thor1210706
Alva LarssonOK Linné1884802
Hillevi LarssonOK Enen262578
Emma LundbergOK Linné411859
Ida PalmOK Linné2075482
Signe PalmOK Linné2075309
Matilda PerssonOK Enen2088577
Ulrika PerssonGotlands Bro OK451556
Alice ReintzGotlands Bro OK451552
Emmy RoosIF Thor8060402
Sara RoosOK Linné37590
Amanda StroppGävle OK2077286
Alva StrömlandSigtuna OK452560
Ingrid Suarez LarssonOK Linné2119756
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF7060414
Olivia UnnerudLånghundra IF2050916
Ida WarvelinLånghundra IF560903
Ida WestfältGotlands Bro OK205413
Emelie WilhelmSigtuna OK452513
Hilda ÖjelundLånghundra IF2062059
Stella ÖstblomJärfälla OK2063840

H12 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné423467
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Vilmer DernrothOK Linné2139131
Martin DicksvedIF Thor449567
Edwin EnquistSigtuna OK2123563
Viktor FischerOK Linné2085389
Joakim GustafssonGotlands Bro OK1070803
Anton GörgårdLånghundra IF441589
Anton HedströmSöders-Tyresö2077251
Erik HenrikssonRånäs OK8070325
Albin JemthIF Thor1061222
Felix JohnssonOK Linné2107151
Lukas LindIF Thor1200407
Svante NelanderOK Linné2088424
Viktor NilssonOK Linné2068876
Tor NylundOK Linné9488784
Olle PalmOK Linné2087110
Elis QuistbergIF Thor2139094
Erik ResareSigtuna OK2107390
Theo RistoOK Linné1071126
Maximus RörickOK Linné1060619
Simon SegermanIF Thor449717
Axel SparrmanOK Linné452652
Ivar SundbergOK Linné2085369
Gustav SvenssonRånäs OK8060810
Edvin TögenmarkOK Linné9092006
Benjamin WinningeLånghundra IF2088957
Emil ÅbergOK Linné9060000
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D10 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Hedvig AnderssonOK Linné403950
Lyra AnérIF Thor2123538
Märta BaumgartenIF Thor2107576
Lovisa FischerOK Linné2104052
Sigrid Gillman WikstrandOK Linné2088404
Emilia GrybäckIF Thor7207647
Sara HartvikLänna IF7414165
Ellen HedinOK Linné1110311
Siri HejdenbergGävle OK2088933
Signe HåstadBromma-Vällingby SOK2119895
My HärnerOK Enen1080406
Ida JarhedeOK Linné1090311
Tuva LarssonOK Linné1939225
Maja LyckebäckSigtuna OK2078120
Anita Müller ErikssonOK Linné208515
Anna PåveIF Thor2104148
Ylva SjöstedtLånghundra IF2089126
Josefin StroppGävle OK2077248
Grete VaernholtOK Enen421316
Lilly VaernholtOK Enen421315
Alma WesselLänna IF9081108

H10 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BalckTäby OK9102096
Mikael BergOK Enen1112215
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf1080524
Lukas CnattingiusLänna IF452077
Albin DalsättRånäs OK226480
Wilgot DalsättRånäs OK29522
Alexander DufvaSundsvalls OK41920
Vilhelm EkesternOK Linné2107181
Vincent EkesternOK Linné2107564
Herman EliassonSundsvalls OK9090421
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Arvid HellbergSundbybergs IK403082
Algot HellgrenIF Thor1030126
Wilhelm Hellquist-KlavemyrOK Enen7427501
Melker HolmOK Linné29539
Rickard JemthIF Thor1080608
Gustav KaronenIF Thor1080206
Robin LarssonOK Linné1910910
John Lembke von SchéeleOK Linné2107108
Aron LindbergOK Roslagen1100907
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Enar LöfstedtGotlands Bro OK445823
Melker NymanOK Linné1080710
Jonas PalmOK Linné2088907
Adrian RönnbackOK Linné2107141
Hampus RörickOK Linné1060618
Vilhelm SödermanOK Rodhen37702
Arvid TögenmarkOK Linné9143476
Cedric WangheimOK Linné7080112
Alfred WesselLänna IF9100201
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Axel WetterqvistOK Linné1080612
Axel VikmanOK Linné2115534
Anton ÅbergOK Linné9090709
Mateo ÖstlundRånäs OK1080620

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna GrybäckIF Thor7890404
Helena StroppGävle OK37912

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela ErikssonGävle OK18820
Andrea JonssonLånghundra IF2058873
Åsa KruysIF Thor259169
Gabriella MelinOK Rodhen2041853
Ida SundstedtRasbo IK2119817
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Sara TimnerSundsvalls OK757677
Jenny ÅmanValbo AIF306052

H40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLänna IF9974010
Stefan BergOK Enen1380895
Anders CarlheimAttunda OK27409
Richard HejdenbergGävle OK552310
Tomas HenrikssonAttunda OK741009
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Johan Kallin StroppGävle OK355771
Daniel RejmentOK Linné8110305
Jonas SellingLänna IF760724
Henrik SundblomRånäs OK8040201
Mats WarvelinLånghundra IF2060858
Simon WegmüllerOK Rodhen8640975
Henrik WåhlströmIF Thor1403964
Joakim ÖstblomJärfälla OK29932

D45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Anna BerggrenGävle OK442137
Ammie BerglundIF Thor428878
Yvonne GrehnOK Rodhen9710813
Pille HedströmSöders-Tyresö8088080
Kristin HellbergSundbybergs IK8080418
Nina IversAttunda OK7700211
Ann-Sofie JemthIF Thor1710327
Tina JunegardTullinge SK700123
Sofia KrafftLänna IF451900
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Ulrika SilverGävle OK1700615
Pernilla SvedinLånghundra IF7720919
Gunilla SvärdIF Thor700326
Marica TynellRånäs OK701229

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonIF Thor752597
Magnus AnderssonSundbybergs IK403056
Ulf BergströmOK Rodhen9710615
Johan BlomsterIF Thor409501
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Anders EdquistTäby OK2077398
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Johan HartvikLänna IF7414163
Jesper HedbergIF Thor994499
Niklas HenrikssonAttunda OK7203731
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK700219
Ulrik IversAttunda OK7691127
Per JemthIF Thor1711013
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Göran KimellGotlands Bro OK9711122
Andreas KrafftLänna IF646444
Nic KruysIF Thor259290
Johan KüglerSigtuna OK720102
Fredrik LindellIF Thor9050872
Fredrik MäkinenOK Hammaren343793
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Christoffer NorrmanAttunda OK8111888
Andreas PerssonRasbo IK7710428
Bo SegermanIF Thor9427820
John SolbreckLånghundra IF8320739
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Johan WesterberghRasbo IK731115

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AhlbergNorbergs OK501582
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK9651031
Carin HomannJärfälla OK2115600
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Maria KvarnlöfOK Roslagen9200279
Anette SjöbergGävle OK351180

H50 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonIF Thor2062738
Håkan BerglundIF Thor9670825
Anders BerkelundVäsby OK661011
James BrewisLänna IF355365
Anders BygrenGävle OK2087317
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Jesper HenrikssonRånäs OK9988574
Ola HultinOK Roslagen7731377
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Ola JernströmAvesta OK8118118
Torbjörn JohanssonIF Thor408798
Mats JonsellIF Thor1551045
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Hans JonssonVäsby OK9201483
Lars KarlssonValbo AIF651105
Klaus KrischanEnnstal8118881
Mårten KällströmSala OK225362
Jonas NordströmOK Roslagen9110333
Stefan NordströmSigtuna OK7660718
Thomas RoosIF Thor9999966
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Patrik SteenOK Enen9670708
Daniel UnnerudLånghundra IF8090100
Per ÅgrenOK Enen650315

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Annika ArdellOK Rodhen630405
Carina HammarlingLänna IF630716
Karin JanssonOK Rodhen9600419
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK610219
Dorothe SpillmannIF Thor8246810
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL610927

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Anders EnmarkGävle OK504274
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Thomas NilssonStora Tuna OK14832
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Johan PalmgrenTäby OK561206
Johan SjööNorbergs OK423468

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL1955100
Eva ElnerudSigtuna OK354309
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Christina OhlinRånäs OK39087
Monica OhlinRånäs OK38503
Birgitta PetersenOK Enen452115
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonFinspångs SOK362464
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK7561014
Anders FriesUmeå OK8477412
Göran HedmanValbo AIF2095207
Pär JanssonIF Thor7140858
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Ivar NäsholmÄrla IF405794
Lars OhlinRånäs OK38962
Christer SegerquistGävle OK2078257

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Catherine DawsonGafanhori9102190
Annika GillgrenGävle OK18812
Ulla GummesonVäsby OK41918
Helena HemströmGävle OK36185
Gunlis LarssonOK Enen8092848
Annette RagvaldVingåkers OK264962
IngMarie ÅsenlundGävle OK43816

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Harry EnbergVästerbergslagens OL19029
Mats HemströmGävle OK18840
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Per-Johan JanssonLänna IF36652
Jan JohanssonIF Thor449765
Kenneth LarssonOK Enen8232429
Mats LiljaOK Enen1520418
Hans OhlinRånäs OK8202604
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna207290
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Hasse ÅbergValbo AIF29934

D70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Kristina ErikssonLänna IF347290
Margareta HagstedtVäsby OK231368
Ingrid JarlebringVäsby OK27379
Birgitta KlangLånghundra IF2062149
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916
Ewa NordlundLänna IF36528
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AurellGävle OK1393048
Leif BergSigtuna OK9887353
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Roy DawsonGafanhori9102785
Leif ErikssonHeby AIF403103
Sören ErikssonLänna IF7440808
Bernt JohanssonHäverödals SK2119858
Lars JonassonJärfälla OK30214
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Anders NilssonGotlands Bro OK451559
Leif NordlundLänna IF600914
Yngve PerssonTierps SOK38785
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Jan-Olov RaskOK Enen10794
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Magnus SäverosNilivaara IS209784
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK441511
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Caje JacobssonIF Thor27601
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Barbro MelvingerOK Enen10774
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Margaretha NyströmLänna IF36280
Eva von HeijneSigtuna OK12315

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Sven JacobssonIF Thor27602
Sören JohanssonSala OK9431024
Lars-Erik KarlssonRasbo IK2107334
Thord RådbergOK Roslagen253786
Sven-Erik SjöbergOK Tor520308
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Sören WingeUpsala IF352789

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart ErikssonOK Enen12532
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Karl Henrik LovangIF Thor37483

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva JaneråsOK Linné7120119

U1 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda BaggeOK Linné
Emilia BaggeOK Linné8100205
Ture BaumgartenIF Thor2115522
Vanna BylundIF Thor449142
Joel DicksvedIF Thor
Sven DicksvedIF Thor
Linnea DufvaSundsvalls OK2104400
Elis EklundOK Rodhen9110504
Harald EklöfOK Linné2122087
William GörgårdLånghundra IF2119868
Nathanael Huss LandströmOK Linné1680510
Siri HåstadBromma-Vällingby SOK2121991
Tilde IngwersenOK Enen2093558
Ebba JaneråsOK Linné7100428
Axel Lembke von SchéeleOK Linné2119637
Signe LindelavOK Roslagen2132080
Ida NilssonOK Linné
Christina NordénLånghundra IF2107362
Wilmer NormanSigtuna OK452569
Elin PåveIF Thor2104130
Alva RehnholmOK Linné226192
Vide RehnholmOK Linné820701
Emil RoosOK Linné
Kerstin RoosIF Thor217135
Noah SamuelssonOK Linné
Edvin SandbergIF Thor451784
Holger SäfstenOK Linné2088535
Ruben SöderbergIF Thor
Johan SöderblomOK Linné2139096
Måns TroengOK Linné7280
Albin TynellRånäs OK980507
Kai UnnerudLånghundra IF9201450
Pontus Van GemstIF Thor24178
Joel WesterberghRasbo IK29759
Hanna WåhlströmIF Thor2104458
Jakob WåhlströmIF Thor2104472
Leo YilmazOK Linné
Ellen ÅkerblomOK Linné1977121

U2 kort (40)

NamnOrganisationBricknummer
Melinda BergOK Enen1999900
Emil BjörksvedGotlands Bro OK445816
Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf2095115
Jakob BohmanSigtuna OK452537
Liv BoshuisSigtuna OK442008
Samuel EklundGotlands Bro OK445833
Erik ElleforsSigtuna OK2123584
Siri FlodbergOK Rodhen1178110
Theo FängströmIF Thor8101109
Märta Gillman WikstrandOK Linné2088405
Fabian GrybäckIF Thor9201455
Svante GustafssonGotlands Bro OK1091105
Ebba HolmOK Linné
Oliver IngvastLånghundra IF2139112
Tilde JäderOK Rodhen1021810
William KronaOK Linné1190910
Ellinor KruysIF Thor1806009
Nellie LeveauGotlands Bro OK227881
Alma LiljeholmOK Linné
Nils LiljeholmOK Linné
Oskar LindIF Thor203982
David LindblomIF Thor2123910
Arvid LundbergSigtuna OK2123586
Liv LöfstedtGotlands Bro OK445810
Johan NordénLånghundra IF2107385
Niklas NyströmSigtuna OK427024
Lovisa NällOK Linné1426983
Flora PetterssonOK Linné
Harry PetterssonOK Linné
Hugo RodinOK Enen409876
Rebecka RönnbackOK Linné2123381
Ellen SandbergIF Thor451760
Astrid SillénOK Linné449914
Sixten SundbergOK Linné2112386
Eric SöderquistOK Linné2126174
Arvid TullborgOK Enen2123343
Arvid VaernholtOK Enen2126051
Elias VikmanOK Linné2115543
Walter VikmanOK Linné352788
Märta ÖrtqvistOK Linné1976011

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena LiljeströmGävle OK449337

Öppen motion 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik JohanssonOK Linné2123830
Mikael NilssonOK Linné
Richard PaakkonenOK Roxen209703
Henrik TullborgOK Enen

Öppen motion 5 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lena FlodinOK Enen445092
Joachim HellquistOK Enen7645096
Klara HåstadBromma-Vällingby SOK8162619
Morten IngwersenOK Enen2086044
Elin KindlundhAlfta-Ösa OK960716
Emma LiliegrenOK Djerf2104126
Karolina RodinOK Enen202276
Katarina SellingLänna IF1976118
Anna VisingOK Triangeln2062165
Lars VisingOK Triangeln2062198

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Helene LindelavOK Roslagen2112392
Lars WeiseliusOK Linné9690605

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per WretbladOK Linné2115513

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Cristian LarssonKöping-Kolsva OK860713

U3 kort (14)

NamnOrganisationBricknummer
Per ErikssonSigtuna OK442008
Elis HanssonIF Thor452507
Felicia KrafftLänna IF1060731
Hector KronaOK Linné1150417
Jonatan PerssonOK Enen2088570
Moa PetterssonOK Linné
Rasmus SedvallOK Enen421311
Theo SjöbergIF Thor1050727
Johanna SköldSigtuna OK41919
Isak StåhlbrandtRasbo IK9070927
Marike StäglichOK Linné9071210
Oscar VikmanOK Linné2119401
Signe ÖrtqvistOK Linné1978050
Frida ÖstermanRasbo IK355531

U4 kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid HallgrenLånghundra IF29825
Malte HellgrenIF Thor7050204
Elin SjöstedtLånghundra IF1032006
Ellen SundquistOK Linné2109180
Alma SöderquistOK Linné2115445
Alicia SöderströmOK Linné2139118
Alex ÖstermanRasbo IK450897

U2 lång (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sigge AnderssonOK Linné1090617
Moa DicksvedIF Thor452665
Joar EklundIF Thor
Axel GuggiIF Thor2131990
Elina HåstadBromma-Vällingby SOK2119829
Vidar LarssonIF Thor2083975
David SandbergOK Enen2135623
Alvin ÅkermanLänna IF402145

Annonser