Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Skåne

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: DM, natt, Skåne
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: fredag 1 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 208 anmälda deltagare.

Andrarums IF (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara EhrnbornAndrarums IFD169140907
Sam ErikssonAndrarums IFH219102590
Maria MickelåkerAndrarums IFD359790301
Elin NilssonAndrarums IFD168020326
Michael NilssonAndrarums IFH459721231
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IFH40741028
Heide PerssonAndrarums IFH408182834
Erik ThoressonAndrarums IFH169020610
Hugo ThoressonAndrarums IFH12421411

Bredaryds SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik JohanssonBredaryds SOKH21884421

Eslövs FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FKH5019086
Anne UddEslövs FKD55610510
Tomas VensrydEslövs FKH452104056

FK Boken (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catarina HardenFK BokenD402077929
Simon HardenFK BokenH18649447
Alice JohanssonFK BokenD122063886
Dan JohanssonFK BokenH452057274
Erik JohanssonFK BokenH142057275
Emmy PalmFK BokenD14880044
Frida PalmFK BokenD402078013
Håkan PalmFK BokenH457102160
Sofia PalmFK BokenD16575799
Inge PerssonFK BokenH702107546

FK Göingarna (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fritjof AxelssonFK GöingarnaH207981025
Hilda AxelssonFK GöingarnaD16961860
Hjalmar AxelssonFK GöingarnaH128060515
Håkan AxelssonFK GöingarnaH50672425
Louise AxelssonFK GöingarnaD45717478
Jonas BengtssonFK GöingarnaH35790326
Jesper HåkanssonFK GöingarnaH401008402
Alice OlvegårdFK GöingarnaD14428997

FK Åsen (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus EmilssonFK ÅsenH4015906
Jan-Eric NelkingFK ÅsenH8015920
Ingvar PerssonFK ÅsenH707451005
Marie SvenssonFK ÅsenD359821120

Frosta OK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
André BjärbyFrosta OKH3528778
Anna BjärbyFrosta OKD40421160
Nils-Erik BondessonFrosta OKH65581124
Leif KarlssonFrosta OKH7027905
Mattias KovacicFrosta OKH401233321
Janne LindholmFrosta OKH6527900
Roland OffrellFrosta OKH758001962
Leif SandgrenFrosta OKH70671202
Mats SjöbergFrosta OKH50421184
Linda WesterlundFrosta OKD45421194

Helsingborgs SOK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOKH359810930
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOKH70408856
Thea BökmanHelsingborgs SOKD149031101
Lennart CarlsenHelsingborgs SOKH5028589
Oskar CervinHelsingborgs SOKH211325476
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOKD558210458
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOKH608220257
Rolf GustafssonHelsingborgs SOKH651413015
Stig JohanssonHelsingborgs SOKH65510104
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOKH6517931
Jacob MobergHelsingborgs SOKH161449293
Jonas NorénHelsingborgs SOKH358000037
Kurt SjöbergHelsingborgs SOKH128070216
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOKD509630308
Lennart StenssonHelsingborgs SOKH559600722

Hjärnarps OL (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OLH127051225
Erik AlbinssonHjärnarps OLH147030322
Marie AlbinssonHjärnarps OLD451700626
Olle BohmanHjärnarps OLH65520907
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OLD65237544
Lars ErikssonHjärnarps OLH50362392
Pontus ErikssonHjärnarps OLH169010729
Erica HöstHjärnarps OLD219703060
Noah KrikströmHjärnarps OLH128050410
Ronald Mc GrailHjärnarps OLH65442564
David MorénHjärnarps OLH141040903
Hanna MorénHjärnarps OLD121060118
Lennart MorénHjärnarps OLH451690819
Ulf NilssonHjärnarps OLH402052788
Åke PerssonHjärnarps OLH657480502
Conny RaskHjärnarps OLH409731124
Bengt StåhlHjärnarps OLH707471006
Åsa StåhlHjärnarps OLD657500209

Härlövs IF (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara DahlHärlövs IFD169010914
Åke EkstrandHärlövs IFH7515219
Hilma HolmströmHärlövs IFD168020414
Elinor LindelöwHärlövs IFD219102600
Helen NilssonHärlövs IFÖppen motion 7500918
Irmalinn NilssonHärlövs IFD18565432
Niklas NilssonHärlövs IFH509670724
Magnus TenghagenHärlövs IFH458231268
Carina ThynellHärlövs IFD459497731
Casper TuressonHärlövs IFH128051120
Maria TuressonHärlövs IFD458010323

Hässleholms OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OKH409771215
Ludvig HallabroHässleholms OKH188629809
Maria HelmerssonHässleholms OKD409741007
Nils HelmerssonHässleholms OKH459997105
Kenneth LindborgHässleholms OKH752050839
Carina RydlundHässleholms OKD458301270
Linnea RydlundHässleholms OKD148041225
Nellie RydlundHässleholms OKD168442363
Sven-Inge SvenssonHässleholms OKH609199191

Hästveda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Niklas EdvardssonHästveda OKH50671112

IK Hakarpspojkarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Amanda LeoIK HakarpspojkarnaD219806090

IK Ymer (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lina JogelandIK YmerD2136433

IS Kullen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sten Åke KvistIS KullenH75259440

IS Skanne (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Olof FernbergIS SkanneH7036139

Lierbygda O-lag (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda O-lagH557208218

Lunds OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak GrönlundLunds OKÖppen motion 144545
Rasmus GrönlundLunds OKÖppen motion 8780709
Anders HeydenLunds OKÖppen motion 99650505
Elin HugossonLunds OKÖppen motion 91020510
Selma LarssonLunds OKÖppen motion 57030731
Ann-Kristin SjöströmLunds OKÖppen motion 8610330

Malmö OK (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alfred AhltinMalmö OKH14887876
Viktor AhltinMalmö OKH12256858
Jörgen AnderssonMalmö OKH55330841
Sara BengtssonMalmö OKÖppen motion 52119540
Marlene BjärehedMalmö OKD351414484
Bo BülowMalmö OKH7017490
Britt BülowMalmö OKD7017529
Roland DahlmanMalmö OKH606188
Håkan GrubbMalmö OKH457680501
Jonathan GunnarssonMalmö OKH21820218
Kaare HanssonMalmö OKH65433494
Mats HåkanssonMalmö OKH652095205
Lars JohanssonMalmö OKH6529686
Magnus JonassonMalmö OKH40730912
Jan JönssonMalmö OKH65433500
Linus MalmstenMalmö OKH409770826
Håkan NilssonMalmö OKH70511010
Nadja SchulerMalmö OKD161400390
Lilja ÖstermanMalmö OKÖppen motion 81398551

Markaryds FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar PeterssonMarkaryds FKH60570520

OK Gynge (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sverker ErikssonOK GyngeH559601024
Hubert HugossonOK GyngeH7527828

OK Kompassen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars PerssonOK KompassenH659481206
Ken RagnarssonOK KompassenH609707606

OK Kontinent (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Line LundsgaardOK KontinentD359808808
Magnus LundsgaardOK KontinentH142800735
Magnus WallenborgOK KontinentH4542609
Moa WallenborgOK KontinentD14450714
Sanna WallenborgOK KontinentD45699331

OK Pan-Kristianstad (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-KristianstadH75660818
Jannie HagårdOK Pan-KristianstadD21900412
Elise JosefssonOK Pan-KristianstadD189912211
Sofie JosefssonOK Pan-KristianstadD189912212
Jörgen ModigOK Pan-KristianstadH501628817
Rolf OhrlanderOK Pan-KristianstadH60259132
Raimo SalminenOK Pan-KristianstadH75354710

OK Torfinn (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arne AnderssonOK TorfinnH60355950
Per Erik JönssonOK TorfinnH35790823

OK Tyringe (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice PerssonOK TyringeD142085368
Karin PerssonOK TyringeD65970478

Rävetofta OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tina HagårdRävetofta OKD55601224
Willie OlssonRävetofta OKH657201375

Skåneslättens OL (43)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olof BarrSkåneslättens OLH50667551
Anna BenattiSkåneslättens OLD121060811
Ida BenattiSkåneslättens OLD121050128
Kajsa BenattiSkåneslättens OLD401240373
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OLH5517434
Anders CarlssonSkåneslättens OLH751391130
Aprilia CinthioSkåneslättens OLD12450442
Embla CinthioSkåneslättens OLD16450466
Magnus CinthioSkåneslättens OLH4517433
Hannes DahlbergSkåneslättens OLH121418157
Tom DahlbergSkåneslättens OLÖppen motion 72109358
Ingmar EkelövSkåneslättens OLH60561106
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OLD70554310
Ebba JensenSkåneslättens OLD181444619
Johan JensenSkåneslättens OLH45438134
Adam JohanssonSkåneslättens OLH14448360
Bertil JohanssonSkåneslättens OLH80570206
Jan JohanssonSkåneslättens OLH50438138
Viggo JohanssonSkåneslättens OLH16438114
Göran JohnssonSkåneslättens OLH6517425
Henning KarlbergSkåneslättens OLH162087319
Melker KarlbergSkåneslättens OLH141041207
Joel KristianssonSkåneslättens OLH21940833
Annie LennartssonSkåneslättens OLD217906300
Patrik LindebergSkåneslättens OLH21886622
Ulf LinderfalkSkåneslättens OLH50641207
Ola MarkholmSkåneslättens OLH407710220
Wilma MarkholmSkåneslättens OLD189744444
Alva NystedtSkåneslättens OLD149165622
Fredrik NystedtSkåneslättens OLH409440144
Christina OlssonSkåneslättens OLD55580810
Gert OlssonSkåneslättens OLH659200092
Isak PrellnerSkåneslättens OLH20980100
Stefan PålssonSkåneslättens OLH50930629
Fredrik SalomonssonSkåneslättens OLH35800418
Edvin SanderSkåneslättens OLH121060316
Johan SanderSkåneslättens OLH409101727
Valter SanderSkåneslättens OLÖppen motion 11080929
Adam SegerslättSkåneslättens OLH209981030
Magnus ThuressonSkåneslättens OLH457721002
Pontus ThuressonSkåneslättens OLH167721003
Albin WeidenSkåneslättens OLH149030525
Lovisa WeidenSkåneslättens OLD169010419

Tockarps IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mats BrorssonTockarps IKH557590415

Växjö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kalle LindqvistVäxjö OKH659525487

Ystads OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna LarssonYstads OKD149031226
Peter PukeYstads OKH502101712

Örkelljunga FK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo CedervallÖrkelljunga FKH148040829
Lotta EkbergÖrkelljunga FKD401399754
Sebastian GieseÖrkelljunga FKH351252660
Agust KronkvistÖrkelljunga FKH149130829
Albin KronkvistÖrkelljunga FKH169010601
Anna LarssonÖrkelljunga FKD6017163
Marie OlssonÖrkelljunga FKD501399769
Bo SvenssonÖrkelljunga FKH75258531
Gull SvenssonÖrkelljunga FKD70444055

Annonser