Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM Sport Vintercup #4 final

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM Sport Vintercup #4 final
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: lördag 25 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 114 anmälda deltagare.

Lång (38)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlbergerHestra IF547975
Fredrik AnderssonIF Rigor9005092
Olle AnderssonTullinge SK970428
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering860729
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK516780
Magnus CarlstedtSävedalens AIK850122
Albin ClaessonSävedalens AIK9981018
Johan DelvertOK Orion910323
Remi DuboisIFK Göteborg Orientering590759
Fredrik EliassonHalden SK8205200
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Filip GrahnHestra IF960312
Mattis HallbergIK Uven451915
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Mikael HåkanssonOK Kolmården880726
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Albert JohannessonGöteborg-Majorna OK1841217
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK8499178
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Mattias NilssonOK Alehof880119
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Johan OlsonIK Uven980310
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering830808
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad
Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg Orientering890309
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

Mellan (52)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AnderssonSävedalens AIK750915
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering770817
Jenny BengtssonSävedalens AIK900917
Stina BergSävedalens AIK931015
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Morten BergliaEiker OL334226
Axel BlomFrölunda OL7000702
Richard BlomFrölunda OL650913
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Amanda ClaessonSävedalens AIK9121221
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Sofia EbermarkSävedalens AIK37309
Aina EdgrenTrollhättans SOK951601
Camilla EngstrandSävedalens AIK810423
David GabrielssonSävedalens AIK1966011
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OK895014
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Elin HamreforsSävedalens AIK871021
Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering770831
Anna HåkanssonOK Kolmården227287
Ola JodalGöteborg-Majorna OK720117
Andreas KarlssonSävedalens AIK208862
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Martin LammFrölunda OL1123456
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Märta MollénSävedalens AIK7870706
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Henrik NordholmSävedalens AIK670423
Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering9982611
Anna NärhiIFK Göteborg Orientering9012206
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK790104
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Henrik PetterssonGustavsbergs OK9751125
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK1414488
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK9816561
Frida SjöholmOK Pan-Kristianstad9911007
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Lina StrandGöteborg-Majorna OK881223
Mark UbbinkSävedalens AIK800926
Therese WikströmSävedalens AIK870517
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

Motion/Ungdom (24)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK860203
Emil AugustssonGöteborgs SK450125
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Anders AxelssonSävedalens AIK1501235
Gunilla AxelssonSävedalens AIK1504099
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK27181
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Charlotte CarlstedtSävedalens AIK226967
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK570330
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK2088918
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK450868
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Jörgen IvarssonHestra IF46740
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK1416193
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK429839
Stefan MillegårdSävedalens AIK511004
Per NordholmSävedalens AIK882211
Michael PerssonIF Hagen451830
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Göran StuhlhoferOK Landehof9631106
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK651201

Annonser

Mila