Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Swedish League, #3, lång (WRE), med Klåverödsdubbeln

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Swedish League, #3, lång (WRE), med Klåverödsdubbeln
Arrangörsorganisationer: OK Silva / Rävetofta OK
Datum: lördag 14 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 1376 anmälda deltagare.

W21 Elit (73)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Louise BeechOK Södertörn910206
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Helena BergmanOK Ravinen850828
Annika BillstamOK Linné1406193
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Annika BjörkOK Linné760301
Anastasiia BorovkovaRehns BK
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergGöteborg-Majorna OK971212
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK654488
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Beata FalkOK Kåre611887
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK942704
Alicia FribergIF Hagen8140376
Anika GassnerLånghundra IF8290996
Linnéa GolsäterEksjö SOK8199707
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Rebecka HeinrupTullinge SK8630853
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Aleksandra HornikPaimion Rasti8645196
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering940616
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Ursula KadanOK Pan-Kristianstad8070488
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Sara KindlundOK Tranan551081
Amanda LeoBredaryds SOK9806090
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Susen LöschÄrla IF8210893
Ingjerd MyhreIFK Göteborg Orientering8645076
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Anna Nilsson SimkovicsUlricehamns OK9931129
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonOK Linné950604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK961220
Carina PolzerSportunion Klagenfurt8140496
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Filipa RodriguesJärla Orientering2043058
Ekaterina RyazanovaRehns BK1008086
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Sanna SkoogKils OK951919
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK911006
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Johanna ÖbergOK Linné8356356

M21 Elit (133)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas AldénOK Linné9972932
Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna895797
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Christoffer AndersénVästerås SOK8133791
Erik AnderssonOK Orion895404
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Oskar AndrénOK Tisaren941227
Johan AronssonOK Tisaren7880418
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Algirdas BartkeviciusOK Denseln8180100
Josh BeechEspoon Suunta9555556
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen920601
Olivier Blanc-TranchantOK Denseln9422410
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Erik BomanGävle OK931216
Roman BondarenkoRehns BK
Tom CampbellOK Kolmården8070309
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Erik ClassonOK Orinto1420202
Magne DæhliHalden SK8645094
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Adrien DelenneLinköpings OK7190296
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Mikolaj DutkowskiRonneby OK8010192
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Benjamin EdlundHestra IF881017
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Rasmus ElmelidLinköpings OK9007063
Karl EngesAttunda OK9960816
Sven EngströmLinköpings OK961169
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Ludvig ErikssonKils OK930703
Erik FernlundOK Tisaren910727
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Filip GrahnHestra IF960312
Nikita GurevichOK Södertörn8190897
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Mathias HallménOK Denseln9960966
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Gustav HindérOK Tisaren950821
Mikael HåkanssonOK Kolmården880726
Erik HållströmGävle OK9608140
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF924412
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK999929
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Oleksandr KratovKoovee895415
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK951200
John KumlinIK Ymer880701
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Markus LangStora Tuna OK9830918
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro504211
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Per LindmanFinspångs SOK960200
Olav LundanesPaimion Rasti8111187
Simon LundinFinspångs SOK940902
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna950920
Oliver MalmkvistJönköpings OK9970311
Simon MarteliusAttunda OK951019
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Erik Nilsson SimkovicsUlricehamns OK9890502
Anton NilssonJärla Orientering2059055
Luis NogueiraKristiansand OK1391741
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK551116
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Niklas OlssonLinköpings OK910217
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Piotr PaszynskiUKS Orientus Lodz8640929
Ken PeetersOK Linné850817
Arnaud PerrinOK Denseln1420103
Philip PerssonGöteborg-Majorna OK8484111
Mathias PeterSödertälje-Nykvarn OF887836
Flavio PoltéraSnättringe SK8270685
Márk PorgányiOK Södertörn1396123
Alvaro PrietoAttunda OK8051295
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
Albin RidefeltOK Linné9111230
Johannes RidefeltOK Linné930800
Daniel RoosAttunda OK9670501
Johan RunessonTampereen Pyrintö9901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Ruairi ShortOK Linné8100689
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Charlie StoltRehns BK9930525
Lucas SundbladEksjö SOK970502
David SundströmSöderhamns OK8625750
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Wing Chung TamOAHK1207364
Henrik TostebergLinköpings OK902775
Johan TörnrothHestra IF891026
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna961130
Karl WalheimÄrla IF907719
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Krzysztof WolowczykOK Denseln9200095
Axel WrådheAttunda OK895427
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Gernot Ymsén-KerschbaumerOK Pan-Kristianstad8180883
Rudolfs ZernisÄrla IF8651735
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK9101467
Emil ØbroOK Orion864008
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

D20 Elit (55)

NamnOrganisationBricknummer
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad990213
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Maria ErikssonEds SK9200660
Stina ErikssonJönköpings OK330970
Sanna FastEksjö SOK980801
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Johanna GuståsLinköpings OK990311
Emma HagrotTäby OK9980121
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Tova HermodssonLunds OK8052999
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Alice HultinOK Löftan9800528
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Hanna KjellinForsa OK9990314
Sofia KlassonHestra IF994433
Agnes KrachtFarumTisvilde OK8300830
Ida KristianssonTrollhättans SOK8190304
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK9904299
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Johanna RundqvistOK Nackhe9990807
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Saga SanderOK Milan9802152
Nevena SimeonovaFIF Hillerød2039233
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Kristina TedhamreSnättringe SK990199
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Jenny WegebroSundsvalls OK990227
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre8090922
Ida ØbroOK Orion8646087

H20 Elit (87)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Albin AnderssonTullinge SK990426
Jonas AnderssonOK Roxen8121314
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
Jannis BonekOK Linné8100799
Elias Bäcklund EkvallHalden SK9806190
Carl CarlssonNyköpings OK8032399
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Håvard Sandstad EidsmoFreidig7130998
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Georg EklöwOK Södertörn8240599
Oskar EngesAttunda OK990802
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Oskar ForsbergTullinge SK8080599
Oreste GarbaniEksjö SOK8141298
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Georg GröllEksjö SOK8629091
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripOK Orion7202474
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Olle HedmanIF Hagen9993770
Victor HelgessonHestra IF567899
Lasse August HelwegFarumTisvilde OK9130699
Erik HerneOK Ravinen9905131
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Fredrik JohanssonOK Nackhe8080298
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Andreas JonssonOK Orion8050899
Emil KarlssonHestra IF9909241
Tobias KarlssonSnättringe SK2058188
Albin LarssonGotlands Bro OK980125
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Simon LarssonOK Hällen981204
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Pontus LindblomOK Roxen980228
Hugo LindbärgOK Södertörn1990820
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Oliwer LundbergFreidig8012210
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK8640529
Alfred LönnVästerås SOK7980120
August MollénOK Denseln990826
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus8400001
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Johan OlsonIK Uven980310
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna9911030
Mathieu PerrinOK Denseln900303
Andreas PerssonOK Hammaren9981126
Johan PerssonAttunda OK7980530
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Henning SjökvistStora Tuna OK980127
Mads Møller SkaugOK Pan Århus9160999
Olof SkoglundKils OK1991105
Viktor SkoogKils OK981210
Oscar StombergIF Hagen8190413
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Jonas TofteredIF Rigor9442233
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Andreas UllerKils OK8270298
Viktor WassénHalden SK9881337
Jesper VikmanOK Nolaskogsarna9800502
Christopher WilestedtAttunda OK8100398
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Przemyslaw ZuchmanskiUKS Orientus Lodz8646296
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Rune ØstergaardSøllerød OK8621040

D18 Elit (94)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK443776
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Frida ArnessonSkarpnäcks OL9139575
Nora AronengHestra IF7010603
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Ebba BerglinOK Orion7010812
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Vera ChiusoleEksjö SOK9190101
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Elin DahlmarkVästerås SOK9102158
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Tova ErikssonOK Djerf1110610
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Hedvig Valbjørn GydesenOK Melfar9002003
Matilda HagstrandLerums SOK9010509
Elina HansonKungälvs OK9201444
Ida HelgessonHestra IF9417601
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Amanda JanssonOK Djerf727106
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Frida JohanssonOK Djerf600218
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Alberte Kaae-NielsenSøllerød OK2033034
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Maja KindlundOK Tranan1957630
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LarssonOK Tor9202068
Elin LindbladOK Djerf578680
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Anna LithellOK Linné9201723
Linn LugneKils OK1000823
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK8645149
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK8636087
Tilda MelkstamLerums SOK9010607
Maja MörthLeksands OK9101538
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK9000829
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF527002
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Maja PorleVäxjö OK848888
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Vera RolfssonSkarpnäcks OL2123568
Frida SahlmanLinköpings OK9112000
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Lotten SandénOK Södertörn2057340
Ylva SandénOK Södertörn2050718
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna8088166
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Clara SpikLeksands OK1010717
Siri SuterEksjö SOK8170300
Elin SvenssonOK Älme507000
Maja TenghagenHärlövs IF8010914
Ellen WahlbomOK Orion632800
Claudia WaltiOK Kolmården8644565
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Lotta WeyhenmeyerIF Thor7564375
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 Elit (134)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK1020312
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Otto BalckTäby OK8636979
Grzegorz BartosUKS Orientus Lodz8656097
Filip BengtssonOK Orion8001337
Elias BergenfurIK Vikings OK8010617
Isak BerggrenGävle OK442126
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Gustav BjörklundIFK Mora OK8010528
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus9010150
Daniel BogrenIF Hagen9000224
Noel BraunVäxjö OK2032033
Victor BylundIF Thor1320640
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Johan CallebergSnättringe SK8054321
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Bruno DeredosUKS Orientus Lodz8640925
Hugo DjurstedtEksjö SOK9010528
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Erik ErikssonOK Älgen747272
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Albin FalkNyköpings OK8010628
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Simon FriskJärla Orientering7423023
Jonas GabsOK Melfar8635810
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Isak HagbergKalmar OK8021021
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Mattias HaneOK Tyr963369
Erik HannrupIF Thor9990214
Victor HanssonJönköpings OK9000524
Simon HardenFK Boken649447
Allan HedbergLunds OK8110228
Daniel HellbergLunds OK7205946
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK9050400
Emanuel HerberthsonLinköpings OK8010621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK2049946
Ludvig HolmqvistOK Tor8010508
Hugo HåkanssonIK Ymer7001113
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Emil JonsellIF Thor1551046
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Jonathan JylltorpLinköpings OK9000501
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Matviy KhotyaintsevIF Thor431346
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9500903
Linus KristianssonTrollhättans SOK8110121
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Albin KårénSundsvalls OK8010423
Martin LammFrölunda OL1123456
Johan LangerakJärfälla OK581581
Jesper LidmarSnättringe SK7561783
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Elias LjungqvistSävedalens AIK7750778
Linus LundbergOK Bävern8010829
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Anton Werner LøhndorfSøllerød OK1410785
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Theis MunktvedAllerød OK8640535
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus8041000
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
William NilssonNyköpings OK9000210
Per NordholmSävedalens AIK882211
Oskar NymanOK Tyr8000924
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Lukas OlmKils OK874122
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav OlssonOK Orion9000723
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Gustav PermanOK Tyr8010615
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Felix PerssonHaninge SOK7090061
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Karl PetersénOK Njudung7020210
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Malthe PoulsenKarlskrona SOK8635888
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Arvid RoosOK Linné501691
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Alexander SchandlOK Södertörn2089399
Dominique SchmidOK Linné8001206
Pascal SchmidOK Linné8002301
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Anton SilierJärfälla OK8010415
Jakob SjöbergGävle OK510415
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Jonas SoldiniEksjö SOK8641420
Jacob SteinthalFIF Hillerød8414213
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Viktor SvenskStora Tuna OK713010
Niklas SvenssonJärfälla OK9123766
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Søren Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering1401499
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2057371
Albin TollOK Njudung7543288
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb8448550
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Jonathan UllerKils OK8000602
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK500448
Albin WeidenSkåneslättens OL9030525
Jonas WepferKarlskrona SOK8640282
Arvid WesterbergOK Kolmården8010309
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Morten Örnhagen JørgensenOK Snab710003

D21 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Fanny AsketunOK Roxen962512
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK1863390
Jenny BjörkÖrkelljunga FK1901019
Anna BondesonLunds OK7100300
Louise BorgTrollhättans SOK9091909
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Petra EklundLunds OK8006157
Emelie EklöfLunds OK831110
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering810423
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OK895014
Anna HellnerLunds OK9781213
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Rebecka HoppeIF Thor7960226
Martina JohanssonHestra IF941337
Emma LindbergEslövs FK1890224
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Anna LindmarkSkarpnäcks OL920710
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Hanna ModinLunds OK812212
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Julia SmedenmarkRonneby OK950626
Agata StankiewiczOK Orion8646294
Kine Hallan SteiwerHalden SK8230588
Mette StubPI-København1411289
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217

H21 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK970702
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Philip EdvardssonEksjö SOK8220297
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Simon EngelHässleholms OK8111094
Jonas Falck WeberFarumTisvilde OK888414
Emil FolinoKarlskrona SOK500544
Viktor HermanssonOK Stigen15534
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Rickard IngessonLunds OK9005064
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Patrik JohanssonKexholms SK870722
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Martin LarssonHestra IF952219
Daniel LindbergEslövs FK1840504
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224
Andreas NikolaussonVisborgs OK720927
Pontus PeterssonOK Orion920215
Mikael PihelOK Tisaren502902
Erik SchultzLunds OK860611
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF610910
David SvenssonSkåneslättens OL960305
Peter SävingerGöteborg-Majorna OK2122076
Marcus UllmanOK Alehof7880305
Moltas ViebkeMalmö OK9961212

D21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ElmelidLinköpings OK908654

H21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim BerglundSävedalens AIK850227

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Felix FalkGöteborg-Majorna OK900919
Wilmer LindblomKungälvs OK7206839
Oliver SchmidtOK Kontinent1001029
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222
Carl ÅsLunds OK9020827

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK30196

D16 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Dicte Højbjerg AndersenFarumTisvilde OK8633602
Klara AnderssonOK Orion1060302
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Amelia BlockUKS Orientus Lodz8640928
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Elsa EricssonLunds OK9030317
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Zuzanna GielecUKS Orientus Lodz8640927
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Eira HertinIK Hakarpspojkarna990313
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Elin HugossonLunds OK1020510
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Klara JohanssonVästvärmlands OK8001661
Camille Marie Næstoft JuhlSøllerød OK2083228
Malva JönssonKalmar OK2104204
Kristina KlingnéusIK Vikings OK438113
Selma LarssonLunds OK7030731
Tova LevinssonMalmö OK330955
Ebba LindOK Skärmen9020220
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Ebba LindellIF Thor9020802
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Sofia PalmFK Boken575799
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Siri Gautschi SimonsenIK Hakarpspojkarna8626182
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Thea SvenssonIK Vikings OK438127
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272

H16 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Fabian AnderssonRonneby OK344545
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Lukas BeckerSøllerød OK1408221
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Oscar David Broman JensenFarumTisvilde OK8625624
Mathias BuchgreitzSøllerød OK1411286
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Loke HedbergLunds OK9031205
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød8010702
Asger HolmbergFIF Hillerød8170202
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Erik JohanssonFK Boken2057275
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Nils KörleOK Landehof8450121
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Hans Grønborg NielsenAllerød OK8646099
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Michal NowakUKS Orientus Lodz8646295
Isak OlssonStigsökarna1020302
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Ignacy SlomczynskiUKS Orientus Lodz7200167
William SturessonLerums SOK9990402
Johan VinbladLunds OK7020514
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK1025858

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Ludvig HedströmFalkenbergs OK2060868
Anton HeldFK Åsen204906

D14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Ida BengtssonOK Alehof449230
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Lisa SwartzOK Orion8040501
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694

H14 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Isak AnderssonLunds OK2084123
Elliot BoyOK Kontinent7050213
Axel BrattOK Orion8050420
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Hannes DahlbergSkåneslättens OL1418157
Edvin ForsbergOK Ravinen653589
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød1395515
Gustav L. HolmbergFIF Hillerød8150404
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Anton KarlssonFK Finn451930
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Måns LevinssonMalmö OK450391
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
David MorénHjärnarps OL1040903
Axel NilssonÖrkelljunga FK9583631
Tobias OllozFarumTisvilde OK2065758
Erik OlssonFK Åsen452403
Erik RexfeltFalkenbergs OK9040226
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Nils SwartzOK Orion8262490
Isak ThysellOK Kontinent1050408
Linus VernströmRonneby OK9040312

D14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BengtssonFalkenbergs OK2119980
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK7000521
Elsa RaneboFalkenbergs OK241989

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linus ForsbergOK Ravinen926535
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Christoffer KärrebergFalkenbergs OK2060813

D12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Sara BengtssonOK Alehof403169
Linnéa BjärbyFrosta OK27904
Aprilia CinthioSkåneslättens OL9063868
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Alice JohanssonFK Boken2063886
Lova JönssonKalmar OK2104202
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering8000079
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Emma PerssonHalmstad OK445115
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering1071115
Ebba RosénLunds OK17749
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Teresa SøndergaardOK Roskilde899041
Mathea YngveOK Kontinent2075350

H12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Isak DahlOK Alehof2062177
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Albin GranqvistFK Göingarna1008407
Gustav GranqvistFK Göingarna1008411
Gustaf GusedFalkenbergs OK2119987
Frederik HolmbergFIF Hillerød2065745
Nils JohanssonVästvärmlands OK443698
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Mads Christian MaarupAllerød OK213966
Alfred OlssonLunds OK2085383
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Wille VernströmRonneby OK9060112
Erik WihlborgOK Gynge9060824

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Love EnerothLunds OK2106190
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Leon RybergFalkenbergs OK2060876

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK47295
Sara CarlstedtHjärnarps OL2078068
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK7000524
Olivia LindgrenFalkenbergs OK2060826
Klara PalmFK Boken2078099
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Johan GusedFalkenbergs OK2119968
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

D35 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lotta BengtslinLunds OK770407
Cecilia BrattOK Orion993541
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Elin NeckénOK Älme9831207
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Astrid Elisabeth RiisHolbæk OK1402952
Kristina SpångbergLunds OK9648846
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Marcus BillOK Pan-Kristianstad800609
Jonas FagerholmHalmstad OK828510
Christian GlantzAndrarums IF240955
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Pesho HedbergLunds OK7000666
Raul HindovLunds OK9102233
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Fredrik HugossonLunds OK690610
David LarssonLunds OK41574
Gert PetterssonLunds OK8443322
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering820918
Johan SchagerlindOK Bävern9042881
Martin SchagerlindTrollhättans SOK9810428
Emanuel StridMalmö OK9101404
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

D40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Eva DahlOK Alehof217229
Emma DahlstedtKamrat och IF KIF752112
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Anna JanssonOK Djerf227210
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Linda LarssonKarlskrona SOK8050275
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Mona LindénVäxjö OK2075211
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Camilla SelinFK Göingarna26690
Helena WestlingHäverödals SK2115478

H40 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Johan AxelssonOK Älme7202774
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Christian JohanssonHelsingborgs SOK1416201
Magnus JonassonMalmö OK730912
Linus KajsajunttiKamrat och IF KIF781116
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Mikael NilssonLunds OK740474
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Gustav NäsmanHaninge SOK999555
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK9751125
Jonas PrellnerSkåneslättens OL17411

D45 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Josefina BerglundFK Boken2063832
Claudia BonekNaturfreunde Wien1710202
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Emma CarlstedtHjärnarps OL2078070
Charlotte DrejmoOK Landehof2065136
Åsa EnerothLunds OK208013
Camilla EngelOK Ravinen716091
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Åsa EricssonLunds OK9690311
Anna GustafssonKFUM Örebro OK700910
Eva HallOK Tor7730615
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Heidi HolmbergFIF Hillerød2065750
Malin HolmqvistIK Hakarpspojkarna435730
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Ulrika KindlundOK Tranan9720311
Ingela LevinssonMalmö OK17513
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1074877
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Anna PrellnerSkåneslättens OL450455
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK981611
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Sussie TistadIFK Lidingö SOK15172
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Åsa WilestedtAttunda OK229595

H45 (59)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2066564
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Mats BergenfurIK Vikings OK970209
Peter BraunVäxjö OK1700416
Magnus CinthioSkåneslättens OL9691211
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Edo DrenthHelsingborgs SOK449106
Mats EriksonLunds OK7207837
Patrik FriskGustavsbergs OK7201153
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Mattias GunnarssonBredaryds SOK9731011
Mats GustafssonKFUM Örebro OK510116
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Jesper David JensenFarumTisvilde OK1401495
Dan JohanssonFK Boken2057274
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Per-Markus JönssonKalmar OK41893
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Jan LagerHalmstad OK9700328
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Örjan LarssonLunds OK7700316
Fredrik LindellIF Thor9050872
Jonny LindénVäxjö OK2075270
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Jens Knud MaarupAllerød OK711267
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
David OlssonIF Hagen449382
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Håkan PalmFK Boken7102160
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Urban SchmidtOK Kontinent1720129
Anders SelinFK Göingarna16277
Filip SjöforsOK Älme7000137
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Mads Nordahl SvendsenOK Roskilde1411607
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb452833
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Henrik WeidenSkåneslättens OL450443
Magnus WihlborgOK Gynge9700726
Fredrik ÅhmanIFK Umeå443597
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK1166997

D50 (43)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen343129
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg262377
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Christina BjörkÖrkelljunga FK1399741
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Lena BrobergSnättringe SK38432
Annika EngelHässleholms OK660812
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød2035226
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Anneli KarlssonFK Finn343186
Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF51254
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK1670411
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Anne LindellKalmar OK1660819
Iben MaagSøllerød OK1411280
Anne MaarupAllerød OK9200940
Eva NilssonKungälvs OK450858
Eva-Lena NilssonNyköpings OK9650915
Anna NordinSundsvalls OK30975
Christel OlssonFK Åsen47186
Christin OlssonOK Gynge405160
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Monica RoosAttunda OK17467
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK641125
Sandra SimonsenFIF Hillerød1406285
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Eva SmedegaardSøllerød OK8656168
Maria Douglas StillingFIF Hillerød8625632
Anna StombergIF Hagen9680109
Karin SvenskStora Tuna OK14937
Susanne ThomsenTisvilde Hegn OK1411283

H50 (56)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FK19086
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Mats G AnderssonOK Skogshjortarna640824
Stefan AronengHestra IF7651216
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Peter BonekNaturfreunde Wien8040164
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Thomas CallebergSnättringe SK640520
Mats CarlssonSundbybergs IK19415
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Anders DalhammerOK Roxen533000
Niklas EdvardssonFK Göingarna671112
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Anders EricssonLunds OK9670506
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Joachim FribergIF Hagen8196587
Michael GraaeSøllerød OK1428704
Conny GunnarssonOK Älgen641224
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Lars HelgessonHestra IF8162274
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Magnus JohanssonLånghundra IF450659
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Håkan KleijnSödertälje-Nykvarn OF2087227
Björn KristianssonTrollhättans SOK8070503
Per KällvikÅmåls OK9650831
Peter LandénGustavsbergs OK2063815
Magnus LarsenFK Boken15365
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Anders LillieströmOK Roxen670702
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Hans NilssonKungälvs OK2048652
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Pär NymanOK Tyr260697
Jan OlmKils OK681019
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Magnus RajanIFK Lidingö SOK2025178
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Per SpikLeksands OK258397
Magnus SteenHelsingborgs SOK341793
Mats SöderbergKalmar OK641204
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Mats ToftnerOK Kompassen2052707
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502

D55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Inger BergLinköpings OK620929
Annette BondeBallerup OK8640550
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK247908
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK14080
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK30194
Birgitte Birck FrederiksenAllerød OK8626197
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Siri KlausenBallerup OK601221
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Jane MelinGöteborg-Majorna OK7600927
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Lena SwartzOK Orion9620620
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Anne UddEslövs FK610510
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK610422
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Anders BergLinköpings OK9630527
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Per CarlssonNyköpings OK804110
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Lars HallabroHässleholms OK8063010
Jens HansenFarum OK800094
Jörgen HectorSnättringe SK951116
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Jonas KarlssonMarkbygdens OK7611129
Werner KöhlerTullinge SK919604
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Hans MelinGöteborg-Majorna OK9620325
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK902943
Dan NilssonNyköpings OK9630209
Jan NordinSundsvalls OK30976
Bengt OlssonEslövs FK630912
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK590609
Ulf SkoglundKils OK258538
Christer SkoogKils OK9590119
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Peo SvenskStora Tuna OK14938
Stefan TörnqvistVästerås SOK439912
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BerglundSävedalens AIK30695
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Lene JensenHSOK.dk308177
Bente KällVäxjö OK9560113
Ingrid LarssonFK Göingarna26658
Lotta LinseforsLunds OK29647
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Birgitta OlssonOK Skogsfalken214205
Berit RuneforsVäxjö OK15943
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507

H60 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF850410
Johan BerglundSävedalens AIK860609
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Lars ErikssonKalmar OK209020
Thomas GeorgssonOK Nackhe25297
Sten GustafssonEds SK9570726
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Lasse JohanssonEds SK9570505
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Gregers JørgensenBallerup OK8635885
Johan KarlssonTrollhättans SOK30545
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Rolf LundHSOK.dk887789
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Karl-Gunnar OlssonLunds OK7550820
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Lars Hanghöj PetersenBallerup OK550529
Max PrangFredensborg OK8635877
Lars RunessonOK Vivill582612
Jørgen SkaarupBallerup OK500108
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Bruno StubPI-København1411290
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Tor UddEslövs FK44402

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Lena GranefeltOK Tyr36010
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF341914
Aksel AndersenOK Roskilde504398
Håkan Berglund LakeKovlands IF7530112
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro536679
Roland DahlmanMalmö OK6188
Åke DalinLeksands OK21357
Peter EkströmMalmö OK306135
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Kaare HanssonMalmö OK433494
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Bo JohanssonOK Vilse 87500980
Lars JohanssonMalmö OK29686
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Kent KardellLjungskile FK7500718
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK8636977
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Vibeke BøgevigSøllerød OK259135
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Kristin LindbergLunds OK7206829
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Karin PerssonOK Tyringe970478
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK8304055
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lennart AnderssonOK Orion30357
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Janne BrunstedtOK Roskilde1230548
Bo BülowMalmö OK17490
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Lars GranefeltOK Tyr36026
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Jan HanssonLunds OK41480
Tommy HeldFK Åsen9818252
Lars HenrikssonOK Älme17701
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Lars JonassonJärfälla OK30214
Christer JönssonLunds OK439918
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Göran LarssonOK Kompassen600109
Jonas LarssonOK Kullingshof17263
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Håkan NilssonMalmö OK511010
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Karsten RichardtKøge OK680027
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bo SenjeHalmstad OK1510513
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
John TripaxOK Roskilde7010348
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Eva EskilssonHässleholms OK41624
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Berit NilssonOK Älme25912
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Rune BergLunds OK204697
Håkan BrostMalmö OK444060
Gert BøgevigSøllerød OK259225
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Jørgen JensenHSOK.dk308155
Mats JodalGöteborg-Majorna OK14023
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Flemming LarsenHSOK.dk1395512
Tom LindbergLunds OK7206840
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Roland OffrellFrosta OK8001962
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Inge PerssonFK Boken2107546
Paul SchannongMalmö OK17530
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Ingemar SvenssonLunds OK9127172

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gun HanssonYstads OK450325
Barbro HugossonLunds OK10010

H80 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Gillis AlmVäxjö OK15927
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Werner TörnblomVäxjö OK2058133
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BjörupLunds OK404000
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Ingvar LennerstedtLunds OK11239

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Herman SchybergOK Skogsfalken2125961

U1 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AumoKungälvs OK
Moa DahlOK Alehof2075480
Signe DavidsonHelsingborgs SOK9090831
Nora LindeSkåneslättens OL2111097
Emma OlssonHelsingborgs SOK42628
Liv PalmertzHelsingborgs SOK42049
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK23034
Thea TudénIK Hakarpspojkarna41434
Nathanael YngveOK Kontinent

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Isak KämpeÖrkelljunga FK1399747

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marlene GranÖrkelljunga FK2107398

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ida SchybergOK Skogsfalken2125963

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Martin CarlströmFK Boken1721124
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Fredrik KörleOK Landehof450144
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Anna SöderströmOK Stigen421789
Niklas WelanderÖrkelljunga FK690405

Öppen motion 6 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders LevinssonMalmö OK450393
Mikael SöderströmOK Stigen355971

Öppen motion 7 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Matts AnderssonHässleholms OK25480
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Malin FritzellMullsjö SOK987604
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK19459
Tommy JohanssonVästvärmlands OK449163
Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK8140397
Gerd LindholmSol Tranås1471122
Kjell LindholmSol Tranås1460330
Helen NilssonHärlövs IF500918
Ingmar OlssonKarlskrona SOK16868
Martin WidmerOLG Suhr8181818

Öppen motion 8 (14)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Kristofer DrejmoOK Landehof451605
Henrik EklundLunds OK9790527
Nils EklöwOK Södertörn990500
Per KristianssonHalmstad OK1968127
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Ulrika LindmarkLunds OK7020149
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Björn NilssonHärlövs IF516516
Eva OlssonFK Åsen7207836
Linda RennerOK Södertörn450266
Anna ÅsLunds OK9730305
Erik ÅsLunds OK9450045

Öppen motion 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Lasse ForsbergOK Ravinen41767
Martin Hammö WennerholmBredaryds SOK347393
Victor ThörnkvistSol Tranås7980106

Annonser