Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen etapp 6

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen etapp 6
Arrangörsorganisationer: Göteborgs SK / IF Marin Väst
Datum: söndag 19 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 82 anmälda deltagare.

Öppen motion 1 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Emil AugustssonGöteborgs SK450125
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Inga GustavssonIK Uven331248
Axel LydmarkSjövalla FK2088314
Nils LydmarkSjövalla FK2088317
Axel PerssonFK Herkules2089463
Frida PerssonFK Herkules2077232
Selma PerssonFK Herkules2059081
Arvid SillbergMölndal Outdoor IF1470517

Öppen motion 2 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Martin EkFrölunda OL2058811
Andy GranforsIF Rigor2058860
Lennart GustavssonIK Uven14329
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Rosa JohanssonIK Uven14373
Rune JungbjerGöteborgs SK345068

Öppen motion 7 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Eva BlomströmIK Stern9501028
Ida BruhnIF Rigor2058804
Karin ElfmanIF Marin Väst13984
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK450868
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Steffen HäggströmIF Rigor25048
Ylva HäggströmIF Rigor25049
Carl Magnus IsakssonMölndal Outdoor IF670711
Kent KardellLjungskile FK500718
Cecilia KarlssonGöteborgs SK444045
Amanda MullinsSjövalla FK452065
Ingalill MullinsSjövalla FK2075313
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb2087204
Monika NilssonOK Alehof1581107
Sten-Åke NilssonOK Alehof11544
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Per PerssonFK Herkules2089495
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Emma SkantzFK Herkules2109356
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

Öppen motion 8 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2107581
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Sten BlomströmIK Stern9511113
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Henrik DahlrotIK Uven930423
Mats DahlrotIK Uven264571
Susanne FagerströmLerums SOK446270
Arne ForsFrölunda OL1661103
David GabrielssonSävedalens AIK1966011
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Unni GranforsIF Rigor7720921
Mari HjeltMölndal Outdoor IF
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Jonatan LampaIF Rigor352920
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK429839
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Philip MullinsSjövalla FK452061
Daniel NybergMölndal Outdoor IF1980999
Peter SillbergMölndal Outdoor IF9101530
Martin SykGöteborgs SK2089192
Henrik WiknerMölndal Outdoor IF1979245
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875

Öppen motion 9 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AnderssonGöteborgs SK2106027
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Adam BrobergIF Rigor1981013
Sofia EbermarkSävedalens AIK37309
Peter FlemsjöFrölunda OL429809
Magnus ForsbergFK Herkules451940
Jan GrahnIK Uven438444
Johan GranforsIF Rigor9730522
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Anton HemlinIK Uven880513
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK8499178
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Karl SchneiderMölndal Outdoor IF26164
Tommy WedlinLerums SOK1786882
Johan WettergrenIK Uven451911
Magnus WideFrölunda OL26162

Annonser

Mila