Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen etapp 6

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Vintercupen etapp 6
Arrangörsorganisationer: Göteborgs SK / IF Marin Väst
Datum: söndag 19 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 82 anmälda deltagare.

FK Herkules (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus ForsbergFK HerkulesÖppen motion 9451940
Axel PerssonFK HerkulesÖppen motion 12089463
Frida PerssonFK HerkulesÖppen motion 12077232
Hannes PerssonFK HerkulesÖppen motion 72059091
Per PerssonFK HerkulesÖppen motion 72089495
Selma PerssonFK HerkulesÖppen motion 12059081
Emma SkantzFK HerkulesÖppen motion 72109356

Frölunda OL (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marie CarlssonFrölunda OLÖppen motion 22078008
Martin EkFrölunda OLÖppen motion 22058811
Peter FlemsjöFrölunda OLÖppen motion 9429809
Arne ForsFrölunda OLÖppen motion 81661103
Magne HagströmFrölunda OLÖppen motion 72079762
Magnus WideFrölunda OLÖppen motion 926162
Håkan WåhlanderFrölunda OLÖppen motion 8239875

Göteborg-Majorna OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OKÖppen motion 21173341
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 7450868
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 71399784
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKÖppen motion 99500500
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OKÖppen motion 98499178
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OKÖppen motion 8429839

Göteborgs SK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias AnderssonGöteborgs SKÖppen motion 92106027
Emil AugustssonGöteborgs SKÖppen motion 1450125
Linus AugustssonGöteborgs SKÖppen motion 1450118
Peter AugustssonGöteborgs SKÖppen motion 92048747
Rune JungbjerGöteborgs SKÖppen motion 2345068
Cecilia KarlssonGöteborgs SKÖppen motion 7444045
Martin SykGöteborgs SKÖppen motion 82089192

IF Marin Väst (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin ElfmanIF Marin VästÖppen motion 713984
Gun RosendahlIF Marin VästÖppen motion 713989

IF Rigor (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alvar AlexanderssonIF RigorÖppen motion 12107137
Edvin AlexanderssonIF RigorÖppen motion 12107131
Pernilla AlexanderssonIF RigorÖppen motion 82107581
Adam BrobergIF RigorÖppen motion 91981013
Ida BruhnIF RigorÖppen motion 72058804
Andy GranforsIF RigorÖppen motion 22058860
Johan GranforsIF RigorÖppen motion 99730522
Ulrika GranforsIF RigorÖppen motion 9446159
Unni GranforsIF RigorÖppen motion 87720921
Steffen HäggströmIF RigorÖppen motion 725048
Ylva HäggströmIF RigorÖppen motion 725049
Jonatan LampaIF RigorÖppen motion 8352920
Anna SvenssonIF RigorÖppen motion 71040611

IFK Göteborg Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans CarlssonIFK Göteborg OrienteringÖppen motion 82059187
Christer WestbergIFK Göteborg OrienteringÖppen motion 714207

IK Stern (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva BlomströmIK SternÖppen motion 79501028
Sten BlomströmIK SternÖppen motion 89511113

IK Uven (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin AxelssonIK UvenÖppen motion 714380
Henrik DahlrotIK UvenÖppen motion 8930423
Mats DahlrotIK UvenÖppen motion 8264571
Jan GrahnIK UvenÖppen motion 9438444
Inga GustavssonIK UvenÖppen motion 1331248
Lennart GustavssonIK UvenÖppen motion 214329
Anton HemlinIK UvenÖppen motion 9880513
Karl-Axel JohanssonIK UvenÖppen motion 2438426
Rosa JohanssonIK UvenÖppen motion 214373
Johan WettergrenIK UvenÖppen motion 9451911

Lerums SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanne FagerströmLerums SOKÖppen motion 8446270
Tommy WedlinLerums SOKÖppen motion 91786882

Ljungskile FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent KardellLjungskile FKÖppen motion 7500718

Mölndal Outdoor IF (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mari HjeltMölndal Outdoor IFÖppen motion 8
Carl Magnus IsakssonMölndal Outdoor IFÖppen motion 7670711
Daniel NybergMölndal Outdoor IFÖppen motion 81980999
Maria PollMölndal Outdoor IFÖppen motion 9449513
Karl SchneiderMölndal Outdoor IFÖppen motion 926164
Arvid SillbergMölndal Outdoor IFÖppen motion 11470517
Peter SillbergMölndal Outdoor IFÖppen motion 89101530
Henrik WiknerMölndal Outdoor IFÖppen motion 81979245

OK Alehof (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pierre KarlssonOK AlehofÖppen motion 87550429
Monika NilssonOK AlehofÖppen motion 71581107
Sten-Åke NilssonOK AlehofÖppen motion 711544

OK Orinto (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK OrintoÖppen motion 8840301
Torbjörn WikströmOK OrintoÖppen motion 89470130

Sjövalla FK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel LydmarkSjövalla FKÖppen motion 12088314
Nils LydmarkSjövalla FKÖppen motion 12088317
Amanda MullinsSjövalla FKÖppen motion 7452065
Ingalill MullinsSjövalla FKÖppen motion 72075313
Philip MullinsSjövalla FKÖppen motion 8452061

Sävedalens AIK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia EbermarkSävedalens AIKÖppen motion 937309
David GabrielssonSävedalens AIKÖppen motion 81966011
John GabrielssonSävedalens AIKÖppen motion 81996070

Tolered-Utby Ol-klubb (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 811018
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 72087204

Annonser