Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen etapp 6

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen etapp 6
Arrangörsorganisationer: Göteborgs SK / IF Marin Väst
Datum: söndag 19 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Göteborg-Majorna OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OKÖppen motion 21173341
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 7450868
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 71399784
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKÖppen motion 99500500
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OKÖppen motion 98499178
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OKÖppen motion 8429839

Annonser